Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Krinyo válasza spileraaa (#17997) üzenetére


Krinyo
senior tag

Milyen kettősség?

(#18002) spileraaa válasza Krinyo (#18001) üzenetére


spileraaa
senior tag

hat google playba egyszeru eltavolitani

huawei appgalleryben viszont nem es mai napig nem ertem mikor telepult onnan
vegul bealittasok es azon belul az alakalmazasok igy sikerult eltavolitani

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#18003) Fifi


Fifi
őstag

Elérte az én készülékem is az akkumulátor csere esedékessége. :(

Nem tudom több napra nélkülözni a készüléket, így visszaolvasva láttam, hogy a MOM park melletti szerviz volt ajánlott, ahol adattörlés nélkül 2-3 óra alatt megvolt az esemény. Google szerint ez a szerviz megszűnt. :U

Mi most az ajánlott szerviz, ahol fenti feltételekkel tudják ezt teljesíteni? A fővárostól 250km-re lakom, de következő hónap közepén tervezem a nagyvárosba utazást és akkor ezt is szeretném megejteni.

(#18004) z67 válasza Fifi (#18003) üzenetére


z67
őstag

Nem lesz ilyen hivatalos szerviz.

(#18005) Motion_Blur válasza KKrisz751 (#17970) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Pár napja cseréltem S22-re.

Aztán szerencsére vissza tudtam vásárolni a Mátét és sohasenem adom el :) én elképesztő visszalépésnek éltem meg a Samsungot kamera, akku, kényelem terén. + szinte állandóan melegedett és bizony ott vannak a lagg problémák. Persze a rendszer pörög, 120 Hz nagyon fain de ennyi.

Mate 20 Pro-nál soha semmi ilyen nem volt és nincs szappantartó érzés se, kívülről is sokkal szebb..

Én nem váltanék a helyedben, új akku és ennyi.

Az enyém kb 2 éve gariban cserélt készülék, szal nincsenek ilyen problémák.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#18006) patkányevő


patkányevő
csendes tag

Sziasztok!
Emui 12 update-tel kapcsolatban tudtok olyanról, hogy nem jelent meg? És ha igen, hogyan lehetne előcsalogatni?
Amit próbáltam: update a beállításokból, update a myhuawei app frissítéséből, update pc-re kapcsolva a suite programmal, factory reset után nem engedélyezve a telekomos DT-valami update csomagot, és a reset után az összes fent felsorolt lépést, de eddig nem jártam sikerrel. :F

(#18007) Vizinyenyec válasza patkányevő (#18006) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Sajnos más is járt már így mint Te, hogy bármit csinál nem jön meg a frissítés. Az okát sajnos nem tudjuk. Nem vagy Telecomos véletlen?

(#18008) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Van egy jó hírem is. Igaz ez csak nekem az :))
Az utolsó frissítés megjavította a lassított videót. Végre újra tudok 120 és 240 fps videót csinálni :DD

(#18009) pamesz


pamesz
tag

Sziasztok! Android autóval kapcsolatban nektek mik a tapasztalatok? Nálam állandóan ledobálja az autót, megy 3 percet a navi pl. és utána fekete kép, néha újra csatlakozik, néha kiírja az autó, hogy nincs rádugva semmi. VW Touareg, Audi Q7, Q8 ezeknél mind ez a tünet. Szerintetek? Létezik erre valami frissítés? Vagy valami megoldás?

(#18010) pamesz válasza pamesz (#18009) üzenetére


pamesz
tag

Közben megoldottam a saját problémámat. :)) Leírom, hátha más is tanul belőle. A kábel volt a probléma. C - C végű kábellel próbálkoztam, ezt nem kedvelte a telefon. Sima A - C végűvel tökéletesen működik. Érdekes egyébként, mert másik telefonnal jó a C - C.

(#18011) patkányevő válasza Vizinyenyec (#18007) üzenetére


patkányevő
csendes tag

De igen, telekomos vagyok, most a Telekom általal ajánlott (és pusholt) rendszerupdaten kívül (11.0.0.3) mást nem kaptam.

(#18012) mani17


mani17
tag

Sziasztok! Már egy ideje nézegetem a Mate 20 Pro-t, és lehet a hétvégén váltanék is iPhone XR-ről! Pro/Kontra esetleg? Megérheti a váltás? Bánni fogom? Mire figyeljek vásárláskor? A válaszokat előre is köszönöm! :R

(#18013) cinikis


cinikis
tag

Szia.
Mindenki bajban van hogy Mate 20 pro-ról mire váltson,ami elmond mindent.
Nehéz olyat találni ami hozzza ugyan ezt sztereo,kamera,külső,akku stb.
Mondom ezt úgy hogy én most váltottam 4 napja.
Nem is volt sok alternatíva,így lett Samsung s22 ultra,de nyilván nem egy ár kategória most,remélem az akku tanul annyit hogy lessz olyan,vagy közel olyan mint a Mate 20 pro.
Simán ajánlom és k.jó lessz.

(#18014) sixpak válasza mani17 (#18012) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nagyon jó telefon, csalódás kizárt.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18015) giroud199 válasza sixpak (#18014) üzenetére


giroud199
aktív tag

Ahogy az xr is egy nagyon eltalált készülék. Viszont android vonalon belül a mate20pro a mai napig top3-es készülék...parádés amit annó a Huawei alkotott vele :R

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#18016) SzaSza0909 válasza mani17 (#18012) üzenetére


SzaSza0909
csendes tag

Én cégesnek használok XR-t, a privát telóm Mate 20 Pro.
Egyszerűen ég és föld: ergonómia (a Mate 20 Pro pár mm-el keskenyebb, sokkal jobb fogni és kezelni); kamera (utcahosszal jobb, és kb. ugyanaz a user interface, mint az Apple-nél - onnan lopta kb. mindenki, mondjuk ki); sokkal-sokkal jobb felbontású OLED vs IPS képernyő (de az XR is meglepően jó ebben); az Android rendszer általános logikája sokkal jobb számomra. A FaceID kb. hasonló (nagyon pontos) hatékonysággal működik. Build quality kb. ugyanaz (abban az Apple is jó)
Akkuidő hasonló lesz, abban az XR se rossz, és igazából a Mate 20 Pro se kiemelkedő (viszont sokkal gyorsabban tölthető vezetékesen)

[ Szerkesztve ]

(#18017) SzaSza0909 válasza SzaSza0909 (#18016) üzenetére


SzaSza0909
csendes tag

+1: az infra nagyon jól tud jönni, ha _bármit_ kell bárhol távirányítani (klíma, TV stb.)

(#18018) sixpak válasza SzaSza0909 (#18017) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az nagyon hiányzik nekem a Samsungból, rendszeresen használtam a M20Pro remote funkcióját.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#18019) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Mérem töltés közben mióta megvan a telefon hogy épp hány wattot vesz fel. Ez kezdetben max 38-39W volt, mostanában 34-35. Ez betudható a természetes degradációnak?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#18020) pajorgergo válasza cinikis (#18013) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Én iPhone 13 Pro Max-ra váltottam, az is a maga módján egy zseniális készülék.
Kamera, akkuidő, szoftveres stabilitás.
Igaz ezzel már nem tudom a holdat lefotózni, de valahogy nem is akarom :D

(#18021) cH1


cH1
aktív tag

Ha van valakinek egy nagyon lelakott, akár elől hátul törött telefon a fiókjában és szívesen megválna tőle az kérem keressen. Alkatrésznek kellene, alaplap, hátlapi kamera, main fpc, sim olvasó lenne a lényeg.

(#18022) mani17


mani17
tag

Köszönöm mindenkinek! :R Holnap megyek érte! Esetleg tudni lehet, hogy a HarmonyOS 2.0 érdemes felrakni? Én ahogy néztem, nekem tök ugyan az volt mint az Emui 12.

[ Szerkesztve ]

(#18023) Fifi válasza cinikis (#18013) üzenetére


Fifi
őstag

"Mindenki bajban van hogy Mate 20 pro-ról mire váltson,ami elmond mindent."

Teljesen egyetértek
2019. augusztusában vettem, 2021. októberében gondolkodtam már cserén, ma meg szervizbe adtam a Huwaei Mate 20 Prot akkumulátor cserére és inkább használom tovább. :K

(#18024) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

A mai napig egy piszok jó készülék. Az enyém elmúlt három éves kifogástalan állapotban van. Amíg működik le nem cserélem. Nekem egyetlen egy bajom van vele, az ujjlenyomat olvasója, na az valami katasztrófa. Ezen kívül mai napig egy nagyon jó készülék.

battletag: bossi#2666

(#18025) Fifi válasza bajtokarpi (#18024) üzenetére


Fifi
őstag

A családban van 3db, egyiknél sincs gond az ujjlenyomat olvasóval. Lehet mi vagyunk szerencsések, de lehet, hogy a te példányod kellene szervizeltetni.

(#18026) bajtokarpi válasza Fifi (#18025) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Az jó, hogy a tiétek működik. Nekem gyakorlatilag sosem volt jó. Nem tudom, hogy a Clearplex fólia bezavar-e, de újra felveszem a lenyomatot kb. 5-10 alkalomig jó, és utána nem. Ez van, úgy voltam vele, hogy nekem ez nem ér annyit, hogy szétszedjék a telefonomat. Bár úgy rémlik, hogy az én problémám nem egyedi eset. Ezt leszámítva viszont a mai napig pöpec.

battletag: bossi#2666

(#18027) bzoley válasza bajtokarpi (#18026) üzenetére


bzoley
veterán

Nekem sem hajlandó működni pár nap után. Ha meg újat akarok felvenni, néha közli, hogy ilyen már van. Már arra gondoltam, hogy az ujjam változik, mert hol itt-hol ott vannak rajta sérülések.

(#18028) Fifi válasza bajtokarpi (#18026) üzenetére


Fifi
őstag

Mindhárom telefonon MM-s clearplex fólia van.

Most megkérdeztem a többieket és feleségem azt mondja, hogy ő sem használja, mert 2-3 nap után nála sem működik. Eddig soha nem mondta, igaz nem is kérdeztem. :D Igaz ő nem is használ nagyon alkalmazásokat, ahol biometrikus azonosítás kell, képernyő feloldásra meg a FaceID tökéletes.

Fiamnál és nálam nincs gond.

(#18029) eddieke666 válasza bajtokarpi (#18026) üzenetére


eddieke666
tag

Nekem is clearplex fólia van fent,de sosem volt gondom az ujjlenyomat olvasóval.

(#18030) mani17 válasza Fifi (#18023) üzenetére


mani17
tag

Esetleg segítenél hogy BP belül hol tudnám megoldani az akksicserét jó áron/gyorsan? Köszönöm előre is :R

(#18031) mani17


mani17
tag

Valaki tudja esetleg hogy az OTP bankártyám hogy tudom hozzá adni az nfc-s érintéses fizetéshez? GPay Huawei Wallet l-ben nem engedi. :U

(#18032) Richee11 válasza mani17 (#18031) üzenetére


Richee11
senior tag

Simple pay alkalmazásban hozzá tudod adni az Otp kártyát.

(#18033) Richee11


Richee11
senior tag

Az utóbbi 2 hónapban én is keresgélek telefont, de egyszerűen nem találok megfelelő alternatívát, ami nem 350+ ezer lenne.
Az s22 akksi ideje kb azon a szinten van mind a 3 éves mate 20 proé.
Az iPhone 13 drága és Android párti vagyok.

A legújabb op 10 pro is egy vagyon.

Igazából az Asus Zenfone 9 az ami most felkeltette az érdeklődésem, de 1. Drága, 2. A kamerája nem extra.

(#18034) anonymus89 válasza mani17 (#18031) üzenetére


anonymus89
addikt

Simple pay a legegyszerűbb megoldás de lehet akár Gpay is Revolut segítségével.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#18035) Fifi válasza mani17 (#18030) üzenetére


Fifi
őstag

Vidéki vagyok, nem ismerem a nagyváros szervizeit. :B

[ Szerkesztve ]

(#18036) cinikis


cinikis
tag

Sziasztok én váltottam így elköszönök :R
Kiváló telefon a Mate 20 pro továbbra is, én Cod-oztam rajta, fotóztam, videóztam, sokat használtam bluetooth fülessel úgy hogy nem volt semmilyen hiányérzetem, de megjött az igény a nagyobb kijelző re és a jobb fotózás/videózás terén.
Imádtam a formát is.
Hirdetés aktiválva, sziasztok :R :R :R :R

(#18037) toroki válasza cinikis (#18036) üzenetére


toroki
csendes tag

Szia,
Utód neve?.. 😁

Olcsó, gyors, megbízható, ezekből egyszerre csak kettő igaz...

(#18038) fahrii válasza cinikis (#18036) üzenetére


fahrii
őstag

Nekem nem volt szívem bagóért túladni rajta, inkább megörökölte húgom. :)

(#18039) cinikis válasza toroki (#18037) üzenetére


cinikis
tag

S22 ultra ;)

(#18040) cinikis válasza fahrii (#18038) üzenetére


cinikis
tag

"bagóért" nem is adom.

(#18041) Bubu 67 válasza fahrii (#18038) üzenetére


Bubu 67
csendes újonc

Én megtartottam..13 Pro Max mellé.. :)

(#18042) kattamaki


kattamaki
csendes tag

Van vkinek tapasztalata/javaslata mate 20 prohoz használható érintőcerkával kapcsolatban? Köszi.

(#18043) lucky07 válasza MiniXD55 (#17958) üzenetére


lucky07
aktív tag

Szia
Nekem jól jönne ha meg van még. :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#18044) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

[kép] Tegnap lőttem fénnyel festés funkcióval :DD

[ Szerkesztve ]

(#18045) Whynot?


Whynot?
aktív tag

Sziasztok!

Felpúposodott az akksim és elvált a hátlap. Mivel csak tartalék telefon, szeretném olcsón megúszni a cserét. tudnátok beszerzési forrást javasolni?

(#18046) N_A_S válasza Whynot? (#18045) üzenetére


N_A_S
veterán

[Tessék]

https://tinyurl.com/phnas

(#18047) Whynot? válasza N_A_S (#18046) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Már meg is rendeltem, köszi! :R

(#18048) spileraaa


spileraaa
senior tag

facebokk lite nálatok sem megy?
hiába frissítem ez a hiba üzenet fogad

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#18049) jencsikdani válasza spileraaa (#18048) üzenetére


jencsikdani
tag

Igen a családban én is találkoztam ma ilyennel Xiaomi telefonnál, 1 idő után gondolom észreveszik és kijavitják. De egyébként én a Sima facebookot annál nincs ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 pro --> *Xiaomi 12T*

(#18050) itldj


itldj
aktív tag

Sziasztok!
Sajnos kezdi megadni magát az akksi a telefonban, már csak szűk 1 napot bír, meg jelezte a telefon is, hogy gyengül az akkumulátor kapacitása, illene cserélni. 2018 év vége óta megvan, így garancia már nem játszik. Minden egyéb tekintetben továbbra is teljesen meg vagyok elégedve a telefonnal, meg emberi áron sajnos nem is nagyon van alternatíva amire cserélném.
Tud esetleg valaki ajánlani Szegeden megbízható szervizt, ahol normálisan megcsinálják (és nem teljesen irreálisak az árak)?
Minden egyéb tekintetben teljesen meg vagyok elégedve a telefonnal, meg emberi áron sajnos nem is nagyon van alternatíva amire cserélni tudnám.

A "hivatalos" Firstphone szervizzel nem túl jók a tapasztalataim, egyrészt ha jól tudom csak átveszik és küldik valahova, másrészt még egy korábbi készülékkel voltak problémáim a garanciális ügyintézéssel náluk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.