Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) jegenye77 válasza magicbox (#9000) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem tudom. Nem is értek hozzá és jós se vagyok :)
Elvileg a jelenlegi készülékek működnek és fognak is. Aztán a többi majd alakul.
Eddig szinte csak Huawei telóm volt de ha a következő már nem az lesz attól még nem fogom az ereimet felvágni. Van jópár fajta készülék még.
Én csak bízom benne, hogy lesz egy olyan megállapodás ami a felhasználókra nézve pozitív lesz.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#9002) magicbox válasza jegenye77 (#9001) üzenetére


magicbox
senior tag

Igen, ez a lényeg, a "következő már nem lesz az".... Szóval ezért mertem leírni, hogy a Huawei halott. Én sajnálom, mert komoly innovátor volt, csökken a piaci verseny, illetve ez a dolog valamilyen formában minden kínai telefont és technológiai terméket érint, mert bármelyiket gyakorlatilag mondvacsinált okkal, ugyanígy pillanatok alatt tönkre lehet tenni.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#9003) HUTCHDB válasza magicbox (#8995) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Szerintem jelenleg igenis jól tartja az árát a telefon.
Már az új csucsmodellek használt árai is beestek 200e alá, szóval teljesen rendben van a 150-160e forintos ár, ráadásul pl. az s9 plus már jóval olcsóbb, mint a mate 20 pro.
Én is elmennek 160.000-ig, de annyiért sincs normális, még ha a hirdetés úgy is szól.
Én vettem egyébként néhány napja 160-ert, de visszaküldtem, mert karcos, és festék leveréses volt...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9004) jegenye77 válasza HUTCHDB (#9003) üzenetére


jegenye77
addikt

Mikor keresgéltem én is tapasztaltam, hogy az " új szerű, vagy olyan mint az új ) az sokaknál egész mást jelent.
Kitartás! Lesz ott megfelelő!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#9005) Jack Oneill válasza magicbox (#9002) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Kiragadtal egy mondatreszt a mondanivalojabol, de azt nem logikazod ki, hogy nem azt mondta, hogy nem lesz az. Ha az egesz mondatod nezed, nem azt mondta, amire te gondolsz. A te logikadat imadnak az ujsagirasnal, mert pont az ilyenekbol vannak azelforditott cikkek.
Mindazonaltal igazad van abban, hogy hetek alatt kepesek tonkretenni egy piacot. De megegyszer mondom, olyanokkal packaznak epoen, akik jelentosen befolyasoljak, vagy befolyasolhatjak a gazdasagot. A fagyi visszanyalhat. Az, hogy te leirsz egy gyartot, mert eppen kapott egy nagy pofont, az elhamarkodott kovetkeztetes.

(#9006) KKrisz751 válasza Krinyo (#8986) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Teszt a lelke mindennek. Hajrá.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#9007) KKrisz751 válasza magicbox (#9000) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Milyen google szolgáltatások hiánya?

Attól mert te nem ismersz más szolgáltatást még a világ működik. Vagy ezer másik keresőszolgáltató van, még több email, sokkal jobb és biztonságosabb felhő szolgáltatók.

Mondj egy google szolgáltatást amit nem lehet helyettesíteni már most, anélkül, hogy lenne kész ,másik OS.

Én is a google-t használom, de nem tojom össze magam ha nem lesz. Van már másik ami ugyan azt megadja. Ami nekem a napi használathoz kell bőven megvan máshol is.

Abban igazad van, hogy a nagy átlag túl buta ahhoz, hogy gondolkodjon és használjon más szolgáltatást. De ahogy az uj os, úgy azoknak a szolgáltatásoknak a híre is menni fog.

[ Szerkesztve ]

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#9008) HUTCHDB válasza KKrisz751 (#9007) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Szerintem a play áruházra gondolt.
Ha az nincs, akkor igen nagy a gáz...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9009) wdx válasza HUTCHDB (#9008) üzenetére


wdx
őstag

Hidd el, semmi hátrány nem lesz. Másképp fog kinézni, de kb ugyanaz lesz/van.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#9010) HUTCHDB válasza wdx (#9009) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem ennyire egyszerű ez.
Ahhoz, hogy a Huawei piacon maradjon új készülékeket, azokhoz kiegészítőket kell eladnia.
Ha mondjuk a Facebook azt mondja, hogy ő márpedig nem adja az engedélyt meg ahhoz, hogy a Huawei saját platformján fusson az alkalmazás, akkor nem fognak ilyen telefont vásárolni.
Hiába érik el böngészőből, a kutyát nem érdekli, nem fognak vele bíbelődni. (Hiába lesz a feltört átalakított verzió a kínai playszerű alkalmazasaruhazban, ki fog majd onnan toltogetni?)
És ez csak egy példa volt.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9011) Jack Oneill válasza HUTCHDB (#9010) üzenetére


Jack Oneill
veterán

A facebook semmilyen engedélyt nem tud megvonni, amíg android alapú rendszerről beszélünk.

(#9012) magicbox válasza Jack Oneill (#9011) üzenetére


magicbox
senior tag

Dehogynem, nézi az app pld, hogy milyen a telefon, és megtagadja a telepítést, hogy nem kompatibilis. Ugyan ez vonatkozik a Google Service és Play alkalmazásokra. Szóval finoman fogalmazva is hülyeségeket írtok...

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#9013) MiniXD55


MiniXD55
tag

Apropó facebook,miért nem lehet képernyőmentést csinálni?

"Hard work, dedication. I'm a one man army."- Floyd Mayweather

(#9014) ΞΔGLΞ válasza jegenye77 (#9004) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Na az ilyet úgy b...nám pofán, hogy fel sem kelne egy jó darabig. Mondjuk ilyenbe én nem fogok belefutni, mert használtan nem veszek telefont, de ahogy írod is, biztos létezik olyan eladó, aki vigyázott rá. Mint pl én is, ha egyszer azt írom oda, hogy patika állapot, az azt jelenti, hogy az a készülék pont olyan, mintha venne egy újat.
Sokadik telefont adtam már el, itt is jó párat és mindegyik, mint az új. Ha nem így lenne, már rég leértékeltek volna...

(#9015) HUTCHDB válasza Jack Oneill (#9011) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Tudom, hogy a hírek arról szólnak, hogy az új Huawei rendszer is a nyílt forráskódú androidra épül, de akkor kérdezem én, hogy nem fog rajta futni a play aruhaz?
Hát úgy, hogy maga az operációs rendszer nem egyenlo a Google alkalmazások (pl. a play aruhaz) telepithetosegevel.
Ha úgy alakul, akkor már NEM szabadon telepíthető, NEM szabadon hasznalhato a play, hanem (mivel az a Google tulajdona) azt ő engedélyezheti, vagy tilthatja.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9016) ΞΔGLΞ válasza magicbox (#9002) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Fehér holló vagy Te is itt a fórumon, azon kevesek, akik átlátják, hogy mi miért történik. Ha Trump, vagy akik mögötte állnak, ezt eldöntötték, akkor az el van döntve. Új os meg tkm..persze most hirtelen lett..., ha létezik is, amit nem hiszek, pontosan az van, ahogy írod. Facebook és gugli, főleg gugli, manapság maga a sztráda. Annyi minden függ tőle, hogy sokan nem is tudják.
Tehát a google is bevitte a gyomrost, van aki elhiszi, hogy ezek után a huawei nem létező, vagy létező fél kész, bugos os-én ezek futni fognak? Azért, mert a huawei azt mondta? Mégis mit kellene mondania, az igazat?
Az konkrétan a saját kardjába dőlés lenne azonnal, most megpróbálják (ki)húzni az időt a felhasználóknál.

[ Szerkesztve ]

(#9017) Szpisti válasza MiniXD55 (#9013) üzenetére


Szpisti
addikt

Simán csinálok képernyőmentést, ma is csináltam vagy hármat...

(#9018) Jack Oneill válasza MiniXD55 (#9013) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nálam is megy.

(#9019) Csontikka válasza HUTCHDB (#8992) üzenetére


Csontikka
aktív tag

"ha hivatalos viszonteladó, akkor karcos, ütött..."

Ezt miből következteted, hogy ez általános lenne és nem csak te fogtál ki egy rossz darabot?
(nem kötekedésből kérdezem, épp venni szeretnék viszont eladótól és érdekelne. Mert ha tényleg így van akkor csak személyes átvét játszik.)

(#9020) ravebp válasza magicbox (#9000) üzenetére


ravebp
senior tag

Azért volt már a történelem során pár dolog amit kirohogtek korábban majd valaki milliárdos lett. És ugyanígy el is tűnt pár világ cég aki erinthetetlennek tűnt.

Rave

(#9021) HUTCHDB válasza Csontikka (#9019) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Sajnos lemaradt egy S betű.
Tehát én csak használtrol beszéltem.
Van ugye az egyik, a szolgáltatók és hivatalos viszonteledotos (vagyis a média marktos, extreme digitalos) amelyek közül valasztanek.
Ezek eleve drágábbak, ráadásul hiába hirdetik őket karcmenteskent, sajnos nagyon nem azok.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9022) Carlytoo válasza magicbox (#9000) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Belőled aztán jó temetkezési válkalkozó lenne. "Mondja, maga náthás? Igen egy kicsit megfáztam. Akkor ezt a fekete tölgyfakoporsót tudnám ajánlani. Jövőhét Szerdán a fiúk szabadok. Esetleg önnek jó?"

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#9023) Krinyo


Krinyo
senior tag

Annyi ökörséget összehordtok, borzalom. Ez sima politikai nyomásgyakorlás, Trumpli méregeti a picurkáját, miközben az amerikai cégek könyörögnek neki, hogy ne csinálja, mert ők járnak szarul... megoldódik úgyis. Frissítések jönnek, Q is lesz.

(#9024) Jack Oneill válasza Carlytoo (#9022) üzenetére


Jack Oneill
veterán

+1 🙂

(#9025) magicbox válasza Carlytoo (#9022) üzenetére


magicbox
senior tag

:))

#9023 Bár csak ilyen egyszerű lenne...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#9026) jegenye77


jegenye77
addikt

Örömbódogság :B
Elvileg akkor ez nem zöldül?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#9027) Sebibalu válasza jegenye77 (#9026) üzenetére


Sebibalu
őstag

Nem :N

(#9028) Motosz01


Motosz01
tag

Külső alkalmazásból szeretnék telepíteni. A külső alkalmazás a WD my cloud lenne. De ez a progi nincs benne a külső alkalmazások listájában, ahonnan telepithetnék. Amúgy fel se tudok venni alapból oda egyetlen alkalmazást sem. És amúgy elég kevés appot sorol fel oda a rendszer.
A kérdésem az lenne hogyan tudnék a my cloud app segítségével telepíteni külső appot? Mert hogy mindig le kell töltenem az adott appot a telómra hogy a fajlkezelovel utána telepithessem, az már kezd kissé unalmas lenni.

(#9029) Krinyo


Krinyo
senior tag

Nocsak. Még egy fricska a károgóknak:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9030) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

Félelem és reszketés a Mate 20 pro topikban.... :DD

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#9031) vasi89 válasza Krinyo (#9029) üzenetére


vasi89
addikt

egy szót sem értek belőle :D mégis jön a 9.1 Európába?

(#9032) WiZARD válasza Krinyo (#9029) üzenetére


WiZARD
addikt

talán pár hónap múlva meg is kapja mindenki :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#9033) Soltee1 válasza WiZARD (#9032) üzenetére


Soltee1
tag

Csehországban tegnap már megkapták a 9.1-et. (XDA)

(#9034) Kovaratis válasza Soltee1 (#9033) üzenetére


Kovaratis
őstag

Úgy látom elkezdték a tesztverziók kiszórását.

(#9035) Sógi válasza Gelner (#8963) üzenetére


Sógi
addikt

Azóta is működik? :) Mert ez úgy szokott lenni, hogy pénztárnál fizetésnél ott bénázik az ember, mikor sos fel kéne oldani.. :D
Azért kipróbálom, köszi, jó ötlet.. :R

(#9036) jegenye77 válasza Sógi (#9035) üzenetére


jegenye77
addikt

Nekem mindig kiírja, hogy ez az ujjlenyomat már hozzá lett adva.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#9037) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Szerintetek a speedshop hivatalos Huawei viszonteladó?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9038) MiniXD55 válasza HUTCHDB (#9037) üzenetére


MiniXD55
tag

Igen az
Viszonteladók

[ Szerkesztve ]

"Hard work, dedication. I'm a one man army."- Floyd Mayweather

(#9039) HUTCHDB válasza MiniXD55 (#9038) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:R
Az LG kijelzővel szerelt készülék mindegyike zöldül?
Találtam egy normális telefont, de LG kijelző van benne, viszont semmi jele a zöldülésnek. Novemberi a telefon, tehát ha problémás lenne, már kijött volna a probléma.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9040) Skynet258 válasza HUTCHDB (#9039) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem is LG nincs érzékelhető zoldules... Ha meg mégis akkor gondolom garis, a Huawei cseréli a kijelzőt. Ha amúgy tiptopp és jó az ára szerintem veheted. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#9041) HUTCHDB válasza Skynet258 (#9040) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Csütörtök reggel tudom megnézni, átvenni.
Mivel speedshop-os, így van háztól házig gari, amivel lehet élni is fogok, mivel jobb, ha ki van cserelve... ha tényleg olyan a telefon, mint a hirdető állítja.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9042) pamesz válasza MiniXD55 (#9038) üzenetére


pamesz
tag

Na most erre rácáfolok. Ma beszéltem az ügyfélszolgálattal pont ezügyben. Én konkrétan a Firstphone-ra voltam kiváncsi. Azt mondták, hogy nem hivatalos viszonteladó, viszont azt mondták, hogy szerviz téren nincs vele gond, ugyanúgy érvényes pl. a háztól házig garancia. Ki érti ezt? Én pl. eMagon láttam most olcsón p30 pro-t. Az is benne van a blogos listában. Holnap felhivom, megkéredzem, az eMag viszonteladó-e?

(#9043) HUTCHDB válasza pamesz (#9042) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A firstphone -nal kapcsolatban nem tudom mi változott, de pl. Debrecenben Huawei Costomer Service, és óriás Huawei logo, található az egyik, (három közül a legnagyobb) a Debrecen Plázában lévő üzletükben.
[link]

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9044) jegenye77


jegenye77
addikt

Másnál is fordult már elő, hogy, automatán állítja a fényerőt a telefon?
Kikapcsoltam az automata állítást de mégis visszaáll.
Ez mitől lehet?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#9045) Krinyo válasza jegenye77 (#9044) üzenetére


Krinyo
senior tag

Régóta ismert bug.

(#9046) Jack Oneill válasza jegenye77 (#9044) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Sima Mate 20 minden ujrainditasnal automata lesz.

(#9047) jegenye77 válasza Krinyo (#9045) üzenetére


jegenye77
addikt

És eddig egy ilyet nem sikerült javítani? :Y

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#9048) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Ejha
[link]

(#9049) Kovaratis válasza Jack Oneill (#9048) üzenetére


Kovaratis
őstag

Mekkora égő lenne a amerika ezzel a döntéssel megint maga alatt vágná a fát.... :)

(#9050) kakuk100 válasza HUTCHDB (#9039) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! Szerintem vedd meg nyugodtan. Nem minden Lg kijelzős zöldül. Nekem is megjelenés óta megvan és hibátlan. Hallottam hogy BOE kijelzős is volt ami elszíneződött. Sosem lehet tudni előre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.