Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Teal'C válasza Atzel (#700) üzenetére


Teal'C
addikt

És ez csak a 25wattos töltő!

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#702) Szellem. válasza Atzel (#700) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Teljesen jó a Note 10 töltése..

[ Szerkesztve ]

(#703) F_Gergely válasza Memmaao (#698) üzenetére


F_Gergely
őstag

En ugy voltam ha lud legyen kover, plusz mivel ket kartya lesz benne igy hiaba can 128 gigas samsung memoriakartyam nem tudom beletenni.
Elsosorban a zenek es videok miatt akarok nagy tarhelyet a fenykepek mind toltodnek fel felhobe realtime, igy wlvileg ha nagy crash is tortenik csak azokat bukom ami amugy is megvan szamitogepen.
Nameg kesobb jobb eladni a fullosat mint a kozepeset.

(#704) Memmaao válasza F_Gergely (#703) üzenetére


Memmaao
addikt

A fullosat később nem lehet drágábban eladni, mint a közepeset. Most 34e ft a differencia. 2 évesen ez kb max 5e ft lesz.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#705) FuRiONight válasza Memmaao (#704) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hàt igen, ez nem iPhone.

Töltéshez: 45w-os töltővel kb. 1 óra alatt 0-100%-ra tölti fel.

[ Szerkesztve ]

(#706) ollie válasza FuRiONight (#705) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor rohadtul nem kell hozzá 45W-s töltő.

***

(#707) sanyijedi válasza FuRiONight (#705) üzenetére


sanyijedi
őstag

ahogy írja ollie az nem nagy durranás.
a 25össel 1 óra 5p
más kérdés, hogy lehet hamarabb ér el pl 60%-ot
reméljük majd lesz ilyen teszt is

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#708) Teal'C válasza sanyijedi (#707) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát kb 27-28 perc lehet a 60%

Nem véletlenül tud olyan sok féle feszültséget és áramot leadni.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#709) FuRiONight válasza ollie (#706) üzenetére


FuRiONight
őstag

A Samsung biztos valami varàzslatot is hasznàl a töltőnél, ha a 25W-os töltővel 1 óra alatt feltölti a 4300mAh aksit. Huawei a 4200mah-s telepet a 45W-s gyorstöltővel is kicsit mint több mint 1 óra alatt tölti fel.

Most megnèztem az S10 Plus-t, 76%-ról még 37percet ír a gyàri 15W-os adapterrel, az telep mérete 4100mah.

[ Szerkesztve ]

(#710) Picur882


Picur882
csendes tag

Sziasztok! A készülék beszámításnál lejön a régi mobil értéke az összegből? Vagy csak a 30 ezer?

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#711) Noukoum válasza Atzel (#700) üzenetére


Noukoum
veterán

Tényleg korrekt, gyári töltővel akkor 1 óra alatt 90%+on vagy ami pazar egy ilyen méretű aksinál.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#712) Noukoum válasza FuRiONight (#709) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez valóban érdekes. Mindenesetre kell még néhány teszt hogy ez általános-e.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#713) ollie válasza FuRiONight (#709) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

76%-ról még 37percet ír a gyàri 15W-os adapterrel

Pont ez az adat nem mond semmit, mert egy bizonyos % felett, már nincs gyorstöltés. Az első 50%-ot tölti nagyon gyorsan (minden gyorstöltő), aztán 50% felett egyre jobban lelassul.

[ Szerkesztve ]

***

(#714) FuRiONight válasza ollie (#713) üzenetére


FuRiONight
őstag

A note 10/+-nàl is így fog működni akkor, nem? Illetve a többi telefonnàl is. Nèzzük egy kicsit reàlisan a dolgokat.

(#715) ollie válasza FuRiONight (#714) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, és? Attól még 1 óra 5 perc a teljes feltöltési idő.

***

(#716) LoGeN90 válasza ollie (#662) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

1 hetes S10em amit a Telenortol vettem XEH/XEH/XEH.

(#717) FuRiONight válasza ollie (#715) üzenetére


FuRiONight
őstag

(#718) Teal'C válasza FuRiONight (#717) üzenetére


Teal'C
addikt

A nagyobb számok mindig jobban hangzanak. De a Hauwei 40w az bruttó :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#719) icecave


icecave
nagyúr

Már van battery drain teszt, de elég érdekes.... Pl. hogy a Note 9 elég hamar feladja... Ezekben a tesztekben mindig az a para,hogy addig használják, amíg le nem merül, ami nem túl valós, tekintve, hogy az ember nem egész nap rajta lóg. Nekem Note 9 sem hozta sosem azt, amit a tesztek, mert egyrészt az idle fogyasztás az jelentős egy iOS-hez képest, másrészt itt nincs belekalkulálva a térerősség kérdése sem.

(#720) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Leadtam a rendelést én is Telekomnál.
Kiszállítás várható időpontja 27-et ír.
Nem úgy van, hogy aki előrendelni az már 23-án kézhez kapja?

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Xiaomi Watch S3 | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#721) Roland861010


Roland861010
addikt

Szeretem amikor valami nem működik! :)

Megjött a Tmx-es kód és a tmobile nem tudja be regisztrálni...
Mindennnel együtt és a régi telóm leadásával 110be jönne ki a 10+ 256Gb- is verzió... egész jó lenne.

Csak oldja meg a tmobile a dolgokat...

[ Szerkesztve ]

(#722) marcarc válasza icecave (#719) üzenetére


marcarc
senior tag

A 7 pro 90hz-en ment, az egyik leg energia igényesebb funkciója sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#723) sanyijedi válasza Roland861010 (#721) üzenetére


sanyijedi
őstag

amikor beírtad a kódot a telekom oldalán alul volt egy link hogy készülék megvásárlása. az átirányít elvileg és utána a készülék alapára csökken 30e-el.
nincs esetleg több ablak megnyitva?
nekem az volt a probléma, aztán bezártam mindent, frissítettem az oldalt és automatikusan 30e-el kevesebb volt a készülék alapára.

(#708) Teal'C
a tesztben a hozzá csomagolt 25W-ossal tölt, szóval a 45 még gyorsabb

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#724) Teal'C válasza sanyijedi (#723) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát én is ezt írtam :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#725) viera válasza PeteePeti (#720) üzenetére


viera
őstag

S10-nél is ez volt.Március 8 volt a megjelenés napja és mégis 11-ét írtak kiszállításra.De megkaptam 8-án,szerintem meg lesz a Note10 is 23-án. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#726) PeteePeti válasza viera (#725) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát én is remélem, hogy így lesz! Köszi :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Xiaomi Watch S3 | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#727) Sys85


Sys85
veterán

Kezdem érteni a balkezesek panaszát a jobb oldali bekapcs gombbal kapcsolatban.
Tegnap megtapiztam mind a 2 verziót.Hát ez a bixbyvel közös baloldali gomb nagyon nem áll kézre nekem.
Bár pont 1 hetes az S10+,úgyhogy nem fenyeget a csere veszélye. :)

(#728) ollie


ollie
MODERÁTOR

Új fájlrendszere van a Note10-nek: [link]

Ezért gyorsabb, mint a OnePlus 7- ben levő UFS3.

***

(#729) F_Gergely válasza Sys85 (#727) üzenetére


F_Gergely
őstag

De a Bixby itt kikapcsolható nem?

(#730) Sys85 válasza F_Gergely (#729) üzenetére


Sys85
veterán

Nem a funkcióval van a baj,hanem hogy bal oldalon van a gomb.
Jobb kezes vagyok,nagyon kényelmetlen mutatóujjal benyomni,legalábbis nekem.

(#731) F_Gergely válasza Sys85 (#730) üzenetére


F_Gergely
őstag

Hát ettől én is félek, de magát a bixby-t én nem akartam, nekem nincs rá szükségem, így remélem itt már kikapcsolható.
Hát bal oldalt érdekes lesz az tuti de nagyon remélem sikerül megszokni.

(#732) delta1017 válasza Sys85 (#730) üzenetére


delta1017
aktív tag

Bocsi, de a power gombot miért akarod a hétköznapokban használni?

Kapott szoftveres kikapcsoló gombot is

(#733) F_Gergely válasza delta1017 (#732) üzenetére


F_Gergely
őstag

Kijelző feloldásra és lezárásra.

(#734) ForRedGlory válasza PeteePeti (#720) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megkapod 08.23-an, ne izgulj.

(#735) PeteePeti válasza F_Gergely (#733) üzenetére


PeteePeti
őstag

A gesztusok és mindenféle képernyőfelébresztő funkciók tengerében még használja valaki a power gombot ezekre? :Y

ForRedGlory köszi!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Xiaomi Watch S3 | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#736) Teal'C válasza PeteePeti (#735) üzenetére


Teal'C
addikt

Csak aztán el ne kopjon ;]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#737) Sys85 válasza PeteePeti (#735) üzenetére


Sys85
veterán

A Galaxy S10+nál is kikapcsoltam a duplakoppos felébresztést.
Elég meleg helyen dolgozok és ahogy a zseben bélese átnyirkosodik bekapcsolgatja a kijelzőt.
El nem nyomkodom mert ugye a véletlen érintések elleni védelem be van kapcsolva,de a kijelző rendszeren világít a zsebemben,ezért használom a gombot.

(#738) simii


simii
tag

Voltam a Mammut Samsung Store-ban, ahol meglepetésemre kérésemre megvizsgálták mennyiért számítaná be a TMX a Note 8-mat, és kaptam nem hivatalos árat.

Letörölgette a telefont, és mivel volt benne pár apró karc a hátlapján (ami amugy nem látható szabad szemmel, fekete verzió egyébként), a zárszerkezetre 0 pontot volt kénytelen adni a TMX oldalán, és az egészet 29.000-re értékelte.

Szóval készüljön fel mindenki, miután bevizsgálták a telefont a TMX-nél, közel sem azt az árat kapja mint a TMX oldala "becsül" a felhasználó értékelése alapján, szigorúan nézik a dolgokat.

Egyébként nagyon kedvesek meg rendesek, még ők is azt mondták hogy jobban járok ha felteszem netre és úgy adom el.

Amugy megnyomkodtam a Note 10+ -t, igazi Note felhasználóként azt gondolom hatalmas ugrás nincs a Note 8-9-hez képest, de mégis olyan must have érzése lesz az embernek, szóval nem kérdés a váltás.

Life is short. Play more.

(#739) _ak_ válasza PeteePeti (#735) üzenetére


_ak_
addikt

Csak kíváncsiságból, Te hogy szoktad lezárni a képernyőt?

Let's begin, de gozaimasu!

(#740) F_Gergely válasza PeteePeti (#735) üzenetére


F_Gergely
őstag

Én note4-ről jövök, nekem ezek mind újdonságok lesznek :)

(#741) PeteePeti válasza _ak_ (#739) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nova Launchert használok évek óta! Abban van olyan, hogy felfelé csúsztatás, amihez hozzá rendeltem a képernyő zárt. Ugyanaz a mozdulat, mint amikor az értesítési panelt lehúzom, csak ez alulról felfelé.

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Xiaomi Watch S3 | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#742) dani786


dani786
tag

Sziasztok!

A véleményetek szeretném kikérni, bár tudom még relatíve kevés teszt van a telefonokról a neten.

Jelenleg 2 telefont használok: Note 5 (munkában rengeteget jegyzetelek az S-pennel), illetve egy S9+ (ez a fő telefonom, ez van mindig nálam). Tekintve, hogy nem szeretek 2 telefonnal járkálni, már tavaly is elgondolkodtam a Note 9 megjelenésekor a vásárláson, de végül a nagy méret miatt visszaléptem.

Amint kipróbáltam a kisebb Note 10-et, egyből éreztem, hogy méretben ez nekem van kitalálva. Pont annyival kisebb mint az S9+, hogy nekem baromi kényelmes egy kézzel használni. A sokak által említett hiányzó feature-ok (micro sd - ez a nagyobb esetében sem opció a Dual SIM miatt; jack csatlakozó - csak BT fülhallgatót használok) engem nem zavarnak. Egyetlen aggodalmam van: a kijelző. Gyakorlatilag a Note 4 óta 2k kijelzős telefont használok (Note 4, Note 5, S7 Edge, S8, S9+), mindig a legnagyobb felbontáson, így félek e tekintetben visszalépés lenne. Ha 2k lenne a kijelző, biztosan a kisebb telót venném. Viszont mivel rengeteget fotózok (szerkesztek is képeket a telefonon), így ettől tartok egy kicsit.

Igazából vagy bevállalom a kisebbet, futva a kockázatot, hogy megőrülök a kijelzőtől (bár feltételezem, azért a felbontást leszámítva lehet akár előrelépés is az S9+hoz képest, mert ez már Dynamic amoled - bármit is jelentsen), vagy inkább a nagyobbat választom, és kötök egy biztosítást, mert, félek hogy elejtem a BKV-n :D.

Aki esetleg kisebb telefonról váltott mondjuk Note 9-re (ha jól tudom kb. azonos méret a Note 10+ al), mi a tapasztalata? Illetve, ha valakinek olyan tapasztalata van, hogy 2k kijelzőről váltott 1080p-re (pl. Samsungról P30 Pro-ra), arra is kíváncsi lennék. Tudom, ez alapvetően egyéni preferencia kérdése is, de azért érdekelne a véleményetek.

Köszi,
Dani

(#743) simii válasza dani786 (#742) üzenetére


simii
tag

Én kipróbáltam 2 hétig a P30 Pro-t, Note 8 után, semmi bajom nem lett volna vele, tökéletes alternatíva a Note helyett ha nem hiányzik Neked a toll, de a Huawei balhé és a toll hiánya miatt inkább visszavittem

Life is short. Play more.

(#744) dani786 válasza simii (#743) üzenetére


dani786
tag

Köszi! :)

(#745) Quqesz válasza simii (#743) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aztán lehet a pixel után a P30 tesók kapják meg elsőként a Q-t.... :Y
Az emui10 már Q alapokon van.

[ Szerkesztve ]

(#746) ljs


ljs
tag

Ismét lehet rendelni a Tkomtól 512-est (27-i kiszállítást ígérnek).
Erről már nem maradtam le! :-)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#747) ollie válasza dani786 (#742) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nem fog zavarni a kisebb felbontás, de azért nézd meg a mobilt élőben. Gondolom ki van az is téve SES-ekben meg MediaMarktokban.

***

(#748) Noukoum válasza simii (#738) üzenetére


Noukoum
veterán

29000 vicc ár érte.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#749) petymeg válasza dani786 (#742) üzenetére


petymeg
addikt

Én S7-ről váltottam Note9-re, hamar megszoktam a méretét. Még egyszer sem ejtettem le.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#750) dani786 válasza ollie (#747) üzenetére


dani786
tag

Megnéztem az imént a MM-ban. Letöltöttem az egyik dxomark-os tesztképet a saját telómra (S9+) a kicsi Note 10-re és a Note 10+-ra. Hát őszintén szólva azért nagyon meg kellett erőltetnem magam, hogy lássam a különbséget a 2k és a 1080p között. Persze látszik, de így néhány perc nyomkodás alatt egyáltalán nem tűnt zavarónak. Cserébe a kicsi note kijelzője nagyobb fényerejűnek tűnik, és az s9-hez képest nagyon futurisztikus a kinézete ezekkel a minimál kávákkal. :) Megvárok azért pár tesztet, de szerintem én azon kevesek egyike leszek akik sima Note 10-et rendelnek elő. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.