Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Roland861010


Roland861010
addikt

Remélem azért a Tmobile betartja a 23-át és legalább személyesen át lehet majd venni...az alleban!?

(#1202) ForRedGlory válasza S e t h (#1200) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Miota lehet bizonyitek illegallis tevekenyseg? Koltoi kerdes.

(#1203) mjani1172


mjani1172
addikt

Szerintem ez a dolog zárható. Látható hogy akinek a telefon munkaeszköz és pörgős a melója az máshogy gondolkodik mint aki ráér és nem érti hogy mások mit miért tesznek.
Nem lesz megegyezés.

[ Szerkesztve ]

(#1204) TODI1111 válasza Hikvision (#1191) üzenetére


TODI1111
addikt

Azért az érdekes lenne ha senki nem kapná meg 23-án aki futárral kérte. Ha jól emlékszem az S10 keszülékeket is többségében kiszállították az első napon.

(#1205) S e t h válasza ForRedGlory (#1202) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem, nem költői a kérdés, hanem nem vagy jártas a kérdéskörben és ezért vagy szkeptikus.
A bíróság a bizonyítékok szabad értékelése során figyelembe fog venni minden olyan dolgot, ami a bizonyítandó tény igazolására, avagy cáfolására alkalmas. Ennek során a dolgot kizárja a bizonyítékok körül, vagy bizonyítékként fogja értékelni.

Kérdeznék én is.
Titkosszolgálati eszközökkel végzett lehallgatás során rögzített felvételeket sem lehetne ennek analógiája alapján értékelni egy eljárásban ugye? Mert előre be kéne jelenteni, hogy figyu, most le fogunk hallgatni, de ha nem járulsz hozzá, akkor nem, csináld csak tovább a bűnös üzelmeidet.

De akkor gondolom Gyárfás Tamás ellen is törvénytelen az eljárás, mert Portik Tamás az engedélye nélkül rögzítette a beszélgetéseiket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1206) zoleeno1 válasza ForRedGlory (#1202) üzenetére


zoleeno1
addikt

Mindig is lehetett, alább szépen leírták, hogy milyen körülmények és feltételek mellett.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#1207) Teal'C válasza S e t h (#1205) üzenetére


Teal'C
addikt

Én úgy tudom hogy bármilyen rendvédelmi szerv ha ilyet szeretne csinálni arra először engedélyt kell kérnie a bíróságtól. És komoly érvekkel alá kell támasztani a kérelmet.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1208) Hikvision válasza TODI1111 (#1204) üzenetére


Hikvision
senior tag

Azt mondta a pubi, hogy Ők 23.-án adják át a futárnak, de még az se biztos, mert rohadt sok előrendelés van már most.

20 éve a PH-n.

(#1209) Memmaao válasza domerator (#1198) üzenetére


Memmaao
addikt

Ez mind szép és mind jó, de nekem még egyszer sem jelzett technikus/eladó/kivitelező/műszaki ember telefonos megbeszélés közben, hogy " a beszélgetést a könnyebb ügyintézés okán rögzítem, ugye nem probléma?" Mert a telekom/ UPC, EON, stb mind figyelmeztet erre a beszélgetésünk elején, és élhetek a jogommal, hogy telefon helyett emailben, levélben vagy személyesen keressem meg őket. De még egy hozzátartozó sem kezdte avval, "doktor úr, XY-ról érdeklődnék, rögzített vonalon..."
Egy szó, mint száz, ha a másik fél nem tud róla, szerintem nem etikus. pont

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#1210) Hikvision válasza Memmaao (#1209) üzenetére


Hikvision
senior tag

Miért, etikus olyat mondani, amit nem szeretnél visszahallani máshol?

20 éve a PH-n.

(#1211) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

[link]

Vegre egy ertelmes bemutato.

(#1212) S e t h válasza Teal'C (#1207) üzenetére


S e t h
nagyúr

De akkor nem törvényellenes? Mert ezen ment eddig a polemizálás.
Ismét oda lyukadtunk ki, hogy ha valakinek nem fontos egy dolog, akkor másnak vajon miért van rá szüksége és most még a törvénytelenség adukártyát is próbálták néhányan elsütni.

Csak egy kicsit, egy icipicit lenne mindenki toleránsabb és gondolna arra, bakker, lehet másoknak fontos a hívásrögzítés, oké, hogy én leszarom, de nekik valóban lehetnek olyan élethelyzeteik, amelyek indokolttá tehetik a használatát.

Vagy legyen az egy jack, infra etc, etc.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1213) Memmaao válasza Hikvision (#1210) üzenetére


Memmaao
addikt

Te most ezt komolyan kérdezed 2019-ben, amikor kb az orvosi munka 20% gyógyítás 80% meg dokumentáció, hogy a bíróságon védhető legyen az ember??? Csak képzelj bele: Csörög a telefon az SBO megfigyelő kórtermében, ahol XY fekszik, és a hozzátartozó érdeklődik. Igazolja magát, tudja a beteg anyja nevét, lakcímét, születési dátumát (megjegyzem, sok hozzátartozó a saját anyja/apja/gyereke születési dátumát sem tudja). Ezek után is CSAK annyit adhat ki az eü személyzet, hogy megerősíti, hogy ott van/ nincs ott a beteg és ha nincs ott, akkor hogy hol van. Minden egyéb tájékoztatást csak élőben. És van az a szitu, amikor az ápoló mégis ad tájékoztatást, mert a hozzátartozó külföldön él, mozgáskorlátozott, stb stb. De ebben az esetben jogszerűtlenül jár el. Akkor itt egy felvétel mennyire lenne etikus?????

My name is Bond, James... Dean.

(#1214) Teal'C válasza Hikvision (#1210) üzenetére


Teal'C
addikt

Én nem szoktam viszakozni bárkit elküldök melegebb éghajlatra ha muszáj.
De ha etikánál tartunk az mennyire etikus ha este 10 kor felhív egy telemarketingos hogy van egy jó ajánlata. Ha nő megkérdem hogy 5e gumival mert az egy jó ajánlat, ha férfi akkor megmondom hogy ne haragudjon de én nem vagyok olyan :DDD A következő mondatban miközben sűrű csend honol a túloldalon közlöm hogy este 10 kor az anyukáját hívja fel mert az talán örülne neki. Ezek után persze felháborodik és megkérdezi hogy ugye tudom hogy rögzítik a beszélgetést és ne sértegessem. Mondom tudom és te tudod hogy van időbélyegző is rajta és a magántelefonszámomon zaklatsz este 10 kor. Csak párszor kell ilyen és ki is kerültem az adatbázisokból.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1215) Teal'C válasza S e t h (#1212) üzenetére


Teal'C
addikt

Én megértem amit írsz én is használom használtam van az a helyzet mikor kell mert elfelejtesz valamit stb... és ez mind rendben van amíd te és csakis te használod halgatod vissza. Amikor is kikerül máshoz na az törvénytelen.

Ha bírósági engedély van rá megalapozott gyanú alapján akkor miért lenne törvényellenes.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1216) Schuler888 válasza domerator (#1198) üzenetére


Schuler888
senior tag

"ha találok egy működő hívásrögzítőt, akkor azt a törvényt megszegve használni is fogom.."
"call recorder" a buvos szokapcsolat amire ra kell keresni :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1217) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Hirtelen miért lett ennyire fontos a hívásrögzítés? Nem is értem. Egyáltalán melyik készülékek tudják még gyárilag?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1218) domerator válasza Schuler888 (#1216) üzenetére


domerator
veterán

:Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1219) Sanraith válasza ForRedGlory (#1211) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Úgy látom a leghasznosabb tartozék egy törlőkendő lesz a hátsó üveghez. :)

(#1220) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok, a továbbiakban törölni fogom a hívásrögzítővel kapcsolatos hsz-eket, mert ez a topik nem arról szól.

***

(#1221) TODI1111 válasza Hikvision (#1208) üzenetére


TODI1111
addikt

Akkor sem tudom elképzelni, hogy senki ne kapja meg 23-án aki házhozszállítással kérte. Olyasmit el tudok képzelni, hogy a rengeteg előrendelésre való tekintettel (csak példa) aki 13-án éjfélig megrendelte az megkapja a többiek meg csak utána.

(#1222) #46922752 válasza ollie (#1220) üzenetére


#46922752
törölt tag

Köszönöm. Kezdett unalmas lenni ez a téma.

23.-án szerintem nagyon sokan megkapják.
Én a telekomba kértem lista áron kuponnal, es azt az infót kaptam, hogy 22.-én útnak indítják a telókat. Hogy ebből mi valósul meg az más kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#1223) _ak_ válasza #46922752 (#1222) üzenetére


_ak_
addikt

Telekom is MPL-el szállítattja ki?

Let's begin, de gozaimasu!

(#1224) PeteePeti válasza #46922752 (#1222) üzenetére


PeteePeti
őstag

Szerintem nem lesz ebből probléma! Elég ideje van a forgalmazó cégeknek és logisztikai partnereiknek is felkészülni az elrendelési idő alatt arra, hogy tartani tudják a 23-ai kézbesítést. :) Legalábbis nagyon ajánlom nekik! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1225) viera válasza _ak_ (#1223) üzenetére


viera
őstag

GLS

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1226) viera válasza PeteePeti (#1224) üzenetére


viera
őstag

Szerintem lesznek akik később kapják mert amúgyis rövid hét lesz.Mondjuk ez függ a szállító cégtől is.
GLS-es ismerősöm mondta is,hogy húzós hét lesz.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1227) _ak_ válasza viera (#1226) üzenetére


_ak_
addikt

Így azért egy picit megnyugtatóbb, nem mintha bajom lenne az MPL-el, sokszor rugalmasabbak is, mint a többi, de el tudom képzelni, hogy egy ilyen akcióhoz nincsenek elegen.

Let's begin, de gozaimasu!

(#1228) viera válasza _ak_ (#1227) üzenetére


viera
őstag

Igen,szerencsére a GLS is az egyik legrugalmasabb. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1229) Teal'C


Teal'C
addikt

Megérkezett az első frissítés

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1230) Roland861010 válasza Teal'C (#1229) üzenetére


Roland861010
addikt

Amúgy nem vagyok ra..ista de marha fusztráló amúgy, hogy a világon mi fizetünk szinte a legtöbbet az összes gyártó telefonjáért erre mi kapunk mindent a legdrágábban legkésőbb és legkevesebb variációban... funkciók kiahagyásával... VICC :W

(#1231) TODI1111


TODI1111
addikt

Kaptam emailt a sestore.hu tól,
a note 10+ vásárlással kapcsolatban.

"Ön a közelmúltban online vásárolt az áruházunkból. Vásárlása során boltunkról kialakult véleménye, illetve tapasztalatai a megvásárolt termékről értékes információval bírnak a vásárlás előtt állók számára.".....
Értékelném én az áruházat csak annyi a szépséghiba, hogy még nem érkezett meg a telefon. :D

[ Szerkesztve ]

(#1232) mjani1172 válasza Roland861010 (#1230) üzenetére


mjani1172
addikt

Ennek mi köze van a rasszizmushoz?
Ez szimplán üzlet és még érthető is.

(#1233) *Mukeey* válasza Roland861010 (#1230) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nincs itt semmi látnivaló, ez full normál hosszú évek óta. Rekord áfa+artisjus+kutyafüle+macskapisi.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1234) Roland861010 válasza mjani1172 (#1232) üzenetére


Roland861010
addikt

Hát, hogy india meg a többi mennyivel többet kap mindig... kezdem unni amúgy...!
Ott bezzeg az összes szín is elérhető lesz.. mi meg kapunk kettőt ..

(#1235) mjani1172 válasza Roland861010 (#1234) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez még mindig nem rasszizmus.
Sokkal nagyobb piac, ennek minden előnyével.
Azért kb 30 éve már itt sem a kommunizmus? uralkodik, mégis a piacgazdaság alapjait kell magyarázni. :O

(#1236) Roland861010 válasza mjani1172 (#1235) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem kell magyarázni semmit ! :)
Csak idegesítő egy dolog ennyi...

De itt le is zártam mármint felesleges is volt írni erről csak ki jött belőlem.

[ Szerkesztve ]

(#1237) HarleyCustom válasza Roland861010 (#1230) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mi nem vagy? :F

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1238) Roland861010 válasza HarleyCustom (#1237) üzenetére


Roland861010
addikt

Semmi sem egy jelentéktelen személy vagyok csak.

Telekom (új infó) : A Samsungtól azt az ígéretet kapták,hogy 23-án kiszállitásra kerülnek a készülékek ami pedig személyes átvételre van azt 23-án át is lehet venni...!

Persze ezt érdemes fenntartással kezelni!

[ Szerkesztve ]

(#1239) Mikulásbá válasza Roland861010 (#1238) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Érdemes Telekomost venni?Az oké,hogy független lesz,de THM szoftveres,vagy ez sem számít már?(frissítés,saját telekomos hülyeségekre gondolok)

(#1240) ollie válasza Roland861010 (#1230) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért mi fizetjük a legtöbbet?

***

(#1241) ollie válasza Roland861010 (#1234) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem csak egy szilikon tokkal kapnak többet Indiában. Gondolom ott ez sokat számít az eladásoknál, de amúgy minek neked egy gagyi, szilikon tok?

***

(#1242) Roland861010 válasza Mikulásbá (#1239) üzenetére


Roland861010
addikt

Azok mind törölhetők, jelenleg nem tudom , hogy állnak a szolgáltatós samsungok frissítés terén.. gondolom nincs akkora eltérés mint anno az S2 környékén voltak..

Nem pot a tokra gondoltam.. hanem inkább a variációkra..

[ Szerkesztve ]

(#1243) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Telekom oldalon ez van:

Ez alapján arra lehet számítani, hogy 22-én adják át futárnak a 21 éjfélig leadott rendeléseket. 21 éjfél után viszont csak 23-án, tehát azt majd 26-án viszi majd a futár!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1244) bigrock válasza HarleyCustom (#1237) üzenetére


bigrock
addikt

RAJ-ista :DDD

(#1245) Fred23


Fred23
nagyúr

Víz alatt másként (vagyis jól) érzékel ezeknek a kijelzője -akár az S-Pen-t használva-, mint egy random mobil?

Nokia 8 Sirocco kijelzője víz alatt megőrül, ha pedig tokba teszem, a tok miatt válik problémássá a fényképezés.

Próbált már valaki fényképezni vele víz alatt?

(#1246) *Mukeey* válasza Fred23 (#1245) üzenetére


*Mukeey*
addikt

A Mariana-árokba azért ne vidd el magaddal😂
Ezek nem víz alatti fotózásra készültek.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1247) Fred23 válasza *Mukeey* (#1246) üzenetére


Fred23
nagyúr

Naná, hogy nem, de az ember próbálkozik! Ilyen értékű cuccot meg amúgy se mernék a megadott 1,5m alá vinni. Kis szerencsével -és csak azzal, akarattal kábé kizárt- ilyen képeket lehet lőni (Nokia 8 Siroccóval) úgy 1m mélységben. A baj csak az, hogy megőrül a kijelző, bezáródnak és megnyílnak alkalmazások, elállítódnak beállítások... -és sajnos tokban sem sokkal jobb a helyzet.

Viszont ezek az S-Pen-es készülékek mintha másfajta kijelzőt kaptak volna, de lehet, csak rosszul emlékszem. Egy YouTube videó ugrott be arról, hogy valamelyik Note nagyon szépen viselkedik a tengerben. Mintha normálisan működött volna a kijelzője tartósan.

Teal'C: Köszi! Olyan nem volt, hogy a víz miatt bezáródott az alkalmazás, megnyílt valami más, átváltott a hátlapi kameráról az előlapira, stb. Nálam ez sajnos a realitás a Nokiával.

/Szerk.: Banyek, simán lehet, hogy ha a hangerőgombra tettem volna, nekem is jó lett volna, mert talán csak a kijelző b@szkurálást nem tolerálta víz alatt!/ :DDD Ráadásul át is akartam állítani, de végül nem tettem meg. :(

[ Szerkesztve ]

(#1248) Teal'C válasza Fred23 (#1245) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha a hangerőgombra állítod az exponálást tökéletesen működik a fényképezés víz alatt, de videót is készítettem már. Van néha anomália de ha egy határozott mozdulattal teszed vízalá és a gombokat használod akkor nincs.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1249) Teal'C válasza ollie (#1241) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát azért nem a 100 ft os szilikontokot kapod hanem gyárit amit it 4-5 e ért árulnak. De ne menjünk ebbe bele megint. + ugye a készülék színválaszték.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.