Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31201) GEIL válasza golyós (#31190) üzenetére


GEIL
addikt

:DDD :U :C :Y .......mehhh...gondolom azért előtte néztél részletes teszteket és Samsungos fórumon is érdeklődtél ezekről a funkciókról vásárlás/csere előtt ?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31202) golyós válasza GEIL (#31201) üzenetére


golyós
őstag

Nem mert tök alap. A Samsungosoknak meg fogalmuk sincs róla, hogy ezeket tudja egy telefon. A kikapcsolt állapotban ébresztésre azt a választ kaptam Samsungod forumokon, hogy az androidos okostelefonok nem tudnak kikapcsolt állapotban ébreszteni hiszen ki van kapcsolva. ;) Tényleg.
A Samsung ügyfélszolgálatnak 10 percig tartott elmagyaráznom, hogy nem a zárképernyőn akarom látni az értesítést hanem a lezárt képernyőn. Ugyan úgy mint itt a Mátén. Feléled a kijelző pár másodpercre és látom, hogy fontos-e.

Azért ez nem űrtechnika, nem gondoltam, hogy egy 2017es modellnél ez alap, a samu meg a csúcskategóriában nem.
Nem baj, jön a Honor V40, remélhetőleg GMS-el, mehet a levesbe a vicckategóriás túlárazott műanyag hátlapos Samu.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#31203) hard74 válasza golyós (#31202) üzenetére


hard74
senior tag

Ha emlékeim nem csalnak(régen olvastam valahol erről), a kikapcsolva ébresztést csak a kirin, mediatec procival szerelt telefonok tudják,snapis,exynosos készülékek nem.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#31204) Decske válasza hard74 (#31203) üzenetére


Decske
aktív tag

Ez pontosan így van. Ezeket a procikat tartalmazó készülékek tudják csak.
Én főleg akkor használtam ezt a funkciót, amikor a jól megírt szoftver olyan memory leaket tartalmazott, hogy naponta újra kellett indítani, ha szerettem volna multitaskolni és nem volt kedvem manuálisan újraindítani.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#31205) yodamester10 válasza golyós (#31202) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem gondolom,hogy az s21 ultra műanyag hátlapos lenne ;) Akármennyire ott volt a topon a M10P már nem csúcs pedig mai napig használom.

(#31206) -Fly-


-Fly-
tag

Mondjuk számomra a kikapcsolt állapotban történő ébresztésnél lényegesebb lenne, hogy az értesítések hangerejét a csengőhangtól függetlenül tudjam beállítani - de erre meg a Mate nem képes...

(#31207) yodamester10 válasza -Fly- (#31206) üzenetére


yodamester10
őstag

De minek kikapcsolni?Repülő módba kell rakni és láss csodát.

(#31208) kp78 válasza -Fly- (#31206) üzenetére


kp78
addikt

Meg a rezgés erősség állítása is fájó (nekem), ami sem itt, sem P20 pro és utódain nem lehetséges. :(((

(#31209) -Fly- válasza yodamester10 (#31207) üzenetére


-Fly-
tag

Én nem akarom kikapcsolni. Én azt szeretném, ha egy sima értesítésnél nem verné fel még a szomszédokat is...

(#31210) golyós válasza yodamester10 (#31205) üzenetére


golyós
őstag

Nem is írtam, hogy az ultra az. A sima S21 pl az.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#31211) yodamester10 válasza golyós (#31210) üzenetére


yodamester10
őstag

De csúcsot a csúcs teloval hasonlítsunk ;)

(#31212) keselyü57


keselyü57
tag

Ma reggel megérkezett a Google 2020 novemberi biztonsági frissítése. (10..0.0183(C432E8R1P3) Nem számítottam rá.

(#31213) Bubaaa válasza keselyü57 (#31212) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Engem is ez fogadott reggel. :)

(#31214) g4mer válasza yodamester10 (#31211) üzenetére


g4mer
senior tag

nézegettem 480 pénz ultra nyitóára. Ti kiadnátok ennyi pénzt egy telefonért?

Sic Parvis Magna

(#31215) Kiskutya válasza keselyü57 (#31212) üzenetére


Kiskutya
veterán

Jaja nekem tegnap reggel de én is meglepődtem.

hmm...

(#31216) -Fly- válasza keselyü57 (#31212) üzenetére


-Fly-
tag

Nekem már a múlt héten megjött. Érdekes, mert eddig mindig az itteni első komment után 1-2 héttel szokott érkezni...

(#31217) krics válasza g4mer (#31214) üzenetére


krics
tag

ha 5x annyit keresnék, mint most, akkor lehet :-)

[ Szerkesztve ]

(#31218) golyós válasza g4mer (#31214) üzenetére


golyós
őstag

Nem. Az utolsó amire kiadtam 217ezret a Máté volt. Ezekkel a hardverekkel kivárok egy 1 éves garis telefont és inkább azt veszem meg.
Simán elmennek 3-4 évet, lásd a Mate 10 pro-t, a mai napig semmi baja nincs, csak a kamerát butították le.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#31219) g4mer válasza golyós (#31218) üzenetére


g4mer
senior tag

nekem is ez a stratégiám :) Lassan olyan lesz telefont venni, mint autót :D

krics: én azt vallom, hogy két heti keresetnél ne kerüljön többe egy telefon. Sokan kihozzák majd ezt is törlesztőre a minimálbér közeli fizetéshez, azt erre keresnek :D

Sic Parvis Magna

(#31220) yodamester10 válasza g4mer (#31214) üzenetére


yodamester10
őstag

Nekem 360 lenne, és mivel kezd a Xiaomi is fekete lenni Amcsik miatt így valszeg az S21 ultra lesz a befutó. Kb 4 évente cserélek telefont.

(#31221) gzsylm


gzsylm
csendes tag

Sziasztok. Kérlek segítsetek. A Mate 10 pro-m tárhelye jól megtelt le szeretném menteni róla a videókat, képeket. Sajnos nem csatlakozik a PC-hez. Az USB-nél bekapcsoltam,kikapcsoltam a hibakeresést, aktiváltam azt is h MTP adatátvitel legyen, s ha gépre teszem USB kábellel,egyszerűen nem érzékeli a sem a teló (hogy megkérdezze mit akarok usb-vel tenni) - egyszerűen csak tölti, de a pc sem. A kábel működik, más telóval próbáltam, s más PC-t is próbáltam.
A telón 9.0.0.197 van s a szeretné a 9.1.0.300 -ra frissíteni, de én ezt nem akarom.

Hogyan menthetném le a fájlokat a PC-re? Köszönöm!

(#31222) snake1977 válasza gzsylm (#31221) üzenetére


snake1977
őstag

Szia, nem a leggyorsabb módszer: a play áruházból az FTP droidot használom, inditás után be tudsz állítani jelszót, és megkapod az ftp címet is a telefonhoz, egy total commanderrel pl. ftp kapcsolat létrehozásával hozzá lehet férni könnyedén a telefon mappáihoz.
Persze a routered/modemed legyen wifis különben nem lesz mihez kapcsolódni, de gondolom ez azért egyértelmű. Ha másképp nem tudod összehozni csak így, arra készülj fel lelkiekben hogy nem két percet fog igénybe venni a teljes mentési idő.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#31223) deka10 válasza gzsylm (#31221) üzenetére


deka10
senior tag

Itt esetleg próbáltad állítani?

fejlesztői beállítások

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#31224) sonye


sonye
senior tag

Nálatok mennyire merül az akku?
Kb reggel 11 körül vettem le töltőről és már 87%. Félek, hogy kezd az akku meghalni.

(#31225) fejesg2 válasza sonye (#31224) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Nálam két és fél évesen még teljesen rendben van. Átlagos használat mellett kb. másfél nap az üzemidőm.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#31226) snake1977 válasza sonye (#31224) üzenetére


snake1977
őstag

Ha offolva van minden (net, wifi, gps) akkor reggel 9-től délután 5-6-ig kb. 8-10%-ot merülök (automata fényerővel persze), de ez is nagyban függ a hálózattól hogy otthon ülök vagy megyek valamerre, a sürü cellaváltás is meriti kicsit az akkut. Átlagos napi 30-40perc wifis netezéssel este 20-21 órára 55% körülire merülök.
Szóval átlag bő 1,5 nap nekem is megvan.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#31227) gzsylm válasza snake1977 (#31222) üzenetére


gzsylm
csendes tag

Köszönöm. Sikeres a módszer.

(#31228) gzsylm válasza deka10 (#31223) üzenetére


gzsylm
csendes tag

Igen, de nem segít.Köszi.

(#31229) sonye válasza snake1977 (#31226) üzenetére


sonye
senior tag

A 1.5 nap nekem is kiadja. Akkor még húzza a teló 😃 Most nem esne jól egy csere. Mate 10 után már csakis amoled kell.

(#31230) rasotamas


rasotamas
veterán

Srácok, valami lötyög a telefonban :F semmi rendelleneset nem tapasztolok egyébként. Inkább az alsó felében és előre-hátra kell rázni hozzá. Feleségemé nem csinálja (de annak már szarrá be van égve az oled meg ergya az akksi is mert mindig max fényerőn van, ezért nem cserélnék vele hiába van már meg neki a p30 pro)

https://tinyurl.com/rasoapro

(#31231) Kiskutya válasza rasotamas (#31230) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nemtom mi lehet én rázom az enyém de semmi szerencsére.

hmm...

(#31232) Dictator^ válasza snake1977 (#31222) üzenetére


Dictator^
veterán

Aporpó, ki milyen opciót használ a telefonon lévő anyagok backupolásra?

Konkrétan PC-re történő transferre gondolok ami nem kábeles. (cloud nélkül)
FTP-n kívül más opció?

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#31233) ystuc válasza snake1977 (#31222) üzenetére


ystuc
tag

Szerintem egyszerűbb a Huawei share-en belül a számítógép megosztást bekapcsolni és TC-ben a hálozaton belül simán működik, látom a készüléket. Mindenféle egyéb telepített program használata nélkül.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#31234) apezka válasza rasotamas (#31230) üzenetére


apezka
tag

Szia!
Nem a kanera objektív "lötyögését" hallod? Az előfordul más gyártók más modjeinél is.

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#31235) petfoto válasza apezka (#31234) üzenetére


petfoto
tag

Bocsi, Neked írtam, pedig rasotamas-nak szántam

Valószínűleg a kamera optikai képstabilizátor hangja hallatszik. Lg G4-nél (asszem annál) volt nekem is. Működött minden jól, csak néha lötyögött...

[ Szerkesztve ]

(#31236) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Lehet hogy eddig elkerülte a figyelmem. Mostanában úgy töltöm a telefont,hogy este 10 felé felteszem,reggel 5 körül leveszem a töltőröl. Tegnap 11körül észrevettem hogy nem világít a led. Ránéztem,és kiírta hogy intelligens töltés,leállította 70% nál a töltést,és kb 2:30kor fogja ismét bekapcsolni. Ez mikor került bele? Vagy végíg benne volt,csak nem vettem észre?

(#31237) rasotamas válasza petfoto (#31235) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszi a válaszokat. Ezt látnom is kellene, a lencsén, vagy csak úgy lötyög belül valami? Hallani nem hallatszik csak a kezemmel érzem hogy lötyög. De én nehezebbre gondoltam egy pár grammos kis cseppbigyónál, akkura vagy ilyesmire.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#31238) petfoto válasza rasotamas (#31237) üzenetére


petfoto
tag

Nem, kívülről nem látszik, ez így működik, csak talán lazult valamit az idők alatt. Egy lencsetag a lencse csoportból el tud mozdulni, hogy a stabilizátor a Te mozgásodat tudja kompenzálni. Kb ilyesmi.
De persze lehet, hogy valami más mozog Nálad. Valamelyik antenna vagy akku... De ha nincs a használatot befolyásoló hiba, szerintem ne zavarjon.

(#31239) snake1977 válasza sonye (#31229) üzenetére


snake1977
őstag

Meg tudlak érteni, nekem ez a második amoled kijelzős telefonom, az első egy galaxy s volt, no az sem mostanában. :D Nehéz utódot találni, de amíg megfelel és kiszolgál, addig nem is keresgélek, ezalatt a bő egy év alatt amióta megvan én roppant elégedett vagyok a 10 próval, az előző tuljanak második készüléke volt így megkímélt állapotban van, én meg minden telefonomra vigyázok, szóval kb. patika állapotban van. :)

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#31240) sonye


sonye
senior tag

Helló!

Valakinek esetleg Mate 10 pro tokok?
Még itt a fórumban vettem, de azóta sem használtam, mert a drónozásnál azok a tokok túl vastagok, így nem fért be a kontrollerbe a telefon.
Nekem inkább akár cserébe gyári szilikon tok kellene.

[link]

(#31241) Kiskutya válasza sonye (#31240) üzenetére


Kiskutya
veterán

Küldj képet milyen tokok vannak engem lehet érdekel.

hmm...

(#31242) wwhy válasza sonye (#31240) üzenetére


wwhy
veterán

Tedd fel a hardverapróra, mielőtt bünti lesz a vége ...

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#31243) sonye válasza Kiskutya (#31241) üzenetére


sonye
senior tag

Hardveraprón is hirdetem: [link]

[ Szerkesztve ]

(#31244) Dictator^


Dictator^
veterán

Üdv.
Mostanában kézi kezelésen is a telefon bezárja a Vibert.
Mit kéne csináljak, hogy ne zárja be?
Zavaró, hogy ha hosszabb ideig nincs megnyitva, akkor külön nekem kell állandóan megnyitni manuálisan, hogy jött e üzenet.

Volt automatikus kezelésen, kézi kezelésen, minden opciót kipróbáltam, de semmi..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#31245) rasotamas


rasotamas
veterán

Emberek, már így 2,5 évesen, persze tudom hogy 3 éves modell, valami iszonyú milyen kritikán aluli homályos képeket készít a telefon :(
Bárcsak tudná azt a képminőséget mint amikor megvettem...

https://tinyurl.com/rasoapro

(#31246) kp78 válasza Dictator^ (#31244) üzenetére


kp78
addikt

Akku optimalizáció kikapcsolás is volt? :U

Meg egy biztonsági mentést követően próbáld meg törölni, és újratelepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#31247) Occon adom válasza spileraaa (#31161) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Nagyon jó ára van a P30 Pronak, 8/128GB rammal inkább megéri megvenni. 158eFt

(#31248) sonye válasza Occon adom (#31247) üzenetére


sonye
senior tag

158 az jó ár? Egy lassan 2 éves kiadású telefonért?
Már a harmony OS megy majd rá, ezért nem mertem megvenni. Pedig szép telefon.
Bár én már örülnék neki, ha nem lenne lukas minden telefon elöl.

(#31249) Dictator^ válasza kp78 (#31246) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem, mivel a Messengernél is "aktív" viszont azt nem lövi ki, akkor ez miért van?
Letesztelem így, de akkor viszont nem látom értelmét a "dupla beállításnak".

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#31250) kp78 válasza Dictator^ (#31249) üzenetére


kp78
addikt

Viber az elmúlt időben nálam is köhögött, bnő P30-án is.
De mostanság újra jó(nak tűnik). :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.