Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16004) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok! ki milyen hydrogel fóliát ajánl aliexpressről?
illetve régebben hallottam hogy azokat a készülékeket amelybe az első generációs kijelző került akkor cserélték őket, nos most eljött az idő hogy beadjam szervizbe, (néha sima töltés, néha szuper töltés illetve beszéd mikrofon hiba miatt (mind kettőt kitakaritottam) ) ez még mindig igy van hogy ezeket a készülékeket egyből cserélik vagy javitsák mostmár őket ? jelzem a kijelzőm hibátlan.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#16005) nebancsa


nebancsa
senior tag

Létezik olyan hogy üvegfólia? Ez nem valami félrefordítás? Most vagy fólia vagy üveg kijelzővédő van nem? Az ára kedvező, de mindenképpen üveget szeretnék a telefonra. Tegnap leejtettem a telefonom, és szerencsére csak a védőüveg törött rajta össze.
[link]

(#16006) antal750


antal750
aktív tag

Ezt olvastátok már?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#16007) pepetech válasza nebancsa (#16005) üzenetére


pepetech
őstag

Gondolom azért írják így mert az üveg alatt ami a kijelzőre tapad az fólia. Én már többször szedtem le telefonról üveg fóliát teljesen ellene vagyok. Most hogy megvettem használtan a mate 20 pro-t az volt az első hogy letéptem róla a fóliát... És amikor törik az üveg látni hogy van alatta fólia. Bár lehet félre fordítás is.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#16008) Fredy02


Fredy02
tag

Sziasztok!
Sajnos lefrissült éjszaka a telefonom, pedig nem engedtem neki. A hívásrögzítőm nem működik, (ezt olvastam is korábban főleg ezért nem engedtem neki a frissítést) elég sürgős lenne, hogy újból működjön. Van valami gyors megoldás vagy downgrade?

S23U

(#16009) bagyulus válasza Fredy02 (#16008) üzenetére


bagyulus
tag

Szia! Keress vissza. #15820

[ Szerkesztve ]

(#16010) pajorgergo válasza nebancsa (#16005) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Keresd vissza a #15993 hozzászólásom. Type Gorilla üvegfólia. Szépen illeszkedik és a kijelző alatti ujjlenyomat olvasó is szépen működik.

(#16011) nebancsa válasza pajorgergo (#16010) üzenetére


nebancsa
senior tag

Igen megrendeltem, bár sokkolt az ára. A kijelző törésnél sírva is fakadtam volna... Régi lg készülékemnél a kijelző csere 10e ből megállt. Itt a védő üveg postával majd 8e. Rendeltem ali.-sat is ott a 2db. 2.500-ból megáll, csak lehet 2 hónap mire megjön....

(#16012) pajorgergo válasza nebancsa (#16011) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Én 8-ért rakattam fel 😂 De ezt nem nyomja fel a tokom, az alisok ilyen távtartósak, azoknál nem működik az ujjlenyomat olvasó.
Hidrogel csodákat elengedtem, nem akarom összekenni bármivel a kijelzőt.
Próbáltam az öngyógyítós fóliákat, de mondom 6-ért vagy felrakok egy új fóliát, vagy ezt 8-ért 😃
De nem bántam meg

(#16013) dutrás válasza pajorgergo (#16012) üzenetére


dutrás
őstag

A hidrogelfólia nem keni össze a kijelzőt. A lányomnak ilyet szoktam felrakni.
Én folyadékosat használok ami UV fényre megköt. Tökéletes. Sokszor mentett már meg kijelzőcserétől.

P50 pro/P40 Lite

(#16014) Fredy02 válasza bagyulus (#16009) üzenetére


Fredy02
tag

Hálás köszönet! :R

S23U

(#16015) RR-13 válasza Fredy02 (#16014) üzenetére


RR-13
őstag

Sikerült leszedni? ;)

(#16016) RR-13 válasza antal750 (#16006) üzenetére


RR-13
őstag

Ez nagyon jó hír, azoknak, akiket érint, minket ugye nem, de akkor is nagy előrelépés, ha valóban jól működik a megoldás.:K

(#16017) Szpisti válasza RR-13 (#16016) üzenetére


Szpisti
addikt

Jó hír, de úgy olvastam, hogy a legutolsó frissítéssel nem működik az sem. Downgrade-elni kell, akkor pedig mégsem az igazi...

(#16018) RR-13 válasza Szpisti (#16017) üzenetére


RR-13
őstag

Azt nem olvastam, de akkor majd megoldják a frissítésre is szerintem. :K

(#16019) mjani1172 válasza RR-13 (#16018) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem szeretnék ünneprontó lenni, de ezek tákolmányok.
Én pont azért vettem Huaweit mert csak használni kell, nem olyan mint a legtöbb kínai pl Xiaomi. Nem fagy, nem lassul, és működik. Ott minden egyes topicban csak a bütykölés megy, a mai napig, még mi pro ultra topicban is. Ez nem megy, az nem megy, eu rom global rom, indiai régió, stb....
Ez a 3.Huawei-em, 1000 óránként újraindítom és ennyi, tökéletes.
Szarakodni nincs kedvem, időm.

[ Szerkesztve ]

(#16020) Szpisti válasza mjani1172 (#16019) üzenetére


Szpisti
addikt

Így is van. Ahogy a számomra fontos dolgok lehetségessé válnak mókolás nélkül az új Huawei modellekben is, (Megjelennek a hiányzó appok az AppGallery-ben, stb.) már cserélem is le, de addig tökéletes a Mate 20 Pro...

(#16021) nebancsa válasza pajorgergo (#16012) üzenetére


nebancsa
senior tag

Hát én kifogtam valami selejtet :( Nem illeszkedik rendesen a kijelzőhöz, két oldalt van 1-1cm-es légrés. Így nem ajánlom senkinek ezt a Gorilla védőüveget. Nilkin-el nem volt ilyen gondom és olcsóbb is.

(#16022) pajorgergo válasza nebancsa (#16021) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Az baj, nekem szépen illeszkedik pedig mindkét oldalon :(

(#16023) RR-13 válasza mjani1172 (#16019) üzenetére


RR-13
őstag

Lehet, de én nem figyelem azokat, amiket írtál. :N
Mivel nem is érint engem, ezért csak véleményt írtam, hogy valakinek az is megoldás lehet. :K

(#16024) rdt89 válasza antal750 (#16006) üzenetére


rdt89
addikt

Köszi, ez nagyon jó hír, ha nem gond a P40 Pro fórumon megosztottam, a srácok nagyon fognak neki örülni! :R :R :R

(#16025) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

biztos észrevettétek, h fosul szól az USBs headset.
átalakitóval is, anélkül is. poenból kipróbáltam egy youtube hangtesztet, bazeg, ez mono...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#16026) bajnokpityu válasza bajnokpityu (#16025) üzenetére


bajnokpityu
félisten

[link] Miért van ez alapban bekapcsolva????

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#16027) dualcore válasza bajnokpityu (#16026) üzenetére


dualcore
őstag

Nekem nem volt alapban bekapcsolva, direkt néztem az FR után is.

(#16028) Szpisti válasza bajnokpityu (#16026) üzenetére


Szpisti
addikt

Nekem nincs bekapcsolva alapból.

(#16029) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Na ki fogja telepiteni?
[link]

(#16030) bajnokpityu válasza Szpisti (#16028) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Bontatlan új telot vettem anno, sose engedtem ilyeneket, mégis első perctől fogva Mono volt. Nagyon sokkal jobb így, nem kell feltétlen Bt füles.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#16031) Szpisti válasza Jack Oneill (#16029) üzenetére


Szpisti
addikt

Én nem hiszem. Hiszen azon sem lesz GMS. Pont ez a problémám az új modelekkel... Egyenlőre kivárok, hátha javulni fog a helyzet a HMS-el...

[ Szerkesztve ]

(#16032) antal750 válasza rdt89 (#16024) üzenetére


antal750
aktív tag

Ez volt a cél

(#16033) antal750


antal750
aktív tag

Hátha valakit érdekel.
Turbado.hu érdekesség bedőlt a cég [link]

[ Szerkesztve ]

(#16034) nebancsa


nebancsa
senior tag

Mondjuk kabaré amit ezek a világ márkák csinálnak a garanciával. Nem mindegy hol veszem ha az ő terméküket veszi az ember? Azonosítókkal mindent tudnak a telefonról... Még jobban is járnak ha egy németben vett telefont magyar szervíz javít.

(#16035) McSico válasza antal750 (#16033) üzenetére


McSico
senior tag

Még jó hogy nem náluk vettem. De csak azért mert nem volt náluk Twilight színben. :DD
Ezért érdemes kicsit utánanézni a cégnek. Mert ha ha csak 1-2 éve üzemel, akkor azt érdemes fenntartásokkal kezelni, ha már valaki ilyen alternatív beszerzésre adja a fejét. Ha eltűnik a bolt, akkor a gariztatással lesznek gondok.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#16036) Fifi válasza McSico (#16035) üzenetére


Fifi
őstag

Én náluk vettem 2019. augusztusában 2 év garanciával. :U

A telefonban a támogatás alkalmazás is érvényes garanciát jelez és anno a Huaweit felhívtam és IMEI alapján ők is azt mondták, hogy tudom náluk garanciáztatni közvetlenül.
Remélem nem kerül rá sor.

(#16037) bajnokpityu válasza Fifi (#16036) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Azért rohadtul lehetett tudni, h nem fehér a biznisz.
Ahogy a számlákkal bántak csere, visszavitel esetén az nemtom hogy lehet tiszta.
Aztán bemakoltam alzan egy magyar garis at alig drágábban mint a sufnik.

Akkut cserélt már vki? 10korul van a gyári, ha meglesz még tavasszal a turaszezon előtt, akkor cserélem.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#16038) bzoley válasza bajnokpityu (#16037) üzenetére


bzoley
veterán

Nem rég vettem egy akkut. Aliról "istibizti" eredeti 2900-ért. Közben a hátlapot is levettem. De mire ideért, a telefon megjavult, úgyhogy a csere elmaradt.

[ Szerkesztve ]

(#16039) Szpisti válasza bajnokpityu (#16037) üzenetére


Szpisti
addikt

Április elején jár le a gari a telómról (eredetileg január elején járt volna le, de amikor volt az a bizonyos "kiterjesztett garancia" akció én rátoltam azt is +3hónap) így én előtte egy hónappal fogom beadni aksicserére, de szigorúan a körúti szervízükbe. Most se rossz az aksi, de kezd érződni, hogy kevésbé bírja már, igaz az AccuBattery Pro szerint még 89%-os.

(#16040) z67 válasza Szpisti (#16039) üzenetére


z67
őstag

Miért körút? A MOM parknál meg lehetett várni a cserét. A körútinál pökhendibb, lekezelő csapattal még nem volt dolgom.

(#16041) Szpisti válasza z67 (#16040) üzenetére


Szpisti
addikt

Nekem itt valaki azt mondta, hogy úgy tudja a MOM parki boltból is a TMX-be küldik a telót, azt meg kerülném messziről...
De akkor persze a MOM park is jó, sőt jobb, mert van parkolóhely.

[ Szerkesztve ]

(#16042) z67 válasza Szpisti (#16041) üzenetére


z67
őstag

Ajanlom. Helyben javítják. Előző delutan fel 5-kor voltam. Inkabb visszahivtak a ragasztás miatt masnapra. Mert amúgy ott kellett volna hagynom éjszakára. A kijelzőt is megnézték, de az nem volt cseres. Ez is TMX és a József körút is. De nekem volt velük Budaörsön is kellemes csalódásom a Samsung drive-nal. Ott is megvaros kijelzőcsere.

(#16043) RR-13 válasza z67 (#16040) üzenetére


RR-13
őstag

Teljesen egyetértek! :K
A körúti boltba "parasztok" voltak pl. decemberben... úgy beszéltek az ügyfél háta mögött az "ügyfelekről", hogy ha azt valaki meghallaná soha többet nem tenné be a lábát hozzájuk! :(((
A saját fülemmel hallottam véletlen, hogy miket mondtak kettő ügyfélről is...:W

MOM parknál meg lehet várni a cserét? Az nagyon jó dolog. :C

(#16044) z67 válasza RR-13 (#16043) üzenetére


z67
őstag

Nekem fel 10-kor delet mondtak, én ugyan eljöttem, de ha van időd akkor úgy gondolom megvárható. A lényeg nálam a napon belüliség volt.

(#16045) Fifi válasza z67 (#16040) üzenetére


Fifi
őstag

Ez jó hír, ha szervizelni kellene, akkor napon belül megvan.
Vidéki lévén nem tudom, hogy a szerviz hol van a MOM-nál. A Planet GSM lenne az? :B

(#16046) Fifi válasza Fifi (#16045) üzenetére


Fifi
őstag

Tárgytalan megvan, a HillSide Irodaházban van nem a MOM-ban.

(#16047) spartan44


spartan44
tag

Hellósztok!

Ti megkaptátok az októberi vagy a novemberi biztonsági frissítést?
Nekem még csak a szeptemberi van.
Nem mintha most rinyálni akarnék, mert amúgy nálam minden rendben van, csak kíváncsiság. :) Mert nem lennék meglepve, hogy a Mate 40 széria érkeztével átcsúsztunk a negyedéves csoportba, azaz lehet, hogy most már csak 3 havonta kapunk frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#16048) Szpisti válasza spartan44 (#16047) üzenetére


Szpisti
addikt

Hát én nem. A 318-as a legutolsó, amit egy hónapja kaptam meg.

(#16049) McSico válasza spartan44 (#16047) üzenetére


McSico
senior tag

Hali!

Nekem októberi frissítés van fent. (10.1.0.318)

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#16050) pajorgergo válasza spartan44 (#16047) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Nekem most érkezett meg link

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.