Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) somogyib válasza joey04 (#998) üzenetére


somogyib
őstag

Egy kalap sz.rt se érnek ezek a yt videók.

(#1002) NY_A válasza kali (#1000) üzenetére


NY_A
őstag

A legelső ilyen amit láttam ez volt.

Ezekből a tesztekből nehéz kiindulni, mindegyik más eredményt hoz. Ebben kb. 1 órát vert a Mate 20 a Note 9-re amit azért kétlek.

[ Szerkesztve ]

(#1003) mjani1172


mjani1172
addikt

A való életben teljesen más, a Mate 9 még most is jó, pedig már lassan két éves.
Egész nap ment a kamera, fotó, és bírta.
Ami látványosan meríti (az enyémet) az a navigáció,pláne a google.

(#1004) joey04 válasza NY_A (#1002) üzenetére


joey04
titán

Ebben kb. 1 órát vert a Mate 20 a Note 9-re amit azért kétlek.

miért? ez lenne a normális kb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1005) mjani1172 válasza NY_A (#1002) üzenetére


mjani1172
addikt

Ha valóban érdekel az üzemidő, akkor olvass bele a topicjába mindkettőnek.(Nyilván itt még nem megy, a Mate 10 pro is megfelelő)
Vedd le a szélsőségeket, és ne vedd figyelembe a hőzöngőket csak a nagy többséget, és majdnem a duplája a Huawei.

[ Szerkesztve ]

(#1006) NY_A


NY_A
őstag

Én csak arányosítottam az idők alapján. Ezért tűnt soknak a majd 20% különbség. Azért a Note-ban sem kicsi az akku.
De még mindig hihetőbb mint az, hogy gyengébb. :)

[ Szerkesztve ]

(#1007) 7Heads Drago válasza kali (#1000) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát sztem inkább gsmarena. Ott ugyanazok a feltételek mindenkinek.
Nem tudom hogy pl almában mennyi antenna van, de az a gyanúm hogy a Huaweieket ez meríti ennyire. Viszont a legtöbb telot lefőzi térerőben. Engem már sokszor kihúzott a honor így.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1008) vasi89 válasza spartan44 (#972) üzenetére


vasi89
addikt

Felhívnak majd valamikor szerintem a jövőhéten, szerintem az sem lenne meglepő ha ez péntek lenne. A kártyásokat én is csak olvastam, hogy hátrébb teszik de valószínűleg igaz, a telenor még némileg előtérbe helyezi a havidíjas előfizetőket nem úgy mint a telekom :DDD üzletbe pedig ne mtudod rendelni mert jelenleg a webshopot más cég üzemelteti így csak postán átvétellel tudod.

(#1009) 7Heads Drago válasza vasi89 (#1008) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezt honnan veszed?

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1010) vasi89 válasza 7Heads Drago (#1009) üzenetére


vasi89
addikt

melyiket? a kártyásat csak tippeltem, amit a telekomról írtam az meg tapasztalat. Az h a telenor webshop külön cég azt pedig ügyfél szolgálatos mondta. Lehet hogy a tulajváltás óta ez változott de nem valószínű. Illetve egy ismerősöm rendelt már elő telefont tőlük.

(#1011) spartan44 válasza vasi89 (#1008) üzenetére


spartan44
tag

Köszönöm!

Hát jó lenne, ha azért nem húznák jövő hét péntekig. :D

Van egyébként itt valaki, aki a Telenornál adta le az előrendelését és már visszahívták?
(Tudom, itt a 23-a miatt volt egy kis szünet, de az üzletek pl. szombaton és hétfőn is nyitva voltak.)

(#1012) Skynet258 válasza fuzics (#992) üzenetére


Skynet258
veterán

Az oldalon megnyomod az előrendelés gombot és valamikor majd hívnak - ott meg megbeszéled a részleteket. Nagyon mást nem tudsz csinálni... ;)

https://geekpulse.hu

(#1013) vasi89 válasza spartan44 (#1011) üzenetére


vasi89
addikt

Én is előrendeltem tőlük, 2x is mert nem jött visszaigazolás és azt hittem elírtam a tel számot :)) de kiderült h nincs visszaigazolás, viszont nem hívtak még.

(#1014) Dave69 válasza vasi89 (#1013) üzenetére


Dave69
tag

voda is szopat... mate 20 prot-t nem lehet rendelni mert nincs raktáron....

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1015) vasi89 válasza Dave69 (#1014) üzenetére


vasi89
addikt

telenornál elvileg nincs gond az előrendeléssel csak semmiféle visszajelzés nincs róla h megkapták az előrendelési szándékot, de tudtommal sosem volt. De a vodánál megéri még telefont venni? Mert én akárhányszor néztem a havi 10 ezres csomagjukban drágább mint függetlenül :F

[ Szerkesztve ]

(#1016) Dave69 válasza vasi89 (#1015) üzenetére


Dave69
tag

ott van előfizum :) 281 ezer a készülék órával együtt :) de van még 4 napom szerződés hosszabításig úgy hogy csak lesz addigra :)

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1017) purcigeorge válasza Dave69 (#1016) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Csak az a baj, hogy az előrendelés csak holnapig él. Persze oda van írva, hogy a készlet erejéig.

(#1018) Dave69 válasza purcigeorge (#1017) üzenetére


Dave69
tag

Az van oda írva hogy aki oktober 25 ig leadott rendelés az november 5 dikei kiszálításra számíthat ;) az előrendelés november 4-dike éjfélig tart addig kapod hozzá az órát is :) 50x beszéltem már az ügyfél-szolgálattal ;) de le is van írva érthetően az oldalon :)

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1019) Dave69


Dave69
tag

amúgy Not9 et akartam de 3 hete nem kapható a vodánál így marad a másik jelentkező a mate 20 pro

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1020) bedibazsa válasza tipuka (#980) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Ha a Telenornál veszel kártyás telefont, a helyszínen, díjmentesen kérheted a függetlenítő kódot, amit átlagosan egy héten belül megkapsz.

(#1021) kali válasza NY_A (#1002) üzenetére


kali
legenda

Van/lehet olyan kijelzős használat, amiben jobb annyival a Mate, másmilyenben meg nem, változó, ezt Mate 10 Pro - Note9 gyakorlati tapasztalatom alapján is mondom.

7Heads Drago: Igen, ezt többször leírtam már én is, a legjobb a GSM Arena tesztje, mert ott teljesen azonos feltételek mellett tesztelnek és több mutató szerint is, még a fényerőre...stb. is nagyon ügyelnek.
A Huawei a P9 óta tripla antennázást használ a P és a Mate szériánál, bár a Honor kapcsán annyira nem annyira kiemelkedő a többihez képest, de a View 10-nél már látok gyakorlati különbséget is például a Honor 8-hoz képest.
Fogyasztásban nem tudom, hogy mennyire mérvadó, de valóban kiemelkedően jó az újabb Mate és P széria térereje, más kérdés, hogy a SAR érték is magasabb, ami már nem annyira okés, de még úgy is a szabványban meghatározott értéken belül vannak.
A térerős különbséget megemlítettem a Mate 10 Pro -> Note9 váltásom kapcsán is, jobb kicsivel a Mate 10 Pro-é, bár a lakásban jó mindenhol a 4G+, így itt nincs jelentősége, de szélsőséges környezetben számíthat. A Note9 alacsonyabb SAR értékének is örülök mondjuk, bár félek, azt nem most és nem így fogjuk megtudni, hogy milyen következménye van a magasabb mutatóknak a Huawei esetén, de Mate 9-é nagyon magas és olyan telefonom is volt egy ideig. A Honor 8-é is rettentően magas és az is volt viszonylag sokáig a családban.

[ Szerkesztve ]

(#1022) Dave69 válasza kali (#1021) üzenetére


Dave69
tag

Szerintem kár ezen az üzem idős témán lovagolni... jövöhét után meg tudjuk . Volt s7 edge em 1 napot mindig kibirt minden körülmények közt, mate10 pro 2,5 nap volt a csúcsa de akkor szintem nem nyomkotam ... most nekem ott dől el a fáma hogy mate 20 pro lesz vagy not 9 hogy 28dikán mi lesz elérhető a vodánál.. de ha lesz mind2 akkor a not9 lesz rendelve ha meg nem akkor a mate20 pro , nem hiszem hogy a mate csalodást okozna főleg a mate10 pro utan... szoval szerintem kár ezen az aksi időn tanakodni amig nincs 1 -2 user kezébe othoni használatra .. 5dikén biztos lesz már aki írni fog hogy milyen

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1023) kali válasza Dave69 (#1022) üzenetére


kali
legenda

Az a baj, hogy a felhasználó tapasztalatok tekintetében is nagy a szórás, ott is szelektálni kell és ez igaz minden telefon topikjában, bármelyik gyártó esetén, mert eltérnek a felhasználói szokások, beállítások, környezeti tényezők...stb., ezért is veszem alapul elsődlegesen például a GSM Arena tesztjét, megnézve minden értéket.
Ettől függetlenül, látatlanban is bevállalnám a Mate 20 Pro-t ilyen tekintetben, szerintem az egyik legjobb, ha nem a legjobb lesz ebben.

(#1024) Dave69 válasza kali (#1023) üzenetére


Dave69
tag

Gsm aréna teszteket még nem láttam... csak mobilarénásat meg tech2 es teszteket de rá kukanzok amit te mondasz

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1025) Dave69 válasza kali (#1023) üzenetére


Dave69
tag

meg egy kérdés lenne! ha huaweit veszem majd mert nem lesz a samu akkor a gyors töltést abba is ki lehet kapcsolni? nem emlékszem a mate 10 pro-nal volt e ilyen lehetőség.

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1026) kali válasza Dave69 (#1025) üzenetére


kali
legenda

Nem lehet, a Mate 10-es és P20-as szériánál legalábbis nincs rá opció, csak úgy megoldható, ha olyan töltőfej vagy USB kábel van használva, ami nem tudja a szuper töltési módot.
A gyárilag hozzáadott kiegészítőkkel úgy valósítható meg a lassabb töltés, ha nincs bekapcsolva a telefon.

(#1027) Z.É.T. válasza kali (#1026) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Vagy elegendő az usb kábelt cserélni a töltőfejen.

(#1028) hurenzon


hurenzon
senior tag

Valakinek sikerült rendelni a Telenornál telefont?
Nekem azt mondták, hogy majd jövőhéten hívnak, hogy megrendeljem, mert még nem lehet.

Másnak se vették fel a rendelést?

(#1029) LaptopSystem

na én megrendeltem a vodafone-nál kártyás csomaggal 302.000 forint volt és az óra jár mellé

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1030) Dave69 válasza LaptopSystem (#1029) üzenetére


Dave69
tag

kártyás csomag az a nem élőfizetésesre gondolsz igaz?

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1031) vasi89 válasza hurenzon (#1028) üzenetére


vasi89
addikt

igen ez náluk így megy. Most beregisztrálod magadat azzal hogy visszahívást kérsz és jövőhéten hívnak. Akkor meg bekérik az adataidat.

(#1032) LaptopSystem válasza Dave69 (#1030) üzenetére

Feltöltő kártyával

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1033) hurenzon válasza vasi89 (#1031) üzenetére


hurenzon
senior tag

elég rossz rendszer.

Illetve azt mondta nem tudja garantálni az órát, mert limitált darabszám van belőle és érkezési, megrendelési sorrendbe dolgozzák fel.

(#1034) vasi89 válasza hurenzon (#1033) üzenetére


vasi89
addikt

szerintem az óra miatt nem kell aggódni, pl. mikor mindenhol hiánycikk volt az iphone a telenornál akkor is volt raktáron. Szerintem viszonylag kicsi az ügyfélkörük a többihez képest. Mondjuk Én még aznap előrendeltem amikor kikerült az oldalra.

[ Szerkesztve ]

(#1035) djbelo válasza LaptopSystem (#1032) üzenetére


djbelo
senior tag

Srácok! Olyan kérdésem lenne,aki már valahol megtudta tapicskolni a készüléket, az oldala csúszós? Vagy olyan mint a P20Pro és a P20.kicsit tapadós. Voltam az MM-ben de sajnos csak a P széria volt, viszont annak az oldala nagyon jól tapad a kézben. Nemtom a Mate is olyan lehet-e.
Köszi a választ!

(#1036) babosmiki válasza bedibazsa (#1020) üzenetére


babosmiki
addikt

Ez biztos? :Y

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1037) kali válasza Z.É.T. (#1027) üzenetére


kali
legenda

Írtam azt is.
Betehetnének mondjuk egy kapcsolót, bár ahhoz nyilván kellene némi technikai háttér is.

(#1038) Gergőke88 válasza LaptopSystem (#1029) üzenetére


Gergőke88
addikt

Dual Sim vagy single?

(#1039) Z.É.T. válasza kali (#1037) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ja, tényleg, figyelmetlen voltam :R

(#1040) bedibazsa válasza babosmiki (#1036) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Igen, itt dolgozom, ez tuti. :) Ha kártyás mobilt veszel, akkor a fent említett módon tudod unlock-olni, ha pl. anno, Hello Datában vetted és nincs készülékrészleted, akkor is tudsz függetleníteni.

(#1041) LaptopSystem válasza Gergőke88 (#1038) üzenetére

na ez látod jó kérdés,holnap felhívom őket :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1042) etnies


etnies
senior tag

Az enyém péntek reggel a kezemben lesz :D

"önmagam hite vagyok magamban"

(#1043) Dave69 válasza etnies (#1042) üzenetére


Dave69
tag

az jó hír :D legalább valaki tud majd élőtapasztalattal írni :D most pénteken? honnan rendelted?

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1044) Gergőke88 válasza Dave69 (#1043) üzenetére


Gergőke88
addikt

A fontbol ítélve Anglia. Gondolom ott él.
De Ausztriában is kapható péntektől.

[ Szerkesztve ]

(#1045) Dave69 válasza Gergőke88 (#1044) üzenetére


Dave69
tag

kíváncsi leszek milyen majd :D azért bő 2 héttel előbb meg kapja mint mi

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#1046) NY_A válasza etnies (#1042) üzenetére


NY_A
őstag

Nem ismerlek, de máris utállak. :DDD
De jó neked, nekem még 13 nap, de ki számolja? :D

(#1047) Black_Raven válasza kali (#1026) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez érdekes, mert nekem kikapcsolva is gyorsan tölt. :Y

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1048) kali válasza Black_Raven (#1047) üzenetére


kali
legenda

Gyorsan, illetve a normálnál gyorsabban lehet, de szuper módban nem.

[ Szerkesztve ]

(#1049) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Van olyan a fórumtársak közül, aki a vodafone-nál online rendelte elő havidíjas előfizuval? Én 19-én adtam le a rendelést, megkaptam az emailt, amiben a rendelés feldolgozása folyamatban van.
Másnak is ez van ott vagy esetleg más? A feldolgozás akkor lesz teljes, amikor a készüléket már megkapja a voda raktára? Nem rendeltem még elő telefont, ezért kérdezem.
Bocs, ha valakinek bagatel lenne a kérdés.

A válaszokat előre is köszönöm!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#1050) Dave69 válasza sebijani1982 (#1049) üzenetére


Dave69
tag

Szia erre én is kíváncsi vagyok :) 28dikán szintén előrendelésbe kérem én is szerződés hosszabbítással :) és én se kértem így soha :) hát ha van itt valaki aki már járt ebben a cipőben

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.