Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) emvy válasza Taci (#450) üzenetére


emvy
nagyúr

> Igazából az sosem baj, ha erősebb a processzor, vagy több a RAM

A feleslegesen sok RAM az abszolut baj, errol tobbszor beszeltek a Google mernokei is. Nem veletlenul nincs annyi RAM egy Pixel-ben vagy iPhone-ban, mint egy csomo kinai cuccban.

while (!sleep) sheep++;

(#452) nozs23 válasza Ijk (#446) üzenetére


nozs23
addikt

"Kamerarendszer jó játék pár napig, utána semmi gyakorlati előnyt nem jelent."

Szerintem ez az egyetlen 'újítás', aminek értelme és gyakorlati haszna is van. Napi - heti szinten használom jelenlegi telefonomon a telét, portrét (és a környezetemben is ezt tapasztalom), ahogy a nagylátószögűt is használnám.

(#453) Fitzgerald válasza Ijk (#446) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én is egyre gyakrabban kérdezem ezt magamtól, amikor csúcskészüléket veszek. Aztán ahogy telik az idő valahogy mindig azon kapom magam, hogy a kamerát alig használom, játszani csak az ilyen Jewels-féle játékokkal játszok telefonon már jó ideje, azokkal is ritkán. Telefonálni, üzenetet váltani, navigálni, útközben netezni, illetve ágyban fetrengős YouTubeozáshoz tökéletesen elég lenne egy 80 ezres cucc is, ennyiért már kapni kifutott csúcsmodelleket is, akár QHD kijelzővel is. Zenehallgatáshoz meg lehet venni 50 rongy körül igen korrekt DAP-okat manapság, amelyek körberöhögik hangminőségben a legtöbb telefont.
És akkor még mindig maradna 200+ ezer forint, amiből azért egészen korrekt DSLR-t lehet venni.
Ma már nem is igazán modolok telefont, nem cserélgetek romot, nem csinálok semmit.
De mégis megveszem, mert mittomén miért. Pár évvel ezelőtt még talán lett volna ürügyem, de ma már tökre nincs. Most egyre inkább úgy érzem, hogy jó darabig marad az S9+. Legalábbis addig biztos, amíg nem jön valami valóban forradalmi újdonság mobilos fronton.

[ Szerkesztve ]

(#454) bepe79 válasza nozs23 (#452) üzenetére


bepe79
addikt

Nagylátószögűvel lefotózni egy kocsi belső terét, vagy egy szülinapi zsúrt a szobában (ahová amúgy nem férne bele minden sima obival), az milyen baba már! :K Ennek én is látnám értelmét, ez tetszene nekem is! :B

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#455) zozzzzzzzzzz válasza bepe79 (#454) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

Pont ezek azok a dolgok ami miatt én is szívesen cserélném a 10pro-t ....
a többi az hidegen hagy

(#456) Joe.36 válasza bepe79 (#442) üzenetére


Joe.36
addikt

Tehát egy valós hétköznapi felhasználási módot nem tudok mondani, ami kihasznál ekkora erőtartalékot.

Használom, DEX :K ( Szerintem ez a jövő a hordozható mobil számítógép-telefon )

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#457) erahurka válasza Taci (#450) üzenetére


erahurka
félisten

Az tény hogy sosem baj ha több az erőforrás, de tényleg azon kell rugózni egy annyira nagyon nem is elrugaszkodott árú készüléknél, hogy nem küldi nyugdíjba a Snapdragon 845-öt? De ezek szerint nem velem van a baj ha megelégszem ezzel a Kirin SOC-cal is.

Szerintem még messze van hogy komolyan vehetően kiváltson egy PC-t, de fene tudja, amilyen léptékben fejlődnek ezek a dolgok.

(#444) joey04: LOL okés, akkor ezentúl Zsebben Hordható Érintőképernyős Professzionális Személyi Számítógépként fogok hivatkozni a telefonokra. :R

(#458) Ijk válasza joey04 (#449) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nyilván a saját igényeimből tudok kiindulni, és nekem bőven elég az iphone SE kamerája, mert dokumentálni vagy ha nincs más kéznél arra jó, másra meg fényképezőt használok. Nem látom azokat a hatalmas különbségeket utóbbi 2-3 évben a kameráknál amiért azt kellene éreznem hogy váltani kell. Több értelmét látnám egy nagyobb érzékelőnek ha meg tudják egyszer oldani hajlítással hasonló méretben az optikával. De ez a nekem kell extra nagylátó, kell tele, kell portré mód mert fényképezek és ehhez a 300+ ezres mobilt találja alkalmasnak szerintem beszopta a marketinget. Az emberek fogják a telefonjukat és megnyomják virtuális expo gombot miközben próbálják valahogy az éleinél fogni a telefont ki ne csússzo a kezükből. És termelik a 99%-nyi digitális szemetet a közösségi oldalakra. Ez a mobilos fotózás.
Ugyanígy a DEX/Emui desktop, az ember hajlamos feülni a marketing vonatra és sokkal többnek érezni a funkciót mint amenniyt valójában ér. Biztos egyszer elérünk a munkaeszközként, asztali gépként használható mobilokhoz is, de ezek a jelenlegiek szvsz fényévekre vannak tőle.
És akkor nem beszéltem arról hogy a funkciók nagy részét soha az életben nem használják, az alkalmazások 90%-ka semmire nem jó vicc. Múltkor nézegettem a store-ban az appokat és 10 perc alatt nem találtam olyat, több százat végigböngészve aminek láttam volna gyakorlati értelmét. Nyilván nekem is van egy rakat app ami fent van és használom, de az arányokról beszélek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#459) joey04 válasza Ijk (#458) üzenetére


joey04
titán

Megnéztem a gépedet, D200, ano 335k volt. csak a váz. lehet használtan vetted, meg az obikat is hozzá, stb, nem tudom, lehet megállt 150-be minden. nem ez a lényeg, hanem hogy én ehhez képest 330k-ért kapok egy olyan fényképezőt, ami alapvetően ha nem művészi és profi szint kell, akkor bőven jó, mindig a zsebemben van, kényelmesebb cipelni, ezen felül pedig elérem rajta a világhálót, a telepe isteni, és gondoskodik a szórakozásomról is, legyen az zene vagy videó. Mindeközben megkapom rajta az üzeneteket, emaileket, és még navigációs célokat is ellát. Igen, ezt tudja egy középkategóriás készülék is, de nem ilyen gyorsan, stabilan, nem ilyen minőségben. Az meg, hogy nem annyival jobb, mint amennyivel drágább egy középkategóriás készüléknél, ezerszer ki lett tárgyalva: soha nem annyival drágább egy felsőkategóriás cucc, mint amennyivel jobb. Legyen az cpu, vga, hűtő, telefon, bármi. A csúcskategóriának van felára, amit meg kell fizetni. Ennyi.

457: Hívhatod telefonnak (én is annak hívom, hiszen berögzült, ezért elnézést, ha félreérthetően fogalmaztam), de ne úgy gondolj rá. nézd csak meg ennek a kommentnek az első részét. Szó sem esik telefonálásról. Konkrétan az a legritkábban használt funkció pl. nálam. Tényleg egy zsebszámítógép.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#460) 56k


56k
tag

A hajlított kijelzőzöl falnak megyek. Ezért ment az S8 is a kukába nálam. Egy normális üvegfóliát nem lehet rá tenni.. :(((

LG:GT540,P990,G2,G3,G4 Nokia Lumia 900,920,1520,930 Samsung: S1,S2,S3,S5,S8 Huawei: Mate 8,9,10,P8,P9P iPhone: 3gs,4s,5s,6s,6sp,7,7p,8p,X,11,12 mini, 12 Pro MAX, 12 Pro MAX, 13 Pro MAX

(#461) bepe79 válasza Joe.36 (#456) üzenetére


bepe79
addikt

De ott meg mondjuk ha ledokkolod a telefont mondjuk munkahelyi WS-nek, akkor hogy fog meghajtani 3 darab Full-HD monitort? Vagy otthoni használatnál mondjuk egy gamer / twitch streamer-nél 2 darab 4K/144 monitort?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#462) Ijk válasza joey04 (#459) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már rég nem az a gépem van, de 100k-ért vettem használtan még valamikor 2009-ben, de nyilván képminőségben még ez a régi gép is köröket ver a mobilokra, pedig 40k-t sem ér ma.
Nyilván egy dslr váz nem zsebben hordozható kategória. Annyit állítok hogy 150k-s telefonok képminőségét ha felül akarod múlni akkor ahhoz fényképező kell. 300-400 ezres csúcskészülékek minimális különbséget produkálnak. Neked erre megéri a felár, szerintem a legtöbb embernek nem, egyszerűen csak a legújabb, legjobb kell. Lőnek 5 éjszakai fotót, két nagylátót a kocsi belsejéről és ki volt használva.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#463) joey04 válasza Ijk (#462) üzenetére


joey04
titán

mondjuk én este sokat szoktam fényképezni. azért is húzok a huawei felé, mert abban érezhetően jobb.

de akkor szerinted nem éri meg, felfogtam. ugorjunk.

igazából nekem ezzel a mondattal volt gondom: Túl sokat akar tudni ahhoz képest amire egy telefon gyakorlatban való.

az, hogy megéri-e az árát vagy nem, az szubjektív, ahogy az előző kommentemben írtam.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#464) WiZARD válasza bepe79 (#461) üzenetére


WiZARD
addikt

Nyilván nem elég mindenre, mint ahogy valószínűleg se a Nasa irányítóközpontját, se a Pixar renderfarmjait nem váltja ki. Ettől még az átlag userek elég nagy részének elég lehet.

Fotózásra meg nem a fényképezők versenytársa, de hiába van jó fényképezőm, ha nem hordom magammal mindig, mindenhova. Azért a javulás még mindig látványos, főleg ha 2-3 évvel ezelőtti telefont hasonlítunk a maiakhoz. (és nem csak a tele/nagylátó miatt)

Ijk: Iphone SE vs Xs azért ez a minimálisnál nagyobb különbség szerintem.
Hogy kinek mi éri meg, azon kár vitatkozni. Mindenki másra költi el a pénzét, legyen az cigi, drog, alkohol, benzin, utazás, vga kártya, fényképező, vagy mobiltelefon...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#465) Ijk válasza WiZARD (#464) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tudom hogy az SE láthatóan gyengébb, de ezért írtam 150k-s kategóriát ha valaki kizárólag mobillal akar "fotózni".

joey04: Pedig túl sokat akar tudni. Nem helyettesíti a fényképezőt, nem helyettesíti az asztalai gépet. Még kompromisszumosan sem.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#466) nozs23 válasza Ijk (#462) üzenetére


nozs23
addikt

A felárért nem csak a kamerát kapod. Azt meg, hogy ki mire és hányszor használja a telefonját nem tudod.

(#467) Azie válasza doooo (#373) üzenetére


Azie
őstag

-az ugye megvan, hogy ez egy fórum?
-az megvan, hogy egy készülékhez hozzá tartozik az ára és annak irreális volta?
-az megvan, hogy az elsőből adódóan bárki leírhatja a véleményét, amíg betartja a fórum szabályait?
-az megvan, hogy érdekes módon az zavar, ha valaki leírja a véleményét az árról és a felhasználói szokásokról és hogy miért tart itt az iparág ahol (és főleg nálunk), de az természetes, hogy te megmondd, hogy ő mit ne tegyen?
-és végül az megvan, hogy attól, hogy téged nem érdekel, mást még érdekelhet a véleménye - pont ahogy a tiéd is van akit nem érdekel?

-bónusz: vajon azok hozták-e fel a nincs semmim, de fél milliós telefont veszek témát, akik szerint ez nem normális dolog, vagy valaki más?

-nem mások zsebében turkáltunk, csak gondolatébresztőnek szántam, hogy talán nem egy 5" kijelzőn kéne függnie józsinak, hanem az életkörülményein változtatni és akkor nem az lenne az egyedüli örömforrása, amikor telefonozik, vagy kiteszi az asztalra a suliban. o.O

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#468) Ijk válasza nozs23 (#466) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pont ez a baj hogy nem látom mit kapok. Egy telefont látok ami mindent akar tudni, de mivel mindenben nagyobb a füstje mint a lángja a végén pont ugyan arra használnám mint egy jóval olcsóbbat.
Megnézem a képeket és ugyan azt az agyonélesített mobilos képet látom mint a 150k-s telefonoknál. Nyilván a fizikát nem lehet megerőszakolni, AI-val próbálják valahogy kompenzálni. Többre tartanék egy fix 35mm-es látószögű tényleg fényképező minőségű, dinamikájú képet mint több látószöget gyenge képpel. Mennyiség a minőség felett.
Asztali gép működés. Semmi ingert nem érzek hogy erre a jelenlegi megoldásra szükségem lenne. Ott van a funkció, amit kipróbálok aztán inkább nem használom mert egyzserűen gyenge. Ez is olyan lesz hogy megcsinálja az Apple, az sem fog mindent tudni de amit igen azt nagyon jól. Olyan droidos tablet érzésem van ezzel kapcsolatban, amikor kipróbáltam 5 percre az ipad pro-t és egytlen droidos tabletet sem fogtam meg többet. Pedig többet tudnak.
Ez a baj a droiddal és a gyártók személéletével hogy mindig tudásban akarják megverni az apple-t, amott meg újra és újra elviszik az eladásokat hogy csináltak egy kőegyszerű rendszert és eszközöket aminél nem is akar többet a júzer, de azokat a funkciókat meg villámgyorsan és egyszerűen.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#469) joey04 válasza Ijk (#468) üzenetére


joey04
titán

Hát ez kettős dolog. Az első résszel egyáltalán nem értek egyet, sokkal jobb képeket kapok ettől, mint egy középkategóriás cucctól. Valamint igen, pont arra használom mint egy középkategóriás gépet, de nem mindegy milyen minőségben (kijelző, gyorsaság, anyagminőség, kamera, stb). Ennyi erővel minek 1810 ti (vagyis már 2080 ti) ha egy 1050-en is elfutnak a játékok. A példákat lehetne sorolni autóknál, hűtőknél, prociknál, stb. Az iPhone-t nem tudom minek hozod ide, főleg mivel én is iOS párti vagyok, de szeretem kipróbálni a droidos telefonokat is. De amiket írtam, az független a rendszertől. Az iPhone is drágább mint egy középkategóriás droid, mégis pont arra használom, mint anno monjuk a redmi note 3-at. Csak ugye az iPhone gyorsabb, jobb a kamera, jobb az anyagminőség, szebb a kijelző. Nem azért mert iPhone, hanem mert magasabb kategóriát képvisel mindenben, ahogy a mate 20 pro is. Ha neked nem éri meg a felár, meg haszontalannak tartod az extrákat (pl desktop mód) az már szubjektív vélemény. De a fentiek nem.

Nekem megéri, mert a telefon fő eszközöm. A laptop, vagy pc csak másodlagos, hiába sokoldalúbbak, ha egyszer ezt (mert most is telefonról írok) használom gyakrabban.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#470) hajbel válasza Ijk (#468) üzenetére


hajbel
addikt

Az egyszerűségér kétszeres felárat fizetsz, de újabban legalább még kapsz extra bugokat is... Én megint magamból kiindulva nem érzem szükségét a tabletnek, mert megszoktam, hogy vakon gépelek, és herótom van a mobileszközök szövegbevitelétől. Értem amit mondasz és igazad is van. Szerintem sem ér meg az éjszakai mód + tele 300+ ezer forintot, főleg úgy, hogy a 4K ki van herélve. Akkor már inkább OP 6T.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#471) Ijk válasza hajbel (#470) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az iphone más eset. Lépjünk túl azon hogy megéri vagy sem, hanem mit kapsz, egyáltalán mi az amiről beszélünk megéri-e.
Iphone lényege az iOS és együttműködés egyszerűsége másik Apple eszközökkel. Teljesen irreleváns hogy megéri-e vagy sem, Amoled kijelzős ios telefon 400k. Ha ios kell és amoled kijelző ennyit kell fizetni és kész. Innentől kezdve az a kérdés miről mondasz le. Szerintem nem ér annyit, szerintem SE ami megéri mert kicsi és piszok gyors, de ez most itt elég off.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#472) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Basszus, megnyomogattam a Westendben mindkettot. A sima Mate 20 sokkal jobban kellene, egyszeruen szebb... A Mate 20 Pro lekerekitett ele egybol az S6-ot juttatta eszembe. Tul nagy radiusz, a kijelzo szele a fenyores miatt mas szinu, borzalmas. Nem is ertem, hogy lehetett ezt igy megalkotni. Ossze vissza fenylik mesterseges fenyben, es az az elszinezodes... Meg a P20 Pro is sokkal szebb. A Note 9 eleihez koze sincs minosegben. Ilyenem sem lesz. Max a sima. :( Ekkorat sem csalodtam meg telefonban. Na majd: OnePlus 6T (talan).

[ Szerkesztve ]

(#473) Ádám16 válasza ForRedGlory (#472) üzenetére


Ádám16
addikt

Note 9 tulajdonában meg sem fordulna a fejemben a váltás még 1 évig. Brutál jó lett az a kütyü. :)

(#474) ΞΔGLΞ válasza Azie (#467) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

-nem mások zsebében turkáltunk, csak gondolatébresztőnek szántam,
[link]

Ezt most nem rosszindulatból írom és nem is fröcsögő nyállal csapkodva a bill-t, hanem teljesen természetes hangnemben írom, ha lehet így nevezni. :) Szóval...

És az ugye megvan, hogy megvan a megvan?!
Értsd: ez is egy off és te már sokadik vagy, aki pontosan ezt teszi (GYK: turkálgat, meg nem éri meg szöveg, csak épp a "háttérben"), tehát, aki nem teheti meg, még hitel szinten sem, hogy vegyen 300 ezer feletti készüléket, az kopjon már a náthás halál f....izébe, mert kicseszett unalmas olvasni ezt minden egyes drágább készülék tesztnél, ami egyébként nagyon frankó lett! Attól, hogy ez egy fórum, ez még nem képezi védekezés tárgyát, hogy ezt hozd fel, hogy miért van meg a megvan! (ellenérvnek)
Szakmai részét szeretnénk végre olvasni, nem azt, hogy megéri-e, vagy nem éri meg! Nyilván aki, hitelre vesz ilyet, vagy drágábbat, mert egyébként egyik napról a másikra él, az konkrétan hülye, de az megint más kérdés.

Lehet menni "fáradt gőz" topikba és a végtelenségig kitárgyalni, hogy miért nem éri meg manapság már-már gamer laptop áron telefont venni De ne a saját topikjában. Részemről ez a része a továbbiakban nem érdekel.

------------------

ON:

Telefont megnéztem, megfogtam, nyomogattam MM-ban és be is rendeltem, okosóra jár hozzá. :) S9+-t addig eladom, tehát lesz mate 10 pro meg 20 pro, aztán majd kiderül melyik marad az S10 érkezéséig.

[ Szerkesztve ]

(#475) babosmiki válasza ForRedGlory (#472) üzenetére


babosmiki
addikt

"A sima Mate 20 sokkal jobban kellene, egyszeruen szebb..." :K +1!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#476) Aryon87 válasza ΞΔGLΞ (#474) üzenetére


Aryon87
félisten

Na erre kicancsi leszek, mit mondaaz majd, hogy egymas mellett lesz a 2 telo.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#477) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ha én csak jöv. hónap közepén vehetek meglévő előfizetésemre mate 20-at, akkor is előrendelhetem, és majd akkor megyek be érte? Vagy ez hogy működik?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#478) akooos válasza ForRedGlory (#472) üzenetére


akooos
veterán

Na hát ha ez tényleg olyan, mint az S6 Edge volt, akkor részemről felejtős.... Köszi az észrevételt, muszáj megtapogatnom így már.

(#479) kali válasza MikeWazowski (#477) üzenetére


kali
legenda

Adott tekintetben az előrendelés is olyan, mint a normál, így előrendelni sem tudsz, ha még nem járt le a hűség, vagy abból meghatározott intervallum.
Az előrendelés itt annyiban számít, hogy azok a megrendelők hamarabb megkapják, illetve bizonyos helyeken csak előrendelésben jár hozzá ajándék kiegészítő. (A Telekom például utána is szokott még adni hozzá egy ideig.)

[ Szerkesztve ]

(#480) MikeWazowski válasza kali (#479) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm!
De jó lenne, ha utána én is kaphatnék még egy okosórát.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#481) aprokaroka87 válasza bepe79 (#442) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Elméletileg minden appot optimalizálni kell.
Tehát ha valami pl 8 magon fut, annak akkor van értelme ha azt rendesen használja.
Mert ugye 1 feladatot lehet 8 szálon is futtantni, meg 8 feladatot 8 magon is.

(#482) ΞΔGLΞ válasza Aryon87 (#476) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Fogásra nagyon bejött és még a lekerekítés is tetszett élőben. Jó fogni a telefont, de azt már most előre tudom mondani, hogy a 10 pro-nál egy miliszekkel sem éreztem gyorsabbnak.
Egyszerre nyomtam ugyanazokat, mint a 10 Pro és nem volt gyorsabb egyik sem a másiknál. Nyilván, valami erős játéknál már kijön az előnye, ami elhanyagolható lesz, de én nem játszom.
A többi majd kiderül, lényegében az S9+-t untam meg már, de nagyon és elég jó árban sikerült (még nem vitték el) elnyomni, így lényegében nem olyan sokat kell rádobnom, meg az (ajándék 200 ojrós) óra volt az még, amit nyomott a latba. :)

Majd írok, ha meglesz...

[ Szerkesztve ]

(#483) emvy válasza aprokaroka87 (#481) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem lehet barmilyen feladatot 8 magra optimalizalni.

while (!sleep) sheep++;

(#484) aprokaroka87 válasza emvy (#483) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tudom
de azért kiváncsi lennék rá hogy mennyi esettben van az hogy amúgy meglehetne oldani, csak épp max 2-3 magra fejlesztik ki.

Vagyis inkább mennyi erőtartalék lenne ezekben a cpu-k ban, ha az a fránya fogyasztás para nem lenne.

[ Szerkesztve ]

(#485) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Az ajándék órával kapcsolatban, azért ne legyenek senkinek nagy elvárásai. Szép, de elég lassúcska. Telefon mellé ajándéknak jó, de többet nem nagyon ér. [link]

(#486) hajbel válasza Kokzor (#485) üzenetére


hajbel
addikt

Kár érte. Szerintem elképesztően jól néz ki a bőrszíjjal.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#487) Aryon87 válasza ΞΔGLΞ (#482) üzenetére


Aryon87
félisten

A rendszer mar a M10Pro-n is szuper, szerintem a M20Proban inkabb "okosabb" lett az. A kamera izgat jobban a tobbi mellett, hogy mit is tud. Nalam csak tavasz korul lesz esedekes, addigra ki is forrja magat a telo.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#488) kali válasza Kokzor (#485) üzenetére


kali
legenda

Jó lesz az, biztos kikupálják majd az új rendszert azon is.

(#489) ΞΔGLΞ válasza Kokzor (#485) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én "maradi órás" vagyok, fél ár környékén, pl 35-39 ezerért kivágom a jó fogásra, kell a francnak, csak ezzel is olcsóbb (lesz) a telefon...

(#490) Kokzor válasza ΞΔGLΞ (#489) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Az is egy jó megoldás, legalább olcsóbb lesz így a telefon.

(#491) whited válasza NY_A (#201) üzenetére


whited
addikt

:DDD

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#492) ForRedGlory válasza akooos (#478) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egyből az ugrott be. Már bánom, hogy nem fotóztam le a kijelzőjét, hogy milyen az a fénytörés. Na de sebaj, 5 percre van a Duna Plaza, talán ott is ki van rakva. Minden esetre nálam ez a telefon nem éri meg közel sem az árcédulán lévő összeget. A Mate 20 az más, azért nem sajnálnám a 230-at, mert nagyon bejön, csak félek az IPS-től. Nyomkodás után meggyőződésem, hogy a túlzott pozitív kritikák egyszterűen csak hype... többek között ez a mobilarénás magömlés is. :D

Lehet az a baj, hogy Note 9 van és ahhoz mérem, ami nem fair a telefonnal. Valami gagyibbról nézve biztos jobban üt, de nekem a hírek és tesztek után meggyőződésem volt, hogy ez az idei űberbetyárlefosomabokám telefon. Nem az lett. A OnePlus 6T lesz az lehet, de a végén még kiderül, hogy a mostani Note 9 lesz az idei év telefonja, én meg csak hiú ábrándokat kergetek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#493) akooos válasza ForRedGlory (#492) üzenetére


akooos
veterán

Note 9 fogásra nekem pont olyan, mint a Note 8, úgyhogy valószínűleg hasonló lesz a megállapításom nekem is. Na majd délután beugrom az Árkádba, hátha van ott is kirakva.

(#494) hajbel válasza whited (#491) üzenetére


hajbel
addikt

:DDD Bakker és milyen jó volt az okfejtés.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#495) vasi89 válasza ForRedGlory (#492) üzenetére


vasi89
addikt

hiába a huwei felé húz a szívem, én is úgy gondolom, hogy az idei év legjobbja az a note 9 lett. PErsze úgy könnyű hogy a note 8at kellett tökéletesíteni ami az akku időn kívül szeritnem szintén kiváló ahogy a mate 10 pro is kiváló telefon. Ha kiadtak volna egy kicsit átdizájnolt mate10 prot egy két újítással de sokkal barátibb áron szerintem sokkal pozitívabb lenne a visszhang. Habár Én is a telenor árazására várok mert ha jó áron ki tudom hozni akkor mate 20 pro lesz de egyenlőre azt sem tudni h egyáltalán fogják e árulni. Mert ez a 3D arcfelismerő meg a kijelzőbe épített ujjlenyomat jól hangzik de a tech2 videoban is említik h fóliával már nem annyira jó a szenzor. Ha ez tényleg így van és nem csak szoftveres gond akkor ezért az árért ez már egy viszonylag komoly probléma.

(#496) WiZARD


WiZARD
addikt

S8+-t szeretném lecserélni, S9+/Note9 valahogy nem fogott meg, nem láttam bennük azt az újdonságot, ami miatt arra cserélnék. Pixel3XL-t vártam, de nagyon csúnya, Mate20Pro-t vártam szintén, ez eggyel szebb, de tökéletesen ez se győzött meg. Más nem maradt, sokkal tovább (S10, meg későbbiek) várni nem akarok, így egyre inkább úgy tűnik hogy ebből a kettőből kell választanom.
Pixel mellett szól a software háttér
Mate mellett szól a szebb külső, nagyobb akku, összhatásra (3 kamera, kijelző alatti ujjlenyomat olvasó, 7nm Kirin980) egy generációval újabbnak hat számomra.
Kamera tesztekre kíváncsi vagyok.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#497) babosmiki válasza WiZARD (#496) üzenetére


babosmiki
addikt

Jövő héten jön a Mi Mix 3, azért én még lehet megvárnám a helyedben..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#498) atike


atike
nagyúr

Brutál jó telefon lett.... Csak hát az a fránya ár...

(#499) HarleyCustom válasza ΞΔGLΞ (#474) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
:K

yoshimitsu81:
Szerinted....:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#500) nozs23 válasza ForRedGlory (#492) üzenetére


nozs23
addikt

A Mate 20 inkább a 4GB ram miatt elgondolkodtató, ennyit kapott a lite is. Nálunk is megkaphatta volna 6-ot, mint más régiókban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.