Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) gusthy válasza spanyoll (#7491) üzenetére


gusthy
veterán

Nem levegősödik, és bruttó 11.900,- a körbevédelem (tehát nem csak a kijelző, hanem az egész.)
Nem te rakod fel, felrakják neked (te nem is tudod házilag).

(#7502) hacki87 válasza rhonin (#7499) üzenetére


hacki87
senior tag

innen vettem

Szerintem ezt akármilyen precízen rakom fel akkor is kilóg alóla a kijelző.

azóta rendeltem egy ilyet is majd elválik meddig ér ki.

(#7503) beyruth82 válasza hacki87 (#7502) üzenetére


beyruth82
veterán

Mofi amit én vettem teljesen fedi.Belinkeltem már sokszor ide is

(#7504) nylacika válasza beyruth82 (#7503) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nekem is Mofi van, teljesen fedi, viszont az enyémen felül rosszul van kivágva az érzékelő helye.

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#7505) kali válasza rhonin (#7499) üzenetére


kali
legenda

Valamennyit biztos ront, ha nem is sokat, de nincs olyan sajnos, amelyik semennyiire sem befolyásolja.

(#7506) Ferenc1989 válasza apezka (#7495) üzenetére


Ferenc1989
tag

Szia!

Smooth Q-val próbáltam. Mi a kérdés? :)

Sosem tudod, mi az elég, amíg meg nem tapasztalod, mi a túl sok.

(#7507) rhonin válasza hacki87 (#7502) üzenetére


rhonin
senior tag

fura, nálam mintha jobban kiérne a széléig. :U
Igaz én nem külföldről rendeltem hanem a Puremobile-tól.

(#7508) beyruth82 válasza rhonin (#7507) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez nem ér ki normálisan látszik.Kb egy milliméter a bal szélen kilóg a képernyőből.....

(#7509) rhonin válasza beyruth82 (#7508) üzenetére


rhonin
senior tag

Nem írtam, hogy tökéletes, de jobban kiér mint az övé pedig ugyanolyan üvegnek kéne lennie a kettőnek.
Szemből nézve nem vészes a helyzet, csak ha valaki oldalról vizslatja mint ahogy fényképeztem is.

Nekem amúgy a Mofi sem tetszik teljes mértékben. A márkajelzés körüli kivágást ahogy megoldották az valami ritka rondán néz ki.
Ennek is annak is van hátránya. Egyéni preferencia ki mivel tud együtt élni.

(#7510) zoleeno1 válasza beyruth82 (#7508) üzenetére


zoleeno1
addikt

Egyik 9h üveg sem ér ki, értsétek már meg, a lekerekítés miatt. Vagy elfogadja az ember, vagy vesz olyat, ami takarja az egész előlapot, pl mofi. Vannak még ugye ezek az olajozós izék... Akinek van megírhatná, hogy mennyi időként válik fel és kell újra "kenni", ha kell egyáltalán...

(#7509) rhonin: a nillkint is hamisítják gondolom ezerrel, ami nekem volt, az is sokkal jobban kiért, úgy, mint a tiednél.

Az enyémen is mofi van most. Egyetlen pozitívuma, hogy valóban takarja az egész kijelzőt. Ebben ki is merül... A kivágás tényleg elég gáz, de nem tudtak mit csinálni. Gagyi műanyag, olyan a tapintása is, az ujjlenyomatot iszonyat gyűjti, tükröződik is. Szóval semmilyen tekintetben nem ér fel egy prémium 9H+ üveghez, mint említettem kivéve azt, hogy takarja a full előlapot.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7511) spanyoll


spanyoll
addikt

Köszi a válaszokat Urak, ebből szerintem az lesz, hogy marad a gyári fólia, aztán összerakok egy mobile outfittersre.
A nilkinem meg valakinek max odaadom két nagy tábla milkacsokiért az itteni fórumozók közül :)
@gusthy: Esetleg ha van hozzá eszközöd tudsz róla képet küldeni?
Nekem igazából a kijelző elég lenne, tok amúgy is van rajta mindig, tehát elég lenne csak az elejét megcsináltatni.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#7512) beyruth82 válasza zoleeno1 (#7510) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen tudom,hogy nem igazi üveg de teljes védelmet nyújt legalább.Én tökéletesen elégedett vagyok vele.Soha nem kellett még újra feltennem mert nem vált le még soha.Ezt használtam már az előző telefonomon is(illetve ilyen mofit).

Más.

Nekem most nincs mobilnetes problémám amivel tegnap küszködtem.Teljesen jó és gyors a hálózat.

(#7513) bébi67


bébi67
aktív tag

ebay.de panzerglass?
Ezt nézte már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#7514) hacki87 válasza rhonin (#7507) üzenetére


hacki87
senior tag

én mondjuk 7.88 dollárért vettem az kb a fele a puremobile normál árának mert most akciósan 2990. mondjuk tapintásra marha jó, nem tapad rá a ujjam.

(#7515) gusthy válasza rhonin (#7507) üzenetére


gusthy
veterán

Útközben elkopott? :) :) :)

(#7516) rhonin válasza hacki87 (#7514) üzenetére


rhonin
senior tag

Gondoltam, hogy be lehet szerezni olcsóbban is máshonnan, de nem akartam rá várni hetekig. Így is úgy féltettem 1 hétig mint egy újszülöttet. Igen tapintásra nagyon és újjlenyomatot sem gyűjti annyira mint a gyári fólia.

gusthy: Ha tudnátok miket élnek át ezek a csomagok.... :F ;]

(#7517) hacki87 válasza rhonin (#7516) üzenetére


hacki87
senior tag

Én azért választottam a várakozást mert volt hozzá minden gyárilag. 2018.01.05-én rendeltem 10-én feladták 23-án átvettem.

(#7518) rhonin válasza hacki87 (#7517) üzenetére


rhonin
senior tag

fólia azért nem életbiztosítás szerintem egy leejtésnél. Ettől függetlenül le a kalappal a huawei előtt, tényleg jó minőségű fóliát adnak hozzá + a szilikon tok is teljesen rendben van.

(#7519) KZP válasza zoleeno1 (#7510) üzenetére


KZP
őstag

Kb. 1 hónapja van rajta az üveg. Miután rátettem, következő napon lett olajozva, utána meg kb. 2-3 hét múlva. Úgyhogy nem túl sűrűn kell kenni. :D

[ Szerkesztve ]

(#7520) zoleeno1 válasza KZP (#7519) üzenetére


zoleeno1
addikt

Vegulis, az annyira nem is veszes...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7521) apezka válasza Ferenc1989 (#7506) üzenetére


apezka
tag

Szia! Az érdekelne, hogy egyensúlyba tudja tartani? Ütközik valahol a telefon a keretbe?

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#7522) Gyugyu1987


Gyugyu1987
tag

Jó reggelit mindenkinek! Skacok! Csak nekem szarakodik a voda net kb 1- 1,5 órája??!! Csak H+ van, fölé nem megy. Már ki-be kapcsolás is megvolt.

Már tárgytalan, ahogy elküldtem, már ugrott is. Kezdtem megijedni!

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#7523) spanyoll


spanyoll
addikt

Custom Launcher app mellett mi szól?
Látom sokan használnak Novát és egyebeket; a kérdés, hogy miért éri meg?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#7524) #04441088 válasza spanyoll (#7523) üzenetére


#04441088
törölt tag

Sokakban van dupla kopp feloldás, ami hol működik, hol nem, és talán jobban testreszabhato, mint a gyári.
Illetve, legalábbis gondolom sokan használták xy launchert évek óta, ahhoz szokott hozzá..

[ Szerkesztve ]

(#7525) Gyugyu1987 válasza spanyoll (#7523) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Mert rengeteg olyan beállítási lehetőség van benne, ami gyárilag nincs (nova: gesztusok, ikonméret, szín stb.).

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#7526) spanyoll válasza Gyugyu1987 (#7525) üzenetére


spanyoll
addikt

HA kipróbálok egy launchert, nyomkodom, tesztelem, de nem jön be, akkor egy sima uninstall után minden úgy lesz, ahogy a gyári launcherben használtam?
Ha igen akkor lehet, hogy kipróbálom.

Másik kérdés, ez már inkább ontopic: be lehet állítani háttérnek, hogy rotálja a fotókat? Nem találtam olyan beállítást, hogy ne csak egy kép legyen a lockscreen háttér, hanem több és váltogassa.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#7527) mumuss válasza spanyoll (#7526) üzenetére


mumuss
aktív tag

Lockscreen-nél ki lehet választani magazin stílusnál a képeket, amiket szeretnél látni
Beállítások-> Biztonság és adatvédelem->Képernyőzár és jelszavak
Ez csak a zárolási képernyőre vonatkozik

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#7528) spanyoll válasza mumuss (#7527) üzenetére


spanyoll
addikt

Beállítottam és tettem hozzá saját képeket is de így is a gyári arany csillám az anyagon szirszar háttér van beállítva és nem váltogatja.

Semmi, kellett neki egy kis idő amíg magához tér. Köszi az infot!

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#7529) Gyugyu1987 válasza spanyoll (#7526) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Az első részére a válaszom igen, a másodikra már írtak.

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#7530) kali


kali
legenda

Sikerült megejteni a Telenoros tesztet, NFC-s SIM kártya okés, egyszer sem volt 4G-n elveszett hívás készenlétben a többszöri próbálkozás közül, amíg a normál SIM kártyával igen. (Újpest)
Ez persze továbbra sem 100%-os garancia arra, hogy az ország minden Telenoros 4G tornyánál/cellájában ez a helyzet, azonban jó jel.

Gyugyu1987: Szia, Van valami a Vodafone hálózattal, a párom cégese is problémázik ma, pedig azzal sehol sem volt gond eddig.

[ Szerkesztve ]

(#7531) Gyugyu1987 válasza kali (#7530) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Köszi! Akkor nyugodt vagyok. 4g fölé sehol sem akar menni, pedig eddig majd mindenhol 4g+ szokott lenni. Lehet sokan valentinoznak egyedül a 90gb-al. 🤣

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#7532) Aryon87 válasza kali (#7530) üzenetére


Aryon87
félisten

Na ez mar igencsak kedvezoen hangzik.
Mikent lehet megejteni ezt a fajta simkartya cseret?

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7533) kali válasza Aryon87 (#7532) üzenetére


kali
legenda

Nem tudom, nem kérdeztem a hölgyet, aki biztosította a próbához adott SIM kártyát.

Gyugyu1987: Most, hogy mondod, aktiválom majd én is a másodlagos Vodafone-os SIM kártyámon a 2 napos 90 GB-os keretet, tesztelgetésre jó lesz, másra nem nagyon, mert az elsődleges telekomoson korlátlan net van.

(#7534) Gyugyu1987 válasza kali (#7533) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Én még tartogatom!

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#7535) Drag77


Drag77
senior tag

Hi Suit telepítésekor nekem Trojait jelez a vírusirtó. Lehet esetleg e nélkül a program nélkül böngészni pc-ről a telefon file rendszerét?

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#7536) zoleeno1 válasza Drag77 (#7535) üzenetére


zoleeno1
addikt

Persze, win intézőből is ugyanúgy tudod tallózni a fájlokat. Egyébként dobd ki a vírusirtód a pics.ba :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7537) kali válasza Drag77 (#7535) üzenetére


kali
legenda

Honnan töltötted le?
A Huawei oldaláról érdemes (Link), azzal szerintem nincs gond, sosem jelzett még egyik víruskereső sem, pedig elég sok munkaállomásra telepítettem már.
Milyen víruskeresőt használsz?
Lehet csak USB-t illeszteni és úgy megjeleníteni a telefont, mint maghajtót.

(#7538) beyruth82 válasza kali (#7530) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem tegnap óta már teljesen helyre jött. 4G+ ahol eddig is munkahelyen 4G és 37 mb/s tegnap este az eddigi 20-25 mb/s helyett. Mostmár biztos hogy a hálózattal volt gond eddig és nem a telóval :DD

(#7539) Aryon87 válasza beyruth82 (#7538) üzenetére


Aryon87
félisten

Kivancsi vagyok, hogy a most hetvegi karbantartas mar az ezzel a problemaval kapcsolatos lesz-e, es helyreall a beke a tokeletesseghez :)

Erik a Note8 lecserelese, ismet elkezdtem gondolkodni az M10P-ben.
Szamomra tobb pozitiv erv szol mellette.
Ma egy ismivel talizom, ujra osszeeresztjuk a 2 monstrumot.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7540) spanyoll


spanyoll
addikt

Apropó note8. Van a mate10prohoz is olyan toll, mint a notehoz, vagy ahhoz valami spéci kijelző kell és spéci gyári toll?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#7541) kali válasza beyruth82 (#7538) üzenetére


kali
legenda

Már itt is okés, bekapcsoltam én is a telefonban a másodlagos SIM-nek használt Vodafone-ost - amit amúgy nem nagyon használok hétvégén -, azzal is rendben van.

Aryon87: Nem a Telenorról van most szó, de ők csak az ügyfélkiszolgáló rendszer kapcsán írtak fejlesztést, a hálózatot nem érinti.

[ Szerkesztve ]

(#7542) Aryon87 válasza spanyoll (#7540) üzenetére


Aryon87
félisten

Nincs. Ez csak a Note "specialitasa".. nekem inkabb hatvakaro, mint barmi mas..

Kali: ja hogy ugy, akkor nem szoltam. Ettol fuggetlenul lehet hogy csatlakozom hamarosan :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7543) spanyoll válasza Aryon87 (#7542) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja nekem se lenne létszükséglet, csak gondoltam ha van és 1-2 rongyért utánadobják az embernek akkor kipróbálnám, de akkor mindegy is.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#7544) Drag77 válasza kali (#7537) üzenetére


Drag77
senior tag

Köszi, ez már ok:-). Innen próbáltam amire bejelzett: http://consumer.huawei.com/minisite/HiSuite_en/

[ Szerkesztve ]

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#7545) hacki87 válasza spanyoll (#7543) üzenetére


hacki87
senior tag

Wacom-os az s-pen érzékeli a kijelző amikor fölé emeled, elvileg azt is érzékeli mennyire nyomod rá így változik pl a vonal vastagság. És persze olyan kijelző is kell hozzá. Amúgy lehet kapni olyan tollat aminek vagy az elején vagy a végén van ilyen gumi vég amit érzékel a mate 10 Pro kijelzője is de az kb azt tudja mint te az ujjaddal.

(#7546) Aryon87


Aryon87
félisten

Ropke kerdes:
Valaki hasznalja "szamitogepkent" a telot?
Kerhetnek tapasztalatokat a temakort illetoen?

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7547) Gyugyu1987 válasza Aryon87 (#7546) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Ezt hogy érted?

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#7548) beyruth82


beyruth82
veterán

Tegnap este munkahelyen kollégám iphone 7 telójával és az enyémmel is csináltam egy képet auto módban mindkettő semmi állítgatás csak gyors fotó.Neon fénynél késő este csináltam egymas után.Idősekotthonában dolgozom és pont 2 lakó belógott a képbe azt már nem tudtam korrigálni de a lényeg most nem az mit ábrázol a kép hanem, hogy ti milyen különbségeket láttok?
Mate 10 pro:

Iphone 7:

(#7549) Aryon87 válasza Gyugyu1987 (#7547) üzenetére


Aryon87
félisten

A Mate kepes hasonlokent funkcionalni, mint az S8 es Note8 a DEX-el. Erre lennek kivancsi, hogy mikent ervenyesul itt a tema, hogyan van a beuzemeles, es hogy mukodik.
Tudom ott a youtube, de az itteni tapasztalatok erdekelnek inkabb

Beyruth: egesz jok, a Mate elenkebb szineket hasznal

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7550) Gyugyu1987 válasza Aryon87 (#7549) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Ez új volt nekem, nem hallottam róla. Megint okosabb lettem! ☺️

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.