Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) F_Gergely válasza ljs (#800) üzenetére


F_Gergely
őstag

Lehuzzak az utolso utani bort is a vasarlokrol... igen ennyire fillerszexualizalok.

(#802) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

A Note10hez jaro bts fullhallgatot meg lehet kulon venni? (S10)

(#803) ljs


ljs
tag

A címével ellentétben nem teszt, csak összeszedte a (11-ei) infókat.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#804) Picur882


Picur882
csendes tag

Rendelés leadva ezüst Note10 plusra. Aug. 26-át írtak szállításnak

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#805) kovacs65 válasza ForRedGlory (#654) üzenetére


kovacs65
senior tag

A Telenornál valóban "csak" 350K minusz 30K?
Náluk a legolcsóbb?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#806) Taci


Taci
addikt

Ma kipróbáltam a MM-ban 10+-t, kíváncsi voltam rá már nagyon. Érezhetően szögletesebb forma, mint a Note8, de nagyon jól áll neki. "Féltem" a bal oldali bekapcsoló gombtól, de igazából annyi történt csak, hogy a jobb oldalról eltüntették a gombot, azt az oldalt már csak ráfogásra és kitámasztásra használod, az eddigi (számomra funkciómentes és sosem használt) Bixby gomb pedig végre értelmet nyert. Bruttó 5 mp volt megszokni (számomra), szóval nem lesz azzal baj. :)

(#807) TODI1111 válasza ollie (#796) üzenetére


TODI1111
addikt

Az semmi. Engem csütörtök óta meg sem próbáltak visszahívni. :DD

(#808) Ðávid válasza TODI1111 (#807) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Szintén Telenor? Ez remek...

(#809) TODI1111 válasza Ðávid (#808) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen. Telenor. Biztosan gondolkoznak rajta ki lehet ez az illető? Közel 20 éve nálunk van, 4 előfizetéssel ebből 3 lejárt hűségű. Vajon visszahívjuk? :DD

(#810) Joachim21


Joachim21
senior tag

Mediában összehasonlítottam az S8+ -omat és a Note10 plust.... rohadtul nem győzött meg, hogy ez megér most 350K-t. Alig, de tényleg alig nagyobb, és a felületek, meg minden teljesen ugyan olyan. Tudom, hogy milyen plus ficsőrjei vannak, de nem nyűgözött le a kamera sem, szóval elbizonytalanító volt az első találkozás.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#811) Noukoum válasza icecave (#792) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem zajszűrős lesz? Nem úgy volt hogy az lesz benne? :(

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#812) _ak_


_ak_
addikt

Vasárnap rendeltem meg, ma délelőtt hívtak a Telenortól, igaz vagy 3-szor kellett egyeztetni, mert várdy 10 évvel ezelőtt rosszul rögzítettek valamit. Biztosítottak róla, hogy jövőhét pénteken 8 és 5 között jön az MPL és készítsek kp-t, mert ugyan nem kizárt, hogy lesz terminál a futtatnál, de hivatalosan ezt nem tudják megerősíteni. N10+

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#813) Memmaao válasza Csepy (#3) üzenetére


Memmaao
addikt

Pedig méretre rövidebb, mint a note 8 és csak minimálisan szélesebb .

My name is Bond, James... Dean.

(#814) ForRedGlory válasza kovacs65 (#805) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igen.

(#815) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Imádat hogy nem lehet üzleti előfizetésre előrendelni Telenornál, na sebaj. Ha mást nem augusztus 23.-a irány az üzlet, ki is néztem már az eredeti samsung LED tokot így kezdetnek. Remélem hogy az xps 13 tötőm tölti majd 45w-al, hiszen az is usb PD és a notebookot is lehet bármely usb-c portról tölteni.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#816) Ðávid válasza TODI1111 (#809) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Én is már 18 éve vagyok náluk, ebből az utóbbi 8 évben számlás. Ezen kívül van náluk még egy mobilinternet előfizetésem és egy feltöltős számom. Kíváncsi vagyok, hogy holnap hívnak-e.

(#817) Teal'C


Teal'C
addikt

Szerintem nem erről van szó.
Ahogy közeledtünk majd elhaladtunk a bemutató mellett szépen megszülettek a kitalációk a készülékről:
Pl: az új tipusú akku, 45wattos töltő a dobozban, zajszűrős füles stb stb...

És sajnos ezeket készpénznek véve sok a háborgó pedig ezek közül a samu semmit nem erősített meg hivatalosan.
Ha csak nem lesz valami űber hiba mint anno a 7esnél, nem hiszem hogy szart gyártottak volna. A szokásos minőségi darab lesz.
Most lehet azt mondani (a Samu fizet engem meg akkora fan vagyok) De szerintem az egész mobilarénán nincs még 1 ember akinek annyi telefon fordul meg a kezében mint nekem idén ez lesz a 4. felsőkategóriás telóm. Sokan felvehetnék azt a nézetet "hogy hiszem ha látom" és nem a sok idióta álhírgyáros baromnak akinek csak az számít hogy holna 3emberrel több vitatkozzon a hülye cikkemen!!! Megjegyzem tisztelet a kivételnek!

Én is várhattam volna hogy a kezdeti előrendelési számok után ami nem lesz kevés gondolom még rá tesznek egy kis mézes madzagot de nem akartam várni.

Ui: Nem a Samsung fillérbaszó hanem a Magyar kereskedői társadalom. Német nagyker A80 409€, Note9 512gb 589€ (és ezen ők is keresnek) lehet számolgatni hogy lesz ebből itthon hivatalos 200-230 és 350-420 ezer forint.

Ez a 30e sem kedvezmény mert ha kiszámolod kint pont ennyivel olcsóbb :Y

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#818) ollie válasza Teal'C (#817) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ui: Nem a Samsung fillérbaszó hanem a Magyar kereskedői társadalom.

Ez sem igaz. Itthon olyan sok az adó a munkaerőre, hogy kénytelenek mindent csillagászati áron adni.

***

(#819) Teal'C válasza ollie (#818) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez most csak szarkazmus ugye, mert viccnek rossz!

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#820) ollie válasza Teal'C (#819) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem.

***

(#821) Teal'C válasza ollie (#820) üzenetére


Teal'C
addikt

Amikor tavaly az itthoni nagyker 2500ft ért adta az uv ragasztós üveget ami a boltokban 12-15e volt az is ezért volt ugye.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#822) leslien válasza ollie (#818) üzenetére


leslien
nagyúr

majd ha lesz időm akkor tócsát sírok magam alá...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#823) Teal'C válasza leslien (#822) üzenetére


Teal'C
addikt

Sírsz? Majdnem behugyzoztam a röhögéstől!

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#824) ollie válasza Teal'C (#821) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, az azért volt, mert adtak rá garanciát.

***

(#825) Teal'C válasza ollie (#824) üzenetére


Teal'C
addikt

Ne tovább mert tényleg behugyozok :DD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#826) Quqesz válasza Teal'C (#821) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Azt ismerem, bár nem telefon vonalon. Adtam vmit 30 forintért, a kereskedő meg sírt, hogy neki nincs elég nyeresége rajta. 400 forintért adta a kereskedő el. 😜

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#827) Teal'C


Teal'C
addikt

Egy fontos hír:
A dobozban csak usb type-c/type-c töltő kábel van!!! Ha nincs a pc-den type-c csatlakozó akkor kell egy type-c/usbA kábel a fájlátvitelhez.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#828) Teal'C


Teal'C
addikt

Igy is lehet kedvezményt kapni: Alza

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#829) FuRiONight válasza Teal'C (#817) üzenetére


FuRiONight
őstag

S9+ volt (előtte S7E) , lett Oneplus 7 Pro, Huawei P30 Pro, S10+ és jön a következő. (A legutobbival voltam a legkevèsbè elègedett)

[ Szerkesztve ]

(#830) Teal'C válasza FuRiONight (#829) üzenetére


Teal'C
addikt

N 128,N9 512,S10+ 128,(J4+),S10+ 1Tb,A50,NubiaX,...Note10+512

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#831) F_Gergely válasza Teal'C (#828) üzenetére


F_Gergely
őstag

Hat ez nagyon jo....
Mondjuk ket okbol nem vennek ott, nem hivatalos samu gari van, illetve en mindenkepp 0% thm-re akartam max 10 honapos futamidovel. Ez meg csak a samu storeban volt elerheto.
Abban is biztos vagyok hogy novemberben a blackfriday-on meg olcsobb lesz mint most kedvezmennyel...
Mindegy, bevallaltam, remeljuk jo lesz, orulnek ha 4-5 evig olyan megelegedettseggel hasznalnam, mint a note4-et.

(#832) FuRiONight válasza Teal'C (#830) üzenetére


FuRiONight
őstag

Idei felsőkategóriàs telefonról volt szó, nem? :DD
Én az írtam, ami megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#833) viera válasza FuRiONight (#832) üzenetére


viera
őstag

Még nem tudtad megnézni valahol Vp-ben?
Egyelőre sajnos nincs a Telekom-nál,pedig már kíváncsi lennék a színekre is. :))

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#834) FuRiONight válasza viera (#833) üzenetére


FuRiONight
őstag

Mèg nem jutottam àt, pedig 15perc lenne csak. Jelenleg kivàrok, 1 hónapon belül jön mèg 2 esèlyes, hasonló àron.

(#835) mjani1172 válasza ollie (#818) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez így van.
De sajnos kevesen értik ezt meg, és a kereskedők többi gondját sem, csak háborognak.

[ Szerkesztve ]

(#836) Teal'C válasza FuRiONight (#832) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem feltétlen inkább a vadi új 0 kilóméteres.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#837) kekedi válasza Teal'C (#827) üzenetére


kekedi
senior tag

Az A70-hez is ilyet adtak az asszonynak. Nem igazán értem a miértjét.

Kétlem, hogy mindenki type C-s csatlakozós laptoppal/PC-vel járkál.
Tudnék mondani véleményt a kitalálójáról (vagy is, hogy miért nem várja meg míg jobban elterjed a gépeken is), de inkább nem teszem.

(#838) viera válasza FuRiONight (#834) üzenetére


viera
őstag

Nekem most nincs más esélyes az S-Pen miatt sem. :N

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#839) Teal'C válasza kekedi (#837) üzenetére


Teal'C
addikt

Szerintem arra gondoltak hogy minden családban van legalább 1 iilyen kábel. Másrészt ezzel jelzik hogy ideje pc-t laptopot cserélni.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#840) kekedi válasza Teal'C (#839) üzenetére


kekedi
senior tag

Jah... Utána járás nélkül én hülye vettem egy jó pár USB A-TypeC-s kábeleket (még a telefon megvétele előtt). Hogy jó lesz majd pót töltőkábelnek. Hát nem jött össze. Így csak adatkábelre lesz jó.
Remélem azért, nem emiatt cseréli le valaki a PC-jét, hanem vesz egy kábelt. :D

(#841) kovacs65


kovacs65
senior tag

Media Marktban rendelt már elő valaki?
Hogyan megy a beszámítás? Az 10 átvételekor kell leadni a régit vagy azonnal?
Mindenképpen kötelező, ha engedményt akarok? Esetleg az átvétel után 2-3 nappal is leadhatom a régit, így lesz idő átköltözni.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#842) Teal'C válasza kekedi (#840) üzenetére


Teal'C
addikt

Most rakd fel hirdetésbe: Note 10/10+ kompatibilis adatkábel pc-hez és laptophoz 5000 :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#843) kekedi válasza Teal'C (#842) üzenetére


kekedi
senior tag

:D :D :D
A durva az lenne, ha valaki meg is venné. :D Bár már az is durva lenne ha árulnám. :D

(#844) F_Gergely


F_Gergely
őstag

A dobozban egyébként van USB-A-ról átalakító USB-C-re szóval jó a sima a USB-A és USB-C végű kábel is :)

(#845) kekedi válasza F_Gergely (#844) üzenetére


kekedi
senior tag

Legalább abból nem spórolták ki. Bár az átalakítókért nem vagyok oda. (a gyári mondjuk még okés is, de kinai átalakító miatt már láttam telefont füstölni :D )

(#846) Sanraith válasza kovacs65 (#841) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Lásd: [link]
Nekem azt mondták, hogy ha csak a 30k kell, akkor nem is muszáj leadni telefont. (Mivel az eladó is a promóciós apróbetűkből bogarászta ki, ezért ezt nem vettem 100%-nak.) Az átvételig biztos, hogy nem kell leadni. Azt nem tudom, hogy utána is lehet-e.

(#847) FuRiONight válasza Teal'C (#836) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ez mind Vadi új, 0 km-es készülék volt. :)

(#848) mkriszadmin


mkriszadmin
tag

Sziasztok!

Itt egész jó áron vannak a gyári tokok, ha esetleg valaki szeretne rendelni.

[link]

Lenne egy kérdésem is. Ultrahangos ujjlenyomat olvasó miatt üveg fóliát lehet használni? Ha igen melyik típust? Esetleg Samsung store ba lehet venni?

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#849) Teal'C válasza FuRiONight (#847) üzenetére


Teal'C
addikt

Igen mind és ez nálam minden évben így megy már 12 éve. Akkor ismertem meg a feleségem és a sógorom aki telefonokkal foglalkozik, rögtön tudtam hogy ő az igazi :P

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#850) Szellem. válasza Teal'C (#849) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Egyem a szíved. :) Ritka az olyan, hogy érdek nélkül szeressen valaki. :) Nagy szerelem a mobil.:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.