Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31951) ystuc válasza Sterilzona (#31950) üzenetére


ystuc
tag

Én ezt a kérdést nem értem. :F

5 éves a Mate 10 Pro telefonom, több Huawei órám volt időközben, jelenleg egy GT2 Pro és tökéletesen kommunikálnak.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#31952) -Fly- válasza Sterilzona (#31950) üzenetére


-Fly-
tag

Tapasztalatom MiBand 3, Amazfit Band 5 illetve Lemfo Lem4 pro -val van, ezekkel tökéletesen együttműködik. A hagyományos órákon kívül Bryton Rider 15-öt is használok, minden probléma nélkül...

(#31953) Dictator^


Dictator^
veterán

srácok, többször megpróbálkoztam, de valamiért mindig offolom.
álljak át android 10-re? mindig jön a 10.0.0.159 build, de eddig nem mertem bele vágni, viszont az akku töltés (leállítás), meg a dark mód nagyon jó lenne (plusz ha jól tudom, megy a call record, szóval az így pipa)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#31954) Sterilzona válasza ystuc (#31951) üzenetére


Sterilzona
senior tag

:))
Okosora vagy sportora, azt szerettem vona kérdezni, hogy ti miket használtok, s hogy vannak-e pl olyan orák, amikkel nem akar vagy nem jol kommunikál a telefon :D

(#31955) name


name
kezdő

Helo, huawei mate 10 pro miért nem küldi a frissítéseket?

Több helyen is írták hogy van hozzá android 10 meg emui 12. Most android 9-en van, de hiába próbálom keresni a frissítést, azt írja ki hogy a telefon naprakész. Múltkor még küldött két 3-400mb frissítést. Azóta vissza lett állítva a telefon és most még ezeket se találja.

(#31956) Decske válasza name (#31955) üzenetére


Decske
aktív tag

Próbáld meg PC-re dugva a Huawei HiSuite programával a frissítést. Bár a tavalyi EMUI 12 kiadás után nem jött újabb frissítés nálam se (asszony használja).

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#31957) name válasza Decske (#31956) üzenetére


name
kezdő

Úgy is próbáltam. Vagy nincs is hozzá frissítés?

(#31958) name válasza Decske (#31956) üzenetére


name
kezdő

Az összefoglalóban úgy írják hogy 9-ig van, vagy az már nem aktuális? De itt a forumban meg látom hogy többen is megkapták a frissítést.
Nekem a 2 kártyás független 128gb verzió van. A firmware finder-es megoldás működhet? Vagy az is csak a 9-est találná?

(#31959) Decske válasza name (#31958) üzenetére


Decske
aktív tag

Kell lennie. Firmware finderrel csak ellenőrizni tudod, telepíteni már régóta nem.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#31960) name válasza Decske (#31959) üzenetére


name
kezdő

Már jobban utánanéztem.

Van egy olyan program hogy hisuite-proxy. Ezzel megtalálta a 10-es frissítést.
Az a probléma hogy 3 fájlt kell megadni.

Full-ota/base
Preload
Cust

Véletlenszerűen megadtam 3 kb hasonló verziószámú csomagot, de hibát írt. Végülis találtam 3 olyat amivel már elindult volna. Így hogy nem teljesen tudom hogy mit csinálok, így nem érdemes téglába rakni a telefont.

[link]

*#*#2846579#*#*

Ez ki írja hogy milyen verziók vannak fent. Ha valakinek van még ilyen telefonja 10-es androiddal, és megnézi nekem, annak megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#31961) sarkan válasza name (#31960) üzenetére


sarkan
aktív tag

Beütöttem, ez jött elő, innen mi kell?

(#31962) sarkan válasza name (#31960) üzenetére


sarkan
aktív tag


Itt van a verzió infó. Remélem segít.

(#31963) Exelsior24 válasza name (#31960) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Szia!

Én is készítettem neked képet arról, hogy milyen verziókat ír ki, talán segít valamennyit:

Mondjuk érdekes, hogy nekem 12.0.0.225-ös volt az utolsó szoftverfrissítés, @sarkan-nak pedig ha jól látom 12.0.0.226-os számú, fene se érti ezt, mindenesetre Android 10 rendszer ez EMUI 12-es felülettel.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#31964) Exelsior24 válasza name (#31960) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

A firmware finder weboldalból találtam egy V2-eset, ezen rajta vannak az Android 10, EMUI 12-es firmwarek is:
[Firm Finder v2]

Itt egy kép a weboldalról, ezt kell látnod ha megnyitod:

Ez alapján valóban a 226-os a legújabb, furcsa módon nekem azt sohasem dobta fel a 225-ös után. Ezen a weboldalon elég ha rákattintasz, hogy View Rom, és lesz alatta egy Add Rom gomb, és ha meg van nyitva a HiSuite Proxy program akkor automatikusan kitölti benne a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#31965) Exelsior24 válasza sarkan (#31961) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

@name-nak akartam ezt küldeni, csak mellé ment.

Na nekem sikerült is megcsinálnom, hogy a 226-os végű firmwaret feldobja:

Ha nem menne neked, szólj nyugodtan segítek, de itt ezen a weboldalon van leírás is hozzá, lépésről - lépésre, hogy mit hogyan kell csinálni:
[Hisuite Proxy Complete Guide]

Itt pedig ilyen verziószám magyarázó minták: [link]

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#31966) Kiskutya válasza Exelsior24 (#31964) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nekem is 225 és nem is talál újabbat!

hmm...

(#31967) name válasza Exelsior24 (#31965) üzenetére


name
kezdő

Köszönöm a képeket meg a linkeket.

Így már lehet hogy tényleg felrakom. De azért elég nagy a kockázat, mert van rá esély hogy "tégla" lesz a telefon.
Nem tudom mennyire biztonságos ez a program.

(#31968) Exelsior24 válasza name (#31967) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Teljesen rendben van a program, a fent lévő 12.0.0.225-ről gyönyörűen minden gond nélkül felfrissítette a telefonomat 12.0.0.226-ra.
Az a lényeg azt nézd meg, hogy a telefonod BLA-09 vagy BLA-29 ( 1 vagy 2 SIM-es), illetve a régiószám a fontos C432 a miénk legtöbbünké európai régiós.
Ezeket az adatokat a Beállítások menü -> legörgetsz a legaljára -> A telefon névjegye menüben megtalálod mind. Ha ezek az infók megvannak, akkor azon a firmware kereső weboldalon megadod a te telefonodra vonatkozó adatokat és rákeresel, és kilistázza a legújabb firmwareket.
Meg ott az a weboldal a lépésenkénti leírással, ha mindent úgy csinálsz ahogy ott van szépen végigmegy a frissítés.

Nekem egyedül annyi gondom adódott vele, hogy a legújabb HiSuite 13-as verzió volt fent a gépemen és azzal nem működött, le kellett törölnöm és feltenni a HiSuite Proxy program által támogatott régi 11-es verziójú HiSuite-ot, és azzal már működött. A HiSuite Proxy programban van egy gomb amivel le lehet tölteni ezt a régi 11-es verziót, mert a Huawei honlapján csak a legújabb van fent.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#31970) GEIL


GEIL
addikt

Sziasztok !
Úgy alakult a helyzet, hogy kaptam céges sim-kártyát és jeleztem hogy a jelenleg 5. éves Mate10 pro-m csak single Sim-es.....úgyhogy kaptam "céges telót", ami egy dual simes Samsung A53 5G....hiába csak középkategóriás teló....azért a 120HZ-es amoled igencsak látványos és előrelépésnek érzem.

Ugyanolyan használat mellett minimum 1,5x annyi ideig bírja az akksi...

amik nem tetszenek és lassabb mint a Mate10 pro-ban:

-kijelzőben lévő ujjlenyomat olvasó
-screenshot készités
-kamera elindulás, műveletek....stb

Ezeken kívül mindenben zsebreteszi a Samsung a "nagy öreget".......elteszem tartaléknak....40-50 ezerért nem fogom eladni.

Egy S-es szériás Samsung már tuti jobb az általam emlitett 3 dologban is. :R
Ugyanakkor a google támogatás és szoftver főverzió+biztonsági frissítések 3-4 évig garantálva....

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31971) Kiskutya válasza GEIL (#31970) üzenetére


Kiskutya
veterán

Köszi az infót! előbb utóbb nekem is muszáj lesz a váltás!

hmm...

(#31972) Dicker válasza GEIL (#31970) üzenetére


Dicker
őstag

Én iPhone 13 Pro-ra váltottam 6 év után. Már muszáj volt. (Annyit leesett, hogy nem tudtam normális videót csinálni vele, meg azért már gyengült az akksi is.)
Valamiben sokkal jobb, de van pár idegesítő szoftveres hiány, amit nem tud. Nagyjából azért hamar át tudtam állni. Van még mellette egy céges xiaomi-m, de azt inkább hagyjuk is. :D

(#31973) edward2 válasza GEIL (#31970) üzenetére


edward2
addikt

5 évvel később és kb 25%-al olcsóbban szerintem gáz, hogy van akár 1 dolog is amiben rosszabb.

#31971
Igen én se tudom meddig lehet ezt húzni, de a piac nagyon gáz állapotban van.

(#31974) Kiskutya válasza edward2 (#31973) üzenetére


Kiskutya
veterán

500-at tuti nem fogok adni egy aktuális csúcs modellre úgy hogy igazából el vagyok ezzel is! Közép kategóriát meg már fogtam a kezembe és nem éreztem hogy gyorsabb lenne sőt a xiaomi rendszerén néha olyan belassulások voltak hogy élvezet volt utána a a mate10et használni!

hmm...

(#31975) Dictator^ válasza Kiskutya (#31974) üzenetére


Dictator^
veterán

A Xiaomi melyik telefonjánál érezhető lassulás? A 11 12 (Pro) széria is érintett?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#31976) GEIL válasza edward2 (#31973) üzenetére


GEIL
addikt

Egyetértek...és most még pár hét használat után egyre jobban érzem hogy hiába a 120 hz-es kijelző ami simitja a dolgokat...jó akijelző és az akkuidő is.....de bizony több alkalmazás egyidejű váltogatása bedöccenti csúnyán a Samsung A53 5G-t...hiába a 6 Gb RAM (mint a Mate 10 pro esetén)....ez csak középkatagória...a Mate10 pro pedig flagship (volt) :U :O :((( :((

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31977) Exelsior24 válasza GEIL (#31976) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Sajnos valóban, hiába az 5 év, azért ez a Mate 10 Pro és utána következő Mate 20 Pro is mind - mind igen jól összerakott készülékek mind a mai napig. Ezt pedig már sok embertől olvastam akik flagship telefont használtak, és utána esetleg áttértek, vagy kaptak céges telefonként egy középkategóriásat, hogy lassúnak, gyengének érződött számukra, és nagyon nem élvezték a használatukat.

Az a Samsung A53 5G amúgy sajnos nem éppen egy jól sikerült modell, az egy évvel korábbi A52 5G-nél ugyan jobb és gyorsabb valamivel, de a fél évvel korábbi A52S 5G agyonveri a Snapdragon 778G-s procijával és teljesítményével, a saját gyártású A53-ben lévő Exynos 1280-as processzor nem túl acélos, ráadásul 6GB ram-ot kapott csak a legtöbb verziója a telefonnak, bár véleményem szerint 6GB-nak is még elégnek kell lennie a mostani Android-nál, de persze felhasználó függő ez.

Egyik hölgy kollégám nemrég vett szolgáltatónál mobiltelefont kedvezménnyel, mert hűséget hosszabbított, de csak 4GB ram-os modellt választott (mert a 6GB-os verzióért 40.000-rel többet kellett volna fizetnie) , mondtam neki, hogy szerintem lehet meg fogja bánni, mert 4GB ram viszont már nem túl acélos a mostani Android verzióknak és applikációk. Sajnos aki nem ért ezekhez a dolgokhoz, azokra bent a szolgáltatónál simán rábeszélik és rásózzák az ilyen elavult, lassú készülékeket is.

Sajnos hamarosan én is búcsúhoz a Mate 10 Pro-tól, szomorú szívvel mert eddigi legjobb telefonom volt, de váltanom kell, több okból is egyrészt az akksija már nem igazán bírja a napi használatot, másrészt olyan helyen dolgozok, ahol vannak bizonyos applikációk amelyeket Huawei telefonnal már nem lenne szabad használnom.
Én Samsung A54 5G-t néztem ki, és tervben volt sokáig, de mivel az is a saját gyártású Exynos procijukat kapta, így inkább lemondtam róla. Ráadásul a telefonok ára is nagyon elszállt, és a Samsung ceruzája is igen vastagon fog az árazásnál.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#31978) GEIL válasza Exelsior24 (#31977) üzenetére


GEIL
addikt

Ericcson A2618s
Nokia 3310
Nokia 3410
Samsung E500
Sony Ericcson K310

Nokia C503

LG F6

LG G4 (4 évig) :C
Huawei Mate10 pro (4,5 évig) :C

Samsung A53 5G :(

Pedig LG G4 után megfogadtam hogy csak flagshipet vennék.....bár igaz, hogy a mostani telót nem én vettem....

Ha a gördülékenységet és tudást nézem, akkor bizony szivesen átállnék Apple oldalra és
Iphone 13 (14) pro-t vennék. :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#31979) fericske válasza Exelsior24 (#31977) üzenetére


fericske
addikt

Az enyém is 5 éves, 0.225-ös frissítéssel, és érzésre szinte ugyanolyan állapotban van az akkuja mint újkorában. 2 naponta töltöttem és most is elég 2 naponta - kb. 40% mikor töltőre dugom.
Eleinte felbosszantott néhány marhaságával, de aztán "összebarátkoztunk", és most meg már nem is tudom mire váltanék róla.
Nem tudok olyanról amire megérné váltani.
Néha átböngészem a lehetőségeket, de mivel mind esztétikai és műszaki állapotában újszerű, nem érzek kényszert cserére. Meg a noccs egy fájó pont számomra. Majd csak kinövik egyszer ezt a marhaságot :D

(#31980) deka10 válasza GEIL (#31978) üzenetére


deka10
senior tag

Nálunk az LG f6 még szolgálatban van.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#31981) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Sikerült az akksicsere házilag :DD
Fél év után bekapcsoltam a telefont, van egy ilyen frissítés. Ezt érdemes felrakni, vagy maradjak ameddig csak lehet a minél régebbi szoftveren?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#31982) Dictator^ válasza fericske (#31979) üzenetére


Dictator^
veterán

Az a 10-es android 12-es miui-val? Még mindig 9-es verzión tanyázok, és ilyenkor mindig elgondolkozom, de végül lebeszélem magam róla :D valaki beszéljen már rá

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#31983) fericske válasza Dictator^ (#31982) üzenetére


fericske
addikt

Igen, az.
Nem vettem észre sem javulást, sem romlást üzemidőben és egyéb működésében a telefonnak rendszerfrissités után.
Én is tartok a szoftverfrissitésektől. Talán ez az egyetlen telefonom eddig, amelyik megúszta negativum nélkül a procedurát.
BLA-L09

[ Szerkesztve ]

(#31984) Ádyka válasza fericske (#31983) üzenetére


Ádyka
őstag

Én nem merem felrakni az emui 12 t, mert ha elszáll tőle a hívásrögzítő, akkor a telefon semmit nem ér nekem...... enélkül végem. :O

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#31985) -Fly- válasza Ádyka (#31984) üzenetére


-Fly-
tag

Nem száll el, csak fel kell tenni egy frissebb verziót. Feljebb megtalálod, melyiket...

(#31986) Dictator^ válasza Ádyka (#31984) üzenetére


Dictator^
veterán

Nekem is emiatt ér aranyat. Amúgy többen írták már, hogy a Miui 12-ben is van, amit már linkelt is a fórumtárs (letölthető APK).
De visszatérve, akkor ezek szerint te már Miui 10-en vagy, azaz Android 10-en. Így 9-ről a váltás odáig érdemes?

Egy két plusz funkció került a 10-be a 9 után, csak emiatt gondolkozom mindig el rajta..

Nekem jelenleg a 9.1.0.345 van, amire mindig a 10.0.159-et ajánlja fel.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#31987) grafnet válasza Dictator^ (#31986) üzenetére


grafnet
veterán

Miért írsz MIUI-t? EMUI fut a Mate 10 Pro-n.

Xiaomid is van?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#31988) Dictator^ válasza grafnet (#31987) üzenetére


Dictator^
veterán

Jaj, kevertem. Annyi Xiaomi videót néztem (potenciónális telefon váltás témája miatt), hogy már hülyeséget írok.

Szóval EMUI :)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#31989) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Srácok. Pár napja megjelent az értesítési sávban a VoLTE jel,és sehogy nem bírom eltüntetni onnan.

Ha bekapcsolom a két kártyás 4G kezelést,akkor kétszer jelenik meg. (Vodafone,és Telenor) A HD hanghívások opció ki van kapcsolva,és a adatkapcsolat váltás is,mégis ott van.
Ha leváltok 3G-re akkor eltűnik,de nem szeretnék netezni 3G vel,mikor a 4 az mégiscsak 4 :) Engem nagyon zavar hogy ott van,ha van rá ötlet hogyan tudom eltüntetni onnan azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#31990) 4D4M válasza Bubaaa (#31989) üzenetére


4D4M
aktív tag

Vicces, nekem pár óra kutakodás és ügyfélszolgálatozás kellett, hogy megjelenjen (:
Voice over LTE szolgáltatásod aktiválódott vagy általad vagy a szolgáltató által. Nekem azért hiányzott, mert roppant idegesítő volt, hogy megszakad a net telefonálás közben. Mint kiderült, ki volt kapcsolva az előfizetésemre a szolgáltatónál és egy hívásba került aktiválni.

Szerintem nem akarod valójában kikapcsolni, de ha mégis, akkor én pl a fejlesztői beállítások / Hálózatok szekciójának LTE szolgáltató összevonás beállítással próbálkoznék, ha a SIM beállításoknál nincs semmi erre vonatkozó.

[ Szerkesztve ]

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#31991) Bubaaa válasza 4D4M (#31990) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Igazából a hívás minősége is sokkal rosszabb lett. Akadozik a hang azóta,mióta megjelent az ikon ott fent. Tizen éve dolgozom egy hatalmas raktárban,fém polcrendszerek közt,ahol eléggé szar a net. Ezzel a telefonnal, amióta megvan sosem volt ilyen gond,csak pár napja vettem észre,hogy felhívnak és vagy akadozik,vagy én hallom őt,de ő csak hallózik,és semmit nem hall.
Mivel elötte sosem volt ott a VoLTE ikon,így ezzel hozom összefüggésbe. Illetve a kimenő,bejövő híváslistában is írja mikor használta a VoLte-t,és mikor nem. (gondolom ez attól függ,hogy a másik oldalon milyen készülékkel beszélnek,az képes e kezelni ezt vagy sem)

(#31992) 4D4M válasza Bubaaa (#31991) üzenetére


4D4M
aktív tag

Elvileg a Settings > Mobile network > Mobile data helyen kellene lennie a kapcsolónak, de én sosem láttam ott megjelenni. Most, hogy működik és előtte sem. Mindenesetre, ha én a szolgáltatóval be tudtam kapcsoltatni, akkor vélhetően te is ki tudod kapcsoltatni, ha a telefonon nem található.

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#31993) Dictator^ válasza 4D4M (#31992) üzenetére


Dictator^
veterán

Android 9-en elvileg Telenornál ki tudod kapcsolni.
Vodafonenál az ügyfélszolgálat aktíválja, ott nem tudod manuálisan kikapcsolni azt hiszem (legalábbis flottás számnál így van).
(Nálam Vodafonenál fényévekkel jobb lett a hívás minősége.. volt egy pár hete, amikor borzasztóan rossz volt míg nem volt VoLTE, akkor még a kicsöngés hangja is "akadozott" kb. - Így viszont azóta tökéletes a net hívás alatt.)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#31994) 4D4M válasza Dictator^ (#31993) üzenetére


4D4M
aktív tag

Nálam is flottás Voda, szóval ez lehet egy megerősítés is.

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#31995) Dictator^ válasza 4D4M (#31994) üzenetére


Dictator^
veterán

Sajnos akkor szívás. Én nemrég jeleztem, hogy be kéne kapcsolni, onnantól kb. 2 nap alatt aktíválták mindenkinek a flottában, és sajnos a Vodafonenál kikapcsolhatatlan.
Igazából a Voda hálózata mostanában rakoncátlankodott, tehát lehet nem ott lesz nálad a baj.. vagy nem tudom.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#31997) 4D4M válasza Dictator^ (#31995) üzenetére


4D4M
aktív tag

Ha nekem akartad válaszolni, akkor: nem nálam van a gond, nekem sikerült már aktiváltatni, és nagy megelégedettséggel használom.

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#31998) Dictator^ válasza 4D4M (#31997) üzenetére


Dictator^
veterán

Bocsi, az első fele neked ment volna, a második fele Bubaaa-nak.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#31999) jovás


jovás
aktív tag

Sziasztok!
Csináltam biztonsági másolatot a telómról. Felraktam a gépre a HiSuite progit, elvileg lementett mindent, a mérete is stimmel, 61 GB lett, viszont se a képeket, se a videókat újrarakom a telót, és utána visszaállítom az adatokat, hiánytalanul meglesz minden? Csinált már így valaki így mentést a telefonjáról?
Előre is köszönöm a segítségeteket. :R

(#32000) Exelsior24 válasza jovás (#31999) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Szia!

Én teljes biztonsági mentést ugyan nem, de ezzel a HiSuite programmal, volt már hogy, mentettem le képeket, videókat, stb. ... , és a számítógépre szépen le is mentette, azt hiszem a Dokumentumok mappán belül létrehoz egy HiSuite mappát és abba menti bele a dolgokat, de lehet, hogy ezt ki lehet választani és meg lehet változtatni.
Mondjuk visszatöltést én nem csináltam, mert direkt csak leszedni akartam dolgokat róla, ez így mondjuk nem sok segítség neked, de lementeni mindenesetre rendesen lementette.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.