Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) ollie válasza Memmaao (#997) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, főleg a 12GB ram miatt lenne jó Note10+ 5 éves időtartamra.

***

(#1002) gattolino válasza Teal'C (#995) üzenetére


gattolino
senior tag

3 hónap? Akkor te gondolom mindig ki akarsz próbálni újat.

Vivo X90 Pro Plus

(#1003) Teal'C válasza gattolino (#1002) üzenetére


Teal'C
addikt

Mindent ami megtetszik, most pl amig várok a Note ra addig vettem egy Nubia X et. Aztán megy az apróra :DDD

Érdekes módon sem a iphone sem a huawei készülékek nem vonzanak még egy sem volt de a kollégákét már letesztelgettem. A különleges telefonok vonzanak nagyon. Pl rendeltem egy kollégának agy Blackview Max1 et beépített lézer projektorral, mikor megláttam a szavam elállt olyan komoly képet vetít. 97e volt amazonról. Tokkal fóliával.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1004) Adam0620


Adam0620
csendes tag

Sziasztok!

Már olvasom a fórumot pár napja. Gondoltam regisztrálok, ebbe a fórumba nem megy egymás ölése.. :D Jelenleg P30 Pro-t használok, előtte S8+-om volt. Nem tudom egyszerűen megszokni ezt a Huaweit. Jó meg minden, tényleg nem tudok róla rosszat mondani azon kívül hogy nincs meg az a bizonyos prémium érzet ami S8+nál megvolt és imádtam. +jégkristály szín eléggé melegséges, páromnak meg épp kezdi megadni magát a telefonja, szóval még lenne is kinek tovább adni. Nézegettem S10+-t is de az aksi miatt lemondtam róla inkább. :)
Előfizetésre szívesen kihoznám a Note 10+, nem vágna földhöz viszont, ha mégse jönne be vissza lehet úgy is adni 14 napig?
Plusz még egy olyan kérdés, hogy aki látta mindkét telefon kijelzőjét élőbe, mennyivel jobb a Samsung?

[ Szerkesztve ]

(#1005) F_Gergely válasza Teal'C (#1003) üzenetére


F_Gergely
őstag

Anno amig telefonoztam, en is ezt csinaltam, volt hogy 2-3 naponta csereltem telefont. De akkor meg masvilag volt. Ma mar agyfaszt kapnek, hogy koltozgessek egyik telefonrol a masikra. Kifejezetten rossznak elem meg a telefoncseret. Legalabbis a note-nal ezt szeretem. A htc-t nagyon utaltam.

(#1006) FuRiONight válasza viera (#978) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ma sikerült megnéznem a telekom-nàl a Note 10-ket.

Így hirtelen: sokkal jobb, hogy a kamera közepén ès csak egy van. A bekapcsoló gomb nem gàz bal oldalon.
De ami engem zavar, az a Note 10+ mèrete. Batàr nagy, egy kèzzel szinte lehetetlen hasznàlni, a kicsi viszont nagyon kèzreàlló. Ha a kicsi is tudnà ugyanazt mint a nagy nem is volna kèrdès melyiket vàlasszam, de így. :F

(#1007) F_Gergely FuRiONight (#1006)
deJelenleg most egy Note 4 hasznàlok èn, a pàromnak inkàbb odaadtam az S10+, annyira nem jött be. De mindennapokban zsebben már nem lehet tenni a Note 10+. Erre már én is azt mondom, hogy nagy. Ha pedig nagy kijelző kell, ott az iPad.

[ Szerkesztve ]

(#1007) F_Gergely válasza FuRiONight (#1006) üzenetére


F_Gergely
őstag

Hat en eleg megaloman vagyok, nalam nem is volt kerdes, hogy csakis a plussz johet szoba :D meg igazabol akkor mint a 9es note.
A sima note10 meg kisebb mint a note4 szoval mar csak ezert se kene.

(#1008) ollie válasza Adam0620 (#1004) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor tudod visszavinni 14 napon belül, ha online rendeled.

***

(#1009) ForRedGlory válasza delta1017 (#998) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kb 3 havonta cserelek. Ki sem merem szamolni az eves bukot. :D

(#1010) viera válasza FuRiONight (#1006) üzenetére


viera
őstag

Én is pont ugyanígy vagyok vele. :K
Kicsit én is sajnálom,hogy a kisebb nem egyezik meg tudásban a + -al. :( Tényleg nagyon kézre áll nekem is,de meglátjuk megszokom e a nagyot.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1011) Teal'C válasza F_Gergely (#1005) üzenetére


Teal'C
addikt

Akkor itt egy kis segítség. 128gb type-c pendrive
Bedugod analizál mentés és kész. Mérettől függően 10-60 perc.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1012) ljs válasza F_Gergely (#943) üzenetére


ljs
tag

Nem tudom, azért kérdezem.
A MirrorLink nem csak autós technológia?

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#1013) F_Gergely válasza Teal'C (#1011) üzenetére


F_Gergely
őstag

Hmmm es ez mit ment? Mindent is? Minden telefonhoz jo?

(#1014) F_Gergely válasza ljs (#1012) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nem, en pl tv-n rendszeresen hasznalom, igy vezetek nelkul van megjelenitve a tv-n a telefon kijelzoje.

(#1015) Bdanyy válasza gattolino (#987) üzenetére


Bdanyy
addikt

Én általában akkor váltok, amikor az előző telefon már kezd idegesíteni, legtöbbször a sebessége miatt. Ez tök változó, de nem nagyon volt egy telefonom sem 2 és fél évnél tovább napi használatban. az újabbak nem szoktak egy év alatt annyit adni, hogy megérje a csere számomra (pl hátlapi ujjlenyomatolvasós 6-8gb ramos ufs 2es telefont nem szívesen vennék), most is egyedül a note 10+nal érzem azt, hogy megérné a váltást.
Befektetésnek egyáltalán nem tekintek rá, nem szoktam eladni sem, jó tartalékba, vagy ha az újban van valami dealbreaker ami használat közben derül ki, akkor visszakoltozok.

#1011 az appok beallitasait, meg mfa-t ugyanúgy macera visszaállítani sajnos. De ha azoknak a nagy részét le lehet menteni, az már sokat segítene. A fájlokat a legegyszerűbb még ide oda pakolni

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1016) Teal'C válasza F_Gergely (#1013) üzenetére


Teal'C
addikt

Elvileg most a filmeken kívül mindent lementett de ezt a full mentést most csináltam először. Eddig csak a normál mentést csináltam. Samsung smartwitch el ment. Ha megkapom a telót kiderül mert volt egy játékom és több mint 500 pályát csináltam már meg.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1017) Teal'C


Teal'C
addikt

Egy viszont biztos, ha sikerül ilyet szereznem azonnali csere lesz :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1018) F_Gergely válasza Teal'C (#1017) üzenetére


F_Gergely
őstag

Mar a note9-nel se ertettem ezt a hulye szint :D a feheren meg elgondolkodtam volna de elorendelesben csak a fekete meg a szivarvany volt.

(#1019) Memmaao válasza FuRiONight (#1006) üzenetére


Memmaao
addikt

Érdekes, a note8ot is zsebre lehet tenni, és a 10+ nem nagyobb nála.

My name is Bond, James... Dean.

(#1020) *Mukeey* válasza Teal'C (#1017) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Jó ez a szín, kár, hogy mindenféle gagyibb telókon elsütik. Igy kezd gagyi lenni...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1021) FuRiONight válasza Memmaao (#1019) üzenetére


FuRiONight
őstag

Persze, csak gondolom milyen kènyelmes lehet úgy hordani. Pedig én se vagyok egy "kisember".

(#1022) Teal'C válasza *Mukeey* (#1020) üzenetére


Teal'C
addikt

Egy dolog nem jön be a fényes ezüst keret ezen a szinváltós változaton. Szálcsiszoltan sokkal jobb lenne.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1023) *Mukeey* válasza Teal'C (#1022) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Itt most a nálunk nem forgalmazott kék változatról van szó. A színváltós nekem nem jön be egyáltalán.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1024) ljs válasza F_Gergely (#1014) üzenetére


ljs
tag

Köszönöm a tippet!
Hol nézhetek ennek utána, hogy ez TV esetében hogy működik? (Mert biztos rosszul keresem, mert mindig autós találatokat dob fel.)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#1025) F_Gergely válasza ljs (#1024) üzenetére


F_Gergely
őstag

Jo kerdes, de szerintem a legtobb okostv tudja ezt a funkciot.

(#1026) mkriszadmin válasza ljs (#1024) üzenetére


mkriszadmin
tag

Sztem screen mirrort keress. MirrorLink az autós úgy tudom.

(#1027) Ðávid


Ðávid
aktív tag

Ma délelőtt végre engem is felhívtak a Telenortól. Kíváncsi vagyok, hogy jövő pénteken megkapom-e a telefont.

(#1028) MarkCsiha46 válasza ollie (#1001) üzenetére


MarkCsiha46
újonc

Sziasztok, valaki nem tudja esetleg hogy amit a Telenor-nál jelez 14558 Ft abba benne van-e a Blue+ csomag? :DD

[ Szerkesztve ]

(#1029) ollie válasza FuRiONight (#1006) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hosszában nagyobb 9mm-mel a Note10+, viszont a Note4 kicsit szélesebb és vastagabb.

***

(#1030) Ðávid válasza MarkCsiha46 (#1028) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Szia!
Az előrendelői oldalon található táblázatban látható összegekre gondolsz? Azok csak a telefon havi törlesztőrészletei amihez még hozzájön a csomag havidíja is.

(#1031) MarkCsiha46 válasza Ðávid (#1030) üzenetére


MarkCsiha46
újonc

Rendben, köszi :D Furcsáltam, miért olcsóbb havi 4 ezerrel mint a Vodafone-nál... :D

(#1032) FuRiONight válasza ollie (#1029) üzenetére


FuRiONight
őstag

Tudom, ma néztem meg és hasonlítottam össze S10+-al ès egy Note 4-el. De akkor is ez màr batàr, úgy érzem bármikor kieshet a kezemből.

(#1033) TODI1111


TODI1111
addikt

Valaki rendelt már a SES-ból előrendeléssel, házhozszállítással? Megkapta az első nap a készüléket? Mennyivel előtte küldenek értesítést?

(#1034) Hallosz


Hallosz
senior tag

Jól néz ki. Lassan mind 1 melyik gyártó telóját nézed, KB. ugyan az.

Mert lakni, muszáj.

(#1035) gomi20


gomi20
újonc

Tudja valaki biztosan, hogy a Telenornál független a kártyás Note10, vagy sem?

(#1036) gattolino válasza gomi20 (#1035) üzenetére


gattolino
senior tag

Ha duál sim akkor független. Szerintem nincsen már olyan hogy függő

Vivo X90 Pro Plus

(#1037) Roland861010 válasza gomi20 (#1035) üzenetére


Roland861010
addikt

Gyerekek már vagy 2 éve csak függetlenül árulhat készüléket a Szolgáltató!!!!!
A dual-simes meg alapból nem lehet az !

(#1038) gomi20 válasza Roland861010 (#1037) üzenetére


gomi20
újonc

Jól van. Akkor is olyan hihetetlen, hogy a Telenor 30 ezerrel olcsóbban adja a telót a listaárnál kártyásan. Elhozom, aztán olyan kártyát teszek bele, amilyet akarok. Mi ebben neki a ráció? Ez tuti veszteség neki, ha nem használom a kártyáját.

(#1039) F_Gergely válasza Roland861010 (#1037) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ez nekem uj.
Erre van valami jogszabaly vagy mi?
En csak olyan rendelkezest talaltam, hogy husegudo lejarta utan koteles a szolgaltato dijmentesen feloldani a halozati zart. De ilyet nem talalok, hogy nem is arulhat. Linkeld be legyszi az errol szolo jogszabalyt.

[ Szerkesztve ]

(#1040) Teal'C válasza F_Gergely (#1039) üzenetére


Teal'C
addikt

Nincs a dual simet fizikailag nem lehet csak 1 simen függővé tenni.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1041) Teal'C válasza gomi20 (#1038) üzenetére


Teal'C
addikt

Tuti veszteség azért forgalmazza hogy neked jó legyen :W

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1042) F_Gergely válasza Teal'C (#1040) üzenetére


F_Gergely
őstag

Dual sim oke, csak itt vastagon fekete betuvel azt mondja a forumtars hogy a szolgaltatok nem arulhatnak simlock-al keszuleket. En csak arrol tudok, hogy husegido lejarta utan koteles feloldani a zarat.

(#1043) viera válasza F_Gergely (#1042) üzenetére


viera
őstag

Telekom biztosan nem,a többit nem tudom. :)
Dual-SIM-es meg ugye nem lehet függő,már csak a ROM remélem XEH lesz rajta. :))

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1044) gomi20 válasza F_Gergely (#1042) üzenetére


gomi20
újonc

Én is így tudom. Egyébként 3 lehetőség közül lehet választani, amik számomra előfizetésre (nem kártyás) utalnak. [link]

(#1045) ollie válasza Roland861010 (#1037) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem igaz. Lehet függő, csak köteles függetleníteni a tulajdonos kérésére, ha lejár a készülékre a hűségidő.

***

(#1046) -Skylake- válasza F_Gergely (#1042) üzenetére


-Skylake-
addikt

[2003. évi C. törvény az elektronikus hírközlésről]

"(4d) * A határozott idejű előfizetői szerződés lejártát követően a szolgáltató az előfizető kérésére külön díjazás nélkül köteles gondoskodni arról, hogy az e szerződéssel együtt vásárolt készülék bármely szolgáltató előfizetőjeként használható legyen (hálózat-függetlenítés)."

[Telekom GYIK]
"Használhatom a Telekomnál vásárolt készüléket másik szolgáltató SIM-kártyájával?
A Telekom a mobilkészülékeket kártyafüggetlen módon értékesíti.

Ha a 2017. november 24. előtt nálunk vásárolt készüléked még nem kártyafüggetlen..."

[Telenor jogi közlemények]

"Változások az Eht. kapcsán
2017. október 24-étől változások lépnek életbe az Elektronikus Hírközlési törvényben (Eht.), mely a következőkben érintik előfizetőinket:

....
1. Díjmentes készülékfüggetlenítés

Minden lakossági és üzleti ügyfél számára díjmentesen biztosítjuk a hálózati korlátozás feloldását, amennyiben a készüléket igazolható módon a Telenornál vásárolták, és (már) nem kapcsolódik hozzá élő hűségszerződés."

--------------------------

De egyébként ennek a problémának elémennek a szolgáltatók (a T biztosan) is és már alapvetően független telefonokat adnak el. Nekem N7P telefonom 2018.07 havi , telekom üzleti előfizetéses , hűségidős , SS és teljesen függetlenül vettem ki a dobozból. Pedig abból van külön DS verzió is és az enyém nem az.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#1047) leslien válasza gomi20 (#1044) üzenetére


leslien
nagyúr

egyelőre nincs tuti biztos h a Telenornál független!
inkább vedd meg a sesben ha biztosra akarsz menni..
gondolom ezt akartad olvasni...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1048) gomi20 válasza leslien (#1047) üzenetére


gomi20
újonc

Igazad van, kár 30 ezerért ennyit vacakolni!

(#1049) F_Gergely válasza -Skylake- (#1046) üzenetére


F_Gergely
őstag

Koszi, ezt talaltam en is. De olyat nem talaltam, hogy szolgaltato koteles sim lock nelkul ertekesiteni!
Husegido lejarta utan le kell vegye a lock-ot ez oke. De az amit korabban irt a forumtars nem abban a formaban nem allja meg a helyet.

(#1050) ollie válasza leslien (#1047) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért megkérdeztem egy telenoros alkalmazottat, ő azt mondta, hogy valszeg függetlenek lesznek, de ha mégsem, a feltöltő kártyásakat azonnal lehet függetleníttetni.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.