Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) dani786 válasza petymeg (#749) üzenetére


dani786
tag

Köszönöm szépen a válaszod! :)

(#752) BabMester válasza dani786 (#750) üzenetére


BabMester
senior tag

Lehet ez így van, de megszokja a szemed a jobbat, S8-on is 1440p-t használtam, mikor elősször bekapcsoltam az S10-et mondom ez miért ilyen ronda, valami nem jó az ikonokkal és FullHD+ -on volt alapból, egyből látszott nagyon a különbség. :K

(#753) dani786 válasza BabMester (#752) üzenetére


dani786
tag

Igen, bár azt olvastam, hogy egy dedikált 1080p kijelző jobban néz ki, mintha a 2k-t átállítod 1080p-re (nem tudom mennyi a valóságtartalma). Élőben, side by side nem volt zavaró az eltérés. Nyilván most leginkább saját magamat próbálom meggyőzni ezzel az egésszel, hogy jó lesz a sima Note 10. :) A másik egyszerűen túl nagy, de ahogy többen is írták korábban, az is biztosan megszokható.

(#754) sanyijedi


sanyijedi
őstag

valaki rendelt már tmx futárt? sima posta viszi el?
kérdés, mennyire kell becsomagolni a készüléket? illetve kell hozzá minden tartozék vagy csak a készülék?

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#755) leslien válasza dani786 (#753) üzenetére


leslien
nagyúr

nem hiszem h bajod lesz belőle.. én is azt rendeltem..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#756) dani786 válasza leslien (#755) üzenetére


dani786
tag

+1 :)

(#757) ollie válasza dani786 (#753) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, ha natívan 1080p, az jobb, mint a nagyobb felbontású kisebbre véve, mert utóbbi esetben homályosabb lesz a kép.

***

(#758) F_Gergely válasza leslien (#755) üzenetére


F_Gergely
őstag

A note10+-nak ennyire tré a kijelzője a sima 10-el szemben? Nemár :O

(#759) dani786 válasza ollie (#757) üzenetére


dani786
tag

Igen, valami ilyesmit olvastam, csak nem sikerült értelmesen megfogalmaznom. :) Köszi!

(#760) ollie válasza F_Gergely (#758) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt a következtetést miből vontad le?

***

(#761) Ðávid válasza sanyijedi (#754) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Sima csomagszállító postás jött érte. Elővett egy dobozt (talán műanyag), abban volt egy nagyobb zárható nejlonzacskó meg egy kisebb levegőbuborékos, ebbe ment a telefon, a másikba meg a töltő és az adatkábel.
Semmi plusz csomagolást nem csináltam.

(#762) F_Gergely válasza ollie (#760) üzenetére


F_Gergely
őstag

A +-nak sötétebb, homályosabb a képe, a sima 10-nek meg szép fényes, éles képe van. Vagy ez csak valami rossz beállítás miatt van?

(#763) dani786 válasza F_Gergely (#762) üzenetére


dani786
tag

Szerintem a + nincs teljesen a kamera felé fordítva, ezért tűnik sötétebbnek. Élőben színekben és fényerőben nem láttam számottevő különbséget.
Ebből a videóból van a kép: [link]

[ Szerkesztve ]

(#764) Juhaszatti válasza F_Gergely (#762) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Szerintem nem teljesen ugyanaz a két kép. Nézd meg a papagáj szemét, de igazából a fejét is máshogy tartja a 2 képen.
Valószínűleg az egyik kép egyszerűen sötétebb, a másik meg világosabb. Nem túl jó összehasonlítási alap.

(#765) ollie válasza F_Gergely (#762) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elég merész ilyen következtetést levonni egy videóból. Egyébként 1300 nit a Note10+ kijelzője.

***

(#766) F_Gergely válasza dani786 (#763) üzenetére


F_Gergely
őstag

Köszi, igy azért más. Lehetne már 23 bakker, nyomkodnám már ezerrel :D

(#767) dani786 válasza F_Gergely (#766) üzenetére


dani786
tag

Én is eléggé rápörögtem. Jöhetnének az első review-k, de valószínűleg így is úgy is megrendelem. :D

Más: Arról tudtok esetleg valamit, hogy a sima Note 10 is Dual SIM-es?

(#768) ollie válasza dani786 (#767) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az is dual simes, de SD olvasó nincs benne. A jó hír, hogy 256GB tárhely a legkisebb (és egyetlen) opció.

[ Szerkesztve ]

***

(#769) dani786 válasza ollie (#768) üzenetére


dani786
tag

Köszi! A Dual SIM must have nekem, de akkor ezek szerint az megvan. S9+ 64gb, szóval elég nagy upgrade így is az a tárhely. :)

(#770) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

(#771) ollie válasza ForRedGlory (#770) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aztán jön az új iPhone, akkor annak lesz a legjobb kijelzője, aztán talán az új OnePlus-nak, aztán az S11-nek, és így tovább.

***

(#772) ljs


ljs
tag

Itt azt látom 02:14-től, hogy a LED View Cover alkalmas a bejövő hívások fogadására.
02:39-től pedig az derül ki, hogy az oldalsó gomb megnyomása után kijelzi az időt.
(Ezt egy másik típussal demonstrálják, mert a videóban lévő készüléknek jobb oldalon is van gombja.)
Kérdéseim:
1. Hogyan "érzékeli" a tok ledje, hogy az időt kell jeleznie?
2. Ha a képernyőn is mindig ugyanott jelenik meg az idő-adat, nem ég be a kijelző?
Pl. 01:49-nél Clear View Cover van.
3. Azon folyamatosan megjelenítésre kerülnek azok az információk?(Mert akkor folyamatosan meg a kijelző és fogyasztja az áramot.)
4. Ugyanaz, mint a 2. kérdés.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#773) Noukoum válasza ForRedGlory (#770) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak a szokásos:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#774) Picur882


Picur882
csendes tag

Ma megnéztem a pécsi MMben a Note10 +. Szerintem gyönyörű kijelzője van. A Note 8amat azt mondta a bevizsgálást végző srác, hogy kb 30-35 ezerért számítanák be. A telekomnál fogom előrendelni, csak kíváncsi voltam, de gondolom ott is ugyanannyit számol a tmx. Inkább felrakom netre

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#775) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Megnyomkodtam a westend legalsó szintjén, gyönyörű és kb akkora, mint a 8asom. Nagyon kedvesek az eladók és a telefonbeszámítást is megnézik. Félek csak szeptemberben fér bele kedvezmény ide v oda :/

(Az enyémre 58at mondtak)

[ Szerkesztve ]

(#776) ollie válasza ljs (#772) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmi köze a kijelzőhöz a LED View covernek, a kijelző folyamatosan ki van kapcsolva alatta, ott semmi sem világít. Azért LED View, mert a tokba vannak építve ledek, a tok meg a mobillal kommunikál nfc-n keresztül.

A Clear View-nál valóban a kijelző világít a tok alatt, de nem ég be, mert a kijelzett információ folyamatosan mozog. És igen, így valamivel jobban merül, de ez nem LCD, vagyis nem a klasszikus értelemben véve van bekapcsolva a kijelző, így nem fogyaszt olyan sokat.

[ Szerkesztve ]

***

(#777) ljs válasza ollie (#776) üzenetére


ljs
tag

Köszönöm a választ!
Jó gondolom, hogy a folyamatosan bekapcsolt nfc sokkal kevesebbet fogyaszt, mint a Clear View Cover tok esetén a bekapcsolt állapotú kijelző?
A folyamatosan bekapcsolva tartott nfc-nek van biztonsági kockázata?
Jól emlékszem, hogy van valami progi, amivel a kijelzőikonokat lehet szerkeszteni LED View Cover esetén?

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#778) ollie válasza ljs (#777) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ki is kapcsolhatod az NFC-t, a tok akkor is működik, nem észrevehető a merülés. Amúgy nincs biztonsági kockázat. Az ikon szerkesztő automatikusan beépül a menübe, ha felteszed a tokot a telefonra.

***

(#779) Soockit válasza Teal'C (#622) üzenetére


Soockit
aktív tag

Remélem itt is, mint a S8 topicban a hozzászólások minimum 15-20%-a az akkumulátor időről fognak szólni, hogy kinek mennyit bír, mert hááát a felhasználók 90%-a a réten kaszál, ahol nincs 220V, vagy túrázik, hegyet mászik etc.

(#780) sanyijedi


sanyijedi
őstag

lehet lesz tok a dobozban?! :Y
video

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#781) Teal'C válasza Soockit (#779) üzenetére


Teal'C
addikt

Én megigérem hogy csak 2 őt teszek fel az első töltés után és a szokásos video stream teszt után :DDD

sanyijedi: 99% hogy nem lesz az csak réteg országokban van. :Y

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#782) ollie válasza sanyijedi (#780) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, valszeg csak pár ázsiai piacon lesz tok a dobozban.

***

(#783) Teal'C


Teal'C
addikt

Magyar teszt. [link]
Ja aztán rájöttem nem teszt csak egy gyors átfutás.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#784) ForRedGlory válasza Teal'C (#783) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja, teszt. [link]

(#785) F_Gergely válasza sanyijedi (#780) üzenetére


F_Gergely
őstag

Hat ilyen szart akkor se tennek a telefonra ha 3at adnak belole :D
Viszont a bor tok nagyon erdekel meg a led view tok. Dehat 16 es 20 ezerert menjen a fenebe a samsung... vicc.
En azon lepodtem meg, hogy az alleban a samsungos gyerek azt mondta csak es kizarolag 20 honapos 0% thm van, es nem.lehet onerot fizetni, meg a 30.000 kedvezmeny ugy van, hogy megveszem a telot 415 ezerert es majd visszautalnak nekem 1-2 het mulva 30 ezret. De a hitelt a 415 ezerre veszem fel. Asszondja ez minden samu boltnal igy van, kozpontilag ez van elrendelve. Mondom ez a visszautalasos dolog nekem buzlik.
Bemegyek az arkadba, elmondom nekem mit mondtak, dobbenten allnak elottem az eladok es szidjak az alleeban levo gyereket hogy ez bolond.
Itt kaptam 10 honapos 0% thm-re a telot, tetszoleges onerovel de min 20% igy befizettem 260. A kedvezmenyt meg egybol le is vontak igy en mar 385 ezerrel vettem meg.
Nem tudom mi ez az allees kavaras de valamelyik bolt baromira kamuzik es nem kicsit.
Penzt befizettem, elorendeles megvan szoval remelem a tobbi mar sinen lesz.
Kerdezem a sracot, te a promocios kodot ki ellenorzi?! Asszondja senki, ha hasrautesszeruen ir be valamit akkor sincs semmi, mert senki nem ellenorzi, hogy a kod jo e.

(#786) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Én is előrendeltem a prizmás 10+t a MediaMarktban. Az eladó nem volt túlzottan a helyzet magaslatán, amikor az ottani beszámítás részleteiről kérdeztem. Némi bogarászás után azt monda, hogy 30k kedvezmény akkor is jár, ha nem adok le semmilyen készüléket. Biztos ami biztos alapon azért előkészítettem egy "0Ft-os" telefont a jövő hétre. :)

(#787) Hikvision válasza F_Gergely (#785) üzenetére


Hikvision
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

20 éve a PH-n.

(#788) Teal'C válasza F_Gergely (#785) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát pedig azok a gyári egyszerű tokok nagyon jól bírják ám. Én egyszer kaptam ajándék tokot egy szervíz után és azóta is rajta van az s8-on.

Vannak evolúciós zsákutcák néhány boltban :D Néha szoktam őket direkt szivatni igazán vicces és legalább tanul valamit.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#789) ollie válasza F_Gergely (#785) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek a tokok nem gagyi szilikonból vannak, és kapsz rájuk 1 év garanciát.

***

(#790) Teal'C válasza ollie (#789) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem lesz a csomagban zajszűrős füles! Azt is külön árulják, most írták sammobilon. Ott lesz a polcon a 45wattos töltő mellett.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#791) F_Gergely válasza Teal'C (#790) üzenetére


F_Gergely
őstag

Na tenyleg menjenek mar a francba...
Bezzeg S10hez volt ajandek gear buds, note meg nincs semmi, mar vezetekes fullhallgato se?!

(#792) icecave válasza F_Gergely (#791) üzenetére


icecave
nagyúr

Lesz benne, csak nem zajszűrős.

(#793) S e t h válasza icecave (#792) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az elmúlt időszakban nem ment át vki az Appletől a Samsunghoz?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#794) F_Gergely válasza icecave (#792) üzenetére


F_Gergely
őstag

Eleg gusztustalan ez a lehuzas a samu reszerol..

(#795) icecave válasza S e t h (#793) üzenetére


icecave
nagyúr

De, én.

(#796) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tök jó amúgy, hogy idióták dolgoznak a Telenornál. Péntek reggel ugye előrendelem a telefont. Pénteken, szombaton és hétfőn is egyszer próbáltak hívni pont olyan időpontokban, mikor nem tudtam felvenni (nem ezért idióták), de ma már meg sem próbáltak. Egyrészt miért csak egyszer próbálnak meg hívni egy nap, másrészt miért nem lehet leadni újból a rendelést, ha már lemondtak rólam? Mert hogy nem lehet ugyanarra a telefonszámra még egyszer előrendelni...

[ Szerkesztve ]

***

(#797) delta1017 válasza F_Gergely (#785) üzenetére


delta1017
aktív tag

Ez rendeltem 24 hónap gari van rá

8-9000ft van átlátszó szilikon, ami 1év után lesárgul

(#798) leslien válasza ollie (#796) üzenetére


leslien
nagyúr

nem hinném hogy lemondtak rólad... hívni fognak van idő még..
de valóban rakás elmeroggyant banda...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#799) Ðávid válasza ollie (#796) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Engem is egyszer hívtak, de pont nem tudtam felvenni. Aztán nem is próbálkoztak vele. Ma délután telefonáltam az ügyfélszolgálatra, ahol a hölgy nem tudott kapcsolni az értékesítéshez, de írt egy e-mailt nekik, hogy hívjanak újra. Eddig semmi. Kíváncsi vagyok, hogy holnap fognak-e keresni.

[ Szerkesztve ]

(#800) ljs válasza Teal'C (#790) üzenetére


ljs
tag

Jöttek a dobozban található tartozékokról a hírek.
Hiszen ez is szerepet játszhat abban, hogy jól megy-e az előrendelés.
Jól megy az előrendelés.
Erre "pontosítják" a tartozékokat, mert ilyen "apróságok" miatt a többség nem mondja le.
Szegény Samu ennyire élet-halál harcot folytat a fennmaradás érdekében vagy csak közönséges fillérb.szók?

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.