Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#696) nozs23 válasza Ricardo (#693) üzenetére


nozs23
addikt

Egyrészt egy Motorola nem fogja felkavarni az állóvizet. Másrészt három különálló lyukacska már zavaróbb azoknak, akiknek ilyen problémájuk van. Semmi köze ahhoz, hogy hol van a telefonon. Ha egy egybefüggő fekete üveggel lett volna letakarva, akkor most nem lenne miről beszélni.
Nekem nincs ilyen problémám, mégis elég frusztráló látványt nyújtanak a Pro-k, kimondottan a kamera miatt.
Az X, XS, XR hátlap nekem bejött. Az újak nem. Nincs harmónia, nincs szimmetria. Egyedül a matt üveget tudom értékelni. A 11 még szódával elmegy, de azt sem kell kifutóra küldeni.

(#695) nikkike05

Már két éve is azonos áron jött az X (=11 Pro). Tavaly ugyanitt nyitott az XS Max. A 11 pedig olcsóbb lett, mint tavaly az XR. Nem értem miért most keseregsz az árak miatt.
Teljes rendszerhez, amit írtál szerintem hülyeség androidos telefont venni, mert házon belül könnyebb a kommunikáció (amennyiben ezt kihasználod persze).
És nem muszáj a legújabb legdrágábbat venni. Sokáig lehet még kapni az XS szériát, a jóárasított XR-t pedig még tovább.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.