Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Litván Zongora válasza jani70 (#3996) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Most találtam meg a 146-ost Hisuite-tal, elvileg gyorsít az ujjlenyomat-olvasáson és az arcfelismerésen is. Nekem eddig utóbbi elég esetlegesen ment, néha az volt az érzésem, meg sem kísérli a felismerést, eleve az ujjlenyomatot ajánlotta csak föl. Most mintha készségesebb lenne, de majd figyelgetem.
Amúgy valaki kérdezte a készenléti merülést, nekem is ledobott vagy 6-8%-ot éjjel - be volt kapcsolva a wi-fi, és a nagyobb fogyasztású szoftverek közül az Egészség emelkedett ki. Ezt el se indítottam eddig, úgyhogy elég érdekes... Mindenesetre letiltottam, majd meglátjuk, ma éjjel mit tud.
Amúgy most a második nap végén van 20%-on, most tettem töltőre - rossznak semmiképp se mondanám.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#4002) DrJaka válasza Pityu99 (#4000) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Igen, jól érted. Ettől függetlenül nem zárható ki hogy ha elb@ssza aki felrakta, lojális lesz, és kicseréli neked ingyen.

Ez a 6 ezer ft nem olcsó. (mihez képest) Ahhoz képest viszont ha egy 3ezer forintosat veszel le a falról, annak egy ezres a felrakása. Viszont 6ezerért ezzel sokkal több meló van.

Huawei Mate 20 prO

(#4003) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok és két telefont szemeltem ki, az egyik egy P20 Pro a másik meg Mate 20 Pro.

A kérdésem az lenne, szerintetek melyiket érdemesebb megvenni? Ár tekintetében az eltérés a kettő között “nem számít” hosszú távra szeretném venni a telefont.

Mate 20-ról sok helyen hallottam hogy komoly gondok vanna a készülékkel. Erről tudtok mondani egy keveset? Illetve arról van infó, hogy a Mate 20-at miért nem lehet a Vodafone-nál kapni?

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4004) Pityu99 válasza DrJaka (#4002) üzenetére


Pityu99
tag

Oké, hogy több vele a meló, de az anyagköltsége akkor is valahol 50 és 100 forint között van. A maradék összegért pont elvárná az ember, hogy vállaljon felelősséget a munkájáért, takarítsa le normálisan a telefont és ne kerüljön alá kosz és levegő. Ennyi pénzért ez lenne a minimum.
Rakattam már fel telefonra párszor mobilosnál fóliát, volt, hogy elcseszte, ferde lett és pici szösz is maradt alatta, szó nélkül lehúzta, kuka és rakott fel másikat. Természetesen egyet kellett kifizetnem csak. Pedig az csak egy 800 forintos fólia volt, de az ezer forintos munkadíjban pont benne volt ez a felelősség.

(#4005) KoNZoLik@ válasza Ra's al Ghul (#4003) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

"Mate 20-ról sok helyen hallottam hogy komoly gondok vanna a készülékkel"
Most a sima Mate20-ról vagy a Pro-ról hallottál ezt-azt?

Konkrétan mire gondolsz illetve miket hallottál, mert én pl mindenhol csak jókat hallottam/láttam mielőtt vásárlásra adtam a fejemet, és 1 percig sem bántam meg, hogy ezt vettem!
Ami volt/van még talán egy pár db készüléknél az a zöldülés, és ennyi ami" hibát" tudnék mondani! De minden új készülék megjelenésekor vannak előforduló hibák, ez elkerülhetetlen🙄

Ha te tudsz még komoly gondokat amit írtál, hogy hallottad akkor megoszthatnád velünk👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4006) SlayR


SlayR
senior tag

Nah látom nagy változás még nem lett... ;] :DDD Nagy gondok sokszor a fejekben vannak, nem a készülék(ek)kel....nem csak jelent esetben.:DDD
Amúgy akik még ragaszkodnak úgyis a témához: https://www.youtube.com/watch?v=blYlnUt4S_0&t=93s

[ Szerkesztve ]

(#4007) Ra's al Ghul válasza KoNZoLik@ (#4005) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Szia!

Hát sajnos konkrét hibákat nem hallottam kivétel a kijelző zöldülést.
Amiket hallottam ott konkrét hibák nem kerültek megnevezésre, viszont nem egy ismerősöm szidja a telefont, hogy hát ne vegyek mert csak szívni fogok vele... éppen ezért kérdeztem titeket, nektek mik a tapasztalataitok. Örömmel hallom, hogy nincs nagy gond a telefonnal mivel nekem nagyon tetszik. Amúgy iPhone-ról váltanék...
Már csak az a rejtély, hogy mennyi idő kb. mire beszerzik a telefont Vodafone-nál de ezt majd megkérdezem tőlük telefonon.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4008) kakuk.tamas válasza Ra's al Ghul (#4007) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

"Amiket hallottam ott konkrét hibák nem kerültek megnevezésre"
Fogadjunk, hogy egy Apple fan mondta. :DD

Egyébként semmi gond a telefonnal, tökéletes! Imádom!

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4009) SlayR válasza Ra's al Ghul (#4007) üzenetére


SlayR
senior tag

Az elmúlt 2hétből röviden:

X Y helyenf elrakott üvegfólia mivel nem lett jó az adott ember elkezdett panaszkodni, de abolt ahelyett hogy a fóliára beismerte volna, hogy leeh tnem tökéletes az adott eladó elárulta azt a "titkot" hogy igazából a zöldülésen kívül a Huawei elrontotta az ujjlenyomatolvasót is...
Sok hibának felróható dolog meg még mindig igencsak a stagnáló Pie rendszernek köszönhető mivel még sokan csesznek továbbra is frissítéseket adni az appoknak...
Az igazi hiba és már tényleg nehezen szó nélkül hagyható a zöldüléssel kapcsolatos hivatalos közlemény, de már több helyen mondták,hogy pl szolgáltatók csak a BOE-t kapják készülékben.
Van aki úgyis panaszkodik, hogy a szomszéd öccsének az unokatestvérének a szobatársa mesélte alapján...
Jah és írhatnám csak pl Magyarósi Csaba új videóját is a pozitívumok mellett, de akkor jönnének páran a szokásos "biztos le van fizetve" dologgal :U :U

[ Szerkesztve ]

(#4010) etnies válasza Eagl3 (#3975) üzenetére


etnies
senior tag

Akinek karcolódik, az nem vigyázz rá. Fizikát nem lehet megbszni.
Egy hónapja hordom a zsebemben, nulla mikrókarc. A titok annyi, hogy semmi más nincs abban a zsebben.
Szoktam törölgetni a pólómmal, ha ujjlenyomatos, stb. Nekem soha nem volt gondom a Gorilla glass-os telefonjaimmal.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#4011) kakuk100


kakuk100
őstag

Vajon mi lehet az oka, hogy ez a telefon még nem jelent meg a DxOmark-on? Nem mintha olyan sokat adnék a véleményükre, csak furcsállom. :F

(#4012) bigsee válasza SlayR (#4006) üzenetére


bigsee
addikt

Fiókban billentyűzet: ifixit.com :DDD

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#4014) KoNZoLik@ válasza Ra's al Ghul (#4007) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mellé nem fogsz nyúlni vele az biztos, a szívedre hallgass ne pedig másra, főleg ilyen lejárató fake videókra és trollokra pláne ne👍 Ha tetszik és megengedheted magadnak sokat ne gondolkozz, vedd meg!
Ha meglesz írjál majd, hogy tetszik kíváncsian várom!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4015) HUTCHDB válasza SlayR (#4009) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

" pl Magyarósi Csaba új videóját is a pozitívumok mellett, de akkor jönnének páran a szokásos "biztos le van fizetve" dologgal"

Háááát biztos, hogy lefizették!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4016) SlayR válasza HUTCHDB (#4015) üzenetére


SlayR
senior tag

:DD :DD :DD

(#4017) NY_A válasza HUTCHDB (#4015) üzenetére


NY_A
őstag

Nem csak Huawei volt abban a videóban. Fizethetett bárki. :)

(#4018) KoNZoLik@ válasza HUTCHDB (#4015) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez jó😀😅

Amúgy ezeket a videókat nem szabad komolyan venni👍
Aki ezek miatt vesz meg egy adott terméket, az jó nagy marha!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4019) HUTCHDB válasza SlayR (#4016) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Sajnos nehez mar a mai android vilagban ujdonsagot hozni.
En itt a forumban korabban is leirtam, hogy egy koppintas halmaz a telefon, akkor azonnal lehurrograk.
Szinten leirtam, hogy a MM-ban kirakott darab akad, darabos, jott az, hogy a demo program, stb.
Vegul ki akartam megis probalni, es vettem is egyet, de ugyanaz lett nalam, mint a mate 10 pro-nal, hogy minden erzetem igazolva lett, es fel napig nem tudtam hasznalni a telefont.
Masnap el is adtam.
Vehettem ismet s9 plus-t.
Ez a sajat velemenyem, bar volt itt mar korabban egy srac, aki samsungra valtott, es leirta a kb. a hasonlo velemenyet.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4020) SlayR válasza HUTCHDB (#4019) üzenetére


SlayR
senior tag

Én nem szeretek állandó töltő közelbe lenni így nálam a Samsung S8 óta kiesett :D

[ Szerkesztve ]

(#4021) KoNZoLik@ válasza HUTCHDB (#4019) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én csak a darabosságra szeretnék reagálni, hát nem tudom, hogy te milyen alkalmazásokat illetve miként használod a telefonokat, viszont én elmondhatom az én használati szokásaimmal, hogy ilyen smooth készülékem még soha nem volt! Tehát általában minimum 7-8 alkalmazás fut folyamatosan+szinkronizálás stb... és én még egy megröccenéssel sem találkoztam🙄
S9+😀ne haragudj de 9 hónapig volt nekem is második telefonként funkcionált, és a közelébe sem jöhet ennek semmiben😅

Az említett Mi8 valóban ár/érték arányban verhetetlen, az is volt 2db de valami hiányzott, nem vagyunk egyformák👍

Ja a teszteket meg tényleg hanyagoljuk, 85% fals!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4022) HUTCHDB válasza SlayR (#4020) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Felesleges ebbe a demagog adok-kapokba belemenni.
Siman tud a sima s9 is 4-5 ora SOT-ot, mig a plus meg 6-7 orat.
Ami a legdurvabb, az a Mi8. Vejemnek az van, kepes 8-9-et is a joval kisebb akkuval.
Tudom a youtube-on ott vannak a tesztek, de en inkabb hiszek a sajat szememnek, sajat tapasztalatomnak hiszek.
Nem kivanok trollkodni, mert a mate 8 -at nagyon imadtam, kb. 1 evig megvolt, (ami nalam nagy szo) nagyon nagyon drukkolok a huaweinek, hogy ismet nyerje el a bizalmamat.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4023) SlayR válasza HUTCHDB (#4022) üzenetére


SlayR
senior tag

Ez nem adok kapok mind az S9+hoz mind a Note9hez volt szerencsém mivel ismeretségi körben elég sok újdonság megfordul, és teszt alá is kerül....azoknak adok a szavára és azok alapján ítélek amit látok, és amit azok a személyek akik ha valami felé elvakulva is mutatnak abból tudnak kellően megnyilvánítani. Ami meg a Magyarósi témáját illeti aki már látta videóját vagy ismeri az tudja, hogy más egy agyon ajnározós videó vagy egy olyan ember véleménye és tapasztalat használata egy készüléknél ami messze áll az ő világától, és nem is ahhoz ad hogy ki mit döntsön a megvételnél, csak akik hozzá sem nyúltak egy egy gyártó cuccához mert nem érdekelte őket most pedig mégis kézbe fogják....

(#4024) kakuk100 válasza SlayR (#4013) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm szépen! :R

(#4025) HUTCHDB válasza SlayR (#4023) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mogyi kezbe vette, csinalt egy tesztyoutubeajnarozo videot, majd hasznalja tovabb az iphone-at.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4026) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

S9+6-7 óra SOT nekem soha nem volt meg, jó az 4-5-nek is👍
Még 47% van az aksiban és most vagyok itt!

Ez lesz 8 óra a nap végére és még az aksiban is minimum 15%😀
Azért ez nagyon jó, mondjuk az tény, hogy az Mi8 is tudja ezt, de az S9+ nem :(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4027) HUTCHDB válasza KoNZoLik@ (#4026) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Jo lesz az s9 plus-nal 7 oranak is. Sajat hasznalat:

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4028) KoNZoLik@ válasza HUTCHDB (#4027) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

6óra 13perc a kijelző időd😀 Ha leviszed nullára akkor igen meglehet a 7 óra😀
Ha én levinném 10%alá akkor 9 óra, az a 2 óra plusz azért rengeteg!
Mindegy, nekem 5-6 óránál több nem igen jött össze ezért is adtam el, mivel nekem egész nap kell, hogy bírja egy telefon👍 Eddig csak ez bírta ilyen strapa mellett mint ahogy én használom, mindenkinek másra van igénye, nekem ez nagyon számít KB 90%-ban ez döntötte el+az, hogy 40 perc alatt teletolja az aksit ha arról van szó, egyszóval brutális🙄

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4029) laci laci válasza HUTCHDB (#4015) üzenetére


laci laci
addikt

Én mindig nézem, nagyon profi blogger

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#4030) Pityu99 válasza HUTCHDB (#4025) üzenetére


Pityu99
tag

Amit egyre jobban utál és ennek igen sűrűn hangot is ad. Csak mivel oda köti a munkája, az élete, ezért nem tud/akar/túl sok idő lenne átállni. Elmondta már párszor a videóiban, ha rendszeres követője vagy láttad biztos.

(#4031) Fantomas80 válasza p2pp (#3987) üzenetére


Fantomas80
tag

Akkor ezek szerint Kecskeméten is van ilyen szolgáltatás? :)

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#4032) etnies válasza HUTCHDB (#4027) üzenetére


etnies
senior tag

75%-ra tölt nulláról Samsungod?
Mert ez az igazi fejlesztés. Rájöttek, hogy új technológia nélkül nem lesz szintlépés, a töltés sebességét még lehetett emelni, meglépték.
Ebben nagy a M20 pro. Hazamegyek, rárakom a töltőre, lefürdök és megvacsorázom, 100% a teló.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#4033) Kohattyu válasza etnies (#4032) üzenetére


Kohattyu
csendes tag

Ezek szerint még mindig kevesen tudják,hogy nem célszerű 100%-ra feltölteni,de még 90%-ra sem.Bár aki 1-2 évente cseréli,annak tök mindegy. Na ezért sem veszek pl. használt telefont.

[ Szerkesztve ]

(#4034) Süvi


Süvi
őstag

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni a garanciával kapcsolatban.
Egyes helyeken 1 év garanciát írnak (jellemzően sufnyigsm), még máshol kettőt.
Mindegyik esetében lehet érvényesíteni a háztól házig garanciát?
Tudnátok segíteni, hogy pontosan hogy van ez?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#4035) KoNZoLik@ válasza Süvi (#4034) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Sufnyigsm-ben felejtsd el a háztól-házig garanciát, azok eleve bolti garanciát adnak azért is 1 év, semmi esetre sem vennék ezektől semmit!
Szolgáltatónáll kell venni azok gyári 2 évet adnak és ott van ez az opció, illetve ha közvetlenül a gyártótól veszed meg😀

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4036) Süvi válasza KoNZoLik@ (#4035) üzenetére


Süvi
őstag

A gyártón a hivatalos viszonteladokat érted?

[ Szerkesztve ]

(#4037) etnies válasza Süvi (#4034) üzenetére


etnies
senior tag

A sufni gsm-ben addig tart a gari, amíg kilépsz az ajtón.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#4038) KoNZoLik@ válasza Süvi (#4036) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pontosan, vagy ha van hivatalos Huawei bolt valahol az országban, amiről fogalmam sincs de gondolom csak van, akkor ott👍

etnies-ennyi😅👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4039) etnies válasza Kohattyu (#4033) üzenetére


etnies
senior tag

Még mindig itt tartunk :D
Figy, ha szar az aksim, akkor veszek bele másikat. Ha futja egy ilyen telóra, akkor az aksicserét is kibírom.
Akinek nem fér bele, az lehet hogy olcsóbb modellt kellene válasszon. Szerintem.
Nem bírom azokat, akiknek ott a kezükben a flagship, aztán hó végén meg nincs 10.000 a számláján. Amikor nem volt pénzem, akkor olcsóbb telefonokat vettem.

Továbbá: ha feltöltöd naponta egyszer 100%-ra és nem hagyod rajta egész estére, akkor nem lesz baja. Tapasztalat.
Ja, 2 év múlva úgy is új telefonom lesz, ahogy az elmúlt 20 évben mindig is történt.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#4040) KoNZoLik@ válasza Kohattyu (#4033) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mindig minden telefonomat feltöltöttem 100%-ra és soha nem volt bajom egyikkel sem, nem kellett aksit cseréltetnem bennük! Sőt a legtöbbnél egész éjszaka rajta volt a töltő mivel csak azért nem keltem fel az éjszaka közepén, hogy lehúzzam! Azokkal sem történt semmi rossz😀 Már sokszor le lett írva, hogy bele van építve a készülékekbe túltöltöttség elleni védelem, tehát ha rajta is van az áramon csak annyit enged bele amennyi kell utána szépen kikapcsol, ergo semmi de semmi nincs ami miatt szétb@szódna az aksi👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4041) WiZARD válasza etnies (#4039) üzenetére


WiZARD
addikt

Nem a 10ezer forintról van szó,hanem a szervizbe rohangálásról, a munka minőségéről, hogy utána nem lesz vizálló a telefon, stb...

Nem a rajtahagyás a gáz, hanem a 100%-nál lévő akkufeszültség (4,4V környéke), ami nem az akku barátja. De a marketing anyagban jobban hangzik, hogy így 4200 mAh akku van benne. (ami 4,2V mellett lenne 3800 mAh)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#4042) KoNZoLik@ válasza WiZARD (#4041) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

"Nem a 10ezer forintról van szó,hanem a szervizbe rohangálásról, a munka minőségéről, hogy utána nem lesz vizálló a telefon, stb"

Ne butáskodj már😀
Beviszed hangsúlyozom egy hivatalos márkaszervízbe, és ott a helyszínen megcsinálják 1 óra alatt az aksi cserét és gyári állapotba rakják, tehát ha vízálló a telefon kutya kötelességük ugyan úgy leszigetelni és úgy visszaadni a készüléket! Mellékesen jegyzem meg ha van egy kis affinitásod és eszközeid akkor otthon te magad is simán megtudod csinálni 1 óra alatt😀
Mondjuk így😀

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4043) Eli577


Eli577
senior tag

Aki lassúnak érzi az arcfelismerést, annak javaslom, hogy kapcsolja ki a szemkontaktus kötelező voltát a beállításoknál. Ha az nincs bekapcsolva, akkor annyi ideje sincs az embernek, hogy elszamoljon egyig és már fel is oldotta.
Az ujjnyomatolvasó nem tökéletes, de például messze jobb, mint ami az S8-on volt (arról jövök), persze a jobb optikai ujjnyomatolvasók kisebb hibaszazalekkal dolgoznak, de szerintem ez is elég jó.

[ Szerkesztve ]

(#4044) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ezt próbálta már valaki? Nagyon bejövős. Ezt a gyári kamera app tudja, vagy fel kell hozzá valamit rakni?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4045) etnies válasza WiZARD (#4041) üzenetére


etnies
senior tag

Hivatalos szervizben vízálló marad a telefon, garantálják.
Az óráimat is szervizbe viszem. Kétféle csere van, az egyik drágább és tovább tart, cserébe papíron garantált a vízállóság.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#4046) Kohattyu válasza KoNZoLik@ (#4040) üzenetére


Kohattyu
csendes tag

Még mindig itt tartunk.Nem a túltöltésről van szó, hanem, hogy ne legyen 100%-ra feltöltve, csak kb 85%-ra max. Ne legyen lemerítve 30% alá. Ezzel a kapacitás képessége van kitolva időben. Persze nem megy tönkre és nem is arról volt szó, hogy tönkre megy. Ja és csak ajánlás, mert pl jómagam nem veszek semmiféle "holmit" pár évente, ha van rá pénz akkor sem, nem ez számít, hanem a józan ész. Nem csak a telefonról szól az élet. Persze kinek mi, és ki ki aszerint él, ahogy gondolja, teheti.

[ Szerkesztve ]

(#4047) etnies válasza Kohattyu (#4046) üzenetére


etnies
senior tag

Valakinek nincs kedve a százalékokat csekkolni állandóan. Telefon van értem és nem forditva.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#4048) KoNZoLik@ válasza etnies (#4047) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ennyi a történet, használom nem pedig figyelgetem, hogy mennyire töltsem fel meg merítsem le :C
Lemerül úgy is figyelmeztet, rádugom töltőre 40perc és 100%😀 Aztán kezdem előlről😅

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#4049) NY_A


NY_A
őstag

Annak aki kétévente vagy korábban cseréli a telefonját nem feltétlen kell ezzel a töltési mizériával foglalkozni. Annyit ki fog bírni. Én speciel pont 30-80 között használom de így is adja ki a napi rutin.

(#4050) ravebp válasza NY_A (#4049) üzenetére


ravebp
senior tag

Samukkal érdekes lenne ha csak 80%ig tölteném.

Rave

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.