Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Taci válasza Memmaao (#650) üzenetére


Taci
addikt

A gyári tokokkal az a bajom, hogy pár kivétellel mindnek nyitott vagy az alja vagy az oldala a gomboknál. Nekem pedig kell a tudat, hogy védve van a karcok ellen amennyire csak lehet, mert hiába van csak kis felületen szabadon, sajnos jó eséllyel pont ott karcolnám meg valahogy, szóval az ilyenek nem is jöhetnek szóba sem.

(#652) Memmaao válasza Taci (#651) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, pont ezért választottam a protective tokot. De a szilikon is zárt alul. Nagyjából azóta, amióta ez a "samsonite bőrönd " design a protective cover design, nekem a gyári ütesálló tok tetszik a legjobban az uag, otter, spigen tengelyen. A támasztó külön jól jön. 3 gyerek mellé kell is a védelem. Meg a munkahelyemen sem jön rosszul (SBO, helikopter).

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#653) ollie válasza *Mukeey* (#618) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A pen 800mAh-nyi helyet vesz el. Vagyis toll nélkül 5100-as akku lenne benne. Persze úgy már nem lenne Note.

***

(#654) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nah, a Telenor felhívott, le is pacsiztunk a kártyás ár minusz kupon áron. :D

(#655) FuRiONight válasza ForRedGlory (#654) üzenetére


FuRiONight
őstag

Mondtad akkor H kàrtyàsan kèred és nem volt gond..?

300k nem rossz érte, föleg, H a Note 10+ szàmomra egy P30Pro ès S10+ szerelemgyereke, pont azon szereltek amivel eddig bajom volt (kamera elrendés elől hàtul, gyorstöltès).
Csak ez a frànya IOS 13 ne jönne be ennyire.

(#656) ForRedGlory válasza FuRiONight (#655) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jaja, azzal kezdte, hogy nem érti mit jelöltem. :D Aztán mondtam, hogy azért lett olyan amilyen, mert nem volt kártyás opció. Nem problémázott, felvette kártyásan a megrendelést.

(#657) Memmaao válasza ForRedGlory (#656) üzenetére


Memmaao
addikt

Ahogy nézem, alakul itt a regi note4, note8 társaság. Megszülethetne már a MA teszt is. Ma megnyomkodtam a Pécsi Mmban. A sima note 10 nagyon kicsi a note 8 képest. Szerintem note 10 és note 10e lett volnaa helyes elnevezés.

My name is Bond, James... Dean.

(#658) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Veszprèmben valahol meglehet nèzni a plus modellt? MM, Euronics stb.

(#659) ollie válasza Memmaao (#657) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem is.

***

(#660) kovacs65 válasza ForRedGlory (#656) üzenetére


kovacs65
senior tag

A függetlenségéről nem beszéltetek? (Nem az eladóéról)

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#661) leslien válasza ForRedGlory (#654) üzenetére


leslien
nagyúr

you're welcome... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#662) ollie válasza kovacs65 (#660) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Erre mindig az a sablon válasz, hogy mindegyik készülékük függő. Viszont már az S10-ek is mind függetlenek voltak, meg azt hallottam egy telenorostól, hogy szinte biztos, hogy ez is az lesz (bár biztosat ő sem tudott mondani, mert még nem érkeztek meg hozzájuk a készülékek).

***

(#663) viera válasza FuRiONight (#658) üzenetére


viera
őstag

Elvileg holnaptól lesz a Telekomnál,én is arra várok.Jelzem ha kint van mert egyik ismerős ott dolgozik,szólni fog nekem egyből. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#664) FuRiONight válasza viera (#663) üzenetére


FuRiONight
őstag

Köszönöm. Màrmint a Veszprèmi Telekomnàl lesz kint?

(#665) ljs válasza Memmaao (#652) üzenetére


ljs
tag

Kérdezni szeretnék:
ezek a tokok nagyon jól védik a teló minden oldalát, de a kijelzőt nem.
Elégséges ez a védelem?
A Cover View tokon kívül van még olyan tok, ami a kijelzőt is védi?

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#666) viera válasza FuRiONight (#664) üzenetére


viera
őstag

Igen :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#667) kovacs65 válasza ljs (#665) üzenetére


kovacs65
senior tag

Clear View, de az nem tud ennyit.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#668) leslien


leslien
nagyúr

[link] DxOMark... kérdés h ez melyik verza? ;] :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#669) Juhaszatti válasza leslien (#668) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Exynos, a második mondatból kiderül. :D

(#670) Noukoum válasza Juhaszatti (#669) üzenetére


Noukoum
veterán

És tényleg:))

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#671) ollie válasza leslien (#668) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegy, már rég nem hiszek a DxOMarknak.

[ Szerkesztve ]

***

(#672) ForRedGlory válasza leslien (#668) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A fene, hat nem jobb lesz picit, minta P30 Pro? :D Ezeknek en mar nem hiszek. Kiveve a videozast, mert az latatlanban is sokkal jobb, mint az igenytelen P30 Pro kepessege. Csak itt meg meglepoen keves a pontkulonbseg. Tuti dobnak parat kockaval es beirjak a pontot.

Elkabitott a pontszam? :))

The Samsung Galaxy Note 10+ 5G is the South Korean manufacturer’s latest flagship “phablet,” featuring a massive 6.8-inch AMOLED display with 1440 x 3040 (495 ppi) resolution. Powered by the high-end Exynos 9825 chipset, with a whopping 12Gb of RAM, there’s plenty of processing to handle a heavy work load.

[ Szerkesztve ]

(#673) Memmaao válasza ljs (#665) üzenetére


Memmaao
addikt

Ez jobban véd, mint a led view vagy a clear view, mert ez hivatalos mils minősítéssel bír. Van egy kis pereme, élő emelkedik az üveg elé. Az általad említett flip tokok csak látszat védelmet adnak. Ha leesik, és pofára esik, semmi nem gátolja az előlapot, hogy kinyíljon, és ki is nyílik. Nekem a note 3 smart view tokja pl teljesen lekarcolta a kijelző oleofob rétegét.

My name is Bond, James... Dean.

(#674) ollie válasza ForRedGlory (#672) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Várhatóan ugyanazt hozza majd, mint az S10 széria, kivéve pár extra videós trükköt.

***

(#675) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Dxomark-ot azóta hanyagolni, mióta:
P30Pro - videós kèpessège ellenére is ilyen pontszàmot kapott
Oneplus 7 Pro - szvsz nem flagship minőségű kamera

Valós körülmènyek között a legjobbak a pixel(ek), iPhone(ok) voltak, utàna a Samsung (mint mindenes).

(#676) delta1017 válasza Memmaao (#673) üzenetére


delta1017
aktív tag

Nekem egyszer az S6 edge+ esett pofára a járólapra, mindenféle védelem nélkül, és a kijelző törés nélkül megúszta.
Na van ilyen is, de ez a ritka. :DD

[ Szerkesztve ]

(#677) Noukoum válasza delta1017 (#676) üzenetére


Noukoum
veterán

2centiről esett le? ;]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#678) Juhaszatti válasza delta1017 (#676) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem az S7 Edge a kád szélére esett, onnan meg lepattant a fürdőszoba kövére mindenféle védelem nélkül, az üvegen egy karcolás sem volt sem elöl, sem hátul. :DD A fém oldalkeret kapta az ütés nagyrészét. Azért kihordtam egy szívrohamot lábon.

(#679) ljs válasza Memmaao (#673) üzenetére


ljs
tag

Nincs benne mágnes vagy valami, ami a tok elejét odafogja a tok keretéhez?
Hogy ne nyíljon ki?

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#680) kovacs65 válasza ljs (#679) üzenetére


kovacs65
senior tag

Az említett kétfélében biztosan nincs.
Van olyan, amit egy füllel-pánttal lehet rögzíteni.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#681) ljs válasza kovacs65 (#680) üzenetére


ljs
tag

Hát ez elszomorít. Akkor mi tartja a "helyén" a Cover View tok elejét?
Mert ha semmi, akkor valóban bármikor kinyílhat és így valóban nem sokat ér. :-(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#682) ljs


ljs
tag

Tudja valaki, hogy miért nem tudok Tkom-nál 512-es Note 10+-ot előrendelni (meglévő előfizetéssel)?
(Csak a 256-ost engedné.)

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#683) ollie válasza ljs (#679) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs, és nem is szabad mágneses tokot használni a Note-okhoz, mert zavarja a pen működését.

***

(#684) kovacs65 válasza ljs (#681) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nincs mágnes.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#685) ljs válasza ollie (#683) üzenetére


ljs
tag

Értem. Van rá olyan tok, ami a képernyőt is védi és "mereven" van rögzítve a tok többi részéhez?

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#686) kovacs65 válasza ljs (#681) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nincs mágnes.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#687) delta1017 válasza Noukoum (#677) üzenetére


delta1017
aktív tag

190cm vagyok és álltam, mikor megtörtént

(#688) kovacs65 válasza delta1017 (#687) üzenetére


kovacs65
senior tag

Év elhiszem, mivel én találtam egy S7 Edge-et. Járdán, arccal lefelé, tok nélkül. Amikor visszaadtam, mondta a tulaj, hogy a hátizsákból esett le. Kb 150 cm. Még csak karcos sem lett.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#689) Noukoum válasza delta1017 (#687) üzenetére


Noukoum
veterán

Nyugi nem gondoltam komolyan, elhiszem.:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#690) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Note10+ 512gb elorendelve, remelem nem banom meg....

(#691) Teal'C válasza F_Gergely (#690) üzenetére


Teal'C
addikt

A lényeg a bizakodó hozzáállás :DDD
Már miért bánnád meg, annyira nem kurhatták el hogy meg kelljen bánni. Főleg hogy bejelentették hogy jelenleg a kijelző, az ufs3 és a fényképező a legjobb a világon. Ha csak 2 igaz már nagyon nem nyulsz mellé mert akkor a formatervről a tollról stb... még nem is esett szó. Egyébként én is a +512 re neveztem.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#692) ollie válasza ljs (#685) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gyári, Samsung biztos nem lesz, de harmadik féltől láttam már ilyeneket korábbi Note-okra, szóval várható. Csak arra figyelj, hogy ne mágneseset vegyél, hacsak nem tervezed használni a ceruzát.

***

(#693) ljs válasza ollie (#692) üzenetére


ljs
tag

Értem.
Ez vajon mennyire védheti meg a készüléket mechanikai sérülésektől?

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#694) Teal'C válasza ljs (#693) üzenetére


Teal'C
addikt

Van hasonlóm nagyon véd de ha a kijelző ka ütést akkor kb semmit. Olyat nem találsz max valami keményfedeles 2,5" os cipzáros hdd tokot.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#695) F_Gergely válasza Teal'C (#691) üzenetére


F_Gergely
őstag

Anno a vodafonnal volt egy telefonom amit elorendelten, aztan kesobb kiderult az elso szeria hibas volt. A muanyag kerete oldalt (feher) nem volt csiszolt hanem erdes volt es a hofeher pikk pakk undorito koszos barna lett. Tobbszor kuldtem vissza szervizbe, keszult foto, jegyzokonyv, de vegul a gyartotol kaptam egy lezarasnak tekintett valaszt, miszert a keszulek mukodeset nem befolyasolja csupan esztetikai hiba ezert nem javitjak, nem cserelik. Ezt ugy 2014-ben 250 ezerert. Koszi.
Mar a vasarlas masnapjan visszavittem a telefont hogy haho ez igy kurvara nem oke, de erdemben nem csinaltak semmit.
Ami pozitiv, mondta a srac a samsungnal, hogy 72 oran belul meg se probaljak javitani, hanem automatikusan csere egy uj bontatlan keszulekre.
A bal oldali gomb biztos hogy szokatlan lesz, anno a motorolakon volt bal oldalt, igy nem teljesen idegen csak sok eve hogy utoljara ott hasznaltam :)
4 ev note4 utan valtok erre remelem ez is fog birni ennyit.

(#696) #46922752


#46922752
törölt tag

Hát én nem veszek rá semilyen fóliát.
Kap egy flipes tokot és szervusz. Valamint ezen már GG 6 védelem van. Tudom pofára eséstől nem véd semmi, de arra meg ott a biztosítás.
Sok lenne egy évre 30 Mátyás a biztosításra?
Nekem megéri. Nem pacsmagolok lehetetlen fóliákkal, ami vagy rajta marad vagy nem, de mégis tudom , hogy nem lesz a javíttatás több ezer forint.
Mellesleg én is ejtettem már le a note 9-et.
Ki akartam venni a tokból, erre kicsúszott a kezemből és tok nélkül pattogott a padlón.
Felvettem megtöröltem. Kutya baja.

(#697) Memmaao válasza ljs (#679) üzenetére


Memmaao
addikt

Nincs

My name is Bond, James... Dean.

(#698) Memmaao válasza F_Gergely (#690) üzenetére


Memmaao
addikt

Én nem akartam 512est. A 256 mindenre elég. És van egy samsung evo 128 kártyám. Az 512 esetén még nagyobb szívás lementeni mindent, ha szervizbe kell küldeni.

My name is Bond, James... Dean.

(#699) Bdanyy válasza F_Gergely (#695) üzenetére


Bdanyy
addikt

Nekem a htc one volt ilyen 2013ban. Persze pixelhibas volt, meg forgacsolodott a műanyag .3 napos cserevel éltem, kb a 4. volt pixelhibamentes. Egy évvel később mikor füstölt az usb port , kicserélték másikra, ami megint pixelhibas volt... Kb fél évet töltött szervizben összesen az a telefon két év alatt...
2007ben szintén első szériás N95 még a 20%os áfa + erősebb forint ellenére is 180ks nyitoar mellett az első három hónapban 4 hetet töltött gariban :D ez ilyen, a többi telefonom használtan vettem későbbi szériákból, ugyanúgy egy modell sem volt, ami megúszta volna a szervizt, de gyártói garival nem gáz, megcsinálták mindet.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#700) Atzel


Atzel
csendes tag

Töltés teszt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.