Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) maci25


maci25
aktív tag

Sziasztok!

Van egy bosszantó problémám a mate 10 pro dual kapcsán.
Ha egyszer bekapcsolom a mobilinternetet akkor hiába kapcsolom ki akkor is van net a telefonon.
Kikapcsolt mobilnet mellett simán megnyit minden veboldalt. Igen, azt is ami még egyszer sem volt megnyitva.
A probléma megoldódik ha újra indítom a telefont, de ha egyszer bekapcsolom a mobilnetet akkor marad a net a telefonon. (bár az internet ikon eltűnik)
Hasonló bárkinek?

(#7952) KZP válasza maci25 (#7951) üzenetére


KZP
őstag

Hányas Android verzió van a telefonodon?

(#7953) maci25


maci25
aktív tag

129 es van fent rajta. Ezt rakta fel autómatice.

(#7954) zoleeno1 válasza maci25 (#7951) üzenetére


zoleeno1
addikt

Oreo problema, sokszor volt rola szo. Az az erdekes, hogy nem mindenkinel jelentkezik (szerencsere pl. nalam se). Nem csak a 10pro-t erinti, mas telokat is, amin oreo megy.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7955) Viper26


Viper26
nagyúr

Havas

iPhone 15 Pro | AW S9

(#7956) deka10 válasza maci25 (#7951) üzenetére


deka10
senior tag

Nem kell kikapcsolni a telót, csak adatkapcsolat ki repülő mód be ki és már nincs is sunyi adatkapcsolat, ha wifire kapcsolódik akkor is kilövi. Plusz a beállításokban a mobilhálózatnál legalul haladó-mobiladat mindig aktív ki.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#7957) vivo2000 válasza kali (#7949) üzenetére


vivo2000
tag

Értem köszönöm a segítséget...

(#7958) mouzrr válasza zoleeno1 (#7954) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem sem segített semmilyen beállítás, aztán egy idő után már nem volt adatkapcsolat miután kikapcsoltam azt.

(#7959) Aryon87


Aryon87
félisten

Vacrol visszafele az S70 vonalon lement H+ ra a net, mikozben toltom fe a fotokat driveba. Nem akar visszavaltani:))
Sebaj, majd megnyugszik.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7960) kali válasza Aryon87 (#7959) üzenetére


kali
legenda

Tárt karókkal vár a Telekom, gondolkodtál már úgyis korábban a Telenorról váltáson. :DD

mouzrr: Korábban a Pixel 2 telefonoknál indult ez a mizéria, azon tapasztalták először, hogy kikapcsolt mobilnet mellett is forgalmaz a WhatsApp és még néhány alkalmazás (wifi nélkül persze), vizsgálgatták és kiderült, hogy Oreo csinálja valamiért, de nem mindenkinél, illetve nem minden alkalmazásnál engedi át problémásan.
Linkelte is itt valaki korábban az egyik kapcsolódó cikket.

[ Szerkesztve ]

(#7961) hacki87 válasza kali (#7960) üzenetére


hacki87
senior tag

miért elverik az üzletbe? :D

(#7962) M_Toni válasza gilimbgalamb (#7903) üzenetére


M_Toni
csendes tag

Nekem szinte szóról szóra ugyan ezt mondták karácsony után mikor bejelentettem a hibát, majd közölték velem pár óra múlva a vizsgálat eredményét. Biztos van nekik honnan beólvasni a sablondumát.

(#7963) GEIL válasza Aryon87 (#7946) üzenetére


GEIL
addikt

Köszi az infot !
Ez így jól hangzik. :R :K

i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#7964) Aryon87 válasza Aryon87 (#7959) üzenetére


Aryon87
félisten

Geil:
Mobilnet off, repulo mod on majd off, es maris visszaugrott 4G-re.
Szal lenyeg, hogy nalam stabilan kitartott a 4G mellett, egyedul az a pillanatnyi gyengeseg okozta a H+ban ragadasat:)

Kali: Telekomhoz nem tudok atmenni. Nekem nem gond ez a halozatos mizeria, az az 1mp nem okoz gondot a repulo moddal:N

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7965) M_Toni válasza Ti^Em (#7925) üzenetére


M_Toni
csendes tag

Mivel a te telefonod már volt szervízben, hivatkozhatsz erre a telenornál, hogy a szervíz után is fenn áll a hiba. Bár, gondolom ettől még nem fog megoldódni a mi problémánk.

(#7966) kali válasza Aryon87 (#7964) üzenetére


kali
legenda

Tudom, csak vicceltem. :)

hacki87: Simán. :DDD

(#7967) Aryon87


Aryon87
félisten

Máté akksiban jelesre vizsgázott ma is :) (tegnap több mint 18 órát ment, és 10perc híjján 7óra kijelzőidőt produkát. 9%-on ment tölteni)
Powerbank beadta a kulcsot, 3%-ot pumpált csak bele, és annyi neki. Note kb 5 órával ezelőtt simán kikapcsolásig merült volna.
Mindenesetre a 2 kamera rendesen tud enni..

Közel 300 képet csináltam, van köztük jó is meg xar is, éjjelre meg totál átfagyott a teló, ami a minőségre is kihatással lett. Egy biztos, ilyen hőmérsékletben nem érdemes nagyon sokáig fotózgatni..
Válogatom a képeket, majd megosztom itt is :)

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#7968) ferenc0006


ferenc0006
csendes újonc

sziasztok nekem az lenne a bajom hogy néhány komolyabb játék pl: Crusaders of light mmorpg. Akadozik mi lehet a baj?

huawei mate 10 pro

[ Szerkesztve ]

(#7969) beyruth82 válasza ferenc0006 (#7968) üzenetére


beyruth82
veterán

Letöltöttem és kipróbáltam a crusaders of light-ot és nálam nincs akadozás,lassulás vagy szaggatás játék közben.Talán a start menünél amikor berepül a képernyőbe az a hajó akkor annak a rotor lapátja pár másodpercre belassul forgás közben de az lehet így van megcsinálva és nem szaggatás mert a képernyő többi részén nincs frissítési probléma okozta lassulás,szakadozás.Játéknál és a többi animációnál viszont nem tapasztaltam semmi ilyesmit

(#7970) ferenc0006 válasza beyruth82 (#7969) üzenetére


ferenc0006
csendes újonc

A settingsbe rakd fel ultrára a grafikát

Huawei mate 10 pro
.

[ Szerkesztve ]

(#7971) beyruth82 válasza ferenc0006 (#7970) üzenetére


beyruth82
veterán

És tényleg.Időnként megröccen.

(#7972) Ti^Em válasza M_Toni (#7965) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Ó ezen már túl vagyunk, minden alkalommal közölöm, hogy volt szervizben,de az ügyfélszolgálat szerint ez a megoldás... küldjem vissza újra, a huawei ügyfélszolgálat meg azt mondja ne küldjem...Már a telenoros üzletkötőnk is fogja a fejét, hogy milyen baromságokat mond a telenor ezért küldött inkább a KKV-s frontra, ott nem gatyáznak, egyből cserélnék a készüléket, csak ugyan úgy fennáll a hiba...

(#7973) zoleeno1 válasza ferenc0006 (#7968) üzenetére


zoleeno1
addikt

Az a baj, hogy szarul vannak optimalizalva a jatekok, nem a telo hibaja. Pl temple run 2 is megakad neha, pedig az nem valami komoly game. Ez a vas evekig eleg lenne meg mindenre, ha kepesek lennenek normalisan megirni a szovtvert.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#7974) Peet


Peet
senior tag

Megjött a Telekomos telefonokhoz is a várva várt frissítés!
Most frissül a telefonom 8.0.0.128 (C432)-re!

(#7975) #04441088 válasza Peet (#7974) üzenetére


#04441088
törölt tag

Már egy ideje.. :P

(#7976) FіkuszKukіsz válasza #04441088 (#7975) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Az érdekes, mert az enyém még nem talál frissítést.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#7977) Viper26 válasza Aryon87 (#7967) üzenetére


Viper26
nagyúr

Oda már lassan kár bármit is feltenni, már megy a köpködés.. :DDD

iPhone 15 Pro | AW S9

(#7978) #04441088


#04441088
törölt tag

22.-en délelőtt jött a frissítés. Itt jelezte is egy fórumtars. link
Telekomos, nem Telenor, ezt ne felejtsétek el.

(#7979) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Megjött nekem is :)

(#7980) FіkuszKukіsz válasza #04441088 (#7978) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Enyém telekomos és nincs frissítés.

Romanes eunt domus

(#7981) mumuss válasza Sebibalu (#7979) üzenetére


mumuss
aktív tag

Telenoros vagy?
Kíváncsi leszek, javítottak-e valamit

Mate 10 pro/Note 10

(#7982) #38015744


#38015744
törölt tag

Most vettem észre,hogy nem megy a portré mód...Nem homályosítsa el a hátteret..Van otlet? :((

(#7983) #04441088 válasza FіkuszKukіsz (#7980) üzenetére


#04441088
törölt tag

Meg fogod kapni Te is hamarosan. Ma, holnap, talán hétfőn.

(#7984) beyruth82 válasza #38015744 (#7982) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen mert a portré mód melletti ikont a tág rekesznyílást kell megnyomni a bokeh effekthez

[ Szerkesztve ]

(#7985) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Ez besz@rás. Életem legjobb dumáját tolja nekem a technikus a Telenor ügyfélszolgálaton. Mondjam meg neki hogy mikor, és hol nem voltam elérhetö. Annélkül nem tudnak nekem segíteni....

(#7981) mumuss Igen Telenoros vagyok de a készüléket a T-bol hozták.

(#7986) Sly189 válasza #04441088 (#7978) üzenetére


Sly189
senior tag

Én akkor vettem a telefont :) délelőtt. A Vodafonetol

(#7987) spanyoll


spanyoll
addikt

Ki lehet kapcsolni a területmeghatározásból adódó google location history-t úgy, hogy a többi alkalmazás attól még hozzáférjen?
Nem akarom, hogy a gugli tárolgassa, hogy hol voltam tegnapelőtt délután 15.21kor, elég ha a programot tudják a helyzetem használni AMIKOR én engedem nekik.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#7988) beyruth82 válasza spanyoll (#7987) üzenetére


beyruth82
veterán

Én meg bekapcsolni nem tudom,hogy vissza tudjam nézni napra és órára pontossan hogy mikor hol voltam.Elöző telefonomon be volt kapcsolva ez a funkció de most a mate 10 pron nem jegyzi fel nincsenek helyek az idővonalamon.Hol lehet aktíválni,bekapcsolni ezt a funkciót?

[ Szerkesztve ]

(#7989) kali válasza spanyoll (#7987) üzenetére


kali
legenda

Én a Google fiókban kapcsoltam ki a helyelőzményeket:

(#7990) Ti^Em válasza beyruth82 (#7988) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Beállítások >Google >Helyadatok > hozzáférés a tartózkodási helyhez. ugyan ebben a menüben lent helyszolgáltatások > google helyelőzmények

(#7991) Műszakis


Műszakis
tag

Üdv! Ha az aktív kijelző megy (óra ,akku) szerintetek este 10-től reggel 6-ig mennyire fogyaszthatja az akksit?

[ Szerkesztve ]

(#7992) beyruth82 válasza Ti^Em (#7990) üzenetére


beyruth82
veterán

Megvan köszi :R

(#7993) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Sziasztok Honor 8-ról váltanék és nincs kedvem végig olvasni a rengeteg véleményt. Hibái érdekelnének vannak e esetleg és az aksija tényleg a legjobban bírja illetve a fényképezője?

(#7994) kali válasza Darksiders84 (#7993) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az összefoglalóban olvasd el legalább, találsz érdemi infókat, illetve válaszokat a kérdésedre, akkumulátoros (összehasonlíthatod a Honor 8-cal is, jelentősen jobb attól) és kamerás tesztet is, illetve hibalehetőséget is, ami bár nem a készülék hibája, de ha Telenoros előfizetésed van, akkor 4G hálózaton problémák lehetnek készenlétben a hívások fogadásával, bár nem mindenhol az országban, de sok Telenoros cellában.

[ Szerkesztve ]

(#7995) M_Toni válasza Ti^Em (#7972) üzenetére


M_Toni
csendes tag

Mi is ez a KKV pontosan?

(#7996) Ti^Em válasza M_Toni (#7995) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Kis és középvállalkozók, céges flották esetében itt érdemes panaszkodni inkább, mert komolyabban veszik a dolgokat, és nem a sima ügyfélszolgálatra kerül a panaszod, hanem levélben küldöd el és a vállalati ügyfelekkel foglalkozókhoz kerül a panasz és ők vizsgálják. Nekem azonnal felajánlották, hogy adnak egy új készüléket, mert úgy tudják, hogy ezekkel már a hiba nem áll fenn, de az üzletkötőm rá is cáfolt még aznap. Persze ez akkor játszik, ha tőlük vásároltad a telefont.

(#7997) M_Toni válasza Sebibalu (#7985) üzenetére


M_Toni
csendes tag

Ha elmondod nekik, akkor sem tudnak segíteni, Én konkrét naplót vezettem, órára, percre pontosan. Mivel magamat hívogattam, vezetékes telefonról. szépen lejegyezték az időponzoat, és azt állapították meg, amit már itt páran leírtak. Röviden: Nem találtak hibát a hállózatban...

Ti^Em, Köszi a választ. Én is a telenortol vásároltam. de se nem flottás, se nem vállalkozó nem vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#7998) Ti^Em válasza M_Toni (#7997) üzenetére


Ti^Em
aktív tag

Ne sajnáld, én le lettem előrébb ettől... marad nekünk még 1 ideig a repülő ki-be kapcsolgatás :)

(#7999) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

Sziasztok, nekem olyat produkal meg mindig sajnos, hogy ujraindul random. Keri a feloldo kodot majd a pint is. Volt mar gyari visszaallitas ketszer, sim csere is. Hasznalat kozben sose csinalja. Mikor inaktiv a kijelzo vmikor akkor tortenik. Okos tok van rajta. Nagyon arra gyanakszom. Nem szeretnem leadni szervizbe, mert gyarit fognak allitani, kozben nem az a baj... Valakinek otlet? Hasonlo tapasztalat? Nincs valami program? Vagy belso szervizes kod, ami az ujraindulas okat megmevezi? Nem hiszem, hogy ilyen ne lenne... Kesz szamitogepek. Windowsnal is meg lehet nezni mi okozta. Kerlek segitsetek mar nagyon bosszant. Koszonom elore is.

(#8000) zoleeno1 válasza Pandimakaay (#7999) üzenetére


zoleeno1
addikt

Probald ki par napig/hetig a tok nelkul, hátha... Ha a nelkul is csinalja, akkor gari

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.