Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) _ak_


_ak_
addikt

Most kaptam választ a TMX-től, egy elég leharcolt S7 Edge-et küldtem be nekik, eladni nem hiszem, hogy el tudam volna, előzetesen 29 705.- forintra értékelték és a most kapott e-mailben is ezt az ajánlatot kaptam.
Pedig már készültem rá, hogy a felét sem fogják kínálni. Igaz a dobozát és eredeti kábelt/töltőt is tudtam mellékelni.

Let's begin, de gozaimasu!

(#1052) Tatu-1981 válasza ollie (#1050) üzenetére


Tatu-1981
tag

Ha jól értem, akkor a Telenor függetlent árul, illetve ha esetleg mégsem, az hamar kiderül egy telekomos SIM kártyával, és online rendelésnél akkor 14 napon belül vissza lehetne vinni.
Viszont mi a helyzet a ROM-mal? Az elképzelhető, hogy ugyan hálózatfüggetlen a telefon, de vannak rajta telenor-os appok, vagy bootolásnál bejön egy telenoros logó?

(#1053) gomi20


gomi20
újonc

Azért nekem továbbra is gyanús, hogy a Telenor oldalán a hivatalos Samsung árhoz képest pont 30 ezerrel olcsóbb árak vannak a kártyás változatnál. Szerintem ezek nagyon benéztek valamit. Lehet, majd a fizetésnél derül ki, hogy rossz a táblázat, mert azok már a kedvezménnyel csökkentett árak.

(#1054) kerubin válasza Teal'C (#1017) üzenetére


kerubin
csendes tag

Ez nekem is bejön. Ilyen az autóm színe is. Bár nem terveztem a váltást, de ha lesz ilyen akkor biztosan elbukom.;)

(#1055) gomi20


gomi20
újonc

Már a Telekomnál is 349.800 Ft a 256 gb-os Note10+ kártyás vásárlással és listaáron is.

(#1056) sanyijedi válasza gomi20 (#1055) üzenetére


sanyijedi
őstag

380 az, valószínűleg te beírtál kódot, hogy a csökkentett árat látod. nézd meg privát böngészőből.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1057) gomi20 válasza sanyijedi (#1056) üzenetére


gomi20
újonc

Nem írtam be semmilyen kódot. De abban igazad van, hogy telefonról megnyitva, már a 379 ezres ár van ott.

(#1058) FuRiONight válasza gomi20 (#1055) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hali én is pont így jártam rákérdeztem a Telekom-os ügyintézőnél és a listára 380 000 ebből pedig lejön a tmx kedvezményt szóval 350 000 Ft kedvezménnyel együtt.

(#1059) _ak_


_ak_
addikt

A tok is megjött, nem lesz a kedvencem, de tényleg biztonságosnak tűnik. Note 8 pont belepasszol.
[kép], [kép], [kép],

Let's begin, de gozaimasu!

(#1060) ForRedGlory válasza gomi20 (#1048) üzenetére


ForRedGlory
félisten

#sarcasm. :DDD

(#1061) leslien válasza gomi20 (#1053) üzenetére


leslien
nagyúr

nincs semmilyen összeesküvés elmélet... ennyi az ára hidd már el... nem hisszem el h minden egyes Galaktikus telonál ez elő jön.. jön vki akit győzködni kell...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1062) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Three UK 9 font 8 giga net és 20 font a végtelen adathasználat. Szóval azért nem olyan rossz a helyzet itt. Visszatérve a régebben emlegetett dologra, hogy nincs rádió stb.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1063) gomi20 válasza leslien (#1061) üzenetére


gomi20
újonc

Én nem összeesküvésről beszéltem, pusztán csak arra gondolok, hogy valamelyik ügyintéző a honlapon nem jól rögzített adatokat, s később ez gondot okozhat.

[ Szerkesztve ]

(#1064) Memmaao válasza _ak_ (#1059) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem a titán színű jobb, mint ez a fekete. Nekem eléggé kedvencem lesz. #gomi20: egyszerű, printscreen azzal az árral, amivel elő rendelted, ha bárki benézett bármit, neked azon az áron kell adniuk. Csók.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1065) leslien válasza gomi20 (#1063) üzenetére


leslien
nagyúr

picit ha visszaolvasol akkor láthatod h vki már rendelt (visszahívták) és ugrált örömében... és mindezt nem plusz költség miatt...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1066) ForRedGlory válasza gomi20 (#1063) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jól van, de ne pörögjél már rajta, mert baromi unalmas. Nem gondolod, hogy ha elírás lenne, már rég észrevette volna egy ekkora cég? Költői kérdés volt, örülj neki és kész.

(#1067) _ak_ válasza Memmaao (#1064) üzenetére


_ak_
addikt

Már egy kicsit talán én is bánom, hogy nem a titán lett, még filóztam is, hogy kibontsam-e a csomagot, de az asszony meggyőzött, hogy jó ez. Na majd a bézs bőr, ez úgy is inkább a rugdalózós lesz.

Viszont a Power Sharehez ajánlják levenni. Nem mintha érintene, de hátha valakinek érdekes.

samsung protective case

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#1068) gomi20 válasza ForRedGlory (#1066) üzenetére


gomi20
újonc

Jól van na, nem pörgök tovább. Le ne harapjátok már a fejemet! :Y

(#1069) sanyijedi


sanyijedi
őstag

én a bőrt választottam:


[kép] [kép]

a protective-től nem lesz brutál nagy, vaskos?!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1070) ollie válasza Memmaao (#1064) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, online vásárlásnál nincs ez a szabály, de az ilyen nagy cégek általában benyelik ezt hiba esetén.

***

(#1071) Hikvision


Hikvision
senior tag

Pont ma hívtak a Pólus SES-ből, hogy csak akkor él az előrendelés, ha befizetem a teljes összeget, úgyhogy küldték az átutalásos számlát amin 379.900.-Ft összeg szerepelt, de mellé írták, hogy a 30-ezres kedvezményt majd valahogy vissza adják kp-ban amikor megyek a telefonért.

20 éve a PH-n.

(#1072) Memmaao válasza ollie (#1070) üzenetére


Memmaao
addikt

Az online vásárlás folyamán a vásárló az, aki vételi ajánlatot tesz a webáruház felé, a webáruház pedig a megrendelés visszaigazolásával fogadja el azt. Ezzel a visszaigazolással jön létre tulajdonképpen a szerződés (amit a jogszabályok ún. távollévők között kötött szerződésnek nevez). Ergó, ha valakit visszahívott a telenor, egyeztetett, majd kapott róla emailt, hogy előrendelését rögzítették, akkor az már visszaigazolt vásárlás. Amddig csak az automata üzenet jött meg, addig még cska a vevő jelezte a vételi szándékát.

My name is Bond, James... Dean.

(#1073) TODI1111 válasza Hikvision (#1071) üzenetére


TODI1111
addikt

Ez miért van? Én a samsungtól rendeltem utánvétes házhozszállítással és nem hivtak hogy előre kellene fizetni.

(#1074) delta1017 válasza sanyijedi (#1069) üzenetére


delta1017
aktív tag

Nagyon tuti ez a tok, kéz barát, finom tapintása van.

Egy hátránya van, hogy nyitott az alja, ill. a tokot is lehet félteni a karcolásoktól.

(#1075) Memmaao válasza sanyijedi (#1069) üzenetére


Memmaao
addikt

Nagyobb lesz tőle, de nekem a munkám és a 3 gyerek miatt is szükséges.

My name is Bond, James... Dean.

(#1076) sanyijedi


sanyijedi
őstag

használati utasítás (angol)

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1077) ForRedGlory válasza Hikvision (#1071) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt nem mondod komolyan... Gondolom tobb az elorendelo, mint vartak a fix mennyisegu telefonra, aztan igy szurik ki a komolyalanokat, akik vagy atveszik vagy nem.

(#1078) mkriszadmin


mkriszadmin
tag

Sziasztok!

Lehet kicsit off, de én most fogok váltani hosszú idő után iPhone -rol. Már elég sok mindennek utánna néztem a neten. De arra még nem találtam meg a választ, hogy Apple nel van az AirPlay(wifin szól a zene a házimozi erősítőn). Ilyen lehetőség van az androidba/samsungba is?

(#1079) _ak_ válasza _ak_ (#1051) üzenetére


_ak_
addikt

És át is utalták az összeget, ez nem volt borzasztó élmény.

Mindjárt beküldöm a Note 8-at is.. ;]

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#1080) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Ha van 'must have' erzes.....

https://youtu.be/HKE25h9QK1Y

(#1081) zoleeno1 válasza LoGeN90 (#1080) üzenetére


zoleeno1
addikt

Az nem ez...:D Bocsi, de ez nagyon egyéni, engem pl kicsit sem mozgat:) kinek mi...:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1082) Bdanyy válasza LoGeN90 (#1080) üzenetére


Bdanyy
addikt

Moonlight, parsec, PS remote play már több éve működik 🙂

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1083) Teal'C válasza Bdanyy (#1082) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez igaz de állítólag az a különbség hogy ezzel lehetsz bárhol a világon wifi vagy mobilnettel. Pont ma volt egy cikk sammobilon.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1084) Bdanyy válasza Teal'C (#1083) üzenetére


Bdanyy
addikt

Most nézem a cikket, rosszul írták, moonlighttal is megy neten keresztül. Annyi hogy egy portot meg kell nyitni (parsecnel azt hiszem még az sem kellett). De maga a parsec régóta elérhető bármire szinte.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1085) Roland861010


Roland861010
addikt

Az itthoni tesztelők nem akarnak már egy cikket vagy pár videót feldobni?

Tele van a YT indiai meg amerikai meg mindenféle tesztekkel..
Magyar meg egy 2 hetes videó van csak ...Vicc!

[ Szerkesztve ]

(#1086) leslien válasza Roland861010 (#1085) üzenetére


leslien
nagyúr

elvileg nekik sem szabadna.... 23.án biztos h kint lesz a MA teszt, de Tech2 Laci is addigra kidobja...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1087) TODI1111 válasza Roland861010 (#1085) üzenetére


TODI1111
addikt

Valószinűleg nem kaptak még tesztkészüléket és engedélyt a samsung magyarországtól. Amennyiben tudsz nekik szerezni, biztosan letesztelik.

(#1088) leslien válasza TODI1111 (#1087) üzenetére


leslien
nagyúr

ott van az már és teszt és kész van csak 23. án lesz a embargó feloldása...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1089) F_Gergely válasza leslien (#1086) üzenetére


F_Gergely
őstag

Abbol a szempontbol tenyleg tre, hogy ugy veszel valamit hogy nem tudod milyen. Oke tudom, ezt hivjak elorendelesnek, de bakker akkor is...

(#1090) TODI1111 válasza leslien (#1088) üzenetére


TODI1111
addikt

Persze, csak hát meg kell várni a hivatalos forgalomba kerülést. Előtte csak gyártói engedéllyel lehet mindent.

(#1091) ForRedGlory válasza leslien (#1088) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Minek teszt?(Pláne itt, amikor kismillió helyen van hitelesebb, bővebb, részletesebb) :D Az MA trendeket figyelembe véve a kis és a nagy Note 10 is tetszett plecsnit fog kapni. A kicsi talán ajánlott, a nagy meg az ára miatt tuti nem. Benne lesz a szokásos sírás, negatív hangvétel és ennyi.

Na, jól lespoilereztem a várható tesztet, bocsi. ;]

(#1092) leslien válasza ForRedGlory (#1091) üzenetére


leslien
nagyúr

nagyjából ez lesz ... :D én inkább a "új" SOC ra(Exynos 9825) leszek kíváncsi és bevallom fázok is tőle előre... mindegy a telok berendelve okosan postára ha nem stimmel akkor vissza a feladózhoz... :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1093) #31631410 válasza ollie (#1050) üzenetére


#31631410
törölt tag

Nekem azt mondták,h a kártyásojat is csak egy év letelte után függetlenítik....

(#1094) sanyijedi válasza #31631410 (#1093) üzenetére


sanyijedi
őstag

átvertek

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1095) leslien válasza #31631410 (#1093) üzenetére


leslien
nagyúr

ki mondta ezt neked? biztos nagyon éhes voltál....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1096) viera


viera
őstag

A sima Note10-et ki rendelte elő?Tegnap azt is előrendeltem a Telekom-nál,de a Telenor-os Note10+ -t lemondom mert nekem az nagyon nagy lenne.Ha esetleg valakit érdekel Veszprém környékén egy fekete színű akkor átveheti helyettem. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1097) Mercel


Mercel
senior tag

Kíváncsian várom a Note 10 tesztjét, de biztos ami biztos azért tegnap jól megvettem a Note 9-et elég pofátlanul jó áron: )
Érdekel a Note 10 de annyiért amennyiért bő egy évig áruljak majd annyiért kizárt. Plusz ragaszkodom ilyen elavult dolgokhoz mint a a tökéletesen működő hátsó ujjlenyomat olvasó és a jó öreg jack aljzat.
Ha nem semmisül meg vagy lopják el, mint az elődjét kb. 2 évig pont elleszek vele. Nem gondoltam volna egy éve, hogy Blackberry után egy samsungom lesz, de hát így alakult.
(Ezzel együtt hiányzik is, de majd jól Blackberrysítem a Note-öt, hogy legalább az illúzió megmaradjon):

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#1098) Mercel válasza ForRedGlory (#1091) üzenetére


Mercel
senior tag

Nekem bejönnek a Mobilaréna tesztjei, az értékelési rendszert meg a helyén kell kezelni.
Tájékoztatásról szól a munkájuk, nem pedig a mindenkinek megfelelésről .
(Ami lássuk be amúgy is lehetetlen feladat lenne)

Marcel

(#1099) F_Gergely válasza Mercel (#1097) üzenetére


F_Gergely
őstag

Sok embernek bejon a hatlapi ujjlenyomat olvaso. Nekem baromira nem, ezert nem is valtottam eddig note4-rol. Vicc. Asztalon a telefon es azert vegyem fel mert a hatlapon van a leolvaso. Autoban autostarto ugyan ez. Ugyan igy baromsagnak tartottam az LG fele hatlapon a bekapcsologomb szisztemat. De nyilvan ez csak az en maganvelemenyem, rengeteg embertol hallottam az ellenkezojet, hogy jo.

(#1100) Mercel válasza F_Gergely (#1005) üzenetére


Mercel
senior tag

"Plusz még egy olyan kérdés, hogy aki látta mindkét telefon kijelzőjét élőbe, mennyivel jobb a Samsung?"

Sokkal jobb.
Konkrétan a samsung gyártja a világ legjobb amoled kijelzőit. Számos dologért lehet őket (is) utálni de ez tény :)

Marcel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.