Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31701) OP3N DOTT T válasza Kiskutya (#31698) üzenetére


OP3N DOTT T
tag

Probálgatom minden nap hisuite-n is telefonból is, arra is figyeltem, hogy 50% felett legyen az akksi, mert az alatt nem mindig jelzi, de úgy néz ki egyenlóre még várat magára. Mindegy, az idő majd megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#31702) maci25 válasza spanyoll (#31687) üzenetére


maci25
aktív tag

Ha kicsit vissza olvasol, én is hasonlóan jártam kb 1 hete. Előtte minden frankó volt a telefonnal. Aku ki bírt kb 2 napot. Én sem értem. Vettem egy használt p30pro-t de ha be kapcsolna véletlen a mate 10 szerintem vissza térnék rá. Jó volt kézben tartani, használni meg minden. Kérem vissza a fasa telómat. :)

(#31703) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok.
Cloud, felhotarhely mentest hogy lehet eltuntetni. Hiaba olvasom a szerzodest, es keresem azt a menut amit ir, egyszeruen nem talalom. Nagyon idegesit mar hogy minden nap akar tobbszor is erteait, hogy keptelen menteni.

(#31704) keselyü57 válasza Sterilzona (#31703) üzenetére


keselyü57
tag

Beállítások. Legelső menü, ahol a neved van. Közép tájon ott a Cloud. Törölni nem tudod, de a mentést le tudod állítani ha tényleg ez a cél. Lejjebb kijelölheted miről készítsen mentést. Ha csak az értesítések zavarnak a jobb felső sarokan a négy pöttynél ki tudod kapcsolni.

(#31705) OP3N DOTT T válasza keselyü57 (#31704) üzenetére


OP3N DOTT T
tag

De lehet törölni!! Most próbáltam. Ugyanott ahol írtad.Rámész a Cloud biztonsági mentésre,lejjebb kell lapozni ott van a biztonsági mentések kezelése menü,belelépsz és ott simán kitörlöd. Ha több van kiválasztható melyiket akarod törölni.

(#31706) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Koszonom, kiprobálom

(#31707) fejesg2 válasza OP3N DOTT T (#31695) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Hali. Nekem ugyan ez a verzió van a telefonon, nekem sem jött még meg a frissítés.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#31708) OP3N DOTT T válasza fejesg2 (#31707) üzenetére


OP3N DOTT T
tag

1-2 héten belül csak megérkezik, 1 már úgyis eltelt a megjelenéstől, szerintem bármelyik nap megérkezhet.
Megosztom az infót ha meglesz.

[ Szerkesztve ]

(#31709) Dictator^ válasza -Fly- (#31689) üzenetére


Dictator^
veterán

Ez az új callrecorder vajon akkor is megy, ha 10-en friss (hard reset után) felrakod?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#31710) -Fly- válasza Dictator^ (#31709) üzenetére


-Fly-
tag

Ez az EMUI 11-hez készült. A 10-eshez másik kell. De ki tudja...

(#31711) GEIL


GEIL
addikt

sziasztok !

Nálam még nem jelzett a frissítés.....de érdeklődnék hogy mi a helyzet az időjárás appal ?
több helyről hallottam hogy emui 12-n gondok vannak /lesznek vele,.... :F :Y :DDD :W

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31712) keselyü57 válasza GEIL (#31711) üzenetére


keselyü57
tag

Fly lentebb írta, hogy adat törlés után működik rendesen.

(#31713) -Fly- válasza GEIL (#31711) üzenetére


-Fly-
tag

Gondok voltak vele. De az adatok törlése segített...

(#31714) fejesg2 válasza OP3N DOTT T (#31708) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Jaja, szerintem is. Mást úgysem lehet tenni , csak várni. :))

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#31715) Kiskutya


Kiskutya
veterán

A gyári időjárás alkalmazást honnan tudom leszedni vagy vissza varázsolni? Véletlenül töröltem. :D :D :D

hmm...

(#31716) -Fly- válasza Kiskutya (#31715) üzenetére


-Fly-
tag

Pl. innen:
https://www.apkmirror.com/apk/huawei-internet-services/huawei-weather/
De első körben azért ránéznék az AppGallery-ben is...
Nálam az EMUI 12.0. 0.225-n a 11.1. 2.314 verziója van fenn, szóval egy frissítés mindenképpen kell neki.
És úgy tűnik, a telepítése sem olyan egyszerű, ADB kell hozzá:
https://forum.xda-developers.com/t/deleted-huawei-weather-app-by-accident.3932125/

(#31717) Kiskutya válasza -Fly- (#31716) üzenetére


Kiskutya
veterán

Köszi megnézem!

hmm...

(#31718) olajbogyo válasza -Fly- (#31686) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!
Nekem erre a call recordra azt írja, hogy" az alkalmazás nincs telepítve" persze telepítés közben írja. Ez nem azt jelenti, hogy pont ez a verz. nem jó az emui12 höz?

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#31719) -Fly- válasza olajbogyo (#31718) üzenetére


-Fly-
tag

Az előzőt eltávolítottad?
Mert ha fenn van, akkor nem fogja felrakni az újat...

(#31720) olajbogyo válasza -Fly- (#31719) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Nem találtam az alkalmazás listában, így nem tudtam törölni, pedig tuti fent van, mert eddig rögzített minden hívást...... :((

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#31721) sidet


sidet
csendes tag

Egy tipp Recorder néven?

(#31722) -Fly- válasza sidet (#31721) üzenetére


-Fly-
tag

Nálam "Hívásrögzítő" fedőnéven bújkált...

(#31723) sonye


sonye
senior tag

Irogykedek, hogy a hangrögzítő a legnagyobb gond.
A videó, ami engem felbosszantott, hogy kifagy.

A beígért frissítés sincs sehol.
Ez a telefon lassan végképp halálra lesz ítélve.

Miközben már a 13-as android jön lassan, ezen még csak a 10 van.

(#31724) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

Sziasztok!

Hát, van egy kis user error is, de én állandóan hívásrögzítőként kerestem. Aztán meglett callrecorder néven...... :B
Elnézést a bénázásomért, és köszi a segítséget, most mát ok! :R

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#31725) olajbogyo válasza sonye (#31723) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Hidd el nekem nagyon jó, szinte a legjobb dolog a hívásrögzítés. Nem kell jegyzetelnem, elmondja a diszpécser a hibákat, én meg megyek, és javítom, semmit nem felejtek el( hibaszámok, kódok, ki mikor jelentette stb...), csak visszahalgatom, és minden ok!
Még egyszer nem éltem vissza vele, soha nem mutattam még senkinek a felvételeket.
Ellenben, videót még az életben nem használtam, soha nem volt rá szükségem..... ;)

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#31726) wwhy válasza sonye (#31723) üzenetére


wwhy
veterán

Lassan 100 éves teló. Milyen frissítést vársz? A M40p/P40p sem kap rendesen frissítéseket.Ébredj fel ;]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#31727) fejesg2 válasza wwhy (#31726) üzenetére


fejesg2
aktív tag

Ez mondjuk abszolút jogos. :K

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van!

(#31728) Decske válasza sonye (#31723) üzenetére


Decske
aktív tag

Attól függ. Egy két-három hete kapta meg feleségem az előző telefonja helyett. Nekem tartalék telefonom volt. Kapott egy gyári visszaállítást. Gyors, korához képest jó képeket lő, akksi ideje is kiváló (előző telefonja fél napot bírt ki, pedig azonos évben jött ki a Mate-tel. Utóbbi két és fél napot is elmegy azonos felhasználás és akksiméret mellett neki).
Android esetében a rendszerfrissítések kicsit máshogy működnek, biztonság szempontjából sokkal többet számít a Google Play rendszer frissessége, mint magának a rendszernek.
Amúgy én annyira nem aggódnék a rendszer verzió miatt (főleg, mert frissebbre már a Huawei nem kap hitelesítés a Googletől, így elveszítené a play hozzáférését a telefon, ha 10-esnél frissebb kerülne rá), majd olyan 3 év múlva, amikor 5-10% alá esik majd a 10-es droid részesedése, akkor fognak majd elfordulni a fejlesztők a támogatásától. (Jelenleg 22%-al a második leggyakoribb verzió a 10-es).
Én csak azért váltottam róla, mert az akksi kezelés miatt borzalmas volt az értesítések késése és hiába védtem mindenhogyan az appokat, bezárta őket és reggelre csak az utolsó pár darab maradt az alkalmazásváltóban, így nagyon sokszor veszett el munkám, vagy növelte meg a szükséges időt. (Ugyan ez miatt váltottam Google Pixelről is tovább).

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#31729) jovás válasza -Fly- (#31713) üzenetére


jovás
aktív tag

"De az adatok törlése segített"

Ez pontosan mit takar, mert nekem sem működik a frissítés óta. :(((

Köszi a segítséget előre is. :)

(#31730) -Fly- válasza jovás (#31729) üzenetére


-Fly-
tag

Konkrétan a beállításokban Alkalmazások, ott megkeresed az Időjárást, ott Tárhely és azon belül Adatok törlése. A felugró ablakban leokézod és ennyi.
Utána megnyitod az időjárás appot, beállítod amit kell és örülsz...

(#31731) jovás válasza -Fly- (#31730) üzenetére


jovás
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm. :R Mostmár tökéletes. :) Soha nem jöttem volna rá egyedül!

[ Szerkesztve ]

(#31732) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok. Most mar stabilan, minden nap. Eljovok otthonrol, wifi hataskorebol kikerulok, es kezdodik a baj. Nem valt mobilnetre.
Nincs halozatom.
Mondjuk, majd reggel megnezem, csak a mobilnet vagy komplett halozat nincs.
Kiirja, hogy 4g stb, de internet nulla.
Utana vagy negyed oraig kibe kapcsolgatom, ujra inditom, repulo mod stb. Aztan nagy nehezen vissza jon az internet.
Valakinek van otlete esetleg, hogy mi lett a telefonnal ?
Aksi, lassan kuka. S most jott ez.

(#31733) keselyü57 válasza Sterilzona (#31732) üzenetére


keselyü57
tag

Nálam a WIFI szokott vacakolni, bár mostanában nincs vele gond. Talán buta kérdés, de nem kapcsoltad le véletlenül a mobil netet? Ha nem akkor ezt próbáld meg. Beállítások-rendszer és frissítések-visszaállítás-hálózati beállítások visszaállítása. Remélem beválik.

(#31734) Sterilzona válasza keselyü57 (#31733) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Szia. Nem kapcsoltam le semmit, beallitasokba se matattam.
Megprobalom.
Koszi

(#31735) intuicio


intuicio
aktív tag

Sziasztok!
Gondoltam lecsekkolom, hogy a telóm megkapta e már az EMUI 12-t, de sehol semmi "Naprakész"
Vodafone
10.0.0.202(C432E9R1P3)
Pedig elvben már lehetne frissíteni. Kinél hogy van épp?

(#31736) OP3N DOTT T válasza intuicio (#31735) üzenetére


OP3N DOTT T
tag

Nekem ugyanez a verzió BLA-L09 10.0.0.202(C432E9R1P3) csak Telekomos, úgyanúgy semmi.Se telón se gépen HiSuit-al sem.

(#31737) GEIL


GEIL
addikt

szintén ez:

BLA-L09 10.0.0.202(C432E9R1P3)

Telenor / Yettel :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31738) keselyü57


keselyü57
tag

BLA-L29 10.0.0.202(C432E9R1P3)
Független, sehol semmi.
Ha olyan ütemben jön mint anno az Android 10.-es akkor talán szeptember közepére ide is ér. Én már elengedtem a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#31739) csigabig válasza keselyü57 (#31738) üzenetére


csigabig
tag

szia

Nekem ma frissült le a korai reggeli órákban.
Ugyan ez a típus Független BLA-L29 12.0.0.225(C432E4R1P1)

(#31740) rene85


rene85
aktív tag

Sziasztok, a Balatonba esett a mate 10 prom. Nagyon elkezdtem ragaszkodni hozza kb 5 év alatt, de… az új emuifrissitestol nekem csak lassabb lett, cseréltem benne hazilag akksit es toltotportot mert nem toltott es leesett az akksiido is, szóval a beázott kijelző miatt már nem legoznek vele újra. A formából es a súlyából viszont nem engednek sokat, nekem pl amikor iPhone-t használtam olyan érzésem volt, mintha egy vaskos tálcat használnek egy finom vékony könnyű eszköz helyett, mint amilyen a mate 10. Szóval eljött a csere ideje, megkötésekkel. Mi az utolsó telefon, ami meg kapott androidot es huawei vagy honor?

(#31741) deka10 válasza intuicio (#31735) üzenetére


deka10
senior tag

Nekem ma jelzett, hogy van egy 10.... MB rendszerverzió frissítés ezt letöltve feldobta a 4.25 GB szoftverfrissítést, majd holnap otthon megcsinálom.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#31742) OP3N DOTT T válasza deka10 (#31741) üzenetére


OP3N DOTT T
tag

Bla-L09 vagy Bla-L29?

(#31743) deka10 válasza OP3N DOTT T (#31742) üzenetére


deka10
senior tag

BLA-L29

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#31744) keselyü57 válasza rene85 (#31740) üzenetére


keselyü57
tag

A Honort nem érintették a szankciók. Huawei-nél a P30-as széria volt az utolsó. Bár a Google szolgáltatások hiánya ma már nem probléma, könnyen megoldható. Viszont 5G sincs.

(#31745) sonye válasza rene85 (#31740) üzenetére


sonye
senior tag

P30pro utolsó full google.
De már az is öreg telefon.

Realme amit ajánlok, mert felület hasonló és minőségben is.

(#31746) GEIL


GEIL
addikt


Mate10 pro tegnap frissült Emui12- re.
Első benyomásra:
-pár animáció megváltozott
-felső értesitő és funkciosáv ami lehúzható az kettévált....engem idegesít
- szamológép megváltozott
- galéria megváltozott
Par helyen már olvastam, hogy akksi is hamarabb merül....hát majd kiderül...
Màr bánom hogy frissítettem...a 10- es Emui bevált és jól működött csukott szemmel is.....most még a hangerők szabályzó menüiben is oda kell figyelni és plusz gombokat nyomni hogy elérjem azt amit szoktam állítgatni.
Auto fényerő is csak beállitások menüben lépegetve állitható....😤😵‍💫😩
Most nézegetem hogy lehetne visszaállni a 10- es Emuira. 😵😅🥳😬

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31747) GEIL válasza GEIL (#31746) üzenetére


GEIL
addikt

Éjjelre wifi, adat és hely kikapcsolva, minden alkalmazás bezárva...23:30-5:00-ig 100%-ról 92%-ra merült úgy, hogy hozzá se volt nyúlva a telefonhoz.
0 mp kijelzőidő...röhej tényleg. :U :W :W :W

10.0-s Emuival esetleg 99%-ra lement....de az még kb oké is.....de ezzel a 12-vel már vicc amit csinál. :((( :((

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31748) Decske válasza GEIL (#31747) üzenetére


Decske
aktív tag

Frissítések után azért vedd figyelembe, hogy még jobban szokott dolgozni a telefon. Új akksikímélő algoritmus, esetleg appokat optimalizál, újra tanulja a szokásaidat. Nagyjából egy hetet érdemes hagyni neki. A szokásosakat amúgy érdemes megcsinálni nagy frissítések után. Wipe cache, esetleg egy gyári visszaállítás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#31749) -Fly- válasza GEIL (#31747) üzenetére


-Fly-
tag

A frissítés után nekem is merült, mint a Titanic...
De mostanra már észhez tért.
De először tényleg durva volt. Gondolom az AI elfelejtette, amit előzőleg megtanult és eltart egy ideig, amíg ismét kiismeri a szokásaimat.

(#31750) spileraaa


spileraaa
senior tag

legalul eltűnt az üzenetek ikon
hogy tudom újra vissza varázsolni?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.