Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) #24536576 válasza Aryon87 (#713) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem :DD

(#752) MikeWazowski válasza MiniXD55 (#747) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szerény véleményem szerint 2 év múlva még a 4giga is elég... Totál felesleges a 6 giga. Mostani telefonomban 3 giga van és kb sosincs semmi gondom... Értelmesen kell használni a telefont.
Jöv hónap közepén veszek egy sima mate 20 at, és én is két évre tervezem.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#753) beyruth82 válasza MikeWazowski (#752) üzenetére


beyruth82
veterán

Feleslegesnek azert nem mondanám.2 gigával is el lehet lenni csak akkor mindent bezár és újra megnyit a rendszer evvel időt és energiát veszítünk.Ramból minnél több annál jobb.A 6 giga viszont jelenleg mindenre elég bár az emui úgyis azt zár be és akkor amikor jónak látja.Elég furcsa dolgokat produkal időnként :D

(#754) emvy válasza beyruth82 (#753) üzenetére


emvy
nagyúr

> Ramból minnél több annál jobb

Nem. Azert sincs a Pixelekben meg az iPhone-okban sem 6G, mert a RAM-ot folyamatosan etetni kell arammal; es a 6 GB-ot szinte sosem hasznaljak ki az uj telefonok.

Ezenkivul nem kell bezarni mindent, amikor elfogy a RAM, siman kilapozza a hattertarra a rendszer, ha kell.

while (!sleep) sheep++;

(#755) b.daniel válasza erahurka (#743) üzenetére


b.daniel
senior tag

Nálunk a Telekomban is ki van téve :)

(#756) csatoth79


csatoth79
tag

Én arra leszek kíváncsi,hogy lassított 720p felvételben hasonló minőség lesz e:
[link]

Mert anno a Mate 10 pro ezért cseréltem le....
Még a normál videó úgy ahogy de ez....

(#757) jacis


jacis
nagyúr

katt

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#758) S e t h válasza jacis (#757) üzenetére


S e t h
nagyúr

Volt már.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#759) jacis válasza S e t h (#758) üzenetére


jacis
nagyúr

Akkor bocs

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#760) etnies válasza -secret- (#715) üzenetére


etnies
senior tag

900 Font vs 1250 Font.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#761) LaptopSystem

Sziasztok milyen tartozékokkal fogják adni a telefont?lesz benne vezeték nélküli töltő?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#762) leslien válasza LaptopSystem (#761) üzenetére


leslien
nagyúr

persze még mozi jegy is 2 főre...
unboxing..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#763) tipuka válasza LaptopSystem (#761) üzenetére


tipuka
addikt

szia!
gyorstöltő, usb type-c -> jack átalakító, usb type-c kábel, szilikon tok, sim-tű, usb type-c -s füles.
vezeték nélküli töltőt külön kell megvenned sajnos, de nem kerül sokba, pár ezres.

update: leslien linkelt unboxing vidit, akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

(#764) David75 válasza leslien (#762) üzenetére


David75
őstag

Uk-ben jár ha előrendeled, csak a keletibb országokkal szívóznak ahogy mindig is. link

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#765) LaptopSystem

Köszönöm :)

Tudtok egy linket küldeni,hol tudok hozzá rendelni megfelelő vezeték nélküli töltőt?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#766) #60983040 válasza tipuka (#763) üzenetére


#60983040
törölt tag

"vezeték nélküli töltőt külön kell megvenned sajnos, de nem kerül sokba, pár ezres."

Párezres, ja. 😅 [Link]

(#767) urby01


urby01
csendes tag

Mate 20 pro vs s9+

Melyiket érdemes választanom?

Hosszú távra tervezek s6 edget cserélek most le 3 és fél év után mert betörtem a kijelzőjét.és már nem éri meg erre költeni 70 eret...

Sokat használom a telefont napi szinten. rengeteg net email zenelejátszás youtube közösségi média
+ sok foto - és valamennyi videó is. ha video akkor mozgást (táncot) videózok alapvetően. zoomot nem haszálom igazán sokat videózás közben.

a hátlapi ujjlenyomat olvasóért nagyon nem vagyok oda és nem is tudom hogy ezek az uj azonositási megoldások mennyire megbizhatóak.. márkapreferenciám nincs. a samu előtt htc one m7 volt.

Galaxy s9 plus:
- hátlapi ujjlenyomat olvasó
- kisebb akkumulátor
- éjjeli fotók
- lassabb töltés
+ fasza videózás
+ jack dugó

Huawei
- videózás
- számomra kevésbé ismert felület
- nincs jack
+ éjjeli fotók
+ hatalmas akksi (de tovább is bírja valóban?)
+ gyorstöltés

Előre is köszönöm a segítségetek!

HTC ONE SILVER

(#768) #60983040


#60983040
törölt tag

Végre a Huawei is tudja az IP68 -at (szvsz csúcskategóriában alapnak kellene lennie). Üzemidőben eddig is jók voltak, a 4200 mAh -s akkunak & a 40 wattos gyorstöltőnek köszönhetően ebben most is kiemelkedik a mezőnyből. A "fordított töltés" elég innovatív, bár inkább érdekes, mint hasznos. Tripla kamera monokróm nélkül, "ultraszéles" látószöggel 👍 szerintem jó döntés.
Maga a telefon szép, jó kézben tartani. Az edge panel sem vészes, szerintem megszokható, nekem sokkal jobban bejön, mint anno az S7 -é, vagy mondjuk az újak közül a Nokia 8 Sirocco -é.
A P20 -as szériához képest változás még a bővíthetőség. Nano Memory Card, tetszik.
Tényleg mindent belepakoltak, ennek ellenére olcsóbb tud lenni mint a konkurencia (Note9, iPhone XS Max), le a kalappal a Mate20 Pro előtt.
Hogy ne csak dicsérjem, azért jegyezzük meg, hogy videóban egyértelműen alulmarad az említett riválisokkal szemben, ahogy a front kamera képei & az un. beauty mód sem tetszik. A Type-C port mögé költözött alsó hangszóróról egyelőre nem tudok véleményt mondani, nekem új ez a megoldás, csak remélni tudom, hogy nincs minőségbeli hátránya.
Körülbelül ilyennek kell lennie egy 2018-as csúcskészüléknek.

(#769) LaptopSystem válasza #60983040 (#768) üzenetére

+1 :)

IPhone telefonoknál 100x jobb az biztos.
IPhone X-em volt, de annál hitvanyabb telefont még nem Láttam.Pedig előtte iPhone fan voltam elég erősen.

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#770) #81733120 válasza LaptopSystem (#769) üzenetére


#81733120
törölt tag

Ilyet se hallottam még. :D

(#771) LaptopSystem válasza #81733120 (#770) üzenetére

Első és állandó probléma, hogy kezdetektől kezdve megmaradt az, hogy képtelenség félvenni a telefont, mert egyszerűen lefagy :W.
Masik fájt tőle a fejem és a szemem.
Harmadik, hogy térerő nem volt használhatatlan volt a telefon,hitvany antennái voltak.
Kamera minősége a konkurens telefonokhoz képest sehol sem volt.

Sajnos ezek tények,és hiába cseréltettem ki a telefont a csere telefon ugyanolyan rossz volt.

Egyáltalán nem éri meg az árát főleg úgy,hogy 283%-os haszonnal dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#772) CptAdamica válasza urby01 (#767) üzenetére


CptAdamica
veterán

Majd csak azt írtad pozitívnak a samuhoz, hogy bekapcsol. ;]

Viccet félre teve én a hüvelyt választanám. Szerintem sokkal jobbak a tulajdonságai.

Megyen!

(#773) #60983040 válasza LaptopSystem (#771) üzenetére


#60983040
törölt tag

Szűk félévig használtam a Tízest, de az általad említett problémák egyikével sem találkoztam. Szerettem. Tény viszont, hogy az új iPhone -ok korántsem olyan innovatívak, mint a Huawei a Mate20 Pro -val, ami így sokkal jobb ár/értéket képvisel.

(#774) WiZARD


WiZARD
addikt

Elmentem végre megnézni. Demó izé fut rajta, szóval elég korlátozott a nézegetés, de elsőre tetszett.

Azokat nem értem, akik az edge kijelző miatt sírnak, el kell fogadni, meg kell szokni. Elsőre az S8+ oldala is fura volt, látszott némi színelváltozás, de megszoktam 1.5 év alatt, a Mate 20 Pro semmivel se rosszabb, sőt megkockáztatom hogy kevésbé ívelt, nem ér annyira a széléig.

Ami nem tetszik, hogy még keskenyebb mint az S8+, és csak hosszában nő a kijelző :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#776) #81733120 válasza LaptopSystem (#771) üzenetére


#81733120
törölt tag

Ez furcsa, de megértem, hogy váltottál, ha ilyen gáz volt az iX. Lehet, hogy pont hibás darabokat fogtál ki.
Nekem amúgy még sose volt Szifonom, egyszerűen sosem tudtam magam meggyőzni, hogy iPhone-t hozzak ki a szolgáltatómtól, mert mindig kompromisszumosnak láttam a dolgot. Számomra fontos a microSD foglalat, vagy az OTG funkció, de az utóbbi is elég, ha nincs SD foglalat. Szeretem, ha nyitott a rendszer, testre tudom szabni, stb. Szóval sose éreztem úgy, hogy egy iPhone kompromisszumok nélkül ki tud szolgálni 1-2 évig... Most meg már eléggé felment az áruk, ennyi pénzt nem vagyok hajlandó rászánni egy mobilra, amit vagy 1,5 évig használok.

(#777) LaptopSystem válasza #81733120 (#776) üzenetére

+1

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#778) S e t h válasza #60983040 (#775) üzenetére


S e t h
nagyúr

Telefon kijelzőjén alig észlelhető különbség van közöttük.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#779) #81733120 válasza #60983040 (#775) üzenetére


#81733120
törölt tag

Ezt már láttam, írtam is a videó alá. :)

Szerintem a Mate 20 Pro fejlődött valamicskét a P20P óta (videóra gondolok), de még most sem remekelnek a Huaweik videóban, a Samsungok jobbak. Viszont ha a stabilizációt vesszük szemügyre, akkor ott szvsz a Huawei győz. Ezt minden elfogultság nélkül mondom, pedig Huaweis vagyok.:)

(#780) judas13


judas13
addikt

Ma délben ránéztem a Saturnban, túzforró volt szegény nem kamuzok - egész nap megy gondolom de nem demo volt rajta, csak "simám" be volt kapcsolva meg minden ez azért meglepett...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#781) #60983040 válasza urby01 (#767) üzenetére


#60983040
törölt tag

Ha fontos a videózás & az automatamódban fotózás, akkor ez dönthet az S9+ javára. Szvsz jobb a Mate20 Pro fényképezője, de azzal bíbelődni kell.
Összességében jobb telefon a Huawei.

(#782) lenzso válasza WiZARD (#774) üzenetére


lenzso
tag

Mit nem lehet ezen érteni? Valakinek egyszerűen nem jön be az ívelt kijelző, ennyi.S7 e-el 1 hónapig bírtam,nem tudtam megszokni,majd jött egy S8 és azzal sem.....Amíg van lapos kijelzős telefon, addig inkább olyat használok.Ezért is tetszik sokkal jobban a sima Mate 20.

[ Szerkesztve ]

(#783) #81733120 válasza #60983040 (#781) üzenetére


#81733120
törölt tag

Na ez meg már egy szubjektív dolog.

Én szeretem kimaxolni egy telefon teljesítményét kamerában, így számomra az automata mód nem fontos. Pl. ha valami jobb képet szeretnék csinálni, akkor Camera FV-5-öt használok, és RAW-ban lövöldözöm, esetleg lencséket használok. :)

(#784) illes0102 válasza leslien (#762) üzenetére


illes0102
aktív tag

egyébként nem mondasz hülyeséget :DDD 40%ot kapsz 2 évre mozijegyből itt UK-ban :DDD
Vezeték nélküli töltőt és az új Huawei watch GT-t is megkapod ha előrendeled. szerintem ez nálatok is játszik.

(#785) #81733120 válasza illes0102 (#784) üzenetére


#81733120
törölt tag

en a vezetek nelkuli toltorol nem tudok....
marmint sehol se lattam, h azt is adnanak hozza.

[ Szerkesztve ]

(#786) #60983040 válasza #81733120 (#785) üzenetére


#60983040
törölt tag

Alzán adják hozzá + a nano memóriakártyát is, de ők ugye nem hivatalos magyarországi forgalmazók.

(#787) leslien válasza illes0102 (#784) üzenetére


leslien
nagyúr

és tényleg... mondom frankót azért vagyok itt... :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#788) etnies válasza leslien (#787) üzenetére


etnies
senior tag

O2 ? :)

"önmagam hite vagyok magamban"

(#789) Dave69


Dave69
tag

ma megnéztem én is :D a Campona T-mobilba :D nekem nagyon tetszett össze is tudtam hasonlítani a s9+ all egyből hát szerintem sokkal jobb a huawei ;) úgy hogy 28-dikán előrendelem a vodánál legalább még kapok 1 órát is mellé + tetszik hogy hogy tok is van hozzá !!!

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#790) LaptopSystem válasza #60983040 (#786) üzenetére

Emag pedig órát ad hozzá [link]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#791) illes0102 válasza LaptopSystem (#790) üzenetére


illes0102
aktív tag

ahogy nézem otthon az edigital és a telekom is adja mellé az új Huawei watch GT-t. viszont a vezeték nélküli töltő akkor itt kint él csak. na meg a 40% mozijegy ;] .
p20pro-t is előrendeltem de nem volt kedvem a kamerával szórakozni és visszavittem. egyszerűbb volt a HTC u11-ével automatán jobban lőni. lehet ezt is kihagyom és megvárom hátha az S10 nagyobb durranás lesz.

[ Szerkesztve ]

(#792) #60983040 válasza LaptopSystem (#790) üzenetére


#60983040
törölt tag

Az minden hivatalos magyarországi forgalmazónál jár mellé az előrendelés ideje alatt.

(#793) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Note 9 vs M20pro kamera teszt.
Tekbetyár.
Jobb a Samu..

A hang/mikrofon borzalom a Huawei-nek.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#794) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez nem duál aktív simes ugye?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#795) #60983040 válasza HarleyCustom (#793) üzenetére


#60983040
törölt tag

Egyetértek. A hang feltűnően gyenge.

(#796) bigrock válasza GALARDO (#794) üzenetére


bigrock
addikt

Dual standby, csak.

(#797) MikeWazowski válasza bigrock (#796) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az mit jelent?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#798) Gergőke88 válasza MikeWazowski (#797) üzenetére


Gergőke88
addikt

“A Dual SIM Standby azt jelenti, hogy mindkét SIM kártya folyamatosan kapcsolódik a mobil hálózatra, de csak az egyiken lehet aktív kapcsolat.
Azaz ha az egyik számon beszélsz, akkor a másik számra érkező hívás esetén a hívó fél “a hívott szám jelenleg nem elérhető” üzenetet hall.
Ennek oka, hogy a Dual SIM Standby technológiával működő telefonokban – amit DSS rövidítéssel is jelölnek – csak egy GSM antenna van. Amikor telefonálsz, ezen az egy GSM antennán keresztül megy a hanghívás, és lefoglalja azt”.

(#799) belan válasza HarleyCustom (#793) üzenetére


belan
addikt

Szerintem összeségében jobb a note9 .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#800) MikeWazowski válasza Gergőke88 (#798) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm de ez akkor annyira nem jó. A sima mate 20 is ilyen lenne? Mi a neve annak mikortól mindkettő sim elérhető mindig?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.