Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Titana


Titana
tag

Azért az elég gáz, hogy pont a SES nem tudja a 10+ Fénylő prizma 512GB-os készülékeket a beígért időre átadni, (nem az ő hibájukból adódóan) mert abból nem kaptak még, bár beígérték nekik hogy ma délután szállítják nekik a boltokba, de ez sajna nem biztos. :((( :(

(#1602) Ðávid válasza Kunci-1 (#1597) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Nekem is az előbb jött az SMS a postától. A Telenor részéről nulla kommunikáció.

(#1603) viera


viera
őstag

Most jött a GLS,hozott egy SES-ből rendelt Note10-et. :C
Mindenkinek jó telefon belakást. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1604) Scrydhan válasza Kunci-1 (#1540) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Nem előrendeltem, üzleti tarifával ma megyek be érte és a személyes ügyintéző mondta.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#1605) laci0530 válasza Kunci-1 (#1597) üzenetére


laci0530
senior tag

Nekrm is. :-)

(#1606) delta1017


delta1017
aktív tag

Én már meg kaptam, még az MPL fel is hívott😁

(#1607) TODI1111 válasza viera (#1603) üzenetére


TODI1111
addikt

Kaptál előtte valami értesítést vagy csak beállított a futár?

(#1608) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

5 perce hozta a GLS EZT!
Tehát aki hétfőre kapott dátumot,lehet ma megkapja!

(#1609) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, tippem szerint 10 órakor jelenik meg a teszt a Note10-ről itt.

***

(#1610) viera válasza TODI1111 (#1607) üzenetére


viera
őstag

Nem,semmit :N

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1611) bombibmw válasza viera (#1610) üzenetére


bombibmw
veterán

Szomszéd műhelybe most jött a GLS egy Note 10-el. :)

(#1612) iFixit


iFixit
tag

Na ez vajon mi és miért van? [kép]

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#1613) ForRedGlory válasza iFixit (#1612) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Telekom?

(#1614) iFixit válasza ForRedGlory (#1613) üzenetére


iFixit
tag

Voda...Hát így szerintem ma már nemigen kapom kézhez,na nem baj,türelem Noteot terem... :D

[ Szerkesztve ]

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#1615) Teal'C


Teal'C
addikt

Én most írtam nekik hogy lesz vagy nem mert azt igérték náluk lesz készlet először stb... (512gb) Aztán azt látom ha bemegyek 2 üzletbe is most akkor azonnal megkapom bármiféle előrendelés nélkül. Ses Ferenciek tere. Most vásárolnék náluk először de szerintem az utolsó is lesz. Ha lesz türelmem.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1616) utomi válasza iFixit (#1612) üzenetére


utomi
senior tag

Semmi, tavaly velem is eljátszották ezt egy előrendeléssel. Ahogy írja valamilyen technikai oka van , szerintem köze van ahhoz , hogy előrendelés és nem lett időben kiszállítva! Amúgy te mikor rendelted és Budapest vagy vidék ? (Bocsi a sok kérdésért csak van egy elméletem amit próbálok igazolni !)

(#1617) #46922752


#46922752
törölt tag

:C

(#1618) utomi válasza petne (#1595) üzenetére


utomi
senior tag

Ha nem titok elárulod, hogy mikor rendelted és vidék vagy Budapest ? :R Köszi !

(#1619) mkriszadmin válasza Teal'C (#1615) üzenetére


mkriszadmin
tag

Én is azt gondoltam, hogy ha elsők közt előrendelem és kifizetem akkor megkapom 23.-án(pólusba 1000%ra ígérték a 23.át). Ha nincs is annyi készlet mint ami kellene akkor adják ki sorrendbe rendelés alapján. Vagyis szerintem így kellene.

[ Szerkesztve ]

(#1620) iFixit válasza utomi (#1616) üzenetére


iFixit
tag

08.hó 10-én rendeltem és Pest megye,Gyál a kiszállítási cím.

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#1621) OutsideR válasza ollie (#1609) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Én még nem látom

(#1622) ollie válasza OutsideR (#1621) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én sem, ezek szerint tévedtem.

***

(#1623) leslien válasza ollie (#1622) üzenetére


leslien
nagyúr

biztos még csiszolnak rajta... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1624) ForRedGlory válasza leslien (#1623) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem viszik túlzásba a publikálást. Ilyen későn nem is emlékszem mikor jött ki teszt bármilyen zászlóshajóról.

(#1625) Teal'C válasza mkriszadmin (#1619) üzenetére


Teal'C
addikt

Össze vissza beszélnek, speedshop ban van 2db beszéltem velük. Erre a ses azt mondta hazudnak az nem lehet :W meg hogy ellenőrizzem hogy a speedshop hivatalos partner-e :Y .

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1626) mkriszadmin válasza Teal'C (#1625) üzenetére


mkriszadmin
tag

Neked mit mondtak mikorra várható az átvétel?

(#1627) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Szívből gratulálok annak aki ma megkapja vagy átveszi a Note 10-et :) Használjátok egészséggel és okozzon sok örömet. :)
Ha már tökölődnek a mobilarena teszttel, legalább dobjatok fel pár képet, tapasztalatot.:)

[ Szerkesztve ]

(#1628) PeteePeti válasza Mikulásbá (#1608) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én 13-án rendeltem, és szállításra várok még mindig. Te 19-én rendelted és már nálad van. Érthetetlen. :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1629) Sanraith válasza Teal'C (#1625) üzenetére


Sanraith
aktív tag

A samsung vásárlás oldala is tud a speedshopba irányítani, gondolom akkor azok.
https://www.samsung.com/hu/smartphones/galaxy-note10/buy/

Durva, hogy ekkora dráma lehet egy telefon előrendelés. :D Engem a Media Marktból még nem hívtak, de remélem átvehetem amikor ma bemegyek érte.

(#1630) janeszgol válasza F_Gergely (#762) üzenetére


janeszgol
félisten

Neked adok igazat. A + verziónak valóban kevésbé fényesebb a kijelzője. Mondjuk a linkelt tesztben is látható volt, de tegnap mrgnéztem Bécsben a két telefont egyforma beállításokkal. Az öcsém a tanu.
Komolyan mondom ez a sima 10 baromi jó fogású telefon. Mindkettő jól néz ki, de a sima verzió fizikai mérete brutálisan tökéletesek számomra. Fogásra jobb, mint az S10e.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1631) Mikulásbá válasza PeteePeti (#1628) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A Telekom első visszaigazolása is "szállítás alatt" volt.Én sem értettem,de reggel jött a futár,hozta a csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#1632) Teal'C válasza mkriszadmin (#1626) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát azt mondták a központi raktárban volt már tegnap de nem tudják hogy ma kiszállításra kerül-e. Mondom neki nem lehet megkérdezni? Erre nagy csönd pár pillanat "ugyan azt tudom mondani kiszállításra várunk" Nevetséges hogy a mai világban ez megy és akkor volt pofájuk szinte azonnal felhívni rendelés után hogy fáradjak be és fizessem ki egy összegben.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1633) Teal'C


Teal'C
addikt

Aki kézhez kap 512 fénylő prizmát pláne a ses ferenciek teréről az szóljon.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1634) PeteePeti válasza Mikulásbá (#1631) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nálam jóváhagyásra várt, majd készlete várt, majd szállításra vár jelenleg a rendelés státusza. Dokumentumok már letölthetők, számla, garancia jegy. Ma már biztos nem jön akkor. GLS írt valamit arról, hogy hozzák a csomagot?

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1635) TODI1111


TODI1111
addikt

Nekem most küldött a sestore emailt, hogy értékeljem a boltot. Annyi a szépséghiba, hogy a készüléket még nem kaptam meg. 8-án korán reggel rendeltem és még mindig semmi.

(#1636) Kunci-1


Kunci-1
csendes tag

Meghozta az MPL a Telenor-os, augusztus 8-án előrendelt fekete 10+ -t. Kipróbálni sajnos csak délután tudom majd.

(#1637) sanyijedi


sanyijedi
őstag

meg is jött


tok természetesen nincs a dobozban, de OTG sincs már, meg micro usb - usb c átalakító sem (note9 hez képest)

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1638) Mikulásbá válasza PeteePeti (#1634) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Felhívott a futár,hogy félóra és érkezik Telekomos csomaggal.

(#1639) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Beszéltem egy központi ürgével és azt mondta hogy hétfőn lesznek az üzletekbe a telefonok. Nekem kicsit bűzlik mert a samsung oldalán azt írják hogy raktáron van kb mindenhol.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#1640) Teal'C válasza TODI1111 (#1635) üzenetére


Teal'C
addikt

Na végre.
Felhívtam direktben a Bravotelt hogy adjanak felvilágosítást. Mondták kis türelmet visszahívnak(5perc felhívták a gls-t hogy hol tart ses ferenciek tere szállítmány)hívtak
Ma du megérkezik a Ferenciek terére a készülék és átvehetem valamint külön emailban felszólították az üzletet hogy azonnal értesítsenek. :DDD
Kérdem én tényleg olyan nehéz ezt nekik megtenni és tájékoztatni. :W

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1641) TODI1111 válasza Teal'C (#1640) üzenetére


TODI1111
addikt

Kicsit katasztrofális a helyzet a samsungnál is és a futárcégnél is. Tegnap miután nagynehezen elértem őket, küldtek emailt, hogy a mai napon kiszállítja a GLS. Előtte és azóta viszont semmi értesítés. Ráadásul mára szabadnapot kellett kivegyek, hogy át tudjam venni a készüléket.

Bezzeg, hogy értékeljem a boltot és a vásárlást arról már küldtek emailt. .......

[ Szerkesztve ]

(#1642) Teal'C válasza TODI1111 (#1641) üzenetére


Teal'C
addikt

Én is szabin vagyok bár nem ezért.
Értékelni fogom a boltot csak kapjam meg a telefont ;]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1643) mkriszadmin válasza Teal'C (#1640) üzenetére


mkriszadmin
tag

Lehet felhívom én is polusba mikor várható.
80-as számot hivtad?

(#1644) Teal'C válasza mkriszadmin (#1643) üzenetére


Teal'C
addikt

0612626666 Bravotel központ. Kérdezd meg miért nem tesznek rendet a fejekben? Elcégre az övék a ses. Ja meg kérdezd meg a du mit jelent mert lehet 12:01 meg lehet 17:59 is

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1645) sanyijedi


sanyijedi
őstag

telekomtol full XEH jött nekem:

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1646) mkriszadmin válasza Teal'C (#1644) üzenetére


mkriszadmin
tag

Beszéltem velük. Ők is délután megkapják, lehet még ma de holnap biztos átvehető. De keresni fognak az üzletből ha átvehető ezt mondták.

(#1647) _ak_


_ak_
addikt

Telenortól is megérkezett ide is, kaptam egy Sms-t, hogy ma hozza a futár, mire kettőt fordultam már csengetett is. Szintén független XEH, de erre ugye számítottunk is.

Let's begin, de gozaimasu!

(#1648) utomi


utomi
senior tag

Na Vodafone update. 40 percet beszéltem velük :Y Állítólag Note 10+ 256GB Fénylő Prizma egyetlen darab sem érkezett tegnap és ezért nem adták fel a csomagot sem. 1 órája bejöttek a készülékek és már valóban csomagolás alatt vannak a telók. Hát kellett nekem fekete helyett a kappapride színben rendelni :W Egyébként hihetetlen micsoda össze vissza beszélés van a Vodafonenál is. Először azt mondták nincs raktáron, készlethiány van és nem is tudják mikor lesz. Erre megnyitom hívásban a webshopot és mondom, hogy látom, hogy azt írja a webshop, hogy raktáron a teló. :DD Erre nagy hallgatás, mondom menjen akkor el és egyeztessen a társosztállyal mert vagy a webshop hazudik vagy Ő. 10 perc után vissza jön és a fenti infókat mondta. Szóval egyenlőre ennyit tudunk. Most várom, hogy vajon ma sikerül-e feladni. Mert hogy ezek után kicsit sok bennem a kétely. Érzésem szerint a Samsung elbarmolta a készleteket és ebből van gond de, hogy 2019-ben, hogy lehet így lezavarni egy előrendelést azt nem tudom.

(#1649) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

MA teszt: [link]

(#1650) Schuler888 válasza ForRedGlory (#1649) üzenetére


Schuler888
senior tag

Koltozes :D

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.