Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) telefonmágus válasza Teal'C (#1449) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Én itt nem reklámoztam semmit sem,de ha az aláírásomba pl.reklámoznék,mint sokan mások,az szabályos lenne

Igen 5G-st valaki valahonnan rendelt?

Pl.angliából vagy németből

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#1452) Teal'C válasza Taci (#1450) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem ő az aprón árulja bár nem 5g. De nekem nem gond csak gondoltam szólok. :R

De vedd úgy hogy nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1453) utomi válasza Taci (#1450) üzenetére


utomi
senior tag

Nem jól értetted. A kolléga próbált reklámozni elég gusztustalan módon és az ilyet sehol sem szeretik. Itt sem.

(#1454) telefonmágus válasza utomi (#1453) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Gusztustalan módon,mit is???

Üldözésmániás

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#1455) Taci válasza Teal'C (#1452) üzenetére


Taci
addikt

Na ha nem hívod rá fel külön a figyelmemet, eszem ágában nem lett volna megnézni, hogy mit/hol/hogyan árul. De így megtettem. Ügyes reklámfogás, meg kell hagyni. :DDD

Na de most látom a többi kommentet is. Én ebből a körből kiszállok, bocsánat, nem ismer(t)em az előzményeket.
(Bár most látom, ő rakta ki a telefonok dobozainak fotóját. Én amúgy arra simán csak azt hittem, ennyit vett, és hogy hozzá már megérkeztek.)

[ Szerkesztve ]

(#1456) utomi válasza telefonmágus (#1454) üzenetére


utomi
senior tag

Nem fogom a topikot szétcseszni de csak azért mert úgy csinálod, hogy lefotózol 4 doboz Note10+-t és berakod ide a képet majd láss csodát közben hirdeted is. Szerintem ez megfelel a bújtatott reklámnak és értelme sincs sok DE nem az én tisztem megítélni. Leírtam a véleményem de majd egy felelős eldönti, hogy tesz-e vele valamit vagy sem. Béke. :R

[ Szerkesztve ]

(#1457) leslien válasza Taci (#1440) üzenetére


leslien
nagyúr

erre voltam kíváncsi és sajnos igazam is lett...

So if you are strictly looking for a Samsung device but the S-Pen isn't of great importance, the Galaxy S10+ appears to be a pretty good alternative. Of course, the screen is smaller and has a larger off-centered cutout but you'd get pretty similar experience. The camera experience is virtually the same, the chipset's raw performance matches the Note10+'s Exynos 9825 and if the Snapdragon versions are available in your area, there won't be any difference at all. And you stand to gain the trusty old 3.5mm audio jack that was eliminated on the Note10+. So it all boils down to screen size, the S-Pen, marginally better battery life and that sweet fast charging. Those are the main key selling points of Samsung's newest flagship. Otherwise, you'd be spending less for the Galaxy S10+ even if memory configurations are matched

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1458) utomi válasza leslien (#1457) üzenetére


utomi
senior tag

Miben is? Hogy a teljesítmény nem nőtt? Vagy , hogy az akku üzemidőre gondolsz? Mert elvben azért egy S10+-hoz képest sokkal jobb lett. Teljesítményben meg nem gondolom, hogy eddig is gond lett volna.

(#1459) leslien válasza utomi (#1458) üzenetére


leslien
nagyúr

persze h jobb lett, de azert várjuk meg a Snapdragon 855 a párbajt...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1460) ollie válasza leslien (#1457) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de eleve nem a nagyobb teljesítmény miatt készült az új Exynos. Előre tudható volt, hogy fogyasztásban lesz jobb, teljesítményben legfeljebb nagyon kis javulás lesz.

***

(#1461) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Samsung SES egyelőre még csend honol, nem hívtak még email sem jött.

(#1462) utomi válasza leslien (#1459) üzenetére


utomi
senior tag

Jó de akkor mi igazolódott be ? Olyan sejtelmes voltál , bocs csak érdekel :R

(#1463) nokia123


nokia123
aktív tag

Sziasztok! És amúgy a samsung galaxy note 10+ 5g az működne itthon rendesen? Mert valahol olvastam nem igazán.De remélem nem így van.

(#1464) leslien válasza utomi (#1462) üzenetére


leslien
nagyúr

az h sehol sincs Exynos a Snapdragonhoz képest...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1465) Sanraith válasza leslien (#1464) üzenetére


Sanraith
aktív tag

A dőlt, félkövér és aláhúzott részben nem pont az van írva, hogy egyformák?

(#1466) nokia123 válasza nokia123 (#1463) üzenetére


nokia123
aktív tag

Ezt olvastam az előbb. Minden szabvány a 700 – 2700 Megahertz közötti, úgynevezett mikrohullámok alkalmazásán nyugszik. (Ezekkel a hullámokkal dolgoznak egyébként mikrohullámú sütőink is, 2450 MHz-en). A most bevezetésre kerülő 5G-hálózatak ugyanezeket a frekvenciákat használják.

(#1467) Teal'C válasza leslien (#1464) üzenetére


Teal'C
addikt

Azért annyira nem vall szégyent az óriási pontkülönbség elsősorban a gpu miatt van ebben az esetben.
[link]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1468) *Mukeey* válasza Teal'C (#1467) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Az pont elég. Ha már ennyi pénzt kiad az ember, legyen mindenből a csúcs sztem...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1469) Teal'C válasza *Mukeey* (#1468) üzenetére


Teal'C
addikt

És akkor jövőre miért veszed meg :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1470) F_Gergely válasza Teal'C (#1467) üzenetére


F_Gergely
őstag

a teszteket letojom, viszont marhára értékelném ha a note10 már nem dobálná el a térerőt lépten nyomon, és nem zárná be a alkalmazásokat magától. A tabletem ha kikapcsolom és bekapcsolom még a böngésző meg youtube is ott marad ahol volt, valami ilyesmit szeretnék.

(#1471) Teal'C válasza F_Gergely (#1470) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem sem az s9+,note9,s10+, nem dobálja el a térerőt pedig upc-s kártyám van 3g nettel, ha azzal 1 nap lemegyek az országban 6-700 km-t és a youtube csak 1x áll meg 3mp re akkor senki ne mondja hogy szar. Február óta járom az országot de nem tudnék olyan kirívó esetről ami említésre méltó lenne. De ez a sáját tapasztalatom.

Volt mikor dobálta de kicseréltettem a simet és újra kértem a beállításokat. Azóta jó.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1472) F_Gergely válasza Teal'C (#1471) üzenetére


F_Gergely
őstag

Most nekem is új simet kell kérnem, mert a mostani csak mikro és nem nano.
Már várom a holnapot, de még mindig semmi értesítés nem jött...

(#1473) utomi válasza F_Gergely (#1472) üzenetére


utomi
senior tag

Hát nyugi nem vagy vele egyedül. Én Vodatól rendeltem de még ők se jeleztek semmit se. Még reménykedem, hogy azért holnapra ide ér a telo!

(#1474) iFixit válasza utomi (#1473) üzenetére


iFixit
tag

Szintén Voda,de egyenlőre semmi hír...Nem lenne rossz legkésőbb 26-ig megkapni, szülinapom akkor lesz,arra rendeltük...

[ Szerkesztve ]

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#1475) viera válasza F_Gergely (#1472) üzenetére


viera
őstag

Én délelőtt lemondtam a Telekom-ost aztán megrendeltem a SES-ből a Note10-et.Átutaltam egyből,egy órája írtak is,hogy holnap küldik a telefont. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1476) F_Gergely válasza viera (#1475) üzenetére


F_Gergely
őstag

Én is SES-ből vettem, ki is fizetem, azt még sincs semmi hír.
De ha délutánig nem irnak, akkor melóból hazafele beugrom majd hogy mi a helyzet.

(#1477) utomi válasza iFixit (#1474) üzenetére


utomi
senior tag

Nálad is ügyfél visszajelzésre vár státusz? Világ leghülyébb státusza. Miért nem készletre vár vagy hasonló? Én felhívtam még tegnap őket emiatt de azt mondták ez normális, minden rendben a rendeléssel, már csak a telóra várunk. Hát egyenlőre még ma sem történt semmi. Elvileg este 21:00-22:00 felé is feladhatják a telót állítólag de, hogy ma megtörténik-e, nos az majd kiderül.

(#1478) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, beszéltem SES-sel, holnap mehetek a telefonért .

***

(#1479) simii


simii
tag

A MediaMarkt-ban nem a TMX végzi a készülék beszámítást, hanem maga a MediaMarkt.

Míg az SES-ben a TMX alapján 29 ezerre értékelték a Note 8-am, addig a MediaMarkt 58 ezret mondott rá.

Akinek számít ma még dönthet! :)

Life is short. Play more.

(#1480) p2pp válasza simii (#1479) üzenetére


p2pp
őstag

90-110 között mennek a Note 8-ak használtan.
Vki írja le mi a nagy biznisz ebben a beszámításban nekünk?
Nem kötekedni és trollkodni szeretni, csak tisztán látni.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#1481) ollie válasza p2pp (#1480) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Neked nem biznisz, hacsak az nem, hogy nem akarsz az eladásával vesződni, és nem számít, hogy e miatt vesztesz rajta.

***

(#1482) S e t h válasza p2pp (#1480) üzenetére


S e t h
nagyúr

A kielégíthetetlen vágy egy használati tárgy iránt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1483) iFixit válasza utomi (#1477) üzenetére


iFixit
tag

Ugyanez,kifizetve,minden oké státusz "ügyfél visszajelzésére vár " ...

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#1484) utomi válasza iFixit (#1483) üzenetére


utomi
senior tag

Ha esetleg neked valami változik majd jelezd már legyszi! Én is írok ha nekem :R

(#1485) iFixit válasza utomi (#1484) üzenetére


iFixit
tag

Rendben. :R

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#1486) Xeon7 válasza iFixit (#1483) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Szintén zenész.
1 órája felhívtam őket, minden rendben a rendelésemmel. Most már csak a futár kell várni :)

Én ahogy az ügyintéző szavaibol kivettem az "ügyfél visszajelzésére vár" státusz nem nagyon fog változni.

[ Szerkesztve ]

(#1487) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Teszt oszt nem is lössz itten-e? :D

(#1488) Schuler888 válasza ForRedGlory (#1487) üzenetére


Schuler888
senior tag

Sztem mar egy ideje kesz van es be is taraztak az itthoni embargo lejartara. Volt mar pelda hogy ejfelre volt rakva az idozites, tehat ejjel lehet itt lesz mar :))

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1489) Picur882


Picur882
csendes tag

Telekomtól rendeltem, az oldalon azt írják szállításra vár, és augusztus 26. az időpont

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#1490) utomi válasza Xeon7 (#1486) üzenetére


utomi
senior tag

Hát elvileg majd meg kell, hogy változzon amikor majd feladták a telót. Szóval legkésőbb estig egy szállításra vár státusz a minimum szerintem.

(#1491) ForRedGlory válasza Picur882 (#1489) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Relax. Holnap a kezedben lesz.

(#1492) Hikvision


Hikvision
senior tag

Most hívtak a Pólus SES-ből, hogy eléggé szar a helyzet, mert lehet, hogy nem lesz nekik holnapra 512-es készülék, mert" koreában valami tornádó volt valamikor és nem indultak időben a hajók :DDD :DDD "

Aztán mondtam, hogy nagy szerencse, hogy 256-os plust rendeltem, azt mondta akkor remélik hogy meg lesz holnapra, hát mondom minek után kifizettettétek velem előre, ezért én is rohadtul remélem. ;]

20 éve a PH-n.

(#1493) sanyijedi válasza Picur882 (#1489) üzenetére


sanyijedi
őstag

e-mailt, sms-t kaptál?!
nekem jött mind a kettő, hogy "Készlet megérkezett"
holnap ki is szállítják.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#1494) F_Gergely válasza Hikvision (#1492) üzenetére


F_Gergely
őstag

Hát ez igy baromi para lesz ha nem kapom meg, mert én viszont 512-est rendeltem és kuss van, senki nem hivott nem keresett....

(#1495) TODI1111


TODI1111
addikt

Sestore még semmi infót nem adott, hogy mi a helyzet. Se email, se sms, se telefon. Bár emlékeim szerint az s10-nél is volt valaki aki semmi visszajelzést nem kapott csak ment a futár a készülékkel.

(#1496) F_Gergely válasza TODI1111 (#1495) üzenetére


F_Gergely
őstag

Hazafele beugrom hozzájuk és megkérdezem mi van.
Egyébként azért az eléggé furcsa, hogy közel fél millát otthagysz náluk és ennyire nincs vevőközpontúság...

(#1497) Schuler888 válasza TODI1111 (#1495) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Se email, se sms, se telefon." Se store. ;] bocsi, magas labda volt :D de egyebkent szerintem pont az experience storeos rendelesek(mivel kevesebb) amik tuti mind kimennek, a szolgaltatosok meg kerdeses, aztan lehet hogy elozetes keszlet elosztas volt, de meg igy is gyanusan sokszorosa a szolgaltatos elorendelesnek, en siman racsorognek a boltra, h wtf?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1498) iFixit válasza utomi (#1484) üzenetére


iFixit
tag

Nekem nemrég változott a rendelésem erre:

[ Szerkesztve ]

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#1499) TODI1111 válasza F_Gergely (#1496) üzenetére


TODI1111
addikt

Azért jó lenne valami infó tőlük.

Schuler888 :C

(#1500) TODI1111


TODI1111
addikt

A sestore.hu oldalon megkérdeztem mi az ábra a rendeléssel. (lépjen kapcsolatba velünk)
Ezt a választ kaptam:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.