Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Švejk válasza Sztyepadzso (#1850) üzenetére


Švejk
őstag

Ismert bug Win10 alatt, a legújabb Insider verzióknál már kijavították, de a legfrissebb elérhető rendszerben még benne maradt ez a hiba, sok mással egyetemben.
Megoldást jelent ha a billentyűzetet átváltod angolra, és azzal írod be a @ jelet, utána pedig vissza magyarra.

[ Szerkesztve ]

(#1852) Dzsosy válasza Švejk (#1851) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Meg azt érdemes megnézni, hogy a link elé nem-e teszi be a @ jelet és akkor csak a felesleges linket kell törölni. (egy ideig így volt ez a probléma megoldva 😁 )

(#1853) Sztyepadzso válasza Dzsosy (#1852) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Dzsosy és Svajk, köszi a gyors válaszokat!

(#1854) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#1853) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Svejk*, bocs

(#1855) Manky956


Manky956
tag

Próbálom ki szűrni az újra indulások okát,most alap alkalmazásokkal ,nem indul újra üzem időm megduplázódott, jó lenne ha tudnának appokat csinálni,végre összeállna a rendszer,de sztem azt sosem kell majd kipróbálnunk :(

http://sakaldob.hu

(#1856) Ulaci válasza Manky956 (#1855) üzenetére


Ulaci
tag

Ennyire sűrűn indul újra a telefon, vagy csak egy-egy app esetében?

Bizonytalan vagyok, mert nagyon szeretnék ilyen telefont venni a napokban, ám elég sok negatív és pozitív véleménnyel találkozok. Nekem nagyon bejön a w10 és ez a telefon, de mennyire vészesek ezek a hibák benne? Illetve ha veszek egy újat, bekapcsolom és azonnal lefrissít vagy nem? (Most lenne először WP-m)

Ép testben, ép lélek!

(#1857) Manky956 válasza Ulaci (#1856) üzenetére


Manky956
tag

Nekem pont 2napomta indult újra,de most tökéletes. Majd lassacskán rakom fel az alkalmazásokat kíváncsi leszek melyiktől fog besokalni. Ha veszel egyet az bakapcsolas után le fog frissülni,de sztem meg a 164es buildre. Nekem fent az insider és redstone al megyek. Amúgy minden hibátlan.

http://sakaldob.hu

(#1858) yootti


yootti
tag

Üdv.
Az 1001-es frissítés szerintem visszafejlődés.

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#1859) hroberto válasza Ulaci (#1856) üzenetére


hroberto
veterán

Nálam összesen két restart volt három hét alatt. Az egyiket a fos Viber okozta.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1860) longwild


longwild
aktív tag

Érdekes, nálam soha nem indul újra, csak ha én indítom újra.

Jelenleg 3 napos uptimenál járok. Vibert ezen a készüléken nem használok, viszont van Facebook féle messenger, skype, rengeteg különböző e-mail cím, normal facebook app stb...

164-es build, nincs insider.

[ Szerkesztve ]

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#1861) rambolo


rambolo
tag

.14295 elérhető insider-ben

(#1862) T0rnad0 válasza rambolo (#1861) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ideje már, az előzővel volt pár újraindulás, illetve gyorsabban merült.

Z Fold 4

(#1863) Dzsosy válasza rambolo (#1861) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Érdemi változást tapasztalsz a leírtakon kívül?

(#1864) rambolo válasza Dzsosy (#1863) üzenetére


rambolo
tag

Egyelőre nem sok változást tapasztaltam. Kell meg pár nap hozzá.

(#1865) yootti válasza Dzsosy (#1863) üzenetére


yootti
tag

Üdv.
Az alkalmazásokat gyorsabban nyitja meg,a fényképeket is.Több alkalmazás lehet megnyitva,14-et számoltam.

[ Szerkesztve ]

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#1866) Pjotr válasza yootti (#1865) üzenetére


Pjotr
senior tag

Edge ugyanúgy kilépked, ha ékezetes keresést írok be.

(#1867) Pjotr válasza Pjotr (#1866) üzenetére


Pjotr
senior tag

Ha ezután visszalépek meg beadja a rég bezárt ablakokat is.

(#1868) yootti válasza Pjotr (#1866) üzenetére


yootti
tag

Nálam nem.
Szerencsére megszűnt a gépház fagyás is.

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#1869) Pjotr válasza yootti (#1868) üzenetére


Pjotr
senior tag

Ki is próbáltad, ha swipe írszbe pl. olyan szót google kereseskor cimsorba, amibe van "ő" betű?

(#1870) yootti válasza Pjotr (#1869) üzenetére


yootti
tag

Ki.
Nem lépett ki,legalábbis eddig.

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#1871) Boha


Boha
aktív tag

Ha bekapcsolom az iris scannert, és hozzá beállítok egy kódot akkor az a kód lesz a belépési kódom a hotmail fiókba ? Iris scanner befolyásolja az akkumulátor merüléséét ?

OBORZIL

(#1872) hroberto válasza Boha (#1871) üzenetére


hroberto
veterán

A kódnak annyi a szerepe, hogy ha valami oknál fogva a írisz szkenner nem engedne be, akkor a kóddal fel tudod oldani a telefont. Semmi köze a Hotmail fiókodhoz.
Nyilván mivel energiát használ negatívan hat az akkura, de szvsz nem jelentős mértékben.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1873) Drag77


Drag77
senior tag

Dupla koppintással történő felébresztést nem tud? Érdekes, hogy egy 640 wm 10 el tudja szerepel is a beállításoknál.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#1874) Pacee87 válasza Drag77 (#1873) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Jelenleg még nem, későbbiekben várható!

(#1875) T0rnad0 válasza Pacee87 (#1874) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nagyon sietnek vele ;]

Z Fold 4

(#1876) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Simcserén kívül meg tudom nézni valahogy, hogy független e a telefon?

(#1877) Drag77


Drag77
senior tag

A living image és Rich capture funkció fényképezéskor tud együtt működni? Érdekes ez a living picture mód:-)

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#1878) Csongesz9


Csongesz9
csendes újonc

Sracok...elado a Lumia 950 telefonom...januar 8.an vettem...allapot 100%...fekete szinu...van hozza ket darab Mozo hatlapom...egy fekete bor fekete kerettel es egy feher bor chrome kerettel...arban megtudunk egyezni! Ha valakit erdekel irjon. Koszonom

(#1879) MK VII válasza Csongesz9 (#1878) üzenetére


MK VII
veterán

Picit eltévedtél!
Ide kellene írni ezeket. ;)

(#1880) NoNick


NoNick
tag

Sziasztok! Elég idegesítő dologgal találkoztam ma; ha elindítom a zene lejátszást, és nem nyúlok a telefonhoz 15 percig, magától leállítja. A lejátszó progiban (gyári/Core Player) viszont úgy látszik, mintha lejátszana, kétszer rá kell nyomni, hogy elinduljon.
Van erre esetleg vmi megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#1881) meszipeti


meszipeti
aktív tag

Hova a bánatba tűnnek el a videóim. Mindegy, hogy én vettem fel, vagy egy másik telefonról küldték át, egy darabig láttam, és a szemem láttára tűntek el. Hiába keresem, sehol nem találom. Érdekes, hogy amit géppel másolok át a videó mappába, az nem tűnik el.

[ Szerkesztve ]

"A játék az nem játék"

(#1882) Amiens válasza meszipeti (#1881) üzenetére


Amiens
tag

Ez az MS újdonsága! iOS-en Snapchat-nek hívják...
Micsoda feature!

:))

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#1883) meszipeti válasza Amiens (#1882) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Lehet az a probléma, hogy a videóknál is beállítottam, hogy töltse fel OneDrive-ba, és feltöltés közben elveszett, sem a telón nem maradt, sem a felhőben nincs.

"A játék az nem játék"

(#1884) Dzsosy válasza meszipeti (#1883) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Nem hiszem. Nálam ilyen gond nincs, pedig én is mindent feltöltök.
Memóriakártyára menti őket? Nem lehet, hogy azzal van gond?
A gép sem látja az elveszett videókat?

[ Szerkesztve ]

(#1885) Gusztáv válasza meszipeti (#1883) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ez valami egyedi hiba lesz. Ha memória kártyára mentesz, akkor érdemes azt megnézni. Nekem is mindent alapból tölt fel Onedrive-ra, soha semmi nem tünt el.

Laci

(#1886) blackmajesty


blackmajesty
aktív tag

Olyan volt már valakinek, hogy a display dock használata közben egyik pillanatról a másikra nem működött touchpadként a telefon? Minden más működik, de az egér kurzor nem jelenik meg, és nem reagál semmire.
Bluetoothos egérrel tudom használni, ha ilyenkor pl edgeben belekattintok a keresősávba, akkor feljön a billentyűzet, tudok is vele írni.

De az egerem nem szereti, ha egyszerre két eszközhöz van csatlakoztatva, és nem fogok még egyet venni, ezért jó lenne valami megoldás. Csak ezért nem szeretnék HR-t nyomni.

(#1887) pilu85


pilu85
őstag

Ennyi buggal megér 80 ropit nekem sztetek?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#1888) hroberto válasza pilu85 (#1887) üzenetére


hroberto
veterán

Szerintem igen. Én egy hónapja vettem, miután frissült rajta minden semmi gondom vele.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1889) longwild válasza pilu85 (#1887) üzenetére


longwild
aktív tag

Szerintem simán!

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#1890) pilu85


pilu85
őstag

Oké köszi. A kamerája tébyleg a legjobbak közötz van?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#1891) hroberto válasza pilu85 (#1890) üzenetére


hroberto
veterán

Mindenképp. Ha csak nem a legjobb. :B

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1892) Cooley18 válasza pilu85 (#1890) üzenetére


Cooley18
aktív tag

A kamerája jó, csak a kamera app szar hozzá. A 1520-szal jobb képeket lőttem, pedig kamerában nem térnek el.

(#1893) pilu85 válasza Cooley18 (#1892) üzenetére


pilu85
őstag

Esetleg másik proggal?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#1894) hroberto válasza Cooley18 (#1892) üzenetére


hroberto
veterán

Attól, hogy az 1520-ban us 20 MPixeles kamera van még nem ugyanaz a két kamera. A 950-ben jobb szenzor van. Én jobb képeket csinálok vele mint a 930-al.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1895) pilu85 válasza hroberto (#1894) üzenetére


pilu85
őstag

Lumia1520 am volt. A legjobb képekek csinálta. Lenovo vibe z2 (k920) is naon jó képeket csinált,de lumiám verte.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#1896) hroberto válasza pilu85 (#1895) üzenetére


hroberto
veterán

A 930-ban ugyanaz a szenzor van mint az 1520-ban, úgyhogy tudom mire képes ez a kamera. De a 950 jobb ebben is.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1897) pilu85


pilu85
őstag

Samu s7 szintű mondjuk a kamerája?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#1898) bluemirage válasza pilu85 (#1897) üzenetére


bluemirage
őstag

Jó az S7 kamerája, de nem egy szinten vannak! A 950-es már nyers erőben is jobb, de egyébként is, nézd meg itt:
vagy itt.
Az első linken sokkal jobbnak tűnik a 950, a második linken, inkább jobbnak.
Nekem 925 van, tehát nem a mundért védem!

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#1899) Gusztáv válasza pilu85 (#1897) üzenetére


Gusztáv
addikt

Szerintem kb egy szinten vannak, pl a Lumia autofokusza kevés fénynél elég bizonytalan, itt nem ártott volna valami fejlesztés. A mostani csúcs készülékeknél már nincs meg az a látványos kamera különbség, mint egy-két éve.

Laci

(#1900) hroberto


hroberto
veterán

A kocsiban hagytam ma a telefont a napon. Mikor visszamentem kikapcsolt állapotban találtam tűzforrón. Visszakapcsoltam, kiírta, hogy a telefon túlmelegedés miatt kikapcsolt. ;]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.