Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) FuRiONight válasza Hikvision (#398) üzenetére


FuRiONight
őstag

Így van, mert minden règi dolog szar, elavult, mindennek okosnak kellene, mert hàt ez a jövő! Aztàn ha meg nincs internet/elmegy àram/ az ember a max seggèt tudja vakargatni, mert.. olyan okos.

(#402) leslien válasza leslien (#395) üzenetére


leslien
nagyúr

kettő képet sikerült a Pixel 2 XL vs Note 10 +
[link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#403) <Lacy85> válasza FuRiONight (#393) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Régen lehet, hogy jó dolog volt az infra, de már kicsit idejétmúlt a BT, valamint az okoseszközök korában.
TV-t simán kezeled appon keresztül, BT hangrendszert, nyomtatót szintén telefonról, spotify-t bármiről hálózaton belül, stb.
Meg ugye a távirányítót sem fárasztóbb felvenni az asztalról, mint a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#404) Memmaao válasza sanyijedi (#390) üzenetére


Memmaao
addikt

Telekom

My name is Bond, James... Dean.

(#405) kekedi válasza FuRiONight (#399) üzenetére


kekedi
senior tag

Értem mit mondasz. És persze azt is értem, hogy hiányolod ebből a készülékből.
Én még egyenlőre nem érzem, hogy rossz irányba mennek. Vagy is inkább bízom benne, hogy meg van a miértje mindennek. Amit nem feltétlen tudunk meg pontosan.

Bixby gomb nekem még nem volt, de nem is hiányzik, hogy őszinte legyek. :D Pedig az idén valamelyik telefonon szinte biztos hogy lesz. Sajna együtt kell élnem majd vele (vagy kiszedem :D)

(#406) SX Wave válasza kekedi (#394) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Sokan félreértenék :) Szóval már akkor használtam internet rádiót, amikor még alap volt egy csúcstelefonban a rádió.
Engem a trend az ami zavar és az emberek nem gondolkodása és beletörődésé. Ez van ezt kell szeretni. Pedig nem ingyen adjak ezeket a mobilokat.
Már most 2019 azt írjatok, hogy milyen ciki cserélhető akkuról írni, gondolom 2023 meg már a jacket lesz ciki megemlíteni. Na mindegy.
Ha váltok nyolcról, akkor egy N9 512GB lesz az, túl sok a tízesben a kompromisszum.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#407) <Lacy85> válasza SX Wave (#406) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A 9-essel nem lősz mellé. Minden szempontból baromi jó teló. :K

(#408) Aryon87 válasza leslien (#395) üzenetére


Aryon87
félisten

Ugyanaz mind3n?:C akkor tenyleg van ott baj:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#409) leslien válasza Aryon87 (#408) üzenetére


leslien
nagyúr

azért még varjuk meg a 7mm mire képes...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#410) Memmaao válasza SX Wave (#406) üzenetére


Memmaao
addikt

Hát, ha tényleg akku került a helyére, én nem bánom, hogy nincs jack dugó. Őszintén, ki hallgat még telefonon olyan minőségben zenét, amihez analóg kábel kell, és nem jó egy USB c átalakítós? Aki audiofil, úgyis céleszközön hallgat zenét és nem mp3 minőségben. Ha valaki évente két évente cserél telefont, teljesen felesleges a cserélhető akku. Nem mellesleg pont a samsung az a gyártó, ami egy bemondott amoled beégésre cseréli a kijelzőt keretet akkut. Szerintem az sokkal üdvözlendőbb dolog, hogy ami két éve 330e ft-ért 64gb volt az ma 256gb. Emlékszem, az első telefonos sd kártyám 512 MB volt, 30e ft-ért, 2005ben.

My name is Bond, James... Dean.

(#411) ollie válasza leslien (#395) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

UFS3-at kapott a Note10, az S10- ben UFS2 van. De amúgy mit vártál? Minden évben ugyanazt a hardvert kapja meg a Note, mint az S sorozat. 4 hónap alatt nem lesz óriási fejlődés, már csak azért sem, mert mindenből a legfejlettebbet kapja az S. Most nem lett kész időben a 7nm Exynos, meg az UFS3 az S startjára, ezért van ez a különbség. A Note10 nem az S10 tulajoknak készült.

***

(#412) Teal'C válasza FuRiONight (#401) üzenetére


Teal'C
addikt

Igen muszáj mindennek okosnak lenni ennyi hülye között!!!
Akinek nem inge ne vegye :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#413) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Most itt vagyok a samu bemutatotermeben (alle) jelentem a pulzusmeres, veroxigen, es minden ilyen hianyzik belole, tehat nincs benne a szenzor.

(#414) BoneDragon válasza F_Gergely (#413) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen, volt is téma itt. Hiányolták páran akik soha nem használták.

(#415) kekedi válasza BoneDragon (#414) üzenetére


kekedi
senior tag

Pont ezt akartam írni. 3 éve van olyan telefonom ami tudja. Egyszer használtam emlékeim szerint.

(#416) leslien válasza ollie (#411) üzenetére


leslien
nagyúr

nem fikázás részemről.. és. várom a tesztet remélhetőleg utoléri a Snapdragon 855.. :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#417) F_Gergely válasza BoneDragon (#414) üzenetére


F_Gergely
őstag

En eleg sokat hasznaltam, mert egeszsegugyi okok miatt kellett joparszor.
Nem vag foldhoz hogy nincs, csak fillerbaszas ezerrel. Egyebkent a telo szep, bar szerintem az s10 sokkal szebb ami a hatlapot illeti.

(#418) mjani1172 válasza ollie (#371) üzenetére


mjani1172
addikt

A korlátlan net nincs ingyen.Most az hogy futja e vagy sem ne menjünk bele,ne turkáljunk egymás zsebébe, inkább az a lényeg hogyha kihasználod és valóban kell akkor jó.
Nekem 1 gb netem van, az elég is, hiszen főleg az irodában és otthon vagyok, közben autóval megyek.
De ha jó idő van mostanában sétálok és rádiózom.Nagyon zabálja a netet, és pénzbe is kerül, + akadozik. Egyszerűen fölösleges pazarlás.
Ha lenne valami ingyen ami jobb is akkor az miért baj?

[ Szerkesztve ]

(#419) BoneDragon válasza F_Gergely (#417) üzenetére


BoneDragon
veterán

Természetesen van aki használja. Viszont erre vannak pontosabb eszközök is. Szerintem felesleges telefonba ilyen és ahogy nézem Samsung is igy gondolja. Ha többen használnák maradt volna. Ez ilyen sajnos minden alkalommal. Valamit hozzátesznek, de közbe mást elvesznek.

(#420) Hikvision válasza mjani1172 (#418) üzenetére


Hikvision
senior tag

A Note10 Üzleti telefon, nem az 1GB-os netcsomagosok a célközönség egy ilyen telefonnál.

20 éve a PH-n.

(#421) F_Gergely válasza BoneDragon (#419) üzenetére


F_Gergely
őstag

Tudod ez olyan mint autoban, amikor nem kiveheto a fejtamla, meg nem dontheto az ules, es a 4 ablak kozul csak 1 automata. Mert "joezigy a parasztnak". Nincs gazteleszkop a motorhaztetonel mert igaz hogy tok jo ha van, dehat a paraszt majd kezzel beakasztja a kitamasztot.
Persze ertem, nincs ra vevoi igeny, de ennyire fajt ott hagyni azt a rohadt szenzort?! De tudod ezzel se lenne baj, ha nem egy kozel fel millio forintos cuccrol beszelnenk ami a legpremiumabb premium. Tudod ez olyan mint a fullos bmw bor ulessel, de hatul tekeros ablakkal, es csak elol elektromos. Ugyse hatul ul a paraszt hanem elol eleg oda az elektromos, ugye.

(#422) Teal'C válasza F_Gergely (#421) üzenetére


Teal'C
addikt

Az autót úgy rendeli a paraszt ahogy neki tetszik.
Akinek meg kell a szenzor vegyen órát és pláne ha egészségügyi okból kell mert kb 100x jobb pontosabb.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#423) <Lacy85> válasza mjani1172 (#418) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem akarok zsebekben nézelődni, de akinek futja 3-400 ezres telóra, az nem azon fog aggódni, hogy vajon belefér-e mellé egy normális net csomag.... :U

(#424) jacis válasza kekedi (#394) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#425) zoleeno1 válasza F_Gergely (#417) üzenetére


zoleeno1
addikt

Bocsanat, de akinek olyan egészségügyi problémái vannak, hogy ezeket az ertekeket rendszeresen monitorozni kell, az ne egy telefont hasznaljon mar erre, ami kb egy bohockodas, hanem erre a célra kifejlesztett eszközöket...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#426) Teal'C válasza <Lacy85> (#423) üzenetére


Teal'C
addikt

+++

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#427) mjani1172 válasza Hikvision (#420) üzenetére


mjani1172
addikt

Sok üzletembert ismerek, külföldi gyártulajdonosokat is.
Nem sok kezében láttam S8 as vagy annál jobb telefont.
Nekik nem kell villantani,nem az a réteg.
Előbb vesznek egy új Porsche-t vagy BMW-t mint egy Note-ot.
Nem azt írtam hogy nem fér bele, hanem hogy felesleges.Két külön dolog.
Kb mint az All Inclusive szállodában magát hülyére zabálo, (ki van fizetve, telik rá ), vagy a normálisan evő.
De látom,felesleges nem ment át a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#428) Hikvision válasza mjani1172 (#427) üzenetére


Hikvision
senior tag

Hogy jön most ide a villantás egy üzleti telefonhoz? Azt mondtam, hogy akinek elég az 1GB-os netcsomag, az nem a Note10 célközönsége, ennek pont az a lényege, hogy 0-24-ben online intézel mindent, bárhol bármikor bármennyit. Legalábbis nálam ezt kell tudnia egy telefonnak, és a hozzá tartozó korlátlan előfizetésnek. Nálam az összes céges ügy a mobilon keresztül történik, éjjel nappal nálam van, ezért 1-év alatt el is használok belőle 1-2db-ot.

20 éve a PH-n.

(#429) F_Gergely válasza zoleeno1 (#425) üzenetére


F_Gergely
őstag

Pedig teljesen jol es hibatlanul mert a note4 en megvoltam elegedve vele.
Okoskarkoto meg tenyleg jo csak egy cuccal tobb ami lemerul es tolteni kell.

(#430) mjani1172 válasza Hikvision (#428) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem ismerek mindenkit, nem tudom mivel foglalkozol.
Nálam nemrég volt itt egy német majd egy belga cég vezető embere, Loius Vutton táska, Philli p Patek óra,stb... kicsi spirálba jegyzeteltek, majd az egyik elővette a telefonját valami alsó kategóriás Moto volt.
Pedig üzletemberek,komoly cége van mögöttük.

[ Szerkesztve ]

(#431) #24536576 válasza ollie (#363) üzenetére


#24536576
törölt tag

Azt nem értem bennetek, akik védik bármelyik telefont azzal, hogy minek ez meg az bele, 2019-ben ki használja stb stb, hogy nem fért volna el az infra/jack? Majdnem 400k-ról beszélünk, és szerintetek normális ha akár 1 embernek is kompromisszumot kell kötnie? Látszik, hogy soha se szenvedtetek hiányt semmiből.

(#432) ForRedGlory válasza Hikvision (#428) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt a demagog hulyeseget inkabb hagyd... #420.

[ Szerkesztve ]

(#433) kekedi válasza #24536576 (#431) üzenetére


kekedi
senior tag

Nem erről van szó hogy védjük.
Csak sokan azt hiszik milyen könnyű egy telefont úgy osszerakni, hogy mindenkinek megfeleljen.
A gyártók nem akarnak vastag telefont gyártani, mert akkor tuti háttérbe kerülnek.
Ellenben egy csomó új kütyük kerültek a készülékekbe (az elmúlt években) . Hiába tudunk egyre apróbb alkatrészekből dolgozni, úgy néz ki, hogy nem elég kicsi ahhoz, hogy minden bele férjen egy ekkora keszulekhazba.
Most hiába mondom azt hogy lehetne szerintem is vastagabb és akkor az akku is nagy lenne meg nem hiányozna semmi sem.
Lehet többen mondanák azt hogy nekik nem kell egy fél tégla.
Pl:
Kiszedtek az írisz szkennert S10 óta , ami jól működött sötétben is. De a népnek teljes kijelzos telefon kell. Hátulra nem rakhatjak.

(#434) gattolino válasza zoleeno1 (#425) üzenetére


gattolino
senior tag

+++++

Vivo X90 Pro Plus

(#435) Memmaao válasza #24536576 (#431) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem nem hiányzik. Egyik sem. És igen, van rá keret, hogy megvegyem. Aki meg ezen fennakad, vegyen xiaomit. Jók a termékei, van hazai háttér, és a kínaiak mindent bele raknak, az ár meg mélyen samsung alatt, és minőségben már nagyon közel vannak a koreaiakhoz

My name is Bond, James... Dean.

(#436) qsotre


qsotre
csendes tag

A dex oldalán azt írják a windowsos/ mac -es ablakos megoldás csak a note-okkal fog működni. Van esély, hogy a korábbi galaxy-k is megkapják?

(#437) mjani1172 válasza kekedi (#433) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem erről van szó,hanem inkább az az érdekes, hogy elég bármilyen fórumot olvasni jól kirajzolódik az emberek igénye.Persze különböző kategóriákban más ,de nem annyira. És mégis a gyártók mit csinálnak? Az ellenkezőjét.
Legyen pl a google. Minden adatot ellop,mindenki gondolatához hozzáfér,mindent tud, különösebb piackutatás nélkül. És erre egy olyan telefont dob piacra amiben borzasztó kicsi az akksi,viszont rettenetes kávák. Ok, nem veszik.
A folytatás (a külsejét még nem láttam) de még kisebb 2800 mah -s az akkumulátor.
Ez kell a népnek?
Nézd meg a HTC, Sony,LG vonalat, inkább bele döglenek de akkor is olyat gyártanak, ami senkinek nem kell.
Sajnos erre felé mozdult a Samsung is, persze nem ilyen mértékben, hiszen a formaterv jó, a nagyobbik ok is, csak már kicsit csippentettek az előd tudásából.
A kicsi nálam abszolút nem aratott tetszést ezért az árért.
Nagyon kéne gondolkodnom, hogy mivel ad többet ami a való életben hasznos, mint a fele annyiba kerülő kínai vonal.

[ Szerkesztve ]

(#438) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Az mindenkinél kimarad gondolom a gondolatmenetből, hogy aSamu pl. próbál spórolni minden kis dolgon usz vannak statisztikái, hogy 10 milla készülékből 5000-en hallgatnának rádiót vagy hallgattak a múltban akkor nem lesz benne a jövőben és kész. Egyes kevesebb probléma. Adok neked fél Terra helyet és nincs SD slot, adok USB-C jack átalakítót és nincs jack akkor. Nem védem őket, de hol itt a gond? Ne gondolkozzünk már Magyarországban sem mobilnet téren, aki kifizet 400 ezres telefont az nem fog fennakadni pár dolgon. Ha meg igen magára vessen, hogy megvette.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#439) Hikvision válasza ForRedGlory (#432) üzenetére


Hikvision
senior tag

Tudod mit jelent a demagóg szó egyáltalán? ;] 1GB-os nettel egy Note10 olyan mintha egy ferrariban 50km/h-ás limiter lenne bá$tya.

20 éve a PH-n.

(#440) -Skylake- válasza ollie (#340) üzenetére


-Skylake-
addikt

"A konkurencia nagy része nagyobb méretű kijelzővel adja az AMOLED-es telefonjaikat, fHD felbontással (Xiaomi, Huawei, OnePlus a nem Proval) Azoknál senki sem sírt."

Teljesen igazad van , nincs is köztük túl nagy különbség árban csak modelltől függően egy olyan 150-200ezer forint. Van még hasonlóan jó meglátásod ? Érdekelne. :U

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#441) FuRiONight válasza -Skylake- (#440) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hà’ ne haragudjà’ bà$tya, de fel ne akadj màr 150-200e Ft-os àrkülönbezeten! Az nem pízz $$$! Amúgy is azok nem üzletemberhez illő telefonok!

;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#442) -Skylake- válasza FuRiONight (#441) üzenetére


-Skylake-
addikt

#elnök ;]

egyéb : Ezt az üzletembert adom amúgy, a legtöbb üzletember a környezetemben (pest) bkv-val jár és vagy tanköteles , vagy csak simán kiskorú. Elég vad egy olyan eszközt hasonlítani az üzleti szférával aminek a tulajdonosai többségében csak 1millióig tudnak elszámolni , mert a nagyobb számokat csak idén szeptembertől tanulják.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#443) BabMester válasza -Skylake- (#440) üzenetére


BabMester
senior tag

Az iPhone Xr kijelzője a 720p-hez van közelebb 6.1"-on és a felhasználóik (legalábbis a topicba) teljesen megvannak elégedve vele, sőt megjelenéskor még külön örültek neki. Szóval 6.3"-on elég lesz az 1080p a legtöbb embernek. Az Xr ára az Apple-nél jelenleg 300ezer, a Note10 Samsung Experience Storeba 330ezer :)

[ Szerkesztve ]

(#444) -Skylake- válasza BabMester (#443) üzenetére


-Skylake-
addikt

Én egy szóval sem mondtam, hogy nem lesz elég. Csak azt, hogy jogosan említik meg az emberek, akik ezt megemlítik. Azért ne menjünk el amellett, hogy a note hova van pozicionálva : alsókategória- közép - felsőközép - felsőkategória - csúcskategória - note. Azért jogos , nem ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#445) ollie válasza -Skylake- (#440) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk az átlag xiaomi a fasorban sincs, a huawei felsőkat nem olcsóbb, a oneplus meg fapad. Még valami?

***

(#446) BabMester válasza -Skylake- (#444) üzenetére


BabMester
senior tag

Üzemidő miatt kellett ezt meglépni nyilvánvaló. Amugy teljesen rendben van a telefon, kellett a hely a tollnak, le kell vágni az akksiból, ez lett a kompromisszum, hogy használható legyen.
Akinek kell a toll is, felbontás is ott a Note 10+.
Akinek csak a felbontás kell a toll nem ott az S10(+).
Akinek meg csak a toll kell, annak itt van ez. Lefed minden igényt a paletta.

[ Szerkesztve ]

(#447) Linkin1994 válasza ollie (#445) üzenetére


Linkin1994
senior tag

"oneplus meg fapad." :DDD

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#448) ollie válasza Linkin1994 (#447) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Volt 3 oneplus-om (1,3,5) is, nem a levegőbe beszélek.

***

(#449) Linkin1994 válasza ollie (#448) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Nekem meg volt s1,2,6,9+ és ezek fapadosak az op-hoz képest.A samsung-nak lenne mit tanulni az Op-tól optimalizáció terén.:DDD

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#450) joey04 válasza Aryon87 (#332) üzenetére


joey04
titán

A videos kepesseg engem nem erdekel,

ja, így már világos. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.