Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

AnTuTu teszten hány pontot ér el jelenleg a teló?

A P10-re 3 év garancia van HiCare-n történő regisztráció után. A P20 és a P20 Pro telefonra akkor miért csak 2 év garancia van?

[ Szerkesztve ]

(#10802) _CICAFIU_ válasza Wallenberg (#10801) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Nekem most 151426 pont lett. (cpu:51015, gpu:47718,ux:40845, mem:11848)

Huawei P30

(#10803) sityupityu válasza Wallenberg (#10801) üzenetére


sityupityu
veterán

158948.

szerk: De soha nincs teljesen egyforma eredmény, kismértékben mindig változik minimálisan. Nekem ez volt a maximális érték amit elértem. De a 157-158 mindig megvan.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10804) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Játszik valaki pubg mobil-al? Nektek hogy megy és milyen beállításon?

Huawei P30

(#10805) wdx válasza _CICAFIU_ (#10804) üzenetére


wdx
őstag

Én csak a xiaomi mi vacuum porszívóval játszom :) hogy legyen tisztaság :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#10806) _CICAFIU_ válasza wdx (#10805) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

:)

Huawei P30

(#10807) Vikooo válasza Wallenberg (#10801) üzenetére


Vikooo
addikt

Mert a P20 -ra csak 2 évet ad a Huawei. Miért? Mert így döntöttek. Gondolom így is veszik rendesen.

(#10808) Dave920117 válasza _CICAFIU_ (#10804) üzenetére


Dave920117
tag

Én játszom vele szinte minden nap. Hát megy rajta, medium beállításon. Viszont az adott körök végén már meglehetősen forró a telefonom és néha- néha akkor már beakad. Ja és nagyon eszi az aksit. Viszont én is kíváncsi vagyok a véleményekre, aki játszik vele. Nem lehet gond a telefonnak, ha napi szinten nyúzom a játékot rajta?

(#10809) wdx válasza Dave920117 (#10808) üzenetére


wdx
őstag

Nem lehet gond vele. Ha van, akkor a garancia erre van. Azért azt hozzáteszem, hogy P9 után a P10-ben egy 8 magos videokártya van. Bőven bírnia kellene a legdúrvább grafikát is. Emlékeim szerint. Ez mind marketing fogás, ha nem bírja... "Vegyél újat". Megjegyzem, hogy nem játszottam még huawei telefonnal nagyon, mert azóta időm nincs rá, de azért próbálom követni a technikát...

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#10810) _CICAFIU_ válasza Dave920117 (#10808) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Én is napi szinten játszok! Ettől baja biztos nem lehet szerintem. Meg majd ha megkapjuk a gpu turbot még jobb lesz mert nem fog ennyire melegedni pubg alatt. Smooth beállításon van neked?

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#10811) Franky74 válasza wdx (#10809) üzenetére


Franky74
tag

Helló!

Napi szinten játszom az Into the Dead 2-vel, sajnos minimum grafikán is akad, a teló melegszik...

(#10812) Dave920117 válasza _CICAFIU_ (#10810) üzenetére


Dave920117
tag

Most megnéztem. A grafika Balanced-en van ls a Frame Rate Mediumon. Tehát nem is játszom olyan nagyon magas beállításokkal. Bár elméletileg azért a telefon paramétereivel nem kellene ennyire beforrósodnia. De azért nagy igényű játékról beszélünk.

(#10813) _CICAFIU_ válasza Dave920117 (#10812) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Az az érdekes hogy valamikor sokszor van pici akadás valamikor meg egész körben semmi ilyesmi sincs. Szerintem szerver függő is ez.

Huawei P30

(#10814) nessh


nessh
tag

Sziasztok,
Fura kérdésem lenne :) nem is konkrétan a telefonról...

Vettünk most egy P10-et előfizu hosszabbítással, küldtek vele nano sim-et. Lehet-e ezt a nano sim-et egy másik meglévő telefonszámra aktiválni?

Előre is köszi!

(#10815) beg válasza nessh (#10814) üzenetére


beg
veterán

Nem.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#10816) nessh válasza beg (#10815) üzenetére


nessh
tag

:((
Kár....

Köszi!!!

(#10817) Freeeak válasza nessh (#10816) üzenetére


Freeeak
csendes tag

Szerintem lehet. Anno mikor a G3-at vettem, szerintem abba is más méretű kártya kellett, és jeleztem, hogy megtartanám a számot, így arra aktiválták.

Btw megjött a 375 Telekomra.

(#10818) PACSA75 válasza nessh (#10816) üzenetére


PACSA75
őstag

Egy normális szolgáltató amúgy is helyben és ingyen ki kellene cserélje szerintem.

(#10819) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Nálam megjött a 375ös frissítés. Független dual sim

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#10820) bagyulus


bagyulus
tag

Szerviz ezt irta erre.

Kiadott alkatrészek
Alkatrész kód:
Megnevezés:
Db:
02351DGP
Előlap + Akku, Victoria-AL00A,Front Cover+Touch Panel+Speaker+Li Battery,Black,Mechanical part BYD,S
1
02351EKT
Antenna sub-board Assembly,Victoria-L09A,Sub-board Assembly,USB sub-board&Proximity sub-board,Spare

(#10821) wdx válasza bagyulus (#10820) üzenetére


wdx
őstag

Tehát mindent cseréltek, csak a kijelzőt nem :) leírás alapján új készüléket kaptál.

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#10822) cseryz válasza Vadmeggy (#10819) üzenetére


cseryz
tag

Szintén dual, független és nalam még semmi. "uccsó teljes csomagra" se.

(#10823) bagyulus válasza wdx (#10821) üzenetére


bagyulus
tag

Bár ugy lenne,de a szerviz oldalon javítást ír.

(#10824) Jocy válasza Vadmeggy (#10819) üzenetére


Jocy
aktív tag

Telekomosra is most jött. Független single sim.

(#10825) walgud6 válasza Jocy (#10824) üzenetére


walgud6
tag

Telenor single simre is most jött a frissítés. (375)

(#10826) <Adamsky> válasza bagyulus (#10823) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Mind1, csak jó, és szép legyen! :K
Személyesen vitted be? Mondtak valamit? Igazából az érdekelne, hogy kekeckedtek-e?

(#10827) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Valószínű már korábban is volt ilyen link az udate végén, de most először vettem a fáradtságot, hogy ránézzek.
A fentiek alapján a 375 tényleg csak biztonsági frissítéseket tartalmaz. Akit érdekel, hogy pontosan mit, az rá tud keresni (CVE-...).

(#10828) bagyulus válasza <Adamsky> (#10826) üzenetére


bagyulus
tag

Szia én a telenorhoz adtam le ott nem szóltak semmit.Csak már kezdem unni fél év alatt ez már a második kijelző probléma az elsőnél kicserélték a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#10829) wdx válasza bagyulus (#10828) üzenetére


wdx
őstag

Megnyugtatlak, kijelzővédő üveg esetén már többször találkoztam ilyennel más készülékeknél is. Nem típushiba. Enyémeknél még sosem volt mondjuk... Mert nem raktam üveget az üvegre :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#10830) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Ti használjátok a Huawei Cloudot? Visszaállításnál visszaállítja az appokat és a képernyő erendezést stb?

(#10831) Vikooo válasza wdx (#10821) üzenetére


Vikooo
addikt

Touch panel

(#10832) <Adamsky> válasza bagyulus (#10828) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Második???!! :F :Y

(#10830) zerge861
" ... kijelzővédő üveg esetén már többször találkoztam ilyennel más készülékeknél is."
Hogy jön ez össze a kijelzővédő üveggel (a fólia nem ártalmas)? Mondjuk, ha innen nézzük, akkor védve, mert kb. a második percben kaptam le róla a gyári fóliát, és nem is tettem fel a helyére semmit. A tokokat se csípem :)

(#10833) Vikooo válasza <Adamsky> (#10827) üzenetére


Vikooo
addikt

Szerintem nem csak sec.patch...múltkor csak az volt és 1 -et ugrott a build szám, most 4-et.
A szám amire hivatkozik az valóban csak a kiadott biztonsági javítást tartalmazza de ezen felül az OEM rakhat bele mást is, nem feltétlen új funkciót, max optimalizációt.

(#10834) wdx válasza Vikooo (#10831) üzenetére


wdx
őstag

Nem gondolom, hogy touch panelt cserélnének egy márkaszervizben, ha össze van ragasztva a kijelzővel. Ha. Még nem kellett cserélnem ebben kijelzőt senkinek :) enyém ma másodjára landolt kövön, még mindig semmi nem látszik rajta. Nilkin vékony szilikon tok megvédi. Elől ugye gorilla glass a karcoktól (ami üveg)... Ezért nem tennék üveget az üvegre. Sosem tettem. Ez most Adamsky-nek szólt.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#10835) Vikooo válasza wdx (#10834) üzenetére


Vikooo
addikt

Gondolom így hívja a szerviz a display assembly -t.
Hivatalos szerviz komplett kijelzőt cserél de a munkalapon ezt írják, nekem is ennyit írtak.

[ Szerkesztve ]

(#10836) Freeeak válasza sityupityu (#10803) üzenetére


Freeeak
csendes tag

Tegnap feltettem én is kivancsisagbol, utána ujrainditottam a telefont, kilottem mindent, de háromszor egymás után is 142-144k között volt. Most lefuttattam újra úgy, hogy nem lőttem ki semmit, 12 órája megy a telefon, és elsőre 160k lett. Érdekes, hogy így sokkal rosszabb lett a memória, a gpu viszont vagy 12k-val többet kapott. Ki érti ezt? :D

(#10837) Vikooo válasza Freeeak (#10836) üzenetére


Vikooo
addikt

Próbáld meg úgy, hogy teljesen hűvös a telefon.

(#10838) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Nekem uzemidoben nagyon eros a 375es frissites utan. Igaz altalaban 1-2 het utan beall a 3 oras SOT-ra, de egyelore ez nagyon biztato.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#10839) Vikooo válasza Vadmeggy (#10838) üzenetére


Vikooo
addikt

Ez nagyon ígéretesen hangzik! DS -re még nem jött. Kíváncsian várom!

(#10840) Jampeee


Jampeee
újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. HUAWEI P10-et használok, EMUI 8.0.0 verzióval.
1 nagyon zavaró dolgot szeretnék benne kikapcsolna, hátha tud rá valaki megoldást.
Ha állítva fogom a telefont és a kijelző aljáról húzom fel az ujjam akkor megnyílik a Google hírcsatorna.
Ezt hogy és hol lehet kikapcsolani? Nagyon zavaró hogyha pl facebookot vagy más tartalmat görgetek és lejjebbről húzom az ujjam, akkor mindig megnyílik a Google hírcsatorna.
Előre is köszönöm!
Üdv:

(#10841) Hory84 válasza Jampeee (#10840) üzenetére


Hory84
tag

tiltsd le a google alkalmazást az app kezelőben.

(#10842) Freeeak válasza Vadmeggy (#10838) üzenetére


Freeeak
csendes tag

Tényleg jó lesz!
3 óra 15 perc a SOT jelenleg, és még 30%-on vagyok, úgy, hogy wifi/adat is 0-24-ben megy.

(#10843) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Sziasztok!

Néhány újabb kérdésem merült fel használat közben. Bár ezek talán inkább alkalmazás-specifikusok, de hátha van tapasztalatotok.

Szóval azt szeretném elérni, hogy Hangouts hívás közben ne pittyegjenek az értesítések. Elég idegesítő, hogy miközben valakivel beszélek, jön egy Messenger-üzenet, és behallatszik a beszélgetésbe.

A "rendes" hívás közben nem tapasztaltam (még) ilyent, de lehet, hogy csak épp akkor nem jött Messenger üzenet még.

Van erre valami megoldás? Néztem a Hangouts beállításait, de nem találtam erre vonatkozóan opciót. Az előző telefonomnál mintha ez nem lett volna így, tehát alapból némította volna hívások alatt a beérkező notificationoket (legalább is a hangokat).
Köszi!

(#10844) sityupityu válasza Vikooo (#10837) üzenetére


sityupityu
veterán

De mi értelme van, hiszen a teszt alatt már az elején igencsak felmelegszik?

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10845) Freeeak válasza sityupityu (#10844) üzenetére


Freeeak
csendes tag

Lehet, hogy tényleg sokat számít 1-2 fok is. Nálam tönkrement egy hete a venti, így viszonylag meleg van a szobában, plusz az ágyra tettem este, miközben ma a jobb eredménynél a légkondis irodában az asztalra téve futtattam. Persze, az elején rögtön felmelegíti a teszt, de lehet az indulasnal sokat számít, valószínűleg emiatt lett sokkal jobb a gpu tesztem.

(#10846) wdx válasza RoSSo3 (#10843) üzenetére


wdx
őstag

A hangouts még sehol nincs viber vagy hasonlók szintjén, cserébe minimális a fogyasztási igénye... Azért nézd meg, milyen jogosultságokat kapott. Hátha hiányzik neki hozzá valami, hogy úgy működjön, ahogy szeretnéd. Ráadásul javaslom, hogy az összes többi alkalmazásnak is nézd át a jogosultságát, nehogy többet fogyasszon más app, vagy kényes adatokhoz férjen.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#10847) sityupityu válasza Freeeak (#10845) üzenetére


sityupityu
veterán

Elképzelhető.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10848) wdx válasza Freeeak (#10845) üzenetére


wdx
őstag

A hűtés nagyon fontos, mint minden processzorral rendelkező eszköznek. Ugye ennek passzív hűtése van, ráadálásul összezsugorítva egy vékony testbe. Ami többekközt fémből van. Ez vezeti el a hőt. Ha a fém ház hőt kap, nem tudja hatékonyan elveztetni a cpu által generált hőt. Ha több pontszám kell, minimális hűtés mellett elképzelhető több nyereség. Mivel nem erre lettek tervezve a kezünkben lévő termék, ezért a pontszám nyereség nem hoz több kielégülést. Persze, kinek mi...

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#10849) <Adamsky> válasza Jampeee (#10840) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szerintem Te a Google Now-ra gondolsz ...

Apps & Notifications \ Default Apps \ Assistance & Voice input
... és itt az "Assist app"-ot None-ra kell állítani.

(#10843) RoSSo3
Ez, amit írsz - ahogy sejtetted is - inkább alkalmazás-specifikus probléma.
Telefonáláskor azért nem hallasz értesítési hangot, mert akkor a rendszer tudja, hogy telefonálsz (a dialer ugye "mélyen" integrálva van a rendszerben), ezért nem "pittyeg" bele a beszélgetésbe.
A Hangouts ugye egy 3rd party alkalmazás. Arról mit sem tud a rendszer, ill. a Hangouts sem tudja (mondjuk tudhatná) vezérelni az értesítési hangerőt.

(#10850) Vikooo válasza sityupityu (#10844) üzenetére


Vikooo
addikt

Később veszi vissza az órajelet. CPU throttling.

Itt igen jól látható: [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.