Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Teal'C


Teal'C
addikt

Új Marvel és egyéb tokok [link]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1352) Roland861010 válasza Teal'C (#1351) üzenetére


Roland861010
addikt

Maradok a gyári bőr toknál!

(#1353) S e t h válasza Roland861010 (#1347) üzenetére


S e t h
nagyúr

Durva mennyire lelassult a fejlődés az elmúlt pár évben, max az éjszakai fotózás szerelmesei örülhetnek, erre ebből a tesztből meg kihagyják.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1354) p2pp


p2pp
őstag

Nagyon nagyon tetszik ez a teló, de inkább most még P30 Pro vennék a mostani Mate 20 Pro helyett. Ár\Érték arány miatt is.
De várom a Pro\Kontra érveket!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#1355) Adam0620 válasza p2pp (#1354) üzenetére


Adam0620
csendes tag

Nekem meg P30 Pro van es felig birom magamat csak ravenni a valtasra:D

(#1356) Isendel válasza Adam0620 (#1355) üzenetére


Isendel
csendes tag

Én p30 pro mellé veszem második telónak. Jo a huawei de kell egy note

(#1357) Isendel


Isendel
csendes tag

Sziasztok!
Milyen kijelzővédőt ajánlotok? Olyan kéne amit felraknak nekem, és nem én szenvedek vele. Gondolkodom azon ami a media marktban van, ClearPlex. Vagy vmi folyadékos? Az ár nem számit csak tényleg jó legyen és védje a kijelzőt.

(#1358) #46922752 válasza Isendel (#1357) üzenetére


#46922752
törölt tag

Leginkább semilyet. Nekem volt a Note 9-en ClearPlex de 1 hét után le is szedtem.
Hajlított kijelzőre egyik se lesz jó.
A Note 10 meg GG6 üveget kapott, ami azért már eléggé ellen áll a behatásoknak.
Inkább biztosítást ajánlanék rá. Drágább, de más sperpektívából is védve vagy.

(#1359) Schuler888 válasza #46922752 (#1358) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Hajlított kijelzőre egyik se lesz jó."
A gyárilag rajta levot viszont eleg patentul raraktak. Ahogy az s10 szeriara is

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1360) Taci válasza Isendel (#1357) üzenetére


Taci
addikt

Én ilyet használok Note8-ra, nagy megelégedéssel, már több mint 1 éve: [link]

(#1361) Schuler888 válasza ollie (#1252) üzenetére


Schuler888
senior tag

Mióta nincs garancia rájuk?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1362) Sgr_A válasza Schuler888 (#1361) üzenetére


Sgr_A
addikt

Beázásra sosem volt

(#1363) mkriszadmin válasza Isendel (#1357) üzenetére


mkriszadmin
tag

Ezt nézegettem. Ha valamelyik telefonos boltba árulnának ilyet, hogy nem nekem kellene felrakni nem is gondolkoznék rajta. Elvileg ezzel az ujjlenyomat olvasó is tökéletes.

[link]

(#1364) Teal'C válasza mkriszadmin (#1363) üzenetére


Teal'C
addikt

Már az s10 zekkel sem működött.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1365) TODI1111 válasza mkriszadmin (#1363) üzenetére


TODI1111
addikt

A samsung boltokban szokták árulni. Ilyen volt az S9+ és a note 9 készülékemen is. Húzós árban van.15000 Ft.

(#1366) mkriszadmin válasza TODI1111 (#1365) üzenetére


mkriszadmin
tag

Az ára nem lenne gond. Ha jól működik vele a telefon. Samsung boltba fel is rakják?

[ Szerkesztve ]

(#1367) TODI1111 válasza mkriszadmin (#1366) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen felteszik, de azt nem tudom, hogy az előlapi ujjlenyomat olvasó rendesen műkődik-e ha ez az üveg van fent. Ha nem ujjlenyomat olvasót használsz feloldásnak akkor jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1368) Schuler888 válasza Sgr_A (#1362) üzenetére


Schuler888
senior tag

A samsungnal pedig volt, sot nem is hallottam rola h visszavontak volna barmikor is, ezert lepett meg. Akkor nincs garancia, ha megbukik a nyomas teszten( az ip68ban rogzitetteken tulmenoen tettek ki termeszeti viszontagsagoknak)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1369) marcarc válasza Schuler888 (#1368) üzenetére


marcarc
senior tag

Sosem volt hasonlóra dolgokra garancia (beázás). Köss rá biztosítást ami kitér a vízkárra is.

(#1370) F_Gergely válasza Schuler888 (#1368) üzenetére


F_Gergely
őstag

hát pedig amikkel én találkoztam panaszok beázás miatt, mindegyiktől kivétel nélkül megvonták a garanciát. Nyomás teszt? ha-ha igen, elvben van ilyen gyakorlatban nehogy azt hidd hogy egyesével minden telefont majd nyomástesztre tolnak. Egyszerűbb megvonni a garanciát.
Irt nekem annó innen forumról egy srác neki akkor a legújabb S széria volt, beázott, láthatóan mert készült kép a szervizben, belső levelezést is megkaptam. Ki van nekik adva, hogy meg kell vonni a garanciát, mivel kb bebizonyíthatatlan, hogy miért ázott be a telefon. Rossz tömítettség miatt, vagy pedig mert user hiba. Lehet ma már másképp van, de kb mádfél éve még ez így működött...

(#1371) Memmaao válasza F_Gergely (#1370) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem minden alkalommal, amikor kijelzőt cseréltek a SES szerviz ponton, le lett nyomaspróbázva az eddigi összes samsung telefonom, ami vízállónak volt titulálva.

My name is Bond, James... Dean.

(#1372) F_Gergely válasza Memmaao (#1371) üzenetére


F_Gergely
őstag

Velük nincs tapasztalatom, azt nem tudtam, hogy ők is javítanak, nekem csak a központi hárombetűs szervizzel van tapasztalatom.

(#1373) Memmaao válasza F_Gergely (#1372) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem samsung esetén a váci úti SES szerviz pont sokkal jobb választás, mint a TMX

My name is Bond, James... Dean.

(#1374) marcarc válasza Memmaao (#1373) üzenetére


marcarc
senior tag

Minden telefon a TMX nél köt ki, így vagy úgy.

(#1375) Memmaao válasza marcarc (#1374) üzenetére


Memmaao
addikt

A szemed előtt rakják be a sütőbe, bontják szét és cserélik a kijelzőt/alaplapot/akármit, majd rakják össze és nyomáspróbázzák. Váci út. Semmi TMX. :U

My name is Bond, James... Dean.

(#1376) F_Gergely válasza Memmaao (#1375) üzenetére


F_Gergely
őstag

az viszont úgy korrekt! köszi az infót.

(#1377) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

Németben már szórják kifele a Note10eseket

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#1378) simii


simii
tag

Akkor szerintetek a Telenoros kártyás 319 a kóddal, független és nem lesz tele szolgáltatói appal?

Life is short. Play more.

(#1379) ollie


ollie
MODERÁTOR

A cnet tesztjében 21 óra alatt merült le a Note10+ csak videó lejátszással. [link]
Ez mondjuk snapdragonos volt.

[ Szerkesztve ]

***

(#1380) LoGeN90 válasza F_Gergely (#1370) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Haverom S9-cet most javitottak beazas miatt (en sem ertem hogyan). :)

(#1381) zoleeno1 válasza LoGeN90 (#1380) üzenetére


zoleeno1
addikt

Huawei is rendszeresen javit beazast, mate 10 pro topikban több emberrel előfordult. Samsungnal is lehet mashogy állnak már a dolgokhoz:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1382) TODI1111 válasza telefonmágus (#1377) üzenetére


TODI1111
addikt

Ott már biztos augusztus 23 van.

(#1383) telefonmágus válasza TODI1111 (#1382) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Igen,már 4dbot kihoztak délelőtt

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#1384) Crtd


Crtd
csendes tag

A Vodafone hogy hozta ki ezeket az árakat?!

[link]

(#1385) #31631410 válasza leslien (#1095) üzenetére


#31631410
törölt tag

telenor,budaörsi tesco...

(#1386) Schuler888 válasza Memmaao (#1375) üzenetére


Schuler888
senior tag

Naigen, plusz minden megbontast igenylo javitasnal cserelnek akksit is, keretet, usb egységet.. tehat nyilvan nem egy nyomasteszten sporolnak ezekutan..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1387) leslien válasza ollie (#1379) üzenetére


leslien
nagyúr

Exynos 9825 még sehol sem találtam....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1388) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok.

Tudom még nem kezdték meg a kiszállitást, de esetleg régebbi tapasztalat, hogy a Vodafone DS Samsung készülékek mennyire függetlenek?
Vagy esetleg konkrét infó, hogy a Note10+ független lesz e náluk?

(#1389) Teal'C válasza Xeon7 (#1388) üzenetére


Teal'C
addikt

Dual simben nincs függő de ha visszaolvasol megtalálod már kitárgyaltuk. És szolgáltatói rom sem lesz csak telekomos mert az már felkerült a sammobilra.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1390) gomi20


gomi20
újonc

Azt esetleg tudja valaki, hogy a két sim kártyát be lehet állítani egyszerre 4G-re?

(#1391) Schuler888 válasza Teal'C (#1389) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Dual simben nincs függő"
Erre is van mar valami unios rendelet?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1392) ollie válasza gomi20 (#1390) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Be lehet.

***

(#1393) Teal'C válasza Schuler888 (#1391) üzenetére


Teal'C
addikt

Nincs, fizikailag nem lehet csak az egyik sim függő.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1394) Schuler888 válasza Teal'C (#1393) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ez egyszeruen nem igaz. Nem is ertem honnan jott. Anno amikor kb 7 eve megjelent az elso DualSimes keszulek itthon szolgaltatonal, annak is mind2 simje lockolva volt. De ha nincs rendelet akkor valszeg csak "az ugyis ki kell majd fuggetleniteni" dolog meg a telekom eleve 2017 ota fuggetlenul ertekesit, masik 2 szolgaltatoval nincs mar regota tapasztalatom eteren, ezert is kerdeztem.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1395) telefonmágus válasza Schuler888 (#1394) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Van ahol a dualos függő,van ilyen elvetemült szolgáltató

Megnézed a dobozt,ha rajta az EUROPEAN SIM CARD ONLY címke,akkor független ROM és független is lesz

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#1396) Schuler888 válasza telefonmágus (#1395) üzenetére


Schuler888
senior tag

Koszi! Ismerem ezt a cimket fuggetlen csatornakrol, pozitiv ha mar a szolgaltatok se raknak sajat romot, ezzel jelentosen gyorsul a frissitesek eljutasa, hogy vegre kiesik a szolgaltato, mint lassito tenyezo, vegre iPhone szint, bar az orszagonkenti elteres meg igy is jatszik, de jelentos a javulas

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1397) Teal'C válasza Schuler888 (#1394) üzenetére


Teal'C
addikt

7 éve, azóta nem is változott semmi igaz, nevetséges mikor ilyeneket le mertek írni.

Amúgy esetleg elgondolkodtál már hogy egy dual sim készüléket mi a szarnak lokkolnának le félig, vagy teljesen a mai világban sebki nem venné meg.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1398) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Úgy tűnik Telekomnak ismét saját romja lesz!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1399) telefonmágus válasza PeteePeti (#1398) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Igen az S8 óta az ODX csoportba tartozik a TMobilos,NOTE8 volt mondjuk nekik XEH is

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#1400) Schuler888 válasza Teal'C (#1397) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nem ilyen stilusban irtam es nem ilyen szohasznalattal, tehat visszafele is elvarom! Egyebkent ha valami nevetseges az az, hogy ha valaki leir ilyen butasagot, miszerint "fizikailag lehetetlen hogy egy 2simes fuggo legyen" majd mire ezt megcafoljak elkezd hisztisen, nem ideillo szohasznalattal visszavagni. De itt le is zartam ezt a temat. :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.