Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16301) Something_ válasza blt.62 (#16300) üzenetére


Something_
őstag

Ha ezt megalkotnák, akkor nem kellene több telefont kiadni.
Szerinted 1 éve nem tudtak volna 4 magos telefont csinálni? Ugyan már, szépen lassan, ki kell taposni az ösvényt és el kell adni minél többet, minél több haszonért:)

(#16302) DjTaRsY válasza blt.62 (#16300) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Nem értem, a Sensation ezek közül melyiknek nem felel meg? :D

(#16303) Something_ válasza DjTaRsY (#16302) üzenetére


Something_
őstag

Kijelzője szép, fényerő lehetne több, betekintési szöge úgy mond nincs:D
Zenelejátszója hangszórón vicces, a gyári füles meg egyenesen szánalmas:D
A fém ház nagyon ízléses, jó minőségű, csak be lehet nyomni a kijelzőt a házba, plusz néha recseg, főleg alul.
qHD kijelző viszont patent:)

(#16304) DjTaRsY válasza Something_ (#16303) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Hááh! Már akinek Acer kijelző jutott. Az valóban talicska. Se a Shaprok jók (már ha a betekinési szög nincs alatt a rosszat értetted). :) Gyári füles ki sincs bontva, csak a Sennheiser. A hátlapba meg beragasztottam egy i5-ös matricát, azóta frankón kussol, nagyon patent. :)) Kedden új hátlap, új akku. Pimp my phone

[ Szerkesztve ]

(#16305) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Sziasztok!
Két kérdésem lenne:
1. Ha kieseik állandóan a hangerőgomb azzal mehetek e-carebe, cserélik az egész hátlapot?
2. MHL kábel működik asztali dokkolóval? Gyári HTC cuccokra értve.

Üdv.

GTA V : Pacikuki007

(#16306) stufen2


stufen2
tag

Sziasztok? Miért van az, hogyha fényképet akarok készíteni pl. egy matricáról kb15 cm-es távolságból akkor a telefon nem tud rendesen fókuszálni, egyszerűen nem élesíti be a képet hanem mosott képet fényképez :F
A másik ha feldugom töltőre akkor megbolondul a kijelző, ha hozzá érek össze vissza ugrál, megnyomom a home gombot erre elindít egy játékot vagy körbeforog a kijelző :(

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#16307) Koczó93 válasza DjTaRsY (#16304) üzenetére


Koczó93
őstag

Azt honnan tudhatom hogy milyen kijelző van a sajátomban? :)

(#16308) DjTaRsY válasza Koczó93 (#16307) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Rootolt készüléken terminálba beírva: dmesg, kiír egy csomó dolgot, köztük: Panel Type = PANEL_ID_PYD_?????? kérdőjelek helyén AUO vagy SHARP lesz. (AUO az Acer)

(#16309) DjTaRsY válasza stufen2 (#16306) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

A megolondult érintőkijelzőre: [link]

(#16310) rgeorge válasza DjTaRsY (#16308) üzenetére


rgeorge
addikt

Az AUo=AU Optronics. Nem Acer.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#16311) randras válasza rgeorge (#16310) üzenetére


randras
veterán

Feltéve, hogy hazudott az Acer arról pár éve, hogy megvette az AU Optroic-sot.

(#16312) Koczó93 válasza DjTaRsY (#16308) üzenetére


Koczó93
őstag

értem köszi, az enyém nincs rootolva legalábbis még úgyhogy ezt most nem tudom megnézni :)

(#16313) rgeorge válasza randras (#16311) üzenetére


rgeorge
addikt

FYI

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#16314) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Nem tudja valaki, mi ez a nagy csend a romok körül? Már egy hete nincs új Ordroid, ICE :DDD

Z Fold 4

(#16315) DjTaRsY válasza T0rnad0 (#16314) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Nincs új alap (villec2), a meglévő hibákat nem tudták javítani még, új tweaks app nincs (de nem sokára lesz, oneX-re jön először az új onex alapra), így nincs frissítés.

(#16316) szegto válasza T0rnad0 (#16314) üzenetére


szegto
senior tag

Biztos dolgoznak a srácok a még nem 100%osan működő funkciókon....
Ettől eltekintve elég patent már a sense 4. :)

(#16317) szegto válasza DjTaRsY (#16315) üzenetére


szegto
senior tag

Tweak miatt a PKM romot használom + Ezt hozzá és elég menő lett a ketyere. :D
Milyen új tweakről láttál valamit?

(#16318) DjTaRsY válasza szegto (#16317) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Mivel a onex-re új bázis érkezett, az új szoftverhez portolni kell a tweakset is (android verzió frissítés is történt) és ha már csinálják, beleraknak pár új feature-t is. Ezt írta a fejlesztő a OneX-es Pokemon rom topicjába. És hát nagyon valószínű hogy monarx pedig a Sensation Pokmn romba is berakja később :) Ennyit tudok egyelőre

(#16319) enginev3.0


enginev3.0
félisten

60ezerért lenne egy hibátlan Sensation, dobozos stb...
viszont sajnos nem garis, szerintem még 2-3 ezret enged az árából
bemerjem vállalni? néhány minimális sérülés, a kijelző hibátlan, személyesen venném át, nem előfizus.

De a gari hiánya nagy érvágás :((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16320) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#16319) üzenetére


T0rnad0
addikt

Én nem venném meg gari nélkül... :(

Z Fold 4

(#16321) Something_ válasza enginev3.0 (#16319) üzenetére


Something_
őstag

Meg ne vedd!

(#16322) Koczó93


Koczó93
őstag

ma vettem észre hogy a fényérzékelő/távolságmérő alatt a kijelző és a "keret" között a feketére festett részen van egy 2mm átmérőjű világosabb barnás kör. ezt nem láttam eddig. nem is látszik csak ha erős fény éri. olyan mint a desire-ön a fényérzékelő helye. ez valami hiba vagy csak eddig nem láttam?

(#16323) szegto válasza enginev3.0 (#16319) üzenetére


szegto
senior tag

Garis készüléket is csak olyat vennék ami magyarországra szánt cucc, elég sok galiba van ezekkel a távolkeleti régiós készülékekkel... RUU nem megy fel stb.... tisztelet a kivételnek természetesen.

Első hozzászólást olvasd el hogy milyen kódnak kell lennie az akksi alatt..... meg ezekre 2 év gari van nem 1 mint sok sufni gsm boltban.

(#16324) Koczó93 válasza Koczó93 (#16322) üzenetére


Koczó93
őstag

lejárt a szerkesztés, visszaolvastam rájöttem hogy az a távolságèrzèkelő:)

(#16325) enginev3.0 válasza szegto (#16323) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tehát ha ez van írva "P/N száma 99HNA035-00" akkor 2 év gari van rá nem egy?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16326) szegto válasza enginev3.0 (#16325) üzenetére


szegto
senior tag

Elvileg igen, bár szerencsére nekem még nem volt szükségem a szervízre..... mások esetleg megerősítenek ebben hogy tényleg 2 év e, de a garancia jegyben is benne van hogy mikor lett vásárolva.
Sok sikert.

(#16327) enginev3.0 válasza szegto (#16326) üzenetére


enginev3.0
félisten

rendben

Ha esetleg ilyen lenne, akkor le lehet valahol ellenőrizni, hogy tényleg 2 év gari van rá, ne hogy véletlen csak az eladó akarja azt mondani amit hallani akarok

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16328) Something_ válasza enginev3.0 (#16327) üzenetére


Something_
őstag

Bemész az e-care-ba az imei alapján talán megmondják.
E-mail, telefon OFF.

(#16329) enginev3.0 válasza Something_ (#16328) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megkérdeztem, válaszolt

Tisztelt Bbenss!
sajnos garancia nélkül nem mernék nekivágni egy telefonnak. Keresgéltem, és azt mondták, hogy olyat keressek aminek az akksi alá ez van írva "P/N száma 99HNA035-00" ezekre sok helyen 2 év garit adnak, tiéd véletlen nem lehet hogy ilyen?:)

Tisztelt enginev4!
Hát ami a gond, hogy papírokat nem találtam, amik igazolnák, hogy mennyi garancia van rá. Van egy warranty papírja, de abba nem írtak semmit. Sajnálom, ha így nem megy, én szívesen vállalnék rá garanciát, mert szuper telefon, de tudom, hogy nem sokat ér a szavam így a mai világban.

Előrébb lettünk?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16330) Something_ válasza enginev3.0 (#16329) üzenetére


Something_
őstag

Nem, max kapsz egy warn-t a privát beszélgetés kimásolása miatt ;] :DD

(#16331) enginev3.0 válasza Something_ (#16330) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez nem hardverapros beszélgetés :))

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16332) Something_ válasza enginev3.0 (#16331) üzenetére


Something_
őstag

Poén vóót:)

Vaterához ne sok reményt fűzz, 4-5e-es jutalékot mindenki rászámolja, olyat kell kifogni, aki nem számolja rá.

70e a reális ára a Sensation-nek, 70e-ért simán tudsz venni.

[ Szerkesztve ]

(#16333) enginev3.0 válasza Something_ (#16332) üzenetére


enginev3.0
félisten

60ért megkapnám
De sajnos garancia nélkül...

Egyébként azt mondják, hogy ha eltűnt a gari papír akkor azt kötelesek pótolni, bár ha erre pont csak 1 év van akkor azt hiszem mindegy

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16334) Something_ válasza enginev3.0 (#16333) üzenetére


Something_
őstag

Gyári garanciából nincs 1 éves garancia!!!
60ért gari nélkül felejtsd el.

Figy, ha úgy nézzük én 68e-ért adtam el összes gyári tartozékkal, dobozban, másfél év gyári garival, KARCMENTES állapotban.

(#16335) enginev3.0 válasza Something_ (#16334) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez így van, nekem nincs annyim sajnos

De néztem másikat, bár itt is zavar kicsit a kevéske garancia

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16336) SpinDoktor


SpinDoktor
csendes tag

Már lassan másfél hete szervizben van a telefonom "Alkatrészre vár" státusszal, ezért rákérdeztem az E-Care-nél, hogy mégis WTF? Íme a válasz:
"Sajnos Taiwanon árvíz miatt leállt a munka, így kimaradt néhány szállítás, de a jövő héten már helyreáll a rend és az alkatrész is megérkezik."
A hét végére ígérték a telefont, de félek, hogy még ez is optimista számítás részükről.
Akkor most hogy is van ez a 14/15 napos javítási határidő? Ilyen esetben nem kérhetek cserélést? Ha visszakapom a telefont, kérhetem a garancia megújítását ("nullázását")?

Exitus acta Probat

(#16337) Something_ válasza SpinDoktor (#16336) üzenetére


Something_
őstag

Felejtsd el, nincs ilyen.
Megkapod, örülsz, csúnyán nézel rájuk. Ennyi.

(#16338) madoxx


madoxx
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni simunlock-kal kapcsolatban.

HTC Sensation, S-OFF, HBOOT 1.27.1111, SuperCID

Próbák:

Method 1
"strings -n 8 /dev/block/mmcblk0p6"
Csak 7 számot ad vissza

Method 2
Loading...[PG58IMG.nbh]
No image or wrong image!

Method 3
http://www.sieempi.eu/blog/2011/09/22/universal-sim-unlock-for-s-offed-htc-devices-536
FAT32 init OK
Open MCCMNC file fail
Open CID file fail
Process donw, reboot device?
<VOL UP> Yes

Valakinek valami ötlet?

(#16339) SpinDoktor válasza Something_ (#16337) üzenetére


SpinDoktor
csendes tag

Barátnőm húgának meghosszabbították a garanciát (újra megkapta a 2 évet) a SonyEricsson Xpreia Mini-jén... HTC-nél nem ilyen jó fejek?
Ti hallottatok valamit erről a Taiwani áradásról, ami miatt most elvileg akadozik az alkatrészszállítás?

Exitus acta Probat

(#16340) sgs123456


sgs123456
tag

Sziasztok
Ismét itt :)

A tegnapi szenvedés utáni sikeres ordroid telepítésen túl folyamatosan nyomkodtam a telefont és azt vettem észre, h kb. 5-10 percenként esik 2%-ot az akku. Skype alatt pedig 5-10 percenként 3-4%-ot merül. Ez normális, h ilyen gyorsan merül vagy új akku kell?

A másik pedig, h le tudom cserélni az akkumulátor ikonját? Jól néz ki, de iszonyatosan fusztráló a százalékos kiírás. :D Gondolom ez png-ben van valamelyik apk-ban. Hol tudnám átvariálni, vagy van egyszerűbb módja is? :)

(#16341) Something_ válasza SpinDoktor (#16339) üzenetére


Something_
őstag

SZerintem nem fogják, azt fogják mondani, hogy írj a htc.com-on a hivatalos supportnak.

Tájvánba már egy ideje áradás van, ezért szöktek egekbe a HDD árak.

(#16342) nimfas


nimfas
addikt

Hi!

Csináltam egy kis galibát... csináltam a drótos megoldást... de nem vettem le a készülék hátlapját.... így ki kellett húznom a temp-root és a s-off közt a tápkábelt... meg is találta a készüléket, csináltam a dolgot, majd nem reagált a dologra... ekkor restart... de betölti az appokat... 75/75... majd csak a felső ikonsor jön be a készülék kijelzőjén, továbbá ha a hangerő gombot nyomom az is..... de a képernyo többi része nem jön be... SOS segítség.. akár privátban ?!?

Kicsit pánikolok... :-S

(#16343) enginev3.0 válasza nimfas (#16342) üzenetére


enginev3.0
félisten

hard reset ;]

Várj meg egy szakértőt, csak az irigység beszélt belőlem :D

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16344) claire78 válasza nimfas (#16342) üzenetére


claire78
senior tag

szerintem rajta van a temproot, csináld újra a drótos megoldást amíg nem sikerül.

(#16345) nimfas válasza enginev3.0 (#16343) üzenetére


nimfas
addikt

Már segített priviben... tényleg Hard Reset kellett... megállt bennem az ütő wazz....

(#16346) DjTaRsY


DjTaRsY
aktív tag

A Sensation-t nem lehet téglásítani! ;]

(#16347) Something_ válasza DjTaRsY (#16346) üzenetére


Something_
őstag

Megpróbálhatom a tieddel? ;]

(#16348) sgs123456


sgs123456
tag

Ha esetleg érdekel valakit, akkor megcsináltam a százalék nélküli eredeti akku ikonokat.
Ordroid 9-en nekem tökéletesen működik.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16349) DjTaRsY válasza Something_ (#16347) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Módosítanám úgy, hogy nem szándékosan nem lehet téglásítani. Írok egy pg58img.zipet, ahol a hbootba hboot helyett egy karácsonyi dalt rakok be, akkor az többet nem indul el :D

(#16350) szegto


szegto
senior tag

Aki navigációra is használja a telóját annak mennyire melegszik a teló?
Az enyém valami eszméletlen.... bár gondolom nem a teló melegszik magától hanem hogy a szélvédőn van és szétégeti a nap.... főleg ilyen melegben.
Félek h megkattan 1szer a telefon. :F

Más: valaki tudja esetleg mikor jön már az offline google maps?
Még azzal teszek egy próbát mert navigáció területén az android kuka. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.