Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#564) Juhaszatti válasza eladogeppc (#334) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Mellé tehetjük azt is, hogy nálunk pedig az asszony 6S-e már tavaly a hulladék kategóriába került, a frissítéseknek köszönhetően. Már a 10-es iOS-el kezdődtek a problémák, aztán vártuk hogy a későbbi frissítések majd javítják, de csak újabb és újabb hibák jöttek, amíg be nem telt a pohár, és le nem lett cserélve.
Volt egyébként újrahúzás iTuneson keresztül, megpróbáltunk mindent, de semmi sem segített már rajta.
Mivel párom a hibák megjelenése előtt szerette az iOS-t, így egy 8 Plus lett helyette. Ez most még szuper, pont mint a 6S a frissítések előtt.
Én júniusig egy S7 Edget használtam, 3,5 fél évesen is a legfrissebb, júniusi biztonsági frissítéssel adtam tovább öcsémnek. Egyetlen, a fényszenzort érintő bugon kívül soha semmi probléma nem volt vele.

Ezért nem szeretem ezeket az általánosításokat. Se az androidra, se az iOS-re nézve. Ahány felhasználó, annyiféle tapasztalat van velük, nem lehet általánosan rájuk húzni hogy az egyik szar, a másik jó. Én is pontosan tudom hogy annak ellenére hogy nagyon jó tapasztalataim vannak az androiddal a mai napig, nem mindegyik muzsikál ilyen szépen. Ahogy azt is, hogy a negatív tapasztalatunk ellenére, az iOS sem általánosan hulladék. Sajnos nagyon véletlenszerű, hogy ki hogy jár velük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.