Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) grama válasza confuser (#450) üzenetére


grama
csendes tag

Szolgáltató, a vörösöknél.
.36 OS. Insiderrel lett telepítve. De ma Du-ig nem jelezte az új fw-t.
Random fagyások miatt (rátöltöttem egy l925 mentést) csináltam egy HR-t, után rögtön megjelent az új fw. Vagy csak véletlen egybeesés?

(#452) confuser válasza grama (#451) üzenetére


confuser
senior tag

Na most OS vagy FW frissítés? A HR egyébként 100% hogy közre játszott a dologban, még a .29-es Insider-es OS frissítésnél írták, hogy akinek nem jelent meg, annál egy HR a Registry-t helyre rakta, és utána már látta a frissítést.

(#453) grama válasza confuser (#452) üzenetére


grama
csendes tag

.36 OS volt/van a lumián. Ezen lett a HR. Utána találta meg az új fw.

(#454) gretzky77 válasza grama (#453) üzenetére


gretzky77
veterán

Az fw verziót hol tudom megnézni, mert éjszaka lehet nekem is feltolt valamit csak nem tudom mit, ill meg tudnád mondani az új fw verziót? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#455) grama válasza gretzky77 (#454) üzenetére


grama
csendes tag

Rendszer/névjegy
Belső vezérlőprogram verzió száma:
01078.00027.15506.xxxx

(#456) gretzky77 válasza grama (#455) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi a vörösök az a voda lenne?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#457) thxer válasza gretzky77 (#456) üzenetére


thxer
aktív tag

Szerintem Telekomhoz még nincs, gondolom nem dolgoztak már a héten, hogy jóváhagyják, én feltoltam a független szoftvert rá, remélem a további frissítéseket nem vágja tönkre.

(#458) grama válasza gretzky77 (#456) üzenetére


grama
csendes tag

:K

(#459) gretzky77 válasza thxer (#457) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát ránéztem telekomos 950 nem jelzett HR után sem! A független szoftot hogy tetted rá? Az mentes a telekomos cuccoktól és így feladta neked az új fw-t?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#460) thxer válasza gretzky77 (#459) üzenetére


thxer
aktív tag

586.11 került fel az új firmware-rel, és utána frissült 586.29-re, WDRT-vel raktam fel, csak fiddlerrel kicseréltem a product kódot a lekérésben, mikor betöltötte a szoftvert.

Nincsenek benne telekomos cuccok.

[ Szerkesztve ]

(#461) gretzky77 válasza thxer (#460) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi ez nekem nagyjából kínai. A wdrt megvan ha az a win devic rec tool de ez a fidler vagy mi az pass! Várok akkor a Telekomra. Amúgy érzel változást fw miatt? Nekem most a .36-al nincs gondom

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#462) zh1972


zh1972
tag

bakesz, két dolgot nem találok:
1. koppintásra éledjen
2. visszanyílra zárja be az appot

...tuti tudja!!! mindkettőt tudta az előd, ezen meg nem találom a beállítást! ...valaki? ...please? :F

(#463) tomboy0013 válasza zh1972 (#462) üzenetére


tomboy0013
veterán

Koppintással a 950ek jelenleg még nem élednek fel.
A Win10-ben már nem záródnak be az appok a visszanyíllal, illetve 1-2 igen am úgy van megírva pl. Windows Central. Mondjuk jobban bele gondolva ez már 8.1 alatt is így működött ha jól emlékszem. De egyébként az akksit nem meríti jobban hanem igazából kevésbé merül mivel csak hibernálva vannak ilyen esetben az alkalmazások. Gyorsabban vissza tudsz lépni ha következőre megnyitod, tulajdonképpen jó is, hogy így működik mivel memóriából visszatölti az appokat így nem dolgozik annyit a proci.

(#464) zh1972 válasza tomboy0013 (#463) üzenetére


zh1972
tag

nem az akku miatt zavar a nyitott progik sokasága, hanem azért mert lenne lehetőség választani. Ha a visszanyilat nyomod bezár, ha a windows gombot nyomod nyitva marad! Most elvettek tőlem egy opciót!!! Van olyan progi amit havonta egyszer nyitok meg, minek fusson? választani is könnyebb, ha a nemsűrűn használtak bezáródnak kilépésnél...

A koppintásra élesztés alapelemmé vált a kezelésbe, ezt ha valaki bazzeg elmondja miért jó, hogy most nincs annak nóbelprájszt adatok!!!

KÖSZÖNÖM A GYORS VÁLASZT!!! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#465) thxer válasza zh1972 (#464) üzenetére


thxer
aktív tag

Azért nincs, mert még nem csinálták meg, majd szoftverfrissítéssel meg fogja kapni.

Az alkalmazásbezárásról meg annyit, hogy a W10M is úgy kezeli mint a WP8, tehát attól hogy az alkalmazásváltóból eltávolítod, még ugyanúgy suspended állapotban marad az app, majd ahogy a rendszer jónak látja, akkor üríti ki a memóriából. Mivel W10M-n nem kap processzoridőt a háttérbe került alkalmazás, ezért nem is meríti, a memória meg azért van hogy használja. A vissza gomb gyárilag visszafelé lépked az oldalak között, azonban a fejlesztő felülírhatja, alapesetben ha a főoldalról kilépsz, vagy valami más oldalról olyan sorrendben lépkedsz ki, akkor ahhoz hogy bezárd az appot pont ugyanannyi visszát kell nyomni, ahány oldalt megtettél az appon belül, ezt általában úgy szokták felülbírálni, hogy csak a fő képernyőről lépsz ki, a többiről pedig vissza a főképernyőre.

Néha egyébként be is bugol a rendszer, és olyankor vissza gombra elkezdi visszanyitni azokat az appokat, amiket már elvileg kilőttél az alkalmazásváltóban.

(#461) gretzky77: A fiddler egy proxy, amit fel kell rakni a gépedre, és látod benne, hogy melyik program mit kommunikál a hálózaton, interneten, és bele tudsz nyúlni vele a kommunikációba, én azt csináltam, hogy amikor elküldi a WDRT a microsoft szerverének az adatokat, akkor elküldi hogy RM-1104, a product kódot, és hogy lumia, ebben én kicseréltem a product kódot a gyári függetlenre, és így a szerver már az ahhoz való szoftvert küldte le, és a WDRT azt rakta fel a telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#466) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Hogy lehet a HR et a legjobban megcsinálni, és mivel tudok teljes mentést csinálni ami mindent ment és persze vissza is lehet állítani?
Köszönöm! :F

[ Szerkesztve ]

(#467) zh1972 válasza thxer (#465) üzenetére


zh1972
tag

ok. köszi! :R :R :R ...értem-értem! jó lesz így is! :)

(#468) zh1972 válasza Burt1793 (#356) üzenetére


zh1972
tag

...szeretem a ms-ot és a lumiákat is, évek óta használom, és várom a tutit! :) ...azt viszont nem értem miért gondolják (hozzászólásod szerint Te is) hogy a kijelzőn megjelenő valami, pont egyenlő figyelemfelkeltő mint egy led!? ...feleségem telóját még az előszobában is látom, hogy kapott valamit, pedig a konyhában ülök, a teló tőlem 6m-re 90 fokban elfordulva félig fallal leválasztva villog mint egy leszállni készülő repülőgép!!! A 950-et meg kell közelíteni karnyújtásnyira, hogy kiderüljön mi a szitu.
Ezért nem fogom a 950-et eldobni, de ami hiányzik, az hiányzik!!! :F

(#469) monosgeri21 válasza zh1972 (#468) üzenetére


monosgeri21
tag

Szerintem a kérdéseben ott a válasz: "a teló tőlem 6m-re 90 fokban elfordulva félig fallal leválasztva villog mint egy leszállni készülő repülőgép!!!".

(#470) zh1972 válasza monosgeri21 (#469) üzenetére


zh1972
tag

most ez mire a válasz? ...a kérdésem az: miért nincs végre led (is) a lumiákon? Szerintem az a jó teló amiben sok az opció! ...ha úgy akarom világítson mint egy karácsonyfa, ha nem akarom, kikapcsolom a fícsört! A led-es üvöltőfény bizony jól tud jönni bizonyos szituációkban! ...ha valaki veszi a fáradságot és felmegy ms kívánsággyűjtő lapjára, ott azért a led a top 10-ben van többszázezer user (Te meg én) kívánságlistáján!!!

...hiányzik az! :F

(#471) busman válasza zh1972 (#468) üzenetére


busman
addikt

Tudtad,hogy nem lesz benne,mégis megvetted.... :U akkor most minek panaszkodsz?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#472) yootti válasza zh1972 (#470) üzenetére


yootti
tag

Szerintem is jó dolog a led.Anno a 6300-som oldalán volt led,már messziről lehetett látni hogyha kerestek vagy üzenet jött.

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#473) surda96


surda96
csendes tag

Sziasztok!
Először is kellemes ünnepeket!
A kérdésem a Continuummal kapcsolatos.
Nem tudom csatlakoztatni a tv-vel(egyszer már sikerült, de szétkapcsolt), ha kihúzom a betáp kábelt és újra bedugom, egyfolytában csak villog a piros led.
Volt már hasonló valakinek és tudott vele valamit kezdeni?
Telefon restart volt már több is (L950).

[ Szerkesztve ]

(#474) zh1972 válasza surda96 (#473) üzenetére


zh1972
tag

nekem csak úgy sikerül, ha a telefont dugom utoljára! meg ne kérdezd, hogy ez, hogy jött ki! :DDD :DDD :DDD

(#475) surda96 válasza zh1972 (#474) üzenetére


surda96
csendes tag

Már mindenféle sorrend volt...

(#476) zh1972 válasza busman (#471) üzenetére


zh1972
tag

igen. nem reklamálok! csak egy tagnak válaszoltam, aki szerint nem kell led mert van benne glance screen... ...hát az azért nem ugyanaz! :(

(#477) hroberto válasza zh1972 (#476) üzenetére


hroberto
veterán

Hát nem... A Glance sokkal igényesebb, informatívabb megoldás egy értesítő LED-nél.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#478) Tottalino válasza hroberto (#477) üzenetére


Tottalino
tag

Ezen felesleges vitatkozni, hiszen almát a körtével. A LED-et akár a másik szobából is látni, tehát semmi más dolga nincs, mint csak felkelteni a figyelmet. A Glance már konkrét támpontot ad, hogy miféle esemény történt. Ettől még nem zárja ki a LED fontosságát, hiszen a Glance csak közvetlen közelről nyújt információt.
Én sem értem, miért nem lehet mind a két lehetőség egy telefonban.

(#479) thxer válasza Tottalino (#478) üzenetére


thxer
aktív tag

Szerintem elég gáz, ha egy led úgy villog, hogy másik szobából is látni, éjszaka biztos földhözvágnám :D

(#480) Tottalino válasza thxer (#479) üzenetére


Tottalino
tag

Nagyon nem jó hozzáállás, és sajnos a gyártók is így gondolkodnak. De könyörgöm, okostelefonról beszélünk! Mennyiből tartana berakni 2 sort, akarsz LED-es jelzés, vagy nem? Jó lenne már, ha mi felhasználók döntenénk el, hogy mire van szükségünk nem egy pali egy asztal mögött.

(#481) hroberto válasza Tottalino (#480) üzenetére


hroberto
veterán

Ha semmiképp nem tudsz enélkül élni, akkor olyan telefont kell venni amiben ez benne van.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#482) zh1972


zh1972
tag

Min vitatkozunk? Hogy jó-e a led vagy, hogy kell-e a led?

Az, hogy jó-e a led, csak akkor tudod meg, ha van a telefonodban!
Ha van benne, de nem tetszik, lődd ki! (Hiszen ezt is választhatod)
Ha nincs benne, akkor nincs választásod!

Én választani akarok!

Ennyi!

[ Szerkesztve ]

(#483) zh1972


zh1972
tag

Mondjuk az is érdekes, hogy az insider magyar régióra lófaszt sem telepített, átváltottam US régióra, azonnal jött az update! :F :F :F ...véletlen??? :F :F :F

(#484) Integrale válasza hroberto (#477) üzenetére


Integrale
veterán

Tok ugyan az a ketto. :U

"Bad reklám is reklám too"

(#485) hroberto válasza Integrale (#484) üzenetére


hroberto
veterán

Egyáltalán nem, de hagyjuk...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#486) batai15 válasza Integrale (#484) üzenetére


batai15
félisten

Kurvára nem ugyanaz a kettő.
Fogalom zavarban szenvedsz.

[ Szerkesztve ]

(#487) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Itt mindenki egy hisztis pics@. :W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#488) Integrale válasza batai15 (#486) üzenetére


Integrale
veterán

Neked meg nehezsegeid vannak a szovegertelmezessel.

Burt1793: nekem mindegy, hogy van vagy nincs. Jelenlegin van, es hasznos. Ha a kovetkezon nem lesz, akkor nem lesz.
Amit irtal pedig tipikus.
Nincs, de nem is kell mert a glance, meg egyebkent is feloldom es megnezem

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#489) Burt1793 válasza batai15 (#486) üzenetére


Burt1793
veterán

:U fej megvan? :D

Tényleg jó a LED. Tetszik, hogy ami nincs, azt megindokoljátok, hogy miért nem kell, vagy, hogy miért nincs.

(#490) batai15 válasza Burt1793 (#489) üzenetére


batai15
félisten

"Tetszik, hogy ami nincs, azt megindokoljátok, hogy miért nem kell, vagy, hogy miért nincs." Öö semmi ilyesmit nem írtam ,ne általánosíts.

(#491) Integrale válasza batai15 (#490) üzenetére


Integrale
veterán

Neked valami bajod van? Ezer eve forumozol, es nem vagy kepben dolgokkal.

A kommentjenek az eleje neked szolt, a tobbi resze pedig az utolso 30 hozzaszolonak.
Bekezdes? Szarkazmus? Fogalom?

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#492) batai15 válasza Integrale (#491) üzenetére


batai15
félisten

Nekem címezte a hszt. Ráadásul nem látom hogy azt a részt nem csak nekem címezte,vagy másnak . Szeretek tiszta vizet önteni a pohárba.
A te hozzászólásodat végén a fejecskét két dologra szokták itt használni. Szarkazmus v kioktatás. Néha nem tudom eldönteni hogy epp ki minek akarja használni. Ráadásul néha pár ember annyira meg van győződve a hulyeségéről hogy szentírásnak is veszi.
Szoval most nem vettem a lapot,bocsánat.

[ Szerkesztve ]

(#493) btudos válasza Integrale (#488) üzenetére


btudos
veterán

Nem mintha az M7 LED-jebol sokat latnal oldalrol. ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#494) kakuk100


kakuk100
őstag

Nincs senki aki tud nekem válaszolni 466? Nem vagyok hisztis pics@ :Y

(#495) Klaus Duran válasza kakuk100 (#494) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

487 nem neked szolt.

Gépház / FRISSÍTÉS ÉS BIZTONSÁG / Biztonsági mentés
Szerintem ha a 2 kapcsolót bekapcsolod akkor a mindent lement a fényképeken kívül.
Nem vagyok 100% biztos mert még nem próbáltam.
De az élet tele van kihívásokkal és kockázatokkal. :W

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#496) kakuk100 válasza Klaus Duran (#495) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi még a HR kéne, mert ez az első Wp.-om. Eddig Android volt.

(#497) Klaus Duran válasza kakuk100 (#496) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Gépház /Rendszer / Névjegy / legalul.

Ezt se csináltam még.

ETC: sok mindenre rá lehet találni beállítások közben, mert logika az piszkosul nincs. :W

E szerint jól gondoltam

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#498) kakuk100 válasza Klaus Duran (#497) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi! Igazán nagyon kedves vagy! :R

(#499) confuser válasza kakuk100 (#466) üzenetére


confuser
senior tag

Olyan mentést nem fogsz tudni csinálni, mint Androidon. Itt csak a gyári megoldás létezik, + a képek, zenék, videók, stb. kézi lementése (vagy OneDrive-ba, esetleg más felhőszolgáltatásba).
A gyári backup a Gépház > Frissítés és biztonság > Biztonsági mentés lehetőségnél találod. Itt pipálj be mindent, amit csak tudsz (a további beállításokban is), majd nyomj egy Biztonsági mentés megkezdése gombot. Amit menteni fog: névjegyzék, sms-ek (ezek pontosabban "kötelezően" megvannak az MS accountodban), a kezdőképernyő elrendezése és háttere, a gyorselérési eszköztár elrendezése, csengő- és értesítési hangok, alkalmazáslista (vagyis újratelepíti azokat az appokat, amik a mentéskor fentvoltak, és a visszaállításkor is szerepel a Store-ban), és azoknak az alkalmazásoknak a beállításait, amelyek így lettek megírva, és bejelölve hagytál a biztosnági mentések között (plusz a gyári appok beállításai).

Visszaállításnál annyi a dolgod, hogy ugyanazt a MS accountod adod meg, mint amire mentettél, és hogy az első adandó alkalommal, ahogy HR után felajánlja a visszaállítást, fogadd el (később már nem lehet, csak újabb HR után).

(#500) Gusztáv válasza zh1972 (#476) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ez a gyártó döntése, az MS a glance screen-re szavazott a led helyett, ha nem tetszik más gyártót kell választani (ami WP vonalon elég nehéz). Ennyi erővel beírhatnánk a S6 fórumba, hogy miért nincs glance, vagy az iPhone-ba qi töltés. De pl a Moto X-ben sincs led, mert ott is glance screen szerű megoldást használtak.

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.