Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10730) <Adamsky> válasza Zoz (#10727) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én is remekül elvagyok a 8-ason. Ugyan a sötétedést direkt nem teszteltem, de normál használat mellett most nekem nem is jött elő. Az utóbbi két hétben négy alkalommal is voltam evezni (jó meleg volt). A telefon ott volt velem a hajóban, egy vízhatlan zsákban (amiben gyanítom még kicsit melegebb is volt). Folyamatosan ment az Endomondo, és ha nem is sokat, de azért készítettem pár képet is. Meleg volt a telefon, de semmi gond nem jelentkezett.

(#10721) benfolds
A szövegben, - amit link-eltél - érzek némi ellentmondást.
"Change location mode to High Accuracy in the phone's GPS settings" - vagyis: mobile network, wifi, GPS
Viszont, ha valami nem OK, akkor....
" ... switch it to device only .... " - vagyis: (csak) GPS
"The app uses only GPS for tracking ... " - akkor miért írták az elején a "high accurancy"?
Illetve - jobban végig gondolva az olvasottakat - ezek szerint a mobile network és a wifi mégis bezavarhat?
Vagyis alapból nem gond a "high acc." mód használata (amikor minden megy), de ha a felhasználó valami anomáliát tapasztal, akkor váltson csak GPS-re. Jól értem?

(#10722) Vikooo
Igen, csak úgy tűnik, hogy előfordulhatnak esetek, amikor a Huawei féle megoldás önmagában nem elég, és kell a battery management-es "kivétel". Gyanítom fordítva nem működik (vagyis battery-s exception van, de a Huawei féle app. management-ben "auto"-n van az alkalmazás). :F
Ez lehet megérne egy kérdést a support felé...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.