Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Roland861010 válasza kovacs65 (#1750) üzenetére


Roland861010
addikt

Ezt próbáltad már úgy használni hogy tv-re -rá azután pedig ebbe ment a box vagy bármi külső eszköz...
Mármint hogy át is viszi a hangot meg a videót vagy csak portok..

(#1752) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Sziasztok!

En egy ismeros ugyintezon keresztul elorendeltettem meg egy prizma szinu n10+ keszuleket a vodafonenal. Meg mindig se hire se hamva a telefonnak. Azt az infot kaptam tegnap hogy meg nincsenek naluk a keszulekek. Letezhet ilyen? Egyebkent semmilyen e-mail, sms nem jott arrol, hogy az elorendelesi procedura lezajlott volna.

(A tatabanyai plazaban levo uzletrol van szo.)

Megbizok az ugyintezoben, mert nagyon jo baratrol van szo, csak furcsalom hogy a voda honlapjan meg folyamatosan elerhetonek meg raktarkeszleten levonek van feltuntetve a keszulek.

(#1753) ollie válasza Rakeem (#1752) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha 512-es a készülék, akkor előfordulhat, mert a SES-ekbe is késve érkeztek meg.

***

(#1754) Rakeem válasza ollie (#1753) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Tudtommal 256-os

[ Szerkesztve ]

(#1755) Scrydhan válasza Rakeem (#1752) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Nálam is ez a helyzet csak éppen telenorral, elvileg holnap kapnak az üzletek készletet szóval gondolom vodánál is ez a helyzet.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#1756) Xeon7 válasza Rakeem (#1752) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Én szerdán adtam le online a Vodánál a 256-s Note 10+ rendelést, csütörtökön, elfogadták a rendelésemet. Pénteken délután átadták a futárnak, elméletileg hétfőn megkapom.

(#1757) Isendel válasza Rakeem (#1752) üzenetére


Isendel
csendes tag

Nálam ugyan ez. Előrendeltem személyesen az Allee ban és semmit üzit nem kaptam róla hogy sikerült. Szombaton voltam bent ott mondták hogy a héten fog érkezni, de nem tudnak semmi pontosabbat mondani, elvileg szept. 1 ig kell megkapnom.

(#1758) Rakeem válasza Xeon7 (#1756) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Lehet nalam az is bonyolitja a helyzetet hogy szemelyesen fogok bemenni az ismeroshoz mert szerzodes hosszabitas is lesz. Nekem egy a lenyeg az elorendelesi kedvezmenyemet meg a kuponkodos engedmenyt is megkapjam. Mert amugy embertelen ara lenne. Nem mintha nem ferne bele de ha egyszer lehet olcsobban is akkor miert ne?

(#1759) Isendel válasza kalmandi (#1744) üzenetére


Isendel
csendes tag

Hát ez engem is érdekelne. Ha esteleg vettél, megoszthatnád a tapasztalataidat

(#1760) kalmandi


kalmandi
csendes tag

Töltőből meg ilyet vettem, nagyon jó termék:

Vezeték nélküli töltővel, autó nyitja-zár! Egy másodperc beletenni. Van nagyobb változata, ami műszerfalra fekszik fel.
[LINK]

[ Szerkesztve ]

(#1761) kalmandi válasza kovacs65 (#1750) üzenetére


kalmandi
csendes tag

Ilyen árérét már ismert márkát is kapsz szerintem MO-n.
Type-cnél már nem 3-4W mennek át töltés közben, én megvennék egy megfizethetőbb márkát.

(#1762) kovacs65 válasza kalmandi (#1761) üzenetére


kovacs65
senior tag

Pl?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#1763) Mikulásbá válasza kalmandi (#1761) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Annyiban igazat adok,hogy vannak "kinti" bevált márkák,én is abból szemezgettem.Pl. Ugreen,Baseus

(#1764) kovacs65 válasza kalmandi (#1761) üzenetére


kovacs65
senior tag

PL?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.