Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) pzstm


pzstm
titán

10586.63 WP Insider Fast ringen. Hamarosan remélhetőleg mindenkinél látszani fog.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#752) rambolo válasza pzstm (#751) üzenetére


rambolo
tag

Köszi az infót, már töltöm is.

(#753) legiaap válasza pzstm (#751) üzenetére


legiaap
nagyúr

És mi változott az előzőhöz képest?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#754) pzstm válasza legiaap (#753) üzenetére


pzstm
titán

we're doing very targeted changes to fix specific issues at this point with Mobile.
Mostly upgrade fixes and other corner-case things per device model.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#755) meszipeti válasza Gusztáv (#750) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Hol vetted? Árulják dokkolóval vagy külön vetted hozzá?

"A játék az nem játék"

(#756) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok,

HERE Maps/Drive hogy tehető fel a Win10-es 950 telefonra?

(#757) rambolo válasza tpeter77 (#756) üzenetére


rambolo
tag

Sehogy. Csak maps van.

[ Szerkesztve ]

(#758) Amiens válasza pzstm (#751) üzenetére


Amiens
tag

Várandós volt!

Hétfőre remélem T-nél is kidobják.

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#759) confuser válasza Amiens (#758) üzenetére


confuser
senior tag

Biztos ezt akartad írni? :D

(#760) Amiens válasza confuser (#759) üzenetére


Amiens
tag

Ne téveszd össze az első sorom egy új Blikk címlappal! :)

Amíg jön update, a bizalmam a termékkel nem vész el.

Nah meg, mintha karácsony lenne. Kibontom a kis dobozból a frissítést, lehúzva a kék szalagokat..., újra gyereknek érezhetem magamat. :))

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#761) pzstm válasza Amiens (#758) üzenetére


pzstm
titán

Az az MSen illetve az Insiderek eredményein múlik...mármint hogy mikor megy publicba a build ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#762) Boha


Boha
aktív tag

Telenor miért nem forgalmazza még most se ezt a készüléket ?

OBORZIL

(#763) Gusztáv válasza meszipeti (#755) üzenetére


Gusztáv
addikt

Céges telefon, az egyik beszállítónktól. A dokkolót külön vettük, szerintem az ajándék dokkoló csak készülék bevezetési akció volt, gyaníthatóan az MS-tól. Most is a dokkolóról írok, marha jól működik, nálam semmi lag nincs, amiről az elején írtak.

Laci

(#764) pzstm válasza Gusztáv (#763) üzenetére


pzstm
titán

mert Te felraktad már azt a frissítést, ami akkor még nem volt ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#765) Gusztáv válasza pzstm (#764) üzenetére


Gusztáv
addikt

Valószínűleg így van, meg azóta már firmware-t is frissítettem a dokkolón. Viszont épp most csinálok egy HR-t a telefonon, nem volt jó ötlet a 930 biztonsági mentését visszaállítani, megint fagy Messenger meg Üzenetek alatt :( . Ezzel azért csinálhatnának valamit, 8.1 alatt ez megbízhatóan működik.
A Hello viszont valami szuper, tegnap moziban voltam, úgy is működött tök sötétben, hogy rajtam volt a 3D-s szemüveg is.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#766) rambolo


rambolo
tag

A shazam is helyre jött végül....

(#767) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok olvasás szinten maradok, ma eladtam a 950-est. Nem szeretnék senkinek magyarázkodni és úgy gondolom nem is kell, de azt leszögezem nem azért adtam el mert sz@r a csempe! Én teljesen meg voltam vele elégedve minden téren!

Szép napot

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#768) monosgeri21 válasza gretzky77 (#767) üzenetére


monosgeri21
tag

Eddig tartott a szerelem? Pedig a sok fikázás ellenére azért mindenki bízik benne, hogy javul az egész OS és az appok ellátottsága is.

(#769) klz80


klz80
tag

Hátha mást is érdekel, AliExpress-en lehet kapni rendes hátlapokat, ami az eredeti helyére megy, narancs ill kék szinben is. Gondolom a vezeték nélküli töltést nem tartalmazza, de akinek nem hiányzik csinálhat majdnem 930-at a 950-ből egy narancssárga hátlappal :)

Link: aliexpress

(#770) QwErTy42 válasza klz80 (#769) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ennek is megvan a célközönsége. Ugyanúgy, ahogy a 200 ezer forintos ájfónra is rárakja a paraszt a 200 forintos hátlapot erre is rá fogják páran.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#771) gretzky77 válasza monosgeri21 (#768) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem volt szerelem, de félreértés ne essék szerintem a 950 semmivel nem rosszabb mint bármelyik csúcs és nekem a rendszerrel sem volt semmi problémám! Csak kütyü űzi vagyok és sűrűn cserélgetek ennyi. Párhuzamosan volt pár napig egy xiaomi note az is egy szerethető készülék csak a kamerája gyengusz főleg a Lumiához viszonyítva!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#772) Burt1793 válasza gretzky77 (#771) üzenetére


Burt1793
veterán

És most mit használsz? A xiaomi-t?
Amúgy nem értem a mentegetőzést, mindenki tisztában van a tényekkel.

(#773) rambolo válasza Burt1793 (#772) üzenetére


rambolo
tag

Ismertetnéd a tényeket? Több alkalommal említette, hogy elégedett volt vele. Én is elégedett vagyok vele és még sokan vagyunk igy ezzel. Mások az igények/tűrés határok ennyi az egész.

(#774) Burt1793 válasza rambolo (#773) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem.

(#775) rambolo válasza Burt1793 (#774) üzenetére


rambolo
tag

De én nem vagyok tisztában vele... ismertetsd légy szíves.

(#776) hroberto válasza rambolo (#775) üzenetére


hroberto
veterán

Jajj ne! Ne etesd...!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#777) pzstm válasza Gusztáv (#765) üzenetére


pzstm
titán

sajnos azt tapasztalom, hogy hibátlan most is a mentés visszaállítás, CSAK azt nem szereti, ha WP 8.1-es mentést akarsz megetetni WP10-vel...akkor több anomáia is előjöhet :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#778) Gusztáv válasza gretzky77 (#771) üzenetére


Gusztáv
addikt

Na igen, a Lumiák kameráját elég könnyű megszeretni. Van egy Moto X 2014-em is, ami egy iszonyat jó telefon, hardveresen bőven hozza a 930 szintjét (sőt abban Snapi 801-van), még Glance szerű megoldás is van. De ha kevés fénynél kell képet csinálni, akkor elvérzik szegényke. A 950-el még ekvés képet csináltam, de szerintem barátok leszünk :D .

Laci

(#779) QwErTy42 válasza rambolo (#766) üzenetére


QwErTy42
addikt

A következő hibaüzenet mit jelent: Pin "Shazma Now" tile to start?
Nekem még sokadig újratelepítés után sem megy.
Megnéztem, a programnak van hozzáférése a mikrofonokhoz.

Szerk.: Mire megírtam ezt a bejegyzést, megjavult. Most elég gyorsan felismeri a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#780) rambolo válasza QwErTy42 (#779) üzenetére


rambolo
tag

Nem hiba üzenet.
Azonnali keresést tudsz indítani a kitűzött csempéről.

[ Szerkesztve ]

(#781) Csongesz9


Csongesz9
csendes újonc

Hi...volt már valakinek ez a problema: iris szkennerrel kapcsolatos...mikor feloldom a kepernyot es elkene kezdenie leolvasni a retinamat...egybol kiirja hogy nemismert fel...pedig elsem kezdi leolvasni....aztan ujra lezaras es majd ujra feloldas es akkor mar rendesen elkezd keresni es leolvasni es feloldja a telefont....probaltam torolni aztan ujra kalibralni de nemsegitett... Valakinek otlet? :)

(#782) Amiens válasza Csongesz9 (#781) üzenetére


Amiens
tag

Személy szerint én nem használom. Több problémám is volt vele, de nem a leolvasással, hanem hogy eltűnt ez a feloldási lehetőség és csak PIN kóddal engedett belépni.
Nemhiába beta még.

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#783) tpeter77 válasza Boha (#762) üzenetére


tpeter77
addikt

december utolsó hetében küldte a Telenor a telefont a magyar postával.
igaz, ezt már egy ideje megrendelték... Nem is figyeltem, hogy még nincs a kínálatukban!

rambolo
HERE Maps-,Offline Navgation
ezt felraktam a telefonra, de nem indul el. Miért?
a) nem ez való a 950-hez
b) nincs benne SIM kártya és emiatt nem megy?

[ Szerkesztve ]

(#784) Pacee87 válasza Csongesz9 (#781) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Előfordul ilyen néha!

(#785) rambolo válasza tpeter77 (#783) üzenetére


rambolo
tag

Azt amit említettem hanyagoljad inkább. Van egy olyan alkalmazás, hogy térképek, ahhoz töltsd le a megfelelő országot és használhatod.

(#786) Gusztáv válasza tpeter77 (#783) üzenetére


Gusztáv
addikt

A 950-en nincs már Here Maps, csak a Térkép alkalmazáson belül van navigáció (ami ugyanúgy a Here maps-re épül).

Laci

(#787) tpeter77 válasza rambolo (#785) üzenetére


tpeter77
addikt

ok, rendben...

(#788) LuzZzer válasza blackmajesty (#748) üzenetére


LuzZzer
tag

Szerintem nem nyomtad be a rich capturet. De nem is ez a lényeg, igazából nem az a bajom vele hogy nem írnak hozzá alkalmazást, a meglévő okosórám nem megy vele vagy Sony NFC tageket nem tud kezelni. Ezzel tisztában voltam. Alapvető funkciók hiányoznak illetve rosszak vagy értelmetlenek. És amikor az ember költ 150et egy telefonra nem azért veszi hogy tesztelő legyen.(lehet hogy vannak perverzek akik igen) Amúgy LG G2-ről váltottam, a jobb kamera a gyorsabb felületek és újabb aksi miatt. Nos jelenleg a 2 éves aksival a G2 tovább bírja a jobb kamerával csak a gyerek 2. születésnapjáról és a télapó ünnepségről maradtam le(saving és freeze miatt) és a gyorsabb felületek a mindennapos újraindulással vannak(azaz van hogy fél napig nem érnek el mert nem nézek rá hogy újraindult). Arról már nem is beszélek hogy a bluetooth hangszóró/kihangosító miatt meg kell tartanom a régit mert a gyerek azon szereti hallgatni a zenét viszont a 950 nem küldi át a hangot ha audio és beszéd kapcsolat van az eszközhöz. Ugyan így bukom az autó kihangosítóval a zenehallgatást. Az hogy egy weboldalon(vagy bárhol) nem tudom lehúzni a scrollbart az számomra felfoghatatlan, mikor van egy raklap mobilos oldal ami kilométer hosszú. Szóval én ilyenek miatt akarok megszabadulni tőle. De kinek a pap kinek a paplan.

Az élet szép, a világ rossz!

(#789) Burt1793 válasza LuzZzer (#788) üzenetére


Burt1793
veterán

Bluetooth-on tud zenét küldeni, ha jól emlékszem, legalább is a 930 szerintem tudott. Én ezt sokat használom autóval.

(#790) thxer válasza LuzZzer (#788) üzenetére


thxer
aktív tag

Kapcsold ki a rich capture-t, így csinál két DNG-t, egy JPG-t és egy NAR-t, mindet feldolgozni, lementeni időt vesz igénybe.
Volt már majdnem 5 napos uptime-om, csak nem értem időben töltőhöz, így lemerült, jelenleg több mint 2,5 napnál tart, előtte nem tudom mennyi volt, az insider frissítés miatt indítottam újra, azóta megy folyamatosan.
Bluetooth-al nem volt problémám, és az akksival sincs.

(#791) rambolo válasza LuzZzer (#788) üzenetére


rambolo
tag

Mi a telefonod buildszáma?

(#792) Csongesz9 válasza Pacee87 (#784) üzenetére


Csongesz9
csendes újonc

azt értem én hogy előfordul az ilyen...de az első 4 nap nemcsinálta....szinte 99%osan működött....mostmeg akarhanyszor feloldom a kijelzőt hogy elkezdjen keresni azonnal kiírja hogy nemtalált :/

(#793) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Valaki használja vezeték nélküli töltővel? Nekem a DT-901 nem igazán akarja tölteni, kapcsolódnak, a telefon jelzi, hogy töltődik, de az a fránya százalék nem igazán megy felfelé. Ja és néha random fel akarja oldani a telefont, ha a töltőn van :F

Laci

(#794) Csongesz9


Csongesz9
csendes újonc

Hogy eritek el hogy ket napot is kibirjon egy toltessel??? Nekem reggel 6tol most 9ig 11% van :/ mit hogy kell beallitani?

(#795) Gusztáv válasza Csongesz9 (#794) üzenetére


Gusztáv
addikt

Valószínűleg nem használják, csak néha telefonálásra. Nálam is egy nap max, de az mondjuk kényelmesen.

Laci

(#796) pzstm


pzstm
titán

Pro Tip mindenkinek:

Edge háttérben futását tiltsátok le ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#797) Amiens


Amiens
tag

Bárcsak!!! :))

Egyszerű, de mégis ésszerű.

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#798) rambolo válasza Gusztáv (#793) üzenetére


rambolo
tag

En használom es tölti is rendesen. Kissé érzékeny, jol el kell találni a töltési helyet. Nekem is csinál olyat, hogy néha fel akarja oldani, de az azért van, mert valamiért megszakadt a töltés, aztán pedig újrakezdi.

(#799) Csongesz9 válasza pzstm (#796) üzenetére


Csongesz9
csendes újonc

Amatőr kérdés: hol kell?

(#800) Gusztáv válasza pzstm (#777) üzenetére


Gusztáv
addikt

A 930-on is Win 10 volt, pontosabban 10586.36.

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.