Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) fricci válasza Krinyo (#12999) üzenetére


fricci
tag

jah, hát en is arra szandekoztam valaszolni 😆

(#13002) Krinyo válasza fricci (#13001) üzenetére


Krinyo
senior tag

Ok. Ehhez elvileg nem kell külön beállítás.

(#13003) Krinyo


Krinyo
senior tag

Az akku sokkal jobbnak érződik 10 alatt, de lehet, hogy placebó. 72%-on vagyok reggel óta, pedig egy csomót telefonáltam, zenét hallgattam...

(#13004) Jack Oneill válasza Krinyo (#13003) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Jogos, sokkal jobban bírja nálam is a sima.

(#13005) Krinyo válasza Krinyo (#12999) üzenetére


Krinyo
senior tag

Az előbb fizettem telefonnal, mondjuk rajtam volt az okoskarkötő, úgyhogy intelligens feloldás oldotta fel a telefont, nem az arcfelismerés: nem kért még egyszer azonosítást a Simple. Mintha ez korábban kevés lett volna, de nem biztos, majd megprószálom arcfelismeréssel is.

(#13006) antal750


antal750
aktív tag

Sziasztok
Az miért van hogy kimentettem programok telepítő fájlait, (Mielőtt a 10 droidot telepítettem)próbálnám a total commanderrel telepíteni és mindíg azt kapom nem lehet megnyitni a fájlt/mappát..

(#13007) Redchucky


Redchucky
aktív tag

Ha rollback-elek 9.0-ra, van esélyem arra, hogy befusson a 10-es? Vagy ottragadok :Y

(#13008) xedamen válasza Barthezz2 (#12983) üzenetére


xedamen
senior tag

Ahhoz azért az is kell, hogy az adott fejlesztő megírja az alkalmazást úgy, hogy az APK benne legyen. Rendszer már támogatja, de az édes kevés. Sajnos nem úgy működnek itt a dolgok, mint iOS-en. Két-három eszköz miatt (Pixel 4, Mate 20 Pro meg talán egy Oppo) nem fogja az összes fejlesztő beletenni a Face ID-t. Sajnos a többi gyártó az előlapi kamera elhagyása felé megy, valamint a kameralyukat preferálja, egyik sem a Secure Face Recognition melegágya.

Pedig Mate 20 Pro-n és iPad Pro-n is napi szinten használom. Nem akarok soha többé mást, ez a legbiztonságosabb és legkényelmesebb módja az azonosításnak.

(#13009) a.sebi


a.sebi
őstag

Sziasztok ! Volt egy p30 pro telcsim , aztan , hirtelen felindulásból váltottam note 10 plusra ! Szedvedtem vele , utáltam . Most mate 20 prot használok . Ma megjött a 10 es hozzám is . Telenoros készülékről van szó ! Nagyon tetszik , az új felület .
Otan frissítettem , érdemes fr -t csinálni ? :R

(#13010) RR-13 válasza Krinyo (#12999) üzenetére


RR-13
őstag

Ma erstés mobilepay-el fizettem telefonnal és elég volt arccal feloldani telót és már nem kér több azonosítást! Még 9.1-en vagyok így az alkalmazás frissült és abban van javítva ez nem a 10-ben! :)

[ Szerkesztve ]

(#13011) Vizinyenyec válasza a.sebi (#13009) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Erről megoszlanak a vélemények. Én speciel nem csináltam. Ugyanolyan jól működik. Többen viszont nyomnak FR-t és újra belakják a telefont. Mindkét oldal mellet tettek le voksot az elmult pár napban.

(#13012) madgie válasza RR-13 (#13010) üzenetére


madgie
titán

5000 forint alatt fizettél, ugye?

(#13013) a.sebi válasza Vizinyenyec (#13011) üzenetére


a.sebi
őstag

Köszi , akkor egyenlőre kihagyom , ha gond lesz majd megcsinálom !

(#13014) Szpisti


Szpisti
addikt

Akinek hiányzott a gesztusvezérlésnek a rezgő visszajelzése 10 alatt, az itt visszakapcsolhatja:

[ Szerkesztve ]

(#13015) RR-13 válasza madgie (#13012) üzenetére


RR-13
őstag

Nem :N
13.145 Ft -ot :) Innen tudtam, hogy frissült az alkalmazás, mert multkor még az 5 ezren felül külön kódot kért az app. :K

(#13016) madgie válasza RR-13 (#13015) üzenetére


madgie
titán

Nekem mindig kéri az ujjlenyomatot.

(#13017) RR-13 válasza madgie (#13016) üzenetére


RR-13
őstag

Nekem az előző 1.2.6 verzióig kérte, de a mostani 1.2.8 verzió már nem :N
Te is Erste MobilePay-el fizetsz?

[ Szerkesztve ]

(#13018) madgie válasza RR-13 (#13017) üzenetére


madgie
titán

Persze.

(#13019) Soltee1 válasza Szpisti (#13014) üzenetére


Soltee1
tag

Így sem rezeg.

(#13020) Zsolaf válasza Soltee1 (#13019) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ja, csak a kijelző feloldására sajnos.

(#13021) Szpisti válasza Soltee1 (#13019) üzenetére


Szpisti
addikt

Érdekes, nekem rezeg már amikor alulról felhúzom a kijezőt és kezd összemenni...
Sőt, amikor lehúzom a gyorsmenüt teljesen, akkor is. :)

(#13022) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok vissza lehet tenni az android 9et?
Aztán majd vissza a 10-et?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#13023) Szpisti


Szpisti
addikt

Az viszont érdekelne, hogy mi és miert engedélyezi újra a letiltott Youtube appot? Mindennap egyszercsak észreveszem hogy újra ott van az ikonja...
Vanced használó vagyok, ezért akarom letiltani, ahogy a 9.1 alatt is volt...

(#13024) Soltee1 válasza Szpisti (#13021) üzenetére


Soltee1
tag

A vissza nem rezeg csak, ami 9.1-en rezgett....

(#13025) fuzics


fuzics
csendes tag

Működik valakinek a buborek értesítés a 10-esen?
Nekem nem működik, XDAan van akinek igen

(#13026) Vizinyenyec válasza fuzics (#13025) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Nekem ugyanúgy működik mint 9.1en

[ Szerkesztve ]

(#13027) Szpisti válasza Soltee1 (#13024) üzenetére


Szpisti
addikt

Pontosan csak az, de ez hiányzott nekem is. :)

(#13028) fuzics válasza Vizinyenyec (#13026) üzenetére


fuzics
csendes tag

A 9.1en nem volt buborék értesítés...
Mire gondolsz?

(#13029) madgie válasza fuzics (#13025) üzenetére


madgie
titán

Persze, király, full iOS koppintás, de nagyon jól néz ki és jól látható.

(#13030) California1 válasza fuzics (#13025) üzenetére


California1
őstag

Üdv! Esetleg ez?

[ Szerkesztve ]

(#13031) fuzics válasza madgie (#13029) üzenetére


fuzics
csendes tag

Nem a bannerre (szalag) gondolsz? A buborek olyan mint amit a Messenger produkál.
Neked az működik?
Hogyan? Fel tudnál rakni egy képernyő mentést? Köszönöm

(#13032) madgie válasza fuzics (#13031) üzenetére


madgie
titán

Ó, de, arra gondoltam, van másfajta is? :D

(#13033) fuzics válasza California1 (#13030) üzenetére


fuzics
csendes tag

Igen
De hiába állítom be nincs buborek

(#13034) Hauzer


Hauzer
tag

Felkerült ez a 10es... hát semmi extra nem jött vele. A hívás kifejezetten szar lett. Eddig a hívó,vagy a hívott fél egész képe megjelent. Most egy kis körben lehet nézni,egy ekkora kijelzőn..nem is értem kinek az ötlete volt ez. Gyorsnak gyors. Eddig mindene működik.

(#13035) Vizinyenyec válasza fuzics (#13028) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Bocsi, azt hittem arra gondolsz amikor az app felett kis kör jelenik meg hogy jött valami pl gmail.

(#13036) rantothus


rantothus
csendes tag

Kedves Fórumtársak, próbálta már valaki a lassított videófelvéltelt (120/240/960fps) a széleslátószögű kamerával? A sima optika viszonylag szép képet eredményez, de a széleslátószög valami botrányosan rossz nálam.

Motorola Defy -> Huawei Ascend P6 -> Xiaomi Redmi 3 -> Xiaomi Mi 5 -> Samsung S8

(#13037) madgie válasza rantothus (#13036) üzenetére


madgie
titán

Kevés fényben eddig is így volt ez.

(#13038) Hauzer válasza rantothus (#13036) üzenetére


Hauzer
tag

Abban mindig is kaka volt. Bár egyébként tesztelem most a 10 est mintha picit jobb lenne úgy kamerája a telónak. Úgy mindenben,de lehet ez csak be beszélem.

(#13039) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Nah, 2 komoly bajom van a 10essel,ugyhogy kérnék segítséget a 9.1 visszarakasahoz.

Ment egy darabig a mobilos fizetés, majd egyáltalán nem megy már. Valami kommunikáció van, terminál egyet csippan, és vége. Minden beállítást csekkoltam elvileg jó.

És az akkuido. Ez mindenképp gyengébb nekem. Hiába fekete mód, hiaba csak frissítettem, nekem jelentősen szarabb. És ez volt, amiert ezt a telot vettem. Eddig nevetve kibirt 2 napot, most már este 25%...

Nem találom a telon a hicare Ben a visszaallitast. Hol kéne legyen?

Köszönöm

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13040) #40047616 válasza bajnokpityu (#13039) üzenetére


#40047616
törölt tag

Pc-s hisuite és ott a rendszerfrissítés. Ha engedi akkor ki fogja írni azt a lehetőséget hogy váltás másik verzióra.

[ Szerkesztve ]

(#13041) Szpisti válasza bajnokpityu (#13039) üzenetére


Szpisti
addikt

Mielőtt feladnád, csinálj egy HR-t. Nekem megvolt, mivel dload módszerrel raktam fel a 10-est. Minden app jól műxik, a banki appok is, és az akksi is egyértelműen jobb. De ezt mások is mondták.

(#13042) a.sebi válasza bajnokpityu (#13039) üzenetére


a.sebi
őstag

FR volt ? Én nem csináltam , eddig nincs bajom vele.

(#13043) bajnokpityu válasza Szpisti (#13041) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Jubka: köszönöm!

ment nálam is egy darabig. aztán 2 napja nem.
én semmi előnyét nem találtam, hátrányát annál többet. ninncs időm nagy resethez, meg újra feltelepitgetni. meg csomó banki cuccot eleve nem tudok igy könnyen átvinni.

régi jó volt, nekem minden szempontból jobb. nekem elég jó volt az akksi ezelőtt, ez meg retkebb. samu karórám is fontos, már kikapcsolgattam a BTt, mert, ha a teló wifit v mobilnetet használt, akkor dobálta a BT kapcsolatot. ez se megy.

nem mondom, h véglegesen lemondtam a 10ről, de már 54%on áll a hisuiten a 9.1 letöltése. nem viccelek, ez igy sztem kaka.

és ilyen dolgok miatt útáltam meg anno a mte10pro-t is. valahogy ilyen bajom sose volt LGn, samun. :(

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13044) viewed válasza bajnokpityu (#13039) üzenetére


viewed
tag

Az üzemidő majd helyre áll. Minden főverzió esetén igaz, hogy bizonyos idővel javulni fog (az MI majd megoldja).

(#13045) Zototh64 válasza bajnokpityu (#13043) üzenetére


Zototh64
őstag

Megnézted, hogy két napja mi történt ami miatt rossz lett?
Ott valami valamivel összeakadt.
Viszont, ha vissza állítod, semmi gari nincs rá, hogy nem fog megint összeakadni.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#13046) bajnokpityu válasza viewed (#13044) üzenetére


bajnokpityu
félisten

egy hete volt rá managelni magát.

miért nincs általában a többi márkánál visszaállítási lehetőség, ezen senki se gondolkodott el?

Zototh64: semmit nem szoktam telepitgeteni. 1x belakom, beállítom, nem buzerálom ami működik. semmit nem csináltam vele. és pont ez az dolog, ami eszembe juttatta a két legjobban útált telómat. az oneplus one-t meg a mate 10prot.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13047) Kovaratis válasza bajnokpityu (#13046) üzenetére


Kovaratis
őstag

Visszaállításnál emlékeim szerint lesz időd az újra belakásra. :)

(#13048) gidion90


gidion90
tag

Sziasztok!
Gyári fólia alapból van a kijelzőn?
EMUI 10-zel jön a mate 20 pr-ra is az a plusz, mint amit a mate 30 pro tud kijelző forgatás kezelésével, hogy érzékeli mikor vagy fekvő helyzetben, és akkor nem rotál automatikusan?
Ti fontosnak tartjátok a p30 pro előnyét, hogy 5x zoommal rendelkezik plusz tof kamerával? emiatt vacillálok, mivel a kijelző felbontása a mate 20 pro-nak jobb, csak ebben a kettőben meg designban különbözik.
Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#13049) Szpisti válasza gidion90 (#13048) üzenetére


Szpisti
addikt

Meg a 3D arcfelismerés, meg a sztereo hangszórók... :)
Gyárilag nincs fólia rajta. (A sima Mate 20-on van.

[ Szerkesztve ]

(#13050) bajnokpityu válasza Kovaratis (#13047) üzenetére


bajnokpityu
félisten

igen, nulláról indít,de ahhoz van mentésem alkalmazásokkal, mindennel.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.