Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#439) poster


poster
csendes tag

Ami itt ebben a topicban folyik sajnos ezt rossz olvasni is.. egy hete van a kezemben a telefon, vártam a mobilarenás tesztet, de ez az akadozás, lagolás, szaggatás valahogy nem gyere be.

Én nem tudom akik írták eme hozzászólásokat, hogy milyen készüléket kaptak, de azt biztosra merem állítani, hogy nekem egy másodpercre sem akadt meg a telefon, pedig benchmark, játék, film, zene stb.. keményen teszt alá vetettem, ja bocsánat, egyetlen egy játék fogta meg fullos grafikán az pedig a GTA san andreas volt, de az a haverom Samsung gépét is megizzasztotta még jobban is pedig az "csak" Full-HD.

Szóval aki ilyen telefon vásárlásán gondolkodik, inkább próbálja ki egy üzletben, mert mondom nálam semmi gond nem volt -még- eddig a készülékkel és örülök, hogy S5 helyett ezt választottam, tudom a Snapdragon 801 "kevés" ehhez a kijelzőhöz, de engem ez nem izgat és a 3 GB-os verzió is csak marketing, az LG levélben azt válaszolta, hogy a 2 GB-os verzióra van optimalizálva a készülék. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de az tény, hogy mindenhol a 2 gigás verzió van nyomatva..

Nos, elnézést a hosszúra sikeredett válaszomhoz, csak ezt "muszáj" volt megosztanom :) Szép estét!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.