Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Plazmacucci válasza Aryon87 (#210) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Huawei-nél sosem a pixel számmal vagy a képkockaszámmal volt a gond... Vagy a képfeldolgozás vagy egyszerűen kevés a hardver, de minden telefon a versenytársaihoz képest alacsonyabb bitrátával rögzít videót, ami nagyon is meglátszik a minőségen. M10P nekem 4K-ban 35-40Mb/s sebességgel rögzített, a sokkal régebbi G4 meg tudott 50-et, mondanom sem kellett melyiket volt jobb nézni... P9 is ilyen volt meg az új P és Mate is ilyen. Szerintem gáz, mikor egy S9 80-90Mb/s-al rögzít tűéles 4K/60 videókat...
Rohadtul nem azt kell nézni, hogy minek, nincs is olyan tévéd, hol nézed vissza, stb., ahogy egyesek itt írják. Egyszerűen ha veszel 330-ért egy zsír új készüléket ami most esett le a futószalagról akkor tudja azt amit a fél évvel régebbi konkurencia. Bocs, a vége nem neked szól :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#252) aprokaroka87 válasza Dare2Live (#250) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az hogy nem megy a 4K/60fps enciding, simán lehet pl gyártói kódek gond.
Ami meg szoftveres gond.

(#253) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Extrém Digitalnal rendelés leadva :)

(#254) #24536576 válasza NY_A (#249) üzenetére


#24536576
törölt tag

30K Antutu pontra kéne izgulnom? 🙄 Remélem ezt te se gondolod komolyan. Mindig elfelejtem, hogy vannak akiknek ez a fontos egy telefonban. Viszont remélem nem fogtok sírva fakadni, amikor az új SD és Exy(amik ennek lesznek a vetélytársai) többet fog gurítani.

(#255) Braddock


Braddock
őstag

Qi fülhallgató töltés pld.

(#256) #35921664 válasza Xeon7 (#253) üzenetére


#35921664
törölt tag

és tényleg nincs fekete...

(#257) balazs0102 válasza balika333 (#224) üzenetére


balazs0102
senior tag

Én pont az S9-et cseréltem P20P-re. Tisztában voltam vele, hogy a fotós képességekben kicsit gyengébb (bár ha nem nagyítod szarrá a képet tök ugyanaz) és videóban bőven alulmarad, mégis sokkal jobban szeretem ezt a telefont mint az S9-et. Jó lenne, ha tényleg vennének egy külsős licenc-et mert a hardver megvan hozzá egyszerűen szar a videós algoritmus. Nem értem miért nem fekszenek rá jobban. Ők nem nézik meg mit tud videóban egy s9 vagy egy oneplus 6? Videóban szerintem még a galaxy s6om is jobban teljesített 1080p 60fps-el.

(#258) balazs0102 válasza Plazmacucci (#251) üzenetére


balazs0102
senior tag

100%, hogy nem kevés a hardver. Ahogy az előző hozzáaszólásomban írtam FullD 60FPS-el szebb videókat készít a galaxy s6 om is. Azt a szintet meg nehogy ne üsse már meg ez. Ez egyszerűen szoftveres probléma.

(#259) ΞΔGLΞ válasza joey04 (#57) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Keresem, kutatom azt a képet, ahol több, mint 360 ezer feletti antutu pontszámmal harangozták be, természetesen eltűnt, vagy nagyon el van dugva...mindegy. Ennek a sok pontszámnak amúgy is játékoknál van főleg értelme, napi rendszer sebességben a xiaomi (ehhez képest) filléres note 5 telója is simán ott van szeren, de akkor is vártam, hogy ez majd kajakból lenyomja, pl a feleségem új xs ájfonnyát, de nem.
Jelenleg két készüléket használok (S9+ és Mate 10 pro).

A mate 10 pro egyszerűen mindenben jobb és szebb is, soha nem volt még olyan készülékem, amit ennyire szerettem, mert aki ismer, tudja max 1, de inkább előtte már cserélek a legújabb flagship-re. Ez az egyik buziságom, és nem tudok leszokni róla, de az m10 pro most tovább fog maradni, mert egyszerűen kicseszett stabil a készülék és formára is az egyik legszebb számomra. Az OS gyorsabb és főleg simább, mint az S9+-on, csak a játékoknál van (néha) egy kis előnye a samsung-nak, de a sima OLED is szebb huawei-nél, mint az S9+ néha már idegesítően túlszaturált xarja.

Ettől függetlenül, biztosan lecserélem azonnal az S9>>>S10-re és nyilvánvalóan látom előre, hogy 4 kamera ide,vagy oda a samsung le fogja nyomni a M20pro-t, de főleg az új fejlesztésű exynos procival ott lesznek az iPhone mellett. Emiatt, akkor már esni fog az ára a huawei-nek és jogosan hiába dobálóznak most ajándék 66 ezer forintos órával.
És újfent a 4 kamera, sajnos, vagy nem sajnos, de az XS egyszerűen szebb képeket és videókat lő alapból, de most mindegyik készüléknél, ami a piacon van, este a huawei viszont jobb nagyon is.
Ahogy írod is, a 855 meg lehet, hogy mind a kettőt lenyomja majd kajakból, de hozzáteszem, hogy valóban nem érdekelnek a számok, ha a rendszersebesség frankó, de ha már évente kijönnek egy új mobillal, akkor abban az 1 évben minden hardver a toppon legyen, ne csak addig, hogy most egy hangyafasznyival előrébb járunk néhány hónapig.
A készülék a "noccs" ellenére is nagyon frankó tervezés, eszméletlen szép, de a 10 pro-nál nem.
Majd eldöntöm még, hogy mi legyen, lehet az s9 készüléket mégis lecserélem erre, a samsung10 debütálásáig, ha addig meg esetleg nagyon bejön használatra a mate 20 pro, akkor az m10 pro-t. Vagy megtartom és oda adom kislányomnak, mert tényleg egy remek forma és készülék a mai napig, főleg, hogy a m10pro-ban még nincs benne semmilyen "buzis" kijelző lekerekítés.

[ Szerkesztve ]

(#260) Plazmacucci válasza balazs0102 (#258) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mivel évek óta így működnek a telefonok, problémáról nem beszélhetünk. Leg kézenfekvőbb az üzleti döntés.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#261) choco01 válasza ΞΔGLΞ (#259) üzenetére


choco01
addikt

[link]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#262) mjani1172 válasza Dare2Live (#250) üzenetére


mjani1172
addikt

Ezt értem. Tényleg csaltak.

De konkrétan mihez kevés a proci ? (Most a video, még nem biztos hogy idesorolódik).

Mi az ami pl. egy Note 9- el megy és ezzel nem?

(#263) NY_A válasza #24536576 (#254) üzenetére


NY_A
őstag

Rémisztő, hogy mennyire nem áll össze benned ez az egész. :D Vagy ezt direkt csinálod? Mindegy is, nem kell megválaszolnod.

(#264) ΞΔGLΞ válasza Plazmacucci (#251) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem gáz, mikor egy S9 80-90Mb/s-al rögzít tűéles 4K/60 videókat...

Jah, minden videót én is az s9 készülékkel rögzítek, tévén visszanézve nem kicsit más az élmény és nem is értem ezt max 4K/30 részét. 2019 derekán már-már "elavultnak" számít!

(#265) ΞΔGLΞ válasza choco01 (#261) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aha, köszi! Akkor "csak" 356" :R

(#266) juuzer válasza joey04 (#244) üzenetére


juuzer
addikt

Szerintem ma már egy középkategóriás telefon is bőven hozza az elvárható sebességet. S7-ről váltottam Mi A1-re és ez is kellően fluid. És elfut rajta az Aszfalt 9 :D

Szerintem tényleg a kamera és a kijelző meg az audio minősége miatt éri meg flagshipet venni.

A telefon meg nagyon tetszik, igaz sokallom az árát kicsit. Meg nekem túl "samsungosra" sikeredett az előlapja a notchot leszámítva.

De ha picit lejjebb megy az ára, szerintem baromi jó vétel lesz :)

Igaz nem tudom mennyire fog pl elmaradni egy Snapdragon 855-től vagy a jövő évi Exynostól teljesítményben. (Igaz ezen optimalizációval könnyen lehet segíteni.) :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#267) gombii


gombii
tag

[Alzán] 305k lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#268) #35921664 válasza gombii (#267) üzenetére


#35921664
törölt tag

de ők nem hivatalos Huawei viszonteladók

(#269) gombii válasza #35921664 (#268) üzenetére


gombii
tag

a gari érvényes itthon is, az óra viszont valóban nem jár hozzá gondolom

(#270) tony_snow


tony_snow
tag

Persze, hogy jó telefon. De én személy szerint elvből nem venném meg, ami kettő tényezőből áll.

1. Kínai.
Nem, nem azért, mert rossz minőségű lenne, vagy mert kevesebbnek (haha) érezném magam, mert kínai telefonom van. Az ok Kína politikája. Észrevétlenül felvásárolják az egész világot. Rengeteg hitel és befektetéssel hatalmas politikai és gazdasági befolyást szereznek mindenhol, de főleg Európában, ahol - csak egy példa -, minden tizedik kikötő már kínai kézben van, és ez még csak a kezdet. Nyilván nem az én vásárlásom után nyert pár ezer forintos profitból vennék meg a következő kikötőt, de elvből nem szeretném ezt az óriási térnyerést támogatni semmilyen szinten. (Kína belpolitikája meg egy másik agyrém, amibe most nem is lenne értelme belemenni.)

2. Mert kínainak érződik.
Ez már szubjektívebb. Nem a minőségre gondolok, mert az már nem hinném, hogy gyengébb lenne, hanem én azt érzem, hogy míg mások valóban fejlesztenek, innoválnak, addig a kínai brandek leginkább azon vannak, hogy hogyan csinálják meg ugyanazt még jobban, amit más egyszer már kitalált. Emiatt nekem az egész kicsit szedett vedettnek érződik.

Ezek csak személyes nézőpontok, természetesen nem kell velük egyetérteni, nem azok ellen szól, akik kínai telefont vásárolnak.

(#271) #35921664 válasza gombii (#269) üzenetére


#35921664
törölt tag

Azt nem bánnám annyira, a videókban látott laggok után + ez a nano memóriakártya izgatja a fantáziám, meg a vezetéknélküli töltő is jó, viszont én továbbra is azt mondom, hogy a Huawei nem garizza az Alzás Mate 20 Pro-t..

(#272) kekkola


kekkola
senior tag

Fizetett hirdetésünket látták. :))

O+8T

(#273) Dare2Live válasza ΞΔGLΞ (#259) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"e a sima OLED is szebb huawei-nél, mint az S9+ néha már idegesítően túlszaturált xarja."

[link]

ha nem tetszik a szaturált átálítod. kb S4óta így van.

"Ettől függetlenül, biztosan lecserélem azonnal az S9>>>S10-re és nyilvánvalóan látom előre, hogy 4 kamera ide,vagy oda a samsung le fogja nyomni a M20pro-t, de főleg az új fejlesztésű exynos procival ott lesznek az iPhone mellett"

Ha úgy sikerül új exynos mint az idei S9es akkor isten mentesen meg tőle.... Na jó nem annyira gáz mint amit pl Kirin 970 és vszeg 980 is de Snapi 845 annyira össze vissza veri rossz nézni. Igen dupla fogyasztással (meg rövid uton throtlingal) teljesítményben tudja azt 9810 mint 845.
[link]

A szubjektív "szebb dolgokra" nem reagálnék.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#274) beyruth82 válasza tony_snow (#270) üzenetére


beyruth82
veterán

Miért zavar hogy kína felvásárol mindent(ahogy a többi gazdasági nagyhatalom is egyébként)?Ha az usa vásárolna fel minden kikötőt akkor az már nem zavarna?Az usa háborús politikája nem zavar?Ha a svédek vagy esetleg a trinidad és tobagóiak vásárolnának fel mindent az miben
lenne más?Csak és kizárólag a kínaiakkal van problémád?Miért?

(#275) HUN]Repa


HUN]Repa
aktív tag

Sima már rendelhető:

Itt már holnapra meg is lenne:

https://ipon.hu/shop/termek/huawei-mate-20-dual-sim-lila/1685632

[ Szerkesztve ]

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#276) choco01


choco01
addikt

Telekom

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#277) juuzer válasza tony_snow (#270) üzenetére


juuzer
addikt

Pedig az Ájfon is kínai meg lassan a Samsungok is. Sőt tippre a Pikszel is. :))

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#278) Juhaszatti válasza juuzer (#277) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Mármint Kínában gyártják :P De nem ott tervezik, ami a lényeg.

Hozzáteszem, nekem semmi bajom a kínai telefonokkal, öcsémnek is egy vérbeli kínait, Meizut ajánlottam. Azóta is szépen teszi a dolgát.

(#279) Hitch


Hitch
aktív tag

Telenornál amint elérhető valaki jelezze nehogy lecsússzunk róla :D

(#280) hito válasza tony_snow (#270) üzenetére


hito
nagyúr

Lődd fel magad a világűrbe, ha hermetikusan el akarsz zárkózni Kínától! Ja nem...már ott is ott vannak :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#281) vasi89 válasza choco01 (#276) üzenetére


vasi89
addikt

ahhoz képest h a telekom mennyire nyomta egy időben a huaweit, 20 ezres havidíj mellett került 210be az eléggé tré. mondjuk a héten újított webshopot a telenor és jelenleg jóval a telekom árai alatt vannak a huwei és samsung telefonok is.

[ Szerkesztve ]

(#282) #24536576 válasza NY_A (#263) üzenetére


#24536576
törölt tag

Hiába akarod rám hárítani a saját hiányosságaidat. :D

(#283) tony_snow válasza beyruth82 (#274) üzenetére


tony_snow
tag

Úgy nehéz lesz beszélgetni, hogy azt hiszed jobban tudod te, hogy én mit gondolok. Mert hogy amiket te feltételezel rólam, azok nem az én gondolataim, és fogalmam sincs honnan szülted őket :). Tudom, te csak kérdezel. Mégis teljesen irrelevánsakat. Egyik gazdasági nagyhatalom sem vásárol fel úgy, mint Kína. Ha Trinidad es Tobago vásárolna fel ilyen mértékben, az pont ugyanígy zavarna.

juuzer:
Dehogy kínai. Attól még, hogy valami made in Vietnam, attól nem lesz vietnámi.

(#284) tony_snow válasza hito (#280) üzenetére


tony_snow
tag

Nyilván nem lehet teljesen. Sosem értettem ezt a végletekben való gondolkodást. Ettől függetlenül tudatosan ahol tudom, leredukálom, pl nem veszek kínai telefont.

(#285) samu2062 válasza gombii (#269) üzenetére


samu2062
aktív tag

Tévedés.
A nem itthon,hivatalosan forgalomba helyezett telefonokkal a huawei szervíz még pénzért sem foglalkozik,akkor sem,ha fizetnél a javításért,nem,hogy garanciában...

(#286) adlersson válasza beyruth82 (#274) üzenetére


adlersson
aktív tag

"Miért zavar hogy kína felvásárol mindent(ahogy a többi gazdasági nagyhatalom is egyébként)?" - Lehet elkerülte a figyelmem, de USA, Japán vagy Németország eddig kevés területet szerzett 99 évre, mely annak következtében jöhetett létre, hogy felesleges / kihasználatlan beruházásokkal adósságba taszították az országot. Ld. Srí Lanka, ahol gazdasági hatása 0, de legalább van egy darab kínai föld véletlenül pont India s*ggében... A Laosznak nyújtott hitel a Maláj-félsziget felé tartó vasút építésére kb. a GDP felét teszi ki, Pakisztán is ugyanúgy ment rinyálni az IMF-hez a kínaiak okozta eladósodás miatt. A hongkongi nagysebességű vasút a várt utasforgalom felét produkálja, versenyképtelen menetidőkkel, árakkal, de mit számít, hiszen a lényeg egy újabb dekadens országrész leláncolása. Lehetne folytatni hosszan a sort.

"Ha az usa vásárolna fel minden kikötőt akkor az már nem zavarna?" - Az USA nem tervgazdaság szerint, pártérdekeket követve működik, úgyhogy annyira nem.

"Csak és kizárólag a kínaiakkal van problémád?Miért?" - Adok neked tanulmányokat, a kínai beruházásokról, kockázatkezelésről (381. oldaltól főleg), kiváló földtörvényekről. Így első körben...

"Az usa háborús politikája nem zavar?" - Ez gyakorlatilag az ultimate, mindent elsöprő érv, amiért utálni kell az USA-t és fényezni a kínaiakat, annak ellenére, hogy utóbbiról sz*rt sem tud senki. Vannak occsó cuccaik, high-tech, XXI. századi kasztrendszer, "kiváló" minőségű, 25000km-nyi nagysebességű vasút, halom metró, bike-share, gazdag turisták... Hát ki gondolná, hogy egy ilyen áldott ország mekkora politikai, gazdasági fertő.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#287) beyruth82 válasza tony_snow (#283) üzenetére


beyruth82
veterán

Én tényleg csak arra voltam kíváncsi a kínai terjeszkedésben az zavar hogy a kínaiak terjeszkednek vagy magának a tőkének az agresszív globális terjeszkedése és ennek negatív hatásai.A tőke amúgy nemzetközi és nincs különbség a francia,angol,amerikai vagy épp kínai nagytőkés között.A világra gyakorolt hatásuk ugyan olyan.Az egyszeri bérmunkás szempontjából pedig teljesen lénygetelen szerintem.Evvel én le is zárom mert ez már tényleg más fórumra való :R

(#288) kali válasza Zsuppim (#232) üzenetére


kali
legenda

Több témában is leírtad már, de szerencsére ez közel sem igaz általánosságban.

Luperator: Az nem a Mate 10 Pro, hanem a Telenor 4G hálózati problémája volt - teljesen azonos feltételek mellett sem jelentkezett más szolgáltatónál a hiba, még ott is csak a Telenor 4G-n, ahol a Telekom és a Telenor közös 4G hálózatot használ, furcsa módon a Telekommal minden okés volt -, ráadásul más gyártójú készüléknél is jelen volt (például Mi Mix 2, amiben teljesen más a SoC...stb.), de szerencsére hamar orvosolták a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#289) -Skylake- válasza Jegesmaci81 (#221) üzenetére


-Skylake-
addikt

Az kemeny, hogy ennyit sikerult felfognod ebbol a keszulekbol.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#290) GALARDO


GALARDO
addikt

T-nél már előrendeltem. Ja, látom már linkelték.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#291) -Skylake- válasza tony_snow (#270) üzenetére


-Skylake-
addikt

1:

Kina lakossaga 2016os adat szerint 1,38milliard fo. Az a vilag 20%-a. Innen mar konnyen belathatjuk, hogy pusztan csak a nagy szamok torvenye alapjan is nagyobb aranyban tudnak a kinaiak jelen lenni barmilyen teruleten, hiszen alapvetoen szignifikansan nagyobb nep mint kb barmelyik masik.

2 : "kínai brandek leginkább azon vannak, hogy hogyan csinálják meg ugyanazt még jobban, amit más egyszer már kitalált. "

Ezt azert izlelgessuk egy kicsit, ugyanis szerintem nincsen ember a galaxisunkban, aki ezt nem egybol az almara huzna ra. Jogosan, teszem hozza.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#292) Jegesmaci81 válasza -Skylake- (#289) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Miért is? Nem volt még a kezemben nem használtam így nehéz még róla véleményt alkotni. Alapvetően egy összelopkodott tákolmánynak tűnik. Semmi saját ötlet semmi plusz. Az egyetlen amiben villant az az üzemidő. Meg hogy fekve is működik a faceid. Persze kérdés hogy mennyire gördülékenyen.

(#293) Plazmacucci válasza -Skylake- (#291) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jaj de hát az alma találta fel az okostelefont :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#294) tony_snow válasza beyruth82 (#287) üzenetére


tony_snow
tag

Ha nagyon ki akarnám forgatni a mondanivalódat, akkor azt írnám, hogy már rasszistának is nézel :).
Nem, nem az a gondom, hogy Kína csinálja, mert én utálom a kínaiakat. Nem utálom a kínaiakat. Kína politikáját utálom.
adlersson fentebb okosabban megfogalmazta mi a problémám, mint ahogy én tudtam volna.

-Skylake-
Első pontodra. Téves eszmefuttatás. Ezen logika mentén szerinted teljesen elfogadható lenne, hogy a világ, Európa, Magyarország 20%-át Kína birtokolja. Az, hogy sokan vannak, számomra nem tesz bizonyos dolgokat elfogadhatóvá. Szerintem érthetően leírtam mi a gondom, ha továbbra sem akarod megérteni, lépjünk túl ezen.

"Ezt azert izlelgessuk egy kicsit, ugyanis szerintem nincsen ember a galaxisunkban, aki ezt nem egybol az almara huzna ra. Jogosan, teszem hozza."

Erre nem is tudom mit írjak. Én biztos nem az apple-re húznám rá, ezek szerint lehet egyedül vagyok a földön ezzel a véleményemmel. Rengeteg hasznos és néhány kevésbé hasznos újítást hoztak. Egymaguk összehasonlíthatatlanul többet, mint az összes kínai telefon brand együttvéve. Nem is értem ezt hogy nem lehet elismerni. Ez már olyan fokú elvakultság, amire szerintem különösebben nincs értelme reagálni. Ja amúgy sosem volt iphone-om, és nem is tervezem.

(#295) Y72


Y72
aktív tag

Előrendelés miatt gyanús nekem az egész. It a PH-n is volt már cikk arról, hogy a felhasználók az igazi tesztelők. A puding próbája az evés, sajnos a tesztek sohasem olyan alaposak ami alapján elköltenék ennyi pénzt, legtöbb csúcs telefon topik összefoglalójában mindig van pár hiba felsorolva.
Az új órájuk viszont érdekelne, erről lesz majd teszt?

[ Szerkesztve ]

(#296) Ateszpapa válasza Y72 (#295) üzenetére


Ateszpapa
addikt

14 napon belül visszaviheted a Telekomhoz is, és visszaáll minden mintha megsem vetted volna.
Addig meg csak kitapasztalod, hogy megfelel-e neked.

(#297) NY_A válasza GALARDO (#290) üzenetére


NY_A
őstag

Neked is kér közel 60 ezer előleget átvételkor? Ezt miért? Kifizetem én ha aztán levonják havidíjból, de remélem nem az ajándék órát akarják kifizettetni.

[ Szerkesztve ]

(#298) GALARDO válasza NY_A (#297) üzenetére


GALARDO
addikt

? Ja, elírtam, ennyire akarom már. Előrendelhetőt akartam írni. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#299) kali válasza NY_A (#297) üzenetére


kali
legenda

Új vagy meglévő, de adott tekintetben problémás előfizetőktől szokott csak kérni a rendszer, kivéve persze, ha épp problémásan működik - volt már ilyen gond, tőlem is kért mobil előleget, még a 20+ éves, a legmagasabb, platina kiemeltségű előfizetésre is, de aztán orvosolták a hibát.
Megnéztem most egy Mate 20 Pro előrendelést, nem kér mobil előleget még az arany kiemeltségűre sem.

[ Szerkesztve ]

(#300) Dare2Live válasza beyruth82 (#287) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"A tőke amúgy nemzetközi és nincs különbség a francia,angol,amerikai vagy épp kínai nagytőkés között. + Az egyszeri bérmunkás szempontjából pedig teljesen lénygetelen szerintem."

Ha multiztál volna akkor tudnád, hogy ez nagyon-nagyon nem így van. Egy "Nyugati"/US cégnél ahol értik a pl individum fogalmát dolgozni teljesen más mint egy "Keleti"/Japánnál ahol a vezetőség azt se érti, hogy az ember, élet értelme nem az, hogy átdolgozhassa az életeté az adott cégért.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.