Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Teal'C válasza Ateszpapa (#949) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát ha úgy hírdették akkor nem kell csodálkozni.
Én meg ma bementem a ses be és kifizettem az előrendelést. Közben megnézegettem mit veszek. Hát ezt a készüléket sokáig fogják emlegetni az tuti.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#952) Taci válasza F_Gergely (#948) üzenetére


Taci
addikt

A Samsung DeX PC-n és Mac-en való használatához külön alkalmazás szükséges.

Admin vagy a gépeden? Rajta van a szoftver az engedélyezett szoftverek listájában? (Valószínűleg nincs, hisz' most fog csak megjelenni.)

Nálunk ez úgy menne, hogy ha én a cégesre telepíteném fel (mert kértem és kaptam admin jogot rá), pár napon (órán) belül jönne a vörös kódos riasztás, hogy nem engedélyezett szoftver fut a gépen, és jelentené is az illetékes csoportnak.

Persze nálatok lehet, azt csinálsz a gépeden, amit akarsz - ez esetben nem hiszem, hogy a monitorozó szoftverek hozzáférnének bármilyen adatodhoz ezen az appon keresztül. Maximum a billentyűleütéseidhez, ha azok monitorozva vannak. (Bár az nem lenne szép dolog.)

(#953) viera válasza leslien (#950) üzenetére


viera
őstag

Sajnos szerintem nem. :(
Múlt héten regisztáltam úgy és azóta sem hívtak.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#954) simii


simii
tag

Kis segítséget kérnék tőletek, összegezve az eddigi tapasztalatotokat:

Most ha jól értem a Note10+ Telenornál van a legolcsóbb ajánlatban kártyásan, és az elvileg független is, és a TMX kódhoz nem kell telefont beadni ténylegesen, elég azzal megrendelni a Telenortól?

Vagy van jobb ár kihasználás?

(tok nem érdekel és legolcsóbban szeretném a Note 10+-t)

Köszi!

Life is short. Play more.

(#955) leslien válasza viera (#953) üzenetére


leslien
nagyúr

lehet h holnap már ott lesz a készülék keresőben... [link]

simii
igen jól látod ott a legolcsóbb és csak a kód kell...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#956) viera válasza leslien (#955) üzenetére


viera
őstag

Jó lenne :))

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#957) *Mukeey* válasza F_Gergely (#948) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Azért annyira nem kell elájulni tőle, használtam az első generációt darabig. Jó az irány, csak meg eléggé beta az egész.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#958) F_Gergely válasza *Mukeey* (#957) üzenetére


F_Gergely
őstag

Még sose használtam, note4-en ilyen nem volt.
De maga az ötlet nagyon tetszik, és a bemutatón elég meggyőző volt, remélem hogy működni is fog.

(#959) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Ma megnyomkodtam telenorban. Rájöttem, hogy eddig nem is próbáltam az S-Pent egyik Note-on sem. Nem gondoltam volna, hogy ez ennyire jó... :D Mintha papírra írnék. Már nagyon várom a jövő hetet. :)

(#960) *Mukeey* válasza F_Gergely (#958) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Maga az ötlet nagyon jó, appok kellenek és szuper lesz ez. Tavaly még elég kevés app volt, ami teljes nézetben működött. Többi az egy ablakban indul el, nem épp a legjobb megoldás.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#961) Teal'C válasza *Mukeey* (#960) üzenetére


Teal'C
addikt

Az appok 90%át kilehet nagyítani csak be kell álítani. Először nekem sem ment mindig azt írta hogy indítsam újra az app ot és akkor teljes méretű lesz de sosem lett. Aztán kiderült hogy a type-c hdmi konvertert is újra kell indítani és jó lett.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#962) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Camera test, Note10+ vs iMax S vs P30 Pro

https://youtu.be/GAp8NVlA5Lc

(#963) Teal'C


Teal'C
addikt

Dex [link]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#964) Taci válasza LoGeN90 (#962) üzenetére


Taci
addikt

Az a fránya 5x (vagy nagyobb) zoom-mal megtámogatva minden téren az élen lehetne (már annak, aki hasznát tudná venni). Na de majd jövőre. Amúgy persze nagyon jó így is - ahogy a másik kettőnek, ennek is megvan az erőssége és pár gyengesége is. De jó lesz ez. :)
Az az audio zoom nagyon tetszik, szerintem nagyon hasznos, és hátha jól is működik. A végén lévő videóknál is lehet hallani, hogy a Note sokkal szebben kiszűri a háttérzajt. Tetszik. :)

(#965) ollie válasza Teal'C (#963) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nem az, csak a telefon összekötése a windows-zal vezeték nélkül. Már hónapok óta használom, csak a Your Phone Companion app kell, ami elérhető a google play-ből.

***

(#966) F_Gergely válasza LoGeN90 (#962) üzenetére


F_Gergely
őstag

Alapvetően tetszik, bár azért van egy két helyzet ahol a konkurensek jobb képet csinálnak, de szerintem van olyan amin szoftverfrissítéssel fognak tudni javítani.

(#967) yoogie válasza simii (#954) üzenetére


yoogie
aktív tag

Ez mit jelent, hogy nem kell ténylegesen beadni a telefont? Beírhatsz bármilyen telefont és amit kapsz kódot az elég? A telefont meg le sem kell adni? :U

sz. most nézem, hogy csak és kizárólag Note 9-re lehet érvényesíteni..

[ Szerkesztve ]

(#968) F_Gergely válasza yoogie (#967) üzenetére


F_Gergely
őstag

Bármilyen telefonra lehet kérni ajánlatot amit nem vagy köteles elfogadni de a kódot megkapod. De ezt a kódot senki nem ellenőrzi, személyes vásárlás során.

(#969) yoogie válasza F_Gergely (#968) üzenetére


yoogie
aktív tag

Akkor ez még a "h..nek is megéri így".

Akkor a Telenor-s készülékek is mind szolgáltató független, ha jól értem, még a kártyás csomagban is kiadott készülék is?

[ Szerkesztve ]

(#970) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, meguntam a Telenor balfaszkodását, megrendeltem SES-ből, ki is fizettem, jövő hét pénteken megyek is érte.

***

(#971) F_Gergely válasza yoogie (#969) üzenetére


F_Gergely
őstag

azt nem tudom, hogy szolgáltatóknál van-e sim lock vagy nincs, erről nincs infóm.
Viszont azt tudom, hogy a 30 ezres kedvezmény van mert én is így vettem, vittem az emailben kinyomtatott kódot, felírák (de nem ellenőrizték) aztán ennyi. Telefont nem adtam le.

(#972) dani786 válasza LoGeN90 (#962) üzenetére


dani786
tag

Köszi a linket! Ez engem eléggé meggyőzött. :)

(#973) S e t h válasza ollie (#970) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#974) Teal'C válasza F_Gergely (#968) üzenetére


Teal'C
addikt

Ma voltam a sesben. Megnézték a rendelésem, elkérték a tmx kódot tehát az képernyőmentésben legyen meg nem elég csak az online rendelésnél beírni. Kifizettem kaptam egy papírt amivel 23.a után mehetek. A papíron rajta van hogy beszámítás nélkül. Ja a papíron rajta van hogy ajándék tokkal.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#975) ollie válasza Teal'C (#974) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem nem kérték külön a kódot.

***

(#976) Teal'C válasza ollie (#975) üzenetére


Teal'C
addikt

Lehet hogy csak ez a csaj ilyen precíz. A Ferenciek terén voltál?

963: ja igen ezt elnéztem.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#977) F_Gergely válasza Teal'C (#974) üzenetére


F_Gergely
őstag

Én személyesen rendeltem elő, én a kinyomtatott levet vittem és onnan írták le a kódot, illetve beírták hogy nem adok le készüléket, de a kód fel van tüntetve.
Nekem annyit mondott a srác hogy 22.-én fognak értesíteni, hogy akkor másnap mehetek a telefonért, meg segítenek átrakni az applikációkat beüzemelni meg ilyenek.

(#978) viera


viera
őstag

Na,most hívtak a Telenor-tól. :))

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#979) @rglaaf válasza viera (#978) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én is várom a hívást de csak nem akarnak...

PSN:BiZzare_0 ️

(#980) viera válasza @rglaaf (#979) üzenetére


viera
őstag

9-én adtam le az előrendelést,azt mondta időrendi sorrendben telefonálnak. :)

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#981) leslien válasza viera (#980) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor engem miert nem hívtak? 8. án adtam le... idióta banda...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#982) Teal'C válasza leslien (#981) üzenetére


Teal'C
addikt

Már más idők járnak mint régen ;]
De ha ez ilyen milyen lesz a kiszállítás meg az értesítés???

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#983) ollie válasza Teal'C (#976) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen ott voltam, csajjal nem találkoztam.

***

(#984) Teal'C válasza ollie (#983) üzenetére


Teal'C
addikt

Valami Evelin az emeleten van a pultja a 3 méteres Samsung Wall mellett.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#985) Memmaao


Memmaao
addikt

Szerintetek 23. előtt befut még a MA teszt? Mondjuk engem nem befolyásol, note 3 óta vagyok a note mellett.

My name is Bond, James... Dean.

(#986) Tony91 válasza Taci (#952) üzenetére


Tony91
újonc

Brutális lessz :C

(#987) gattolino


gattolino
senior tag

Sokan befektetésnek tartanak egy telefont. Nektek mi a véleményetek? Ti mennyi időre vesztek egy egy új flagshipet? Ha valaki csak 1 évre vesz ilyen telefont az a következő Note-ot miért veszi meg? Úgy értem mi lesz a stratégia a következő flagship-nél? Mikor lesz már olyan, amikor nem éri meg?

Vivo X90 Pro Plus

(#988) Tony91 válasza gattolino (#987) üzenetére


Tony91
újonc

Én mindig cserélgetem megunom van amikor eladom utánna megint veszek

(#989) viera válasza leslien (#981) üzenetére


viera
őstag

Ezt én sem értem. :(

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#990) Tony91


Tony91
újonc

Van amikor én sem 😁

(#991) ollie válasza gattolino (#987) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Műszaki cikkbe nem fektetünk be, mert gyorsan veszít az értékéből. Csak az vegyen csúcstelefont, akinek nem gond kiadni ennyi pénzt. Amúgy én évente cserélem, mert nekem mindig a legjobb/ legújabb kell. A Note mindig a legjobbak között van, nem csalódom benne, és a tollat is szeretem használni.

***

(#992) simii


simii
tag

Friss ropogós Note10+ Iphone XS Max kamera teszt

Nem értem ezeket a csavókat hogy engedik a hivatalos review time előtt kitenni bármit is..
Szerintem 23. előtt nem lehetne

Life is short. Play more.

(#993) F_Gergely válasza gattolino (#987) üzenetére


F_Gergely
őstag

En 2015ben vettem a note4-et mert elotte azt se tudtam, hogy letezik, de az akkori telefonom szervizbe kellett adni, es note-ot kaptam cseretelefonnak, mert felsokategorias telot adtam le es csak ez volt cseretelefon ami felsokategorias. Meg kerdeztem is a csajt, hogy nincs e kisebb mert ez borzaszto, de mondta csak iphone van azt meg nem akartam. Viszont a nalam levo ido alatt annyira megtetszett, hogy rajottem nekem ez kell. Igy amikor vissza kaptam a telefonom a szervizbol elkezdtem utana nezni, mi is ez a note meg teszteket olvasni. Igy lett a note4. Aztan meg nem ereztem ertelmet valtani, note5-ot akartam venni de ugye nem lehetett kapni hivatalosan nalunk. Note7 robbant, a 8asba meg nem lattam fantaziat. A 9nel mar tudtam hogy nekem a kijelzobe epitett ujlenyomatolvaso kell, (baromsagnak tartom a hatlapon). Igy vartam mig erkezik a kijelzobe rakott ujjlenyomatolvaso, amit a 10es note elhozott igy most en is valtok. Remelem 4-5 most ezt is dogom hasznalni gond nelkul, akarcsak a 4est.

(#994) Gabbana válasza ollie (#991) üzenetére


Gabbana
aktív tag

Évi közel kétszázat nem tudom, hogy megéri ez az augusztusi ünnepi flagship..
Én Note3-at ejtettem nemrég pofára, használtam 2013 óta, semmi baja nem lenne, de már nem éri meg sakkozni vele. Nekem hatalmas előrelépés most bármit venni, egy Note8-at is.

Sokat gondolkozom ezen, hogy mi lenne okos dolog, simán megvehetném, nem pénz kérdés, öt évig használnám, mégis a jó döntés nem tudom mi. Várok talán kicsit h tisztuljon a kép.

Ha meg az ember vesz egy új autót amin bukik csak 3 millát 3 év alatt, és a kocsi a parkolóban áll a napon, ez meg nonstop nálad van...elbillen a mérleg.

Fizetés,utazás,kocsi,horgászcucc stb. kérdése... kivéve ha valóban fontos, az árát simán kitermelő munkaeszköz

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#995) Teal'C válasza gattolino (#987) üzenetére


Teal'C
addikt

Kb 3 hónap.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#996) ollie válasza Gabbana (#994) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem azért veszem, mert anyagilag megéri, hanem mert meg akarom venni, és jól is keresek hozzá, hogy meg tudjam tenni.

***

(#997) Memmaao válasza Gabbana (#994) üzenetére


Memmaao
addikt

Én note 3ról tuti, hogy note 10+ váltanék a helyedben, és akkor 5 évig megint van egy jó telefonod. Én nem szeretek túl gyakran váltani, utálom újra belakni a telefonokat. Nálam a 2 éves váltások jöttek be, kivéve note 4, az megvolt 3 évig, mert a 7 kimaradt. Nem hoz lázba egy almás készülék sem, ahogy egy LG vagy sony, HTC sem. Itthon minden vagy samsung, vagy újfent az otthoni okos eszközök xiaomi. A tesóm elég magas poszton dolgozik a samsungnál, már nem is közvetitő cégen keresztül, hanem mint samsung alkalmazott, így kvázi a mosogatógép kivételével (abból csak a whirlpool) minden samsung, és amiből nincs samsung, az xiaomi. Mondjuk a xiaomi szerintem mind csomagolásban, mind designban veri már az összes gyártót.

My name is Bond, James... Dean.

(#998) delta1017 válasza gattolino (#987) üzenetére


delta1017
aktív tag

2 évente cserélek, azért mert még viszonylag jó áron megszabadulok a régitől.

Befektetésről nem lehet beszélni, mert nem tartja az árát

[ Szerkesztve ]

(#999) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Továbbra sem értem, miért nem erőlködik senki más nagytelefon+toll kombóban... (pl régi Xperia X1 stb.)
Hajlok a Note10+ felé én is...

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#1000) delta1017 válasza simii (#992) üzenetére


delta1017
aktív tag

Mivel már meg volt a hivatalos bemutató, így nincs jelentősége már szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.