Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) doooo válasza Noukoum (#343) üzenetére


doooo
veterán

Igen, ahogy írtam is, "persze van választási lehetőség". A nagy Note amúgy is sikeresebb lesz.

(#352) S e t h válasza ollie (#339) üzenetére


S e t h
nagyúr

Új lehetsz itt a fórumon, ha most találkozol először az infra iránti igénnyel.
Vagy csak sznob, ha azt gondolod, hogy minden infrával vezérelhető eszköz már egyben okoseszközként van jelen minden háztartásban.
Nehogy kritikát merjen már megfogalmazni az egyszeri vásárló, hiszen gyártó mindent úgyis jobban tud, max később korrigál és segget csinál a szájából.
Még vmi.
Még nem olyan fontos az 5x zoom. Ugye?
Persze hogy nem, hiszen nem rakták bele.
Ha egyszer benne lesz, mindjárt lesz jelentősége.
Kicsit több tárgyilagosság nem ártana, mégis csak egy gyártótól beszélünk, akinek a profit az első.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#353) zoleeno1 válasza Asbee (#347) üzenetére


zoleeno1
addikt

Skippelni kell, minden topikban ezt csinalja:DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#354) FіkuszKukіsz válasza S e t h (#352) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Most komolyan. Egy-két kínai gyártón kívül manapság melyik nagy telefongyártó rak bele infrát a telefonjába?

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#355) S e t h válasza FіkuszKukіsz (#354) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tényleg vmi mandarin nyelven írtam, hogy nem volt érthető?
Igényről írtam, nem piacon lévő jelenlétről.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#356) David75 válasza S e t h (#352) üzenetére


David75
őstag

Ez a fanboykodás már nagyon unalmas egyébként. Ha az új samuban a videó képstabilizáció a jó akkor mindenki hirtelen akció kamera örült lesz aki 24 órában extrém sportol, ha s-pen van akkor az valami földöntúli innováció. De ha az akksi kicsi akkor jönnek, hogy neki pont elég meg vedd le a felbontást.

Figyeljetek már nekem mate 20 pro-m van, de képzeljétek vannak hibái. Pl az újlenyomat olvasó pontatlan. Viszont a 3d arc azonosítás, amit mellesleg egyetlen másik samsung telefon sem tud az elképesztő jó.

Házigazdaként lehetne valakinek annyi önkritikája, hogy valami objektivitásnak legalább a látszatát fentartja.

42: Nekem van infra a telefonomban pedig a világ második legnagyobb gyártója csinálta a telefont. Egyszer használtam majd 1 év alatt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#357) Polarstar válasza s4hu|SyD^ (#346) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Valami ilyen kellene, ami ezt tudja. A digitális felület miatt asszem már tök mindegy, hogy PC. vagy droidra mentse a jegyzetet.
Tehát nem tablet, hanem eleve a papírról mentse oda.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#358) ollie válasza Asbee (#347) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minek veszel Samsungot, ha nem tetszik? Ugyanez vont a Note9 idején is, rengetegen hőbörögtek.

***

(#359) FіkuszKukіsz válasza S e t h (#355) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ha lenne rá igény akkor a nem kínai gyártók is beleraknák. Azért mert neked van ilyen jellegű igényed, nem jelenti azt, hogy másnak is van.

Romanes eunt domus

(#360) Teal'C


Teal'C
addikt

Én csak 1 dolgot nem értek, akinek nem jött be az leírta a véleményét itt. Oké tudomásul vette mindenki hogy neki nem tetszik ez is ok. De már több mint 350 hsz szól ugyan arról és kb már mindenki 10x leírta mekkora szar lett és nevetséges stb...

És most lehet mondani hogy Samu fan vagyok meg stb... Nem nem fizetnek és nekem is megvan a véleményem néhány dologról a Samsungal kapcsolatban de azok talán érdekesebbek:
2sim+msd nuku még a nagyban sincs pedig az A szériában van
Dual sim tanítható hívással melyik sim kit hív
Na pl ezek a funkciók kellenének mint egy falat kenyér!!!
5x zoom inkább lenne hozzá egy jó hátlap amiben van 10-15xös Note2 re volt tipusspecifikus hátlap 10x-es optikával (ebay-en 5e volt most vannak már 20-50x optikával is) és iszonyat jó volt mikor 11ezer méterről hajókat fotóztam a tengeren repülőből. kb 50x olcsóbb kivitelezni stb...

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#361) Teal'C válasza ollie (#358) üzenetére


Teal'C
addikt

Ja aztán a fele visszaköszönt a fórumban hogy megvette :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#362) FіkuszKukіsz válasza Teal'C (#360) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

A Dual Simmel egyetértek. Jó lenne ha megnéznék az iOS Dual Sim kezelését és valami hasonlót implementálnának a rendszerükbe.

Romanes eunt domus

(#363) ollie válasza S e t h (#352) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a profit az első. Vagyis ha valós igény lenne infrára meg rádióra, tenne a mobiljaiba, hogy jobban fogyjanak. Az az öt ember topikonként, aki igényli a rádiót vágy az infrát , nem elég nagy szám.

***

(#364) Teal'C válasza FіkuszKukіsz (#362) üzenetére


Teal'C
addikt

Pl most itt van a kezemben egy Nubia X ami alapból tudja hogy ha felhívnak a 2-es simen és nem veszem fel akkor visszahíváskor nem kérdez rányomok és a 2-es simmel hív. Ez azért nem lehet olyan nehéz szoftveressen.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#365) S e t h válasza ollie (#363) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vagyis ha valós igény lenne rá, akkor 5x zoom is benne lenne.
Gondoltam, hogy az okoseszközökre nem reagálsz, nem is hittem, hogy kapok róla számot mennyi az átlagos okoseszköz db. szám/lakás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#366) FіkuszKukіsz válasza Teal'C (#364) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Az iOs-ben is így működik, továbbá minden névjegyhez hozzá tudod társítani a megfelelő SIM kártyát.

Romanes eunt domus

(#367) ollie válasza S e t h (#365) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom mennyi átlagban az okos eszköz lakásonként, de otthon se a tv-hez, se a routerhez, se a nyomtatóhoz nem kell infra, pedig semelyik sem a drága fajtából való. Mindhármat tudom kezelni a telefonomról.

***

(#368) SX Wave válasza ollie (#339) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Azért megtudtál mosolyogtatni. Úgyhogy köszi. Évek óta samsungot használok, csak én nem vagyok elvakult fanatikus, aki minden faszságot elfogad és kimagyaráz a többieknek, amit a gyártok lenyomnak a torkunkon. De a hívők már csak ilyenek.
1) Rádió. ¹Nincs mindenkinek korlátlan adat csomagja. ²Miért is kéne nekem egy olyan szolgáltatásra az adat keretemet csökkentenem, amikor alapból is meglehetne. ³Sokat utaztam és szerettem anno hallgatni a helyi rádiók műsorait.
2) Infra. Amire én használtam aktívan. ¹DSLR gépemhez. ²Légkondi. ³TV.
3) Akku. Ezt is megették velünk. Simán megtudnák oldani a gyártást úgy, hogy megmaradjon a védettség/kapacitás. Lehet hogy 1-2 mm vastagabb lenne a telefon és nem lenne ez a csili-vili üveg hátlap, de így egyszerűbb nekik. Az óránként cserélhetnem az akkut azért nálam mindent visz.
4) Zoom. Vagy nem használod a telefon kameráját vagy szimplán nem tudsz fényképezni. De majd amikor 2-3 év lemaradással a samu is beletesz egy rendes zoom kamerát a telefonjaiba, akkor remélem fogsz majd megint írogatni, hogy ez mennyire felesleges. A Note10 legalább egy 3X elvártam volna.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#369) s4hu|SyD^ válasza ollie (#367) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ebben egyet értek, mai generációnak amúgy sincs gőze sem az infráról. Wifi, bluetooth és ennyi. Ez mind elég manapság. Elégnek kell hogy legyenek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#370) SX Wave válasza s4hu|SyD^ (#369) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Lehet hogy én vagyok már öreg a jelen technikához. A lányomnak biztos nem kell rádió/infra/cserélhető akksi. Amit nem használt, azt nem is tudja hiányolni.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#371) ollie válasza SX Wave (#368) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A rádió komolyan igénye valakinek, aki ki tudja fizetni a magyar átlagbér másfélszeresét egy telefonért? Miben hallgatnék rádiót, akkor ott a google music vagy a spotify lényegesen jobb minőségben, mindkettőn le lehet tölteni a zenéket, tehát meg az adat forgalom sem gond? Infra, tényleg nincs rá szükségem a telefonban, minek használnám? Max a légkondit használom infrával, annak ott van a távirányítója kéznél.
Akku, nem 1-2 mm-rel lenne vastagabb, hanem sokkal többel. Erre sem értem az igényt, hacsak nem egész nap a telefonját nyomogatja az ember. De akkor is lehet külső akkut használni, vagy ha már a telefon vastagsága nem gond neked, akkor felpattintasz egy akkus telefontokot.
Az 5x zoom meg végképp nem értem miért fontos DSLR mellett. A széles látószög sokkal fontosabb, mint a zoom.

***

(#372) Teal'C válasza SX Wave (#368) üzenetére


Teal'C
addikt

Bocs de a 3-4ke mobilhoz már nem futja korlátlan netre az embernek. 8,5e pl a UPC. Ne vicceljünk már. Kamerák, klímák, tv-k mind wifis.
Ez a generáció ilyen.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#373) Parallaxis válasza ollie (#339) üzenetére


Parallaxis
addikt

Tisztában vagy vele, hogy ha cserélhető akku lenne a mai telefonokban, akkor kb csak fele kapacitású férne bele?

Nem, mert ez nem igaz.
A Note 4-ben 3200-as aksi volt, a mostani a Note 10-ben meg 3500-as.
Némi tervezéssel simán beleférne a cserélhető 3500-as aksi.

(#374) Parallaxis válasza Asbee (#347) üzenetére


Parallaxis
addikt

Téged fizet a samsung, hogy minden kritikára megmagyarázod az miért úgy tökéletes és pont?

Vagy egy elvakult Samsung fan, vagy tényleg fizetett Samsung alkalmazott.

(#375) ollie válasza Parallaxis (#373) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolkodj egy kicsit, mielőtt ilyeneket állítasz.

[link]

[ Szerkesztve ]

***

(#376) SX Wave válasza ollie (#371) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Mert a DSLR nincs mindig nálam, és a jelenlegi Note 8 2X optikái zoomja elég gagyi a fő kamerához képest. Az elmosás csapni való. Az S7 egy kamerával szoftveresen szebb elmosásokat csinált mint a N8. Igen, zavar hogy évek óta nincs látható előrelépés a kamerákban, pedig anno a samu volt az etalon. Ja, a széles klassz dolog, azt ennyi.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#377) ollie válasza Parallaxis (#374) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, csak gondolkodom.

***

(#378) bobace válasza ollie (#371) üzenetére


bobace
őstag

A rádió azért visszás, mert olcsóbb Samu telefonokban a mai napig benne van, egy plusz menüpont lenne, nem kér enni.. S7 idején volt, hogy amcsiknak be is aktiválták utólag a rádiót, mert amúgy tudja hardveresen a gép, csak hát letiltották... szóval az elv a hibás.
Az infra tényleg nem sokszor kell a mai világban (arról már én magam is leszoktam), de milyen jó (volt), mikor elmész egy szállásra és kapcsolgathatod plusz klímadíjfizetés nélkül :D
Cserélhető akksinak is persze, vannak hátrányai, de Samunál sajnos tipikus is, hogy mondjuk 1 év múlva már buktad a 30% kijelzőidődet, és a csere meg ugye macerás, meg ki tudja hogy rakják össze, marad-e rendesen az IP védelem stb.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#379) Parallaxis válasza ollie (#375) üzenetére


Parallaxis
addikt

A némi tervezésen mit nem értesz?

A Note 4 mérete teljesen rendben volt, nem kell mindig ész nélkül vékonyítani és máris elfér a dolog. Más kérdés, hogy a vízállóság már nehezebben oldható meg ilyenkor.

(#380) SX Wave válasza Teal'C (#372) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Az A80 220 000,- nuku jack és mégis belefert a rádió. Nem mondanám néptelefonnak.
Vegyük már észre, hogy sima marketing szar az égesz amit lenyomnák a torkunkon.
Alma majmolás. Csúcs telefonba nem kell rádió/kártya meg milyen faszán gúnyoltuk az akksi/jack miatt az almásokat. Azt ugyan ezeket meglépik. Hagyjuk már... szánalmas amit a samsung csinál az utóbbi években.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#381) ollie válasza Parallaxis (#379) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Note 4: 102,5 mm3
Note10: 85,6 mm3

Ha a Note10 ugyanolyan vastag lenne, mint a Note 4, akkor is csak 92,1 mm3 lenne a térfogata. A kettő között csak 0,6mm vastagságbeli különbség van.

***

(#382) kekedi válasza ollie (#371) üzenetére


kekedi
senior tag

+1
Igen. Én sem írhattam volna jobban. :)

(#383) ollie válasza SX Wave (#376) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezzel nem tudok vitatkozni. Ha ennyire fontos a zoom neked, lehet, hogy nem Samsungot kéne választanod.

***

(#384) SX Wave válasza ollie (#383) üzenetére


SX Wave
aktív tag

De nincs más választási lehetőségem. Én nem azért veszek Note szériát, mert milyen vagány dolog ha van egy über telóm, hanem az s pen miatt. Épp ezért vagyok mérges a Samsungra, mert kezd elqurvulni.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#385) Asbee válasza ollie (#358) üzenetére


Asbee
veterán

Nem érted a lényegét úgy tűnik. Azért mert sokan nyitott szemmel járnak, és hiányolnak belőle dolgokat az hőbörgés? Aki reálisan gondolkodik látja, hogy ez a Note széria bizony nem dobbantott nagyot. Pedig a Note széria erről szokott szólni... Mondom ezt úgy, hogy Note 2 óta a hazai modellek mind jártak nálam és megelégedéssel használtam őket. Lehet, hogy te vagy extrán elfogult, a kínos magyarázkodásokkal? :U Látom nem csak nekem tűnt ez fel...

[ Szerkesztve ]

(#386) sanyijedi válasza sterby79 (#263) üzenetére


sanyijedi
őstag

sikerült azóta? én is próbáltam de azt írja:
"A kupon érvényesítése nem lehetséges, ellenőrizd a beváltás feltételeit!"

ellenben a Telekomnál sikerült, elfogadta és 30e-el csökkent a készülék alapára

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#387) Memmaao


Memmaao
addikt

Ma előrendeltem a note10+ 256gb verziót. 330e ft lett, a 30e ft tmx kóddal. Eszemben sincs eladni nekik a note 8at 68 ezer ft-ért, de a kód jól jött. Két éve ilyenkor 318e ft-ért vettem a note 8at . Ebben 4x akkora a tárhely és 3x annyi a memória. Van itthon két full extrás AKG jack dugós headsetes füles. Az elmúlt két évben pont annyiszor dugtam be a note 8ba, mint amennyi jack dugó van a note10en, zéró. Az fm rádió nem hiányzik, online rádiót hallgatok.

My name is Bond, James... Dean.

(#388) Aryon87 válasza SX Wave (#376) üzenetére


Aryon87
félisten

+1.
S9+-ban mar jobban csiszoltak azt..
de mar az S10+-ba egy 3x vagy 5x-et elvartam volna, hat meg a Note10+-ba...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#389) kekedi válasza Asbee (#385) üzenetére


kekedi
senior tag

Csak hogy ne menjünk messzire. A Note9 mit dobbantott az S9-es szériákhoz képest? Tudtommal semmit.
Ahhoz képest a Note10 az S10-esekhez képest sokkal többet. De ez már elhangzott.

(#390) sanyijedi válasza Memmaao (#387) üzenetére


sanyijedi
őstag

honnan rendelted elő?

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#391) Teal'C válasza Memmaao (#387) üzenetére


Teal'C
addikt

Már én is előrendeltem egy 10+ 512gb_t. Speedben 385e

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#392) <Lacy85> válasza Aryon87 (#314) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Szerintem is az az ultragáz, hogy egy 300+ ezres telefonnal nem tudsz egy értelmes videót készíteni.
Lehet, hogy téged nem érdekel, de attól még gagyi.
Marha nagy zoom-od meg hiába van, ha a képmisőség olyan, mintha 10 éves telefonnal lőtted volna.

[ Szerkesztve ]

(#393) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Itthon ès csalàdon belül is sok Samsung telefon fordult meg (jelenleg is) ettől a gyàrtótól. A kommentjeid alapjàn, túlságosan is elfogult vagy a màrkàval kapcsolatban. Èn is megtehetnèm, de azért làtom a fàtól az erdőt.

Amikor kis időre P30Pro-m volt és probàlgattam az infràt tök jó dolog volt, hogy egy eszközzel szinte bàrmit tudok kezelni. Nem egy nagy tétel a gyàrtó rèszèről, igèny is azèrt lenne rà, akàrcsak az FM ràdióra. (Igen ès a jack-re is, sajnos nem tart mèg ott az akkumulàtor èlettartam hogy èvekig hasznàlja az ember/és igen legyen lehetőségem, hisz az Android erről is szól, ha nem az Apple/)

Számomra csak a sima Note 10 lenne alkalmas, mert nagyobb keszülèket egyszerűen màr
nem kènyelmes zsebben hordani. De ezèrt az àrèrt sajnos kevès amit a kèszülèk nyújt. Illetve szerintem sokak kommentjèt fèlreèrted: jó lett a Note 10+, de ezèrt azèrt vannak benne hiànyossàgok illetve àtgondololatlansàgok, amit ennyi pènzèrt az ember(ek) nem tudnak lenyelni. Hibàtlan kèszülèk persze nincs ès nem az a cèlja a gyàrtóknak.

[ Szerkesztve ]

(#394) kekedi válasza FuRiONight (#393) üzenetére


kekedi
senior tag

Nehéz mindenkinek megfelelni. De szerintem ebben te is egyetértesz.
Emlékszem amikor megjelent az S8. Az a sok fikázás, hogy az ujjlenyomat olvasó miért került hátra. Aztán jött az S9...jobb lett...de még mindig nem elől van.

Jött az S10. Mit olvasok a fórumban, na mit? "Hát én jobban szerettem hogy hátul van az ujjlenyomat olvasó."
De most érted mit akarok mondani? Nem lehet mindig mindenkinek megfelelni.

más:
Nekem még S6-van. Van rajta infra. Tényleg jó dolog. De nyilván, megvan minden készülékemnek az eredeti távirányítója (és azt használom). persze ez csak az én véleményem/ felfogásom.
Én se hallgatok rádiót, ja de bocs, a kocsiban/munkahelyen. pont nem hiányzik a telefonból. De ha még is. van wifi, van mobilnet. (csak hogy ne csak 1-2 ember mondja ezeket)

jack: Na azt is ritkán használom én is. pont kibírom ha addig nem tudom tölteni. (ha nincs átalakítóm)

Korábban írta valaki, hogy az akku sem kivehető. Ha meg az lenne akkor meg menne a sírás hogy nem vízálló.
De amúgy ezt így benyögni 2019-ben, hogy nem cserélhető az akku. nem kicsit ciki.

[ Szerkesztve ]

(#395) leslien


leslien
nagyúr

na meglestem sajnos csak a nagyobbik testvér volt kirkava még..
Phone info rögtön települt és szinte minden ugyanaz mint a S10 + ban.. csak 9825 ugrott... ugyanaz a Isocell szenzorok vannak benne..
kíváncsi leszek mennyivel lesz jobb..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#396) F_Gergely válasza leslien (#395) üzenetére


F_Gergely
őstag

Régebben (az elején) még nem úgy volt, hogy a Note hozta a fejlesztést és ezt kapta meg az S széria? Vagy csak én képzelem ezt be?

(#397) leslien válasza F_Gergely (#396) üzenetére


leslien
nagyúr

nagyapám is volt....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#398) Hikvision


Hikvision
senior tag

Itt egy páran leragadtak a kétezres évek közepén, analóg rádió, jack csati, Infra port, meg cserélhető akksi miatt sír valaki a Note10 Topikban 2019-ben? :DDD Legyen benne még Symbian is meg cserélhető Express On elő és hátlap? ;]

20 éve a PH-n.

(#399) FuRiONight válasza kekedi (#394) üzenetére


FuRiONight
őstag

Igazàból nem èrtem, hogy olyan nagy cègek mint a Samsung is, aki azért nem ma kezdte, hogy tudott olyan ujjlenyomat leolvasót rakni az S8-tól kezdödöen hàtra. Szàmtalan helyen volt erre jó megoldàs.
Infra: okè megvan itt is minden tàvirànyító (kivève ha a gyerek nem pakolja el :D ), hogy egyetlen keszülèkkel tudok TV-t, lègkondit, settop box, meg ki tudja mit irànyitani.
FM ràdió: online ràdió mint alternatíva, de ha olyan helyen vagy, ahol nincs olyan lefedettsèg/térèrő/ akkor nem jönne rosszul. Ràadàsul itt Balatonnàl borzalmas a lefedettség.
Ide irnàm a bixby-t is, ami sokszor megkeserítette az èletem.

[ Szerkesztve ]

(#400) F_Gergely válasza Hikvision (#398) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nekem a Bluetooth-al csak az a bajom hogy lemerül.
A másik de gondolom ez másból fakad, de pl BKV-n a bluetooth zene csomószor "megakad" aztán 1-2 másodpercig felgyorsul a zene mintha tekernék és utána áll vissza normál állapotába. Nem tudom ez mitől van de elég zavaró.
A harmadik hogy vezetékes fülessel sokkal jobb a hangminőség mint bluetooth-on. Streameltem autóba zenét, és ha rádugtam a 3,5 jack csatit akkor sokkal erőteljesebb, jobb volt mint bluetooth-al. Nem azt mondom hogy dobozhang lett de érezhetően kevesebb volt pl a mély.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.