Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Teal'C válasza Szellem. (#850) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem ez van. Hűséges vagyok, nem iszom,rendesen dolgozom. De valami hobby kell már 40 fele. :C

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#852) Szellem. válasza Teal'C (#851) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Remélem, értetted a mosoly jelek mögött a viccelődét. Mindenkinek kell, hogy legyen hobbija, a hobbik meg ugye költségesek. :R Az asszony attól még marad. :D

(#853) jacis


jacis
nagyúr

Kecskeméti Médiában még nincs kint egyik note 10 sem. Tegnap meg akartam nézni, de nem jött össze. Hétvégén megyek BP-re. Ott hol van már kirakva? Hol tudom megnézni?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#854) F_Gergely válasza jacis (#853) üzenetére


F_Gergely
őstag

Allee, Árkád ez a kettő tuti mert megnéztem mindkét helyen.

(#855) viera válasza Teal'C (#851) üzenetére


viera
őstag

+1
Én is pont így vagyok vele. :))

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#856) Teal'C válasza Szellem. (#852) üzenetére


Teal'C
addikt

Már hogyne értettem volna. Amúgy nem olyan költséges mint azt elsőre gondolnánk csak gyorsan kell cserélgetni és nagyon kell rá vigyázni.

jacis: Aréna MM-ben Vasárnap még nem volt az tuti.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#857) _ak_ válasza mkriszadmin (#848) üzenetére


_ak_
addikt

Köszi a tippet, bár én a bézs bőrre utaztam, de lehet, hogy első körben egy fekete protective tokot veszek.
Sajnos a Telenornál nem lehet biztosítás kötni rá, pedig megérne az a havi pár ezer forintot.

Nektek van külön biztosítás rá? Hol lehet érdemes ennek utánajárni?

Let's begin, de gozaimasu!

(#858) mkriszadmin válasza _ak_ (#857) üzenetére


mkriszadmin
tag

Én pólus center Samsung store ba rendeltem elő. Nem tudom külön lehet e valahol kötni biztosítást.

(#859) F_Gergely válasza mkriszadmin (#858) üzenetére


F_Gergely
őstag

Samsung store-ban van rá biztosítás de valami 40+ ezer 1 évre.
3 év a leghosszabb idő az kb 130 ezer.
És kell hozzá 50 ezer önerő sérülés esetén.

(#860) jacis válasza F_Gergely (#854) üzenetére


jacis
nagyúr

(#856)Teal'C: Köszi mindenkinek.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#861) Memmaao válasza mkriszadmin (#858) üzenetére


Memmaao
addikt

Telekom, 2990ft/hó. 33e ft önrész sérülés esetén.

My name is Bond, James... Dean.

(#862) mkriszadmin válasza Memmaao (#861) üzenetére


mkriszadmin
tag

Náluk gondolom csak ott vásárolt készülékre lehet kötni.

(#863) Almonen válasza F_Gergely (#859) üzenetére


Almonen
aktív tag

Voltam bent megnézni a Note10-et.

Beszámítanák az S10+-emet úgy is hogy tőlük hoztam ki részletre.

De annyival szerintem nem jobb a Note, pont most fél éves a telóm és jól tartja magát. Másrészt nem akarok olyan telefonra részletet fizetni amit már beszámítottak...

(#864) F_Gergely válasza Almonen (#863) üzenetére


F_Gergely
őstag

Jó hát így én sem vennék telefont.
Meg az S10+ kb ugyan az mint a note csak nincs benne ceruza, arról én se váltanék.

(#865) Noukoum válasza F_Gergely (#864) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha a sima note 10-et nézte az jóval kisebb mint az s10+

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#866) leslien


leslien
nagyúr

kisebbik Note vs Pixel 2 XL [link]
Phone info..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#867) Teal'C válasza leslien (#866) üzenetére


Teal'C
addikt

A multkori képeken a másik teló volt jobb de most a Note tetszik jobban.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#868) F_Gergely válasza Noukoum (#865) üzenetére


F_Gergely
őstag

hát a jóval kisebb kijelentést én nem mondanám:
Note 10: 151 × 71,8 × 7,9 mm
S10+: 157.6 x 74.1 x 7.8
Tehát 6 mm-el rövidebb, 2,1 mm-el keskenyebb, és 0,1 mm-el vastagabb.
Nálam a sokkal, kisebb mondjuk az S10+ és mondjuk egy A5, de sokkal az se kisebb inkább csak szimplán kisebb.
De nem kötözködök nyilván minden csak nézőpont kérdése, de amig csak mm-ekről beszélünk és nem centikről nálam ez nem meríti ki a sokkal kisebb fogalmát :D

(#869) leslien válasza Teal'C (#867) üzenetére


leslien
nagyúr

lehet h placebo, de ez a kisebbik teso nekem is jobban tetszik marmint a nagyobbik tól.. a Pixelt most is jobb..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#870) Noukoum válasza F_Gergely (#868) üzenetére


Noukoum
veterán

6mm magasság elég sok.:) Ha szempont a kis mobil nagyon is számít. Tudom mert nagyobbról váltottam kisebbre emiatt. Abban igazat adok hogy magasságon kívül kB nincs különbség.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#871) Teal'C válasza leslien (#869) üzenetére


Teal'C
addikt

Ne felejtsük el hogy ezek teszt telefonok, és az első frissítésben valszeg lesz egy kamera frissítés mint mindíg.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#872) viera


viera
őstag

Veszprémben a Telekomnál kint vannak a Note10-ek.Tetszik mind a kettő de nekem a sima Note10 mérete jobban bejön. :K De aztán lehet a + lesz.Egyébként nem láttam különbséget a két kijelző között.Mindegyik nagyon szép volt. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#873) F_Gergely


F_Gergely
őstag

A dual sim esetén, mennyire kezeli jól a telefon? Még S10 esetén sem olvastam erről a tesztben hogy milyen lehetőségek vannak. Céges és a magán kártyám tenném a telefonba hogy ne kelljen két telefont hordanom, de kérdés ezt mennyire kezeli jól a telefon?

(#874) Teal'C válasza F_Gergely (#873) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem évek óta 2 kártya van minden telefonban. Be van kapcsolva a hívásvárakoztatás + egymásra vannak irányitva ( ha nem válaszol illetve ha nem elérhető) hibátlanul megy még senki nem panaszkodott.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#875) delta1017


delta1017
aktív tag

Egyébként mi indokolja 12GB ramot egy telefonba?

Egy ájfonos szerint az Androidos rendszer.

(#876) ollie válasza delta1017 (#875) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pl a DEX.

***

(#877) icecave válasza delta1017 (#875) üzenetére


icecave
nagyúr

Én leginkább itt a DEX-et mondanám, ahhoz kell RAM, az biztos. Note 9-en többször használtam, ott érződött,hogy kellene még. Egyébként viszont a mai napig sosem volt gondom a 6 GB-al. Egyszer sem töltött újra semmit, ha valamit elővettem a multitaskból újra, igaz, játszani sosem játszom. Ami az iOS-t illeti, ott más a memóriakezelés, sőt, ahogy régebben olvastam, azért tud kevesebb RAM-ból gazdálkodni, mert nem valódi multitask, ami azon van, hanem "trükközik" az OS, amit persze nem feltétlenül veszel észre általános használatkor. Viszont az is tény, hogy bár kevesebb rammal elvan az iOS, mikor X-em volt, pusztán pár app volt csak megnyitva egyidőben, mégis olyan szépen újratöltötte a lapokat, ha visszamentem Safariba,hogy "öröm volt nézni". Nem véletlen, hogy az XS-be már növelték a méretét az X-hez képest.

(#878) Juhaszatti válasza delta1017 (#875) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ahogy előttem is írták, leginkább a DEX-nek kell. Meg maga az android rendszer viszonylag kevés rammal is beérné, de az appok sokat megesznek.

Most direkt megnéztem mi mennyit használ éppen, és majdnem dobtam egy hátast a Messenger 763MB-os ramhasználatán. Jó, ez kiemelkedően sok, de akkor is csak egyetlen app a sok közül.

(#879) delta1017


delta1017
aktív tag

Köszi a válaszokat, én is a DEXre gondoltam.

(#880) Teal'C válasza delta1017 (#879) üzenetére


Teal'C
addikt

Még a sima dex nem is nagyon de ha a linox on dex el akarsz bűvészkedni akkor kell.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#881) viera


viera
őstag

A kamerák miben különböznek a két telefonnál?Tudom,hogy az egyikben 4 van a másikban meg 3,de hol kell a negyedik kamera?

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#882) Teal'C válasza viera (#881) üzenetére


Teal'C
addikt

A negyedik kamera a tof mélységézékelő. Pl ezzel lehet térben rajzolni illetve tárgyakat be szkennelni.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#883) viera válasza Teal'C (#882) üzenetére


viera
őstag

Köszi :R

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#884) leslien


leslien
nagyúr

hát nem kapkodja el a Telenori....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#885) Ðávid válasza leslien (#884) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Hát nem. Tegnap beszéltem az ügyfélszolgálattal és kértem, hogy hívjanak újra az előrendelés miatt. Felhívtak? Persze, hogy nem.

(#886) TODI1111 válasza leslien (#884) üzenetére


TODI1111
addikt

Csütörtökön délelőtt kértem a visszahívást, azóta sem jelentkeztek. Mint említettem már, 4 előfizetésem van ebből 3 hűség nélküli. Ma a lányomat hívták,( az egyik kártya a négyből ) hogy nincs hűség a kártyán nem szeretne-e egy új készüléket? Ehez hozzátartozik, hogy minden ügyintézést az előfizetésekkel kapcsolatban csak én intézhetek és az én telefonszámom és email címem van megadva.Elég IQ betyárok. Valószínű nem a telenortól lesz készülékem. :D

[ Szerkesztve ]

(#887) Teal'C válasza TODI1111 (#886) üzenetére


Teal'C
addikt

Én már előrendeltem és nem akarok kavarni meg tokot is berendeltem de elvileg ez érvényes lehet a Note 10/10+ ra is. Hátha valakinek jól jön bár azt írja más promócióvel nemvonható össze viszont ugye a 30e az nem tőlük van hanem a tmxtől.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#888) F_Gergely válasza Teal'C (#887) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ja ez nekem is szembe jott facebook-on egybol elontotte agyamat a ver, de ez csak egy boltra ervenyes, meg mas akcioval nem osszevonhato, fene tudja ott megkaptam e volna a 0% thm-et, mindegy mar megrendeltem. De amugy ja, rohadjanak meg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#889) TODI1111 válasza Teal'C (#887) üzenetére


TODI1111
addikt

Már én is előrendeltem a Samsung Experience Store oldalon. Tőlük csak megkapom 23-án. :D

(#890) Teal'C válasza F_Gergely (#888) üzenetére


Teal'C
addikt

Közben ki próbáltam és a megrendelésnél fel is tüntetik hogy ajándék tokkal. Persze mikor bemegyek azért először megkérdem milyen tokok vannak nehogy azt mondják csak ez az utángyártott 1000 ft os van azt jólvan. :DDD A másikat meg akkor lemondom ha átvettem ezt. Vagy ha valakinek nem sikerül előrendelni szóljon majd.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#891) F_Gergely válasza Teal'C (#890) üzenetére


F_Gergely
őstag

Most akkor rendeltel meg egy telot? :D
Nekem a hitel miatt online rendeles bem is lehetett volna, legalabbis ott sehol nem talaltam errol infot.

(#892) Teal'C válasza F_Gergely (#891) üzenetére


Teal'C
addikt

Hívd fel őket van- e lehetőség rá és ha van gondolom előrendeled, majd a helyszinen intézik a többit.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#893) F_Gergely válasza Teal'C (#892) üzenetére


F_Gergely
őstag

De mar megrendeltem az arkadban, es ki is fizettem a felet, illetve megirtuk a papirokat.

(#894) Teal'C válasza F_Gergely (#893) üzenetére


Teal'C
addikt

Ettől még elálhatsz, beszámítás van? De ha az is ses lehet hogy át lehet rakatni a rendelést.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#895) F_Gergely válasza Teal'C (#894) üzenetére


F_Gergely
őstag

Hat nekem ugy mondtak, hogyha megrendeled (elorendeled) nem.lehet elallni a vasarlastol.
Beszamitas nincs, csak a 30 ezres kedvezmenyt vettem igenybe. De mar nem varialok, jobb a bekesseg. Mondjuk egy gyari tokot azert elfogadtam volna...

(#896) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok!

Nem nagyon csajos a fehér ezzel a színváltos verzióban?

Tök fura, hogy minden színben pompázik a rózsaszíntől kezdve kéken át...

(#897) Teal'C válasza F_Gergely (#895) üzenetére


Teal'C
addikt

A hitel miatt mások a szabályok de ettől még el lehet állni a vásárlástól.

Roland861010 majd a tok picurkát tompít :B. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#898) Sanraith válasza Roland861010 (#896) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Csak úgy kell tartanod, hogy mindig épp ne csajos színt verjen vissza... :D

(#899) Taci válasza Roland861010 (#896) üzenetére


Taci
addikt

Ha már ezt a kérdést feltetted, akkor valószínűleg nem ez lesz a te színed. :) Amúgy is mindenki csak a saját véleményét tudná elmondani, de a tiédet nem ismeri rajtad kívül senki sem. Szóval marad így a fekete. Vagy ha amúgy is tokban fogod hordani, pont soha nem fogod látni a hátulját, szóval bármelyik jó.
Szerintem sem a legszerencsésebb, hogy csak ebben a 2 színben hozták hozzánk (Fénylő Prizma és Fénylő Fekete), mert ettől az átmenetes valamitől azért vannak sokkal szebb opciók is a nemzetközi kínálatban. (Számomra persze, mert ez is ízlés dolga.)

Sanraith: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#900) Teal'C válasza F_Gergely (#895) üzenetére


Teal'C
addikt

Most hívtak a ses ből hogy holnap mennyek be az előszerződés miatt. Ki kell egy ben fizetni a tmx es kóddal csökkentett árat (amire a hölgy külön felhívta a figyelmem -30e) és jár a tok bármelyik gyári tok mivel náluk csak gyári van. Ja és várhatóan 24.én lesz átvehető.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.