Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31501) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Feltetettem a MM-ban a fóliát pénteken délután. Nem ér ki a széléig,így mivel gesztusvezérlést használok nagyon zavaró. Ráadásul az egyik szélen elég csúnya,egy jó két centis részen. Szombat délelött visszamentem reklamálni,hogy 7k-ért azért nem így kéne kinéznie. Közölték biztos aláment valami. Mondtam hogy az elkészülés után 3 órát nem használtam,utána kb 1 órát,majd egész éjjel le volt téve. Ezzel ők nem tudnak mit kezdeni. Garancia nincs,ezzel elhajtottak a f@szba. :W

Ma reggel jött az email,hogy értékeljem a szolgáltatást. :Y Értékeltem!

[ Szerkesztve ]

(#31502) maci25 válasza Bubaaa (#31501) üzenetére


maci25
aktív tag

Nem értem miért költitek a pénzt fóliára. Csunya, zavaró, vagy megvédi egy esésnél vagy nem,drága(lassan 4 éves lesz a teló és ha évente csere a védő fólia akkor 7*4 az 28k. 30-35 től meg lehet kapni az aprón.
Ez nem egy szifon vagy egy szappantartó, hogy ha erősen ránézel már betörik a kijelző.
Ja még mindig a gyári szilikon tokban van.

(#31503) Bubaaa válasza maci25 (#31502) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Nem használok tokot. 3éves a készülék,a gyári fóliát múlthéten szedtem le,mert valami folt lett rajta,és ahogy nedves törlőkendővel próbáltam letakarítani egyre nagyobb lett. Gondoltam tetetek rá fóliát,ha az is kibír 2évet,utána már úgyis telefoncsere lesz.
Kérdés az volt,hogy ilyen régi készülékre kapok e még valahol. Ekkor ajánlották a MM-ost,hogy ott méretre vágják.

(#31504) g4mer válasza Bubaaa (#31503) üzenetére


g4mer
senior tag

screenknight fóliát próbáld ki, 1500 ft kb, nekem az vált be anno.

Sic Parvis Magna

(#31505) krics


krics
tag

sziasztok, csak masodik telokent hasznaltam mostanaban a telot, sajnos a minap megadta magat, az aksira gyanakszom. Tolton volt es kb 40%-on jart, amikor utoljara lattam, rajtahagytam a tolton, hadd toltse fel teljesen, de mikor kis ido mulva megint raneztem a telora, ki volt kapcsolva, azota sem tudom bekapcsolni. Hiaba nyomkodom a power gombot, vagy a hangero le plusz power gombot, nem tortenik semmi. Mikor usb-n keresztul laptopra kotom vagy leveszem, akkor a laptop a szokasos usb jelzohangot adja, hogy egy eszkoz be lett dugva illetve el lett tavolitva, de mas semmi es a Hisuite sem ismeri fel, azt irja nincs csatlakoztatva semmi... Sajna a garancia mar reg lejart. Mit lehet ezzel kezdeni? Aksi csere valami szervizben?

(#31506) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Már a 2017-es Huawei csúcsmobilra is van HarmonyOS frissítés

A Huawei elképesztő lendülettel fogott bele a HarmonyOS terjesztésébe, és már az elért eszközök tekintetéből is újabb rekordot ünnepelhet.
:))
A vállalat már a HarmonyOS 2 rajtját követően bejelentette, hogy lesz frissítés még a Huawei P10 számára is. Ez egy olyan okostelefon, ami 2017 februárjában mutatkozott be, szóval több mint 4,5 évvel ezelőtt lépett a színre. Ilyen távú szoftvertámogatás az Android égisze alatt teljesen példa nélküli.
Még a Google referencia készülékei sem kaptak főverziós frissítést négy évnél idősebb korukban. (Csak halkan jegyezzük meg, hogy az Apple-nél ez egyébként teljesen szokványos.)

Csak néhány hónap telt el a HarmonyOS indulása óta, de már arról számolhatunk be, hogy meg is érkezett a Huawei P10 számára az új generációs operációs rendszer. Sajnos azt még nem lehet tudni, hogy a modern környezet miként mozog majd a több éves hardveres alapokon, de bízunk abban, hogy a vállalat szakemberei tudják, mit csinálnak, és nem vállalták túl magukat. [link]

De jó lenne tudni, hogy a kamerarendszer visszakapja az eredeti minőségi Pro képességeit ?!
Ha majd valaki többet tud , ne fogja magát vissza, szeretettel várunk minden jó hírt ! :R

[ Szerkesztve ]

(#31507) sonye válasza _DiEGO_ (#31506) üzenetére


sonye
senior tag

jó lenne ha újra pro kamera lenne, de nem hinném.

sőt én félek tőle, hogy a google programoknak is pápá lesz.

A napokban múlt 3 éves a telefonom, de még mindig nem találtam méltó utódot.
Remélem eljön mikor nagyobb akku és luk nélküli készülékek jönnek végre.

[ Szerkesztve ]

(#31508) P1eTr0 válasza _DiEGO_ (#31506) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Nekem a hírrel kapcsolatban csak az a kérdésem, hogy a HarmonyOS esetében lesznek vajon Google programok?

Úgyis kiderül majd, mondjuk én elvagyok a mostani rendszerrel is :)

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#31509) krics válasza P1eTr0 (#31508) üzenetére


krics
tag

Hivatalosan nem lesznek, de szvsz meg lehet majd oldani.

(#31510) sonye válasza krics (#31509) üzenetére


sonye
senior tag

Avagy akkor ez a telefon megy nyugdíjba sokaknál.
Hihetetlen szívás felmókolni a google termékeket.
Egy újabb kiadású téblagépen már nem sikerült, pedig több módszert is írtak rá.

(#31511) wwhy válasza sonye (#31510) üzenetére


wwhy
veterán

P40 Prora pikkpakk megy fel ...

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#31512) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Ilyenkor mindig rájövök,hogy dehogy cserélek telefont. 3éve nyúzom,és tessék: :C

(#31513) P1eTr0 válasza Bubaaa (#31512) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Neked 1 vagy 2 SIM-es készüléked van?

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#31514) Bubaaa válasza P1eTr0 (#31513) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

2 simes. És használom is két kártyával.

(#31515) P1eTr0 válasza Bubaaa (#31514) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Azért érdeklődtem, mert nekem is 2 SIM-es van, és állandó mobilnet mellett, viszonylag alacsony fényerővel, ritkán van meg 4 óra képernyő-idő. Régebben 2 napot simán bírt, azóta kicsit többet nyomogatom, de nekem is már 3 éves lesz. Azon filózom, cseréltetek benne akksit, lassan itt az ideje...

Egyébként a fenti paraméterek mellett most 1 óra 33 perc a kijelző ideje, 1 nap 14 órát ment a készülék és még 28%-t ír (tegnap óta a helymeghatározás is fut, ez általában ki van kapcsolva).

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#31516) Bubaaa válasza P1eTr0 (#31515) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Azért ez nálam sem mindennapos. Általában ez hétvégén jön össze,mert ilyenkor nagyrészt wifit használok,és kevés mobilnetet. Mikor egész nap mobilnet megy,akkor olyan 3-4 óra között szokott lenni a kijelzőidő. Igaz sokszor 40%-al teszem este töltőre.

(#31517) g4mer válasza Bubaaa (#31512) üzenetére


g4mer
senior tag

nekem újonnan nem volt ennyi képernyőidő, a tiéd valami limitált kiadás lehet ;]

Sic Parvis Magna

(#31518) wwhy válasza g4mer (#31517) üzenetére


wwhy
veterán

Ez is közel 3 éves aksi:
[kép]
9,98% a Screen

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#31519) g4mer válasza wwhy (#31518) üzenetére


g4mer
senior tag

mondjuk lehet, azért nem tapasztaltam ilyen kijelzőidőket, mert sose használtam dark mode-ot

Sic Parvis Magna

(#31520) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Érdelődöm, van-e valakinek eredeti M10 pro flipes tokja? Az is elég, ha valaki tudja hol tudnám megvenni itthon, pl márkaszervíz? Rendeltem, jó messziről, de persze M10-es tokot küldtek, drágán.
A nejem használja, a napokban lesz 4 éves, karcmentes, gyors, csak a kameráját ne rontották volna el! A nyáron cseréltettem akkut, kb 50-60 %-os lehetett, de nem akartam kockáztatni. (minden adat megmaradt, nem is mentettem) 2-3 havonta kikapcsolom 1-2 percre és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#31521) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Na,megjött nekem is a júliusi biztonsági frissítés. És mellé vagy 6-7 alkalmazás. Nem győztem törölgetni őket. :DD

(#31522) keselyü57


keselyü57
tag

Nekem is ma jött meg a júliusi biztonsági frissítés. Egy hónapja is jött egy frissítés, akkor kaptam meg az alkalmazásokat. Szintén töröltem.

(#31523) GEIL válasza Bubaaa (#31521) üzenetére


GEIL
addikt

Sziasztok !

Nekem is megjött....de mellete erőszakosan bekapcsolta az általam már kikapcsolt és nem használt volTE funkciót......a menüben már nincs volTE kapcsoló...hanem helyette egy "virtuális HD hívás" gomb jelent meg, aminek ki/be kapcsolgatása nincs befolyással a volTE funkcióra.......

gondjaim ezzel:

- kb 30 mp-enként eltűnik, majd megjelenik újra a volTE jel....idegesít....
- ha hívnak, akkor nem csengek ki, csak egy sms-t kapok később
- hívás közben szakadozva hallanak

Lehet hogy másnak jó ez a volTE...de én csak szívtam és szívok vele most is.

Telenoros 1 simes mokka barna Mate10pro....minden a lehető legfrissebb rajta.

hogy lehet kikapcsolni ezt a volTE dolgot ?

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31524) GEIL válasza GEIL (#31523) üzenetére


GEIL
addikt

Mérgemben levettem 3G/2G - re ✌️😎🤔😅😩 íg jó minden.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31525) GEIL válasza GEIL (#31524) üzenetére


GEIL
addikt

4G/3G/2G re téve egyből beugrik a volTE.....hibásan működik....eltűnik, beugrik ..stb....csak bosszant és meríti a telót.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31526) Bubaaa válasza GEIL (#31525) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Érdekes,nekem a menü nem is úgy néz ki.

(#31527) Bubaaa válasza GEIL (#31525) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Nem lehet hogy valamelyik alkalmazás amit feltelepített,az kavar be? Volt egy pár,de mindet töröltem,így csak tippelek.

(#31528) GEIL válasza Bubaaa (#31526) üzenetére


GEIL
addikt

neked dual simes.... :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31529) GEIL válasza Bubaaa (#31527) üzenetére


GEIL
addikt

azt honnan tudom meg hogy mit telepitett fel ? :U

neked vmelyik almenüben van volTE ki/be kapcsolási lehetőség ?
(nálad sim kártyánként kéne állíthatónak lennie.)

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31530) Bubaaa válasza GEIL (#31529) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Nekem sincs sehol VoLTE. Viszont be sincs kapcsolva,mert nálam nem jön elő. Az alkalmazásokat az asztalra telepítette. Asszem hármat külön,négyet még egy mappába,ami elötte nem volt ott. Régebben itt más is kapott,asszem ezek voltak nekem is. [link]

(#31531) GEIL válasza Bubaaa (#31530) üzenetére


GEIL
addikt

Nálam ki be kapcsolgat sajnos és hibás....előbb beszéltem Telenor ügyfélszolgálattal.
A kiscsaj nem volt képben....azt se értette szerintem amit mondtam.....annyit tudott kinyögni végszónak hogy keressem bizalommal a Huawei ügyfélszolgálatát vagy frissítsem a legfrissebb elérhető verzióra a készülékemet.
Nem értette meg hogy az elérhető legfrisebb van fent a telón mindenből....
Központilag nem tudja hogy van e mód rá kikapcsolni adott telószámon......szerintem van rá mód. :U :K :Y

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31532) pbando válasza GEIL (#31531) üzenetére


pbando
csendes tag

Nekem még nincs fent az új frissítés, de itt a Mobilhalozat/Mobiladat alatt van a VoLTE beállítás nem a tarcsazoban. Ott nekem is ott van Virtuális HD hang, de az szerintem a 3G alatti kodeket állítja...talan.

(#31533) GEIL válasza pbando (#31532) üzenetére


GEIL
addikt

Frissítés előtt nekem is ott volt mint neked..és mindig OFF-ra téve használtam a telót.
Most erőszakosan eltűntették és always ON-on van....nincs menüben hogy kikapcsolható lenne......csak HD hívás on/off...de az semmit nem csinál.

Szolgáltatóval beszéltem....nem kapcsolható ki központilag....szerintük vegyem fel a kapcsolatot a telóm gyártójával és kérjek menthető beállításokat :DDD :(( :((( :O :W

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31534) fejesg2


fejesg2
aktív tag

Jött ismét egy frissítés, 10.0.0.7-es verzió. Nektek is megjött? Biztonsági szinten nem lett újabb, akkor csak a rendszer kapott kis csiszolást?

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#31535) GEIL válasza fejesg2 (#31534) üzenetére


GEIL
addikt

jah...tegnap szóltam a Huaweinek hogy valamit intézzenek mert ez így egy sapka x@r. ;] :DDD

- Remélem kamerát helyretették mint anno a 8.0 időszakban volt.
- Remélem kapcsolható lesz menüből nekem is a volTE újra. ;] :DDD

Mást nem várok.....teszi a dolgát. :K :C

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31536) deka10 válasza GEIL (#31535) üzenetére


deka10
senior tag

A legfrissebb van fent és nálam van volte kapcsoló.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#31537) spileraaa válasza Vovi1 (#31520) üzenetére


spileraaa
senior tag

irj privatban mert van flip tok nem volt hasznalva soha mert mindig spigen tokban volt tartva

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#31538) gulupeti


gulupeti
senior tag

Most akkor mégis lesz a szeretett telefonunkra Android 11? :U Abban a hitben voltam, hogy nem kapunk már rá új főverziót...
Ebbe a cikkbe futottam bele az imént: A végén írják a Mate 10-et.
Aztán kicsit nyomoztam a neten, mai frissítésű cikk: Itt csak EMUI 12-t írnak a Mate 10 sorozathoz. Hogy mindez android alapon vagy Harmony OS alapon történik az nagyon nem mindegy.

Más:
Épp a napokban olvastam, hogy kedvezményes akkucserére van lehetőség, ingyenes háztól-házig szolgáltatással, 7490 Ft-ért, 2 év szavatossággal, 2022. január 31-ig. Bár különösebb gond nincs még a telóm akkujával, a határidő vége előtt lehet megejtem ezt. Ha valóban megkapjuk az android 11-et, új akkuval 2 évet még lehozok vele. :D

[ Szerkesztve ]

(#31539) Dicker válasza gulupeti (#31538) üzenetére


Dicker
őstag

Ha így lesz én is kicseréltetem.
Akkucserére telefonon kell leadni nekik az igényt? Vagy aki csinálta már e-mail is mehet?
Mindenképp kellene hozzá számla/gari levél? Vagy ha már lejárt a szavatosság, akkor mindegy? (csak mert szerintem kidobtam mivel rég lejárt)
Ilyenkor is kell az összes kellék a dobozba? A szétmállott töltő vezeték is? :D
Időben egyébként mennyi? Kötelező formázni/vagy ott formázzák? Esetleg maradhatnak adatok, valami szervizmódban?

(#31540) dashed válasza Dicker (#31539) üzenetére


dashed
senior tag

Én bevittem személyesen. Imeit megnézte, átvette, másnap mentem érte. Dobozt, papírt semmit nem kért. Szerviz módba rakta a telót, semmilyen adatom nem veszett el.

Gari már rég nem volt rajta.

[ Szerkesztve ]

(#31541) jansky1


jansky1
senior tag

Nekem is szükséges lenne az aksi csere. 2 éves telefon, nem volt töltőn felejtve, nagyobb részben sima töltés volt, nem supercharge, mégis eléggé nagyot esett az aksi teljesítmény.
De lehet mégis cserés lesz, ha lesz vmi jó black friday akció. Nagyon hiányzik a dualsim, mióta kaptam céges telefont is.

(#31542) gulupeti válasza Dicker (#31539) üzenetére


gulupeti
senior tag

2 éve használtam ezt a háztól-házig szolgáltatást, a telón az usb c aljzat rakoncátlankodott, telefonon rendeltem meg emlékeim szerint, pénteken vitték el talán a telefont és következő hét kedden már vissza is kaptam, javítva. Irtó gyors volt az egész. Én akkor biztonsági mentést készítettem, gyári állapotra állítottam és úgy küldtem be. A többi kérdésedre sajnos nem tudok hitelt érdemlően válaszolni, de a megadott telefonszámon bizonyára útba igazítanak. :)

[ Szerkesztve ]

(#31543) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Mutatjuk melyik Huawei mobilra jön az Android 11 és az EMUI 12

A Huawei közzétett egy listát melyen azokat a mobiljaikat lathatjuk amik jövőre megkapják az Android 11 és EMUI 12 szoftverfrissítést. [link]

Huawei Mate 40 Pro
Huawei P40 Pro+
Huawei P40 Pro
Huawei P40
Huawei Mate Xs
Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30
Huawei P30 Pro
Huawei P30
Huawei Mate 20 Pro
Huawei Mate 20 RS
Huawei Mate 20 X 5G
Huawei Mate 20 X
Huawei Mate 20
Huawei P20 Pro
Huawei P20
Huawei Mate 10 Porsche Design
Huawei Mate 10 Pro :C :R :))
Huawei Mate 10

(#31544) gulupeti válasza _DiEGO_ (#31543) üzenetére


gulupeti
senior tag

Már csak kb. fél évet kell aludni és meg is jön. :D
Épp az előbb futottam bele én is ebbe a cikkbe, gondoltam berakom ide, de megelőztél.
Egyre inkább úgy tűnik, hogy a pár nappal ezelőtt olvasott info igaz.

(#31545) fejesg2 válasza _DiEGO_ (#31543) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Vajon miért vette most elő ismét a Huawei ezeket a "régebbi" modelljeit frissítésre? Amit amúgy nem bánok, mert amíg a 10pro-m nem leheli ki a lelkét tutira nem fogom lecserélni. Mindent tud, ami nekem fontos, az infrát imádom benne. Kb mindent (klímát is) a telefonnal irányítok itthon.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#31546) _DiEGO_ válasza fejesg2 (#31545) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Imádom, szuper kis teló. Akksi is eredeti és még mindig bírja, igaz oda is figyelek a töltésre...
10-15% között töltöm és 95-98% környékén leveszem töltőről (csakis gyorstöltést használok). 2 hetente kikapcs sacc 2 percre majd újra szolgálatba állítom. Általában 2 napot, van mikor közel hármat is kibír még.

(#31547) coxy01


coxy01
tag

Üdv.
A feltett legutolsó frissítés óta random dobálja ezt értesítésbe, hogyan kapcsolhatnám ki?
thx.

Samsung A5-2017 - LG G3 (D855) 3Gb/32Gb - Op3n dott Z2520 - Asus memo pad 7 me70c

(#31548) wwhy válasza _DiEGO_ (#31543) üzenetére


wwhy
veterán

Akkor még az is lehet, hogy frissítek droid 8-ról :D

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#31549) Bubaaa válasza coxy01 (#31547) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Beállítás/alkalmazások/ alkalmazások. Ott kikeresed az adott alkalmazást,és ott vannak az értesítések. Kiválaszthatod hogy milyen értesítés kell,és melyik nem.

(#31550) nmkopasz


nmkopasz
csendes tag

Sziasztok! A telfon újabban a csengőhang hangerejét saját maga lehalkítja, alig hallhatóra. Felerősíteni nem tudom. Újraindítás vagy ki be kapcsolás után vissza áll az eredeti hangerő, de csak ideig óráig. Esetleg valaki találkozott ilyennel,van rá megoldása? Köszi előre is! (Gyári visszát még nem csináltam, ez ügyben.)

HonorM5p-HuaweiM10p-XiaomiA1-LgG3-HuaweiY3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.