Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16801) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#16800) üzenetére


T0rnad0
addikt

Az annyira nem is rossz, régebben mindig 160-190 volt nekem.

Z Fold 4

(#16802) enginev3.0


enginev3.0
félisten

ics-ben hol lehet megnézni az uptime-ot?
szóval nem csak azt amit akksiről megy, hanem összesen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16803) Something_ válasza gatto_ (#16795) üzenetére


Something_
őstag

Sok értelme van a gyári romnak, ha már s-off.

(#16804) gatto_


gatto_
senior tag

Ha már ennyire erősködtök, akkor majd utána nézek a romoknak. :) Teljesen megbízhatóak, és mindenben tökéletesen működőképesek ezek? Olyan kéne amin a sense rajta van, és nem kell a 4-es ha nem muszáj. Mit ajánlotok, az xda-n nézzek körül, vagy van ennek valami magyar fóruma is ezen kívül? Húzni nem akarom, sőt inkább aksiidő növekedés lenne a cél.

[ Szerkesztve ]

(#16805) csipuka válasza enginev3.0 (#16802) üzenetére


csipuka
senior tag

GB-ben megvolt, ICS-ben nem talaltam meg.
Nalam fenn van a System Tuner, az tudja.

(#16806) Something_ válasza enginev3.0 (#16800) üzenetére


Something_
őstag

Huh, még sense 3.6-nál ha belaktam teljesen a rom-ot, akkor 100-120 mb volt a max szabad ram. Indítottam egy böngészőt, az meg bezabált 50 mb-t minimum:D

Most S2-nél 350-400 mb szabad ramom van gyári rommal, ami azért érdekes, mert ugye ennek 250 mb-vel több alapból a ram. Mindig a sense-t szidják, hogy nincs optimalizálva, viszont akkor a TW is zabálja a ramot, legalábbis úgy látszik..
Sőt, ha pl 350 mb szabad ramom van, levonjuk belőle a különbözetet, akkor alapból 100 mb szabad ram maradna, kevesebb, mint a Sensation-nél.
Érdekes, de annyit tegyünk hozzá, hogy röccenésmentes az egész rendszer a Sensation után.

[ Szerkesztve ]

(#16807) roxan


roxan
senior tag

tudja valaki mit hozott a mostani 60megás frissítés? mert nekem egyelőre csak minusz 50-60 méta szabad memóriát.

(#16808) Janaboy válasza Something_ (#16778) üzenetére


Janaboy
veterán

Köszi a választ!
Valóban nagyon jó a lockscreen, csak nem egyszer volt mostanában, hogy zsebben bekapcsoltam a repülőgépmódot...

üdv

Janaboy

(#16809) #54715584 válasza roxan (#16807) üzenetére


#54715584
törölt tag

A szoftverszám változott 3.33.401.6-ra.

(#16810) rgeorge válasza #54715584 (#16809) üzenetére


rgeorge
addikt

A kernel 3.0 lett.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#16811) Timmy0829 válasza gatto_ (#16804) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

Egyértelmű --> xda. Elég sok rom van ami nagyon népszerű és jók is. Olvasgass, nézd meg melyik tetszik jobban. Megbizhatóak, sokszor jobban működik mint amid alapból van.

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1112

What goes around comes around...

(#16812) Timmy0829


Timmy0829
csendes tag

Tud valaki segiteni, hogy csináljak VPN kapcsolatot a teló és a gépem között? Sokáig keresgéltem, de nem találtam semmi normális leirást. Azt szeretném megcsinálni, hogy a telóval tudjam irányitani a gépet, bekapcsolni, torrenteket leszedni, satöbbi.

Köszi

What goes around comes around...

(#16813) DjTaRsY válasza Timmy0829 (#16812) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

LogMeIn Ignition

(#16814) enginev3.0


enginev3.0
félisten

hol találom az uptime-ot?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16815) gatto_


gatto_
senior tag

ROM cserére ajánlott Rom Manager programot használni, vagy inkább felejtsem el? Arra biztonságos, hogy a mostani gyári rendszert lementsem mielőtt nekiállok cserélgetni, és ha nem válnak be akkor visszategyem? Egy ilyen mentés durván mennyi helyet foglal az SD kártyán, ha fel van telepítve mondjuk 30-40 kisebb program?

(#16816) DjTaRsY válasza gatto_ (#16815) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

4EXT recoveryvel tudsz mentést csinálni, remélem az van fent, Rom Manager csak a clockworkmoddal kompatibilis. 4EXT recovery programja a 4EXT Recovery Control
Egy ilyen mentés Sense rom esetén olyen 500MB-800MG-ig terjed.

(#16817) gatto_ válasza DjTaRsY (#16816) üzenetére


gatto_
senior tag

Na persze, hogy a CWM Recovery-t raktam fel. :) Ez a Play-es változat lefrissíti 4EXT-re úgy mint ahogy a Rom Manager tette fel a CWM-et?

(#16818) Timmy0829 válasza DjTaRsY (#16813) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

Fuuu, nem is tudom mennyi idő ment kárba a hülye keresgélésemmel.
Nagyon köszi :) Életmentő volt.

Gatto: Igen frissiti, nekem pl valahogy mindig előjön, ha nem is szedem le. sztem a főzőtt romba már benne van alapból.

[ Szerkesztve ]

What goes around comes around...

(#16819) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!

Van a 9.0ás ordroidtól újabb? vagy valami más esetleg ami újabb és jobb lehet? :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#16820) jasjar


jasjar
csendes tag

Sziasztok

Most akarok venni ilyen készüléket van valakinek ezzel tapasztalat nagyon jó árnak tűnik 85e..

http://aprod.hu/hirdetes/uj-gyarilag-fuggetlen-htc-sensation-IDmoXi.html

(#16821) claire78 válasza Fl4tl4nd3r (#16819) üzenetére


claire78
senior tag

(#16822) Something_ válasza jasjar (#16820) üzenetére


Something_
őstag

Hanyagolnám az 1 éves sufnigsm garanciát, főleg ennél a telónál. Elég szervízérzékeny készülék.

(#16823) enginev3.0 válasza jasjar (#16820) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem felejtos, az oke hogy uj, de inkabb hasznalt tmobil garancias plusz ecare
Biztos ami fix

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16824) mario28


mario28
csendes tag

Sziasztok!

Egy pár apró kérdés:
- hogyan lehet a telefonszámokat lementeni?
- miért van az, hogy az emberek alatt látok 3 választási lehetőséget, ahol a névjegyek fellelhetőek: 1. SIM, 2. Telefon 3. google e-mailomban
- hogy lehetne mondjuk csak a telefonra menteni névjegyeket?
- miért van az hogy egyik pillanatról a másikra a saját névjegyemben megadott e-mail címre azt mondja, hogy érvénytelen, ezért az e-mailt el sem küldi.

Én a frissítések óta csak rosszat tapasztalok. Amikor újraindítom a telefont akkor mindig azt írja, hogy androiod frissítés. Ez korábban nem volt.

Köszi
Tamás

(#16825) gatto_ válasza mario28 (#16824) üzenetére


gatto_
senior tag

"- hogyan lehet a telefonszámokat lementeni?"

Hová? Le tudod menteni az export/import menüpont alatt a névjegyzékben az SD kártyára,
ahonnan később vissza tudod tölteni, ha úgy alakul.
De sokkal jobb megoldás, ha eleve a google címjegyzékben tárolod, mert onnan online leszedi, illetve lementi. Én épp tegnap raktam újra a telóm, és a fiók beállítás után szinte azonnal lerántotta az összes névjegyemet fényképestül, mindenestül.

- miért van az, hogy az emberek alatt látok 3 választási lehetőséget, ahol a névjegyek fellelhetőek: 1. SIM, 2. Telefon 3. google e-mailomban

Ha hozzáadsz egy facebook fiókot, egy skype-ot, stb akkor lesz ez még több is. :)
Kiválasztod, hogy melyiket szeretnéd használni. A SIM-et inkább nem használd, mert az bekeverhet szerintem.

Én a frissítések óta csak rosszat tapasztalok. Amikor újraindítom a telefont akkor mindig azt írja, hogy androiod frissítés. Ez korábban nem volt.

Nekem pont előtte írta ezt, a frissítés óta nem.

(#16826) mario28 válasza gatto_ (#16825) üzenetére


mario28
csendes tag

Szeretném volna a névjegyeimet a számítógépre lementeni.

A google ban volt 83 névjegyem, áttettem a telefonra, majd törlés a goggleból és lám-lám a telóból is törölte. Fasza. Fogalmam sincs kik mentek a levesbe. Azt utálom, ha a névjegyeim szerte-szanaszét vannak.

(#16827) enginev3.0 válasza mario28 (#16826) üzenetére


enginev3.0
félisten

Menj be a google címtárba (gépen)
És állítsd vissza a címtárat korábbi időpontra

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16828) gatto_ válasza mario28 (#16826) üzenetére


gatto_
senior tag

Ezt hívják szinkronizációnak. Azért törölte a telóból is mert ott is a google fiókba másolta, és mikor kitörölted a fiókból akkor a telóból is törlődik. Ez így normális. Ha semmiképp nem akarod a google fiókodban tartani a névjegyeket (pedig ez a célszerűbb, mert megmaradnak, feltéve, ha nem törlöd a címtárat a számítógépen) akkor tárold a "telefon" menüpontban. Onnan nem fog törlődni semmi. Most jelenleg nincs sehol semmilyen névjegyed?
Ha a google címtárat visszaállítod, és leszinkronizálja a telefonnal akkor a telefonon a névjegyzék/névjegyek áthelyezése menüpontban átrakhatod a telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#16829) mario28 válasza enginev3.0 (#16827) üzenetére


mario28
csendes tag

Nekem ez a google nem egyszerű. Milyen címtárba menjek a gépen. ne haragudj de tényleg kínai, pedig nem tartom magam hülyének. :)

(#16830) mario28 válasza gatto_ (#16828) üzenetére


mario28
csendes tag

Tőlem lehet a google ba, de mi lesz ha másik telefonom lesz? Onnan hogyan varázsolom elő majd? Minden névjegyem meg van kivéve ami a google e-mail címem alatt volt cca. 83db.

(#16831) enginev3.0 válasza mario28 (#16829) üzenetére


enginev3.0
félisten

https://www.google.com/contacts/#contacts

Továbbiak
Címtár visszaállítása

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16832) enginev3.0 válasza mario28 (#16829) üzenetére


enginev3.0
félisten

na bumm
dupla

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16833) gatto_ válasza mario28 (#16830) üzenetére


gatto_
senior tag

Ha a következő telefonod is androidos lesz, akkor az első bekapcsolás után amint beírod az email címedet azonnal letölti a névjegyeket a telefonra. Pont ez a lényege.
Ha nem androidos telefonod lesz akkor sincs gond, mert ha belépsz a gépen a címtáradba, legördülőből kiválasztod az exportálást, és egy CSV fájlba kimented az összes névjegyedet, amit minden mai telefon felismer.

És ezek a meglévő névjegyek most a telefonon vannak? Ha igen milyen fiók alatt?

[ Szerkesztve ]

(#16834) Fl4tl4nd3r válasza claire78 (#16821) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Ezlesz ordroid helyett már?

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#16835) mario28 válasza gatto_ (#16833) üzenetére


mario28
csendes tag

Minden sikerült!

Köszönöm. Első importáláskor a 799 névjegyből csak 514-et mentett. Utána E-mailba elküldtem magamnak a címeket, akkor már 714-et sikerült neki+a 83 ami a google ban van. Most lementettem egy vcf filébe de sajnos csak a 714-et tudom vagy mind a két importálás tartalmát ami ugye 2szeres, így van olyan névjegy ami 2x van meg. Nem egyszerű az biztos.

(#16836) claire78 válasza Fl4tl4nd3r (#16834) üzenetére


claire78
senior tag

igen, az ordroid nem kap már több frissítést.
a két brigád összeállt egy csapattá és együtt csinálják ezt a romot.

teljesen jó egyébként, érdemes kipróbálni.

(#16837) Fl4tl4nd3r válasza claire78 (#16836) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Ahham köszi,akkor felrakom mert a mostani néha nyom egy sense restartot hátha ez már nem :))

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#16838) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#16837) üzenetére


enginev3.0
félisten

De ez is fog
Használj valami memóriakezelő progit
Pl
AutoKiller Memory Optimizer Pro

Úgy veszem észre kötelező sense 4 mellé, mert egyébként igen sokszor van sense újraindítgatás
De ezzel egyszer nem fordult még elő, és az se hátrány hogy 200-250mb szabad ramot vígan csinál
No meg persze a fejlesztői beállításokban a háttérfolyamatokat nem szabad tiltani, max korlátozni

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16839) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Már rakom is :)

Kíváncsi leszek rája

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16840) Klarsa


Klarsa
tag

Üdv mindenkinek!

Apu megkért, hogy frissítsem a telefonját 4.0-sra. De én eddig csak samsung (Galaxy S) romolást csináltam még. Több helyen is olvastam, hogy a HTC-nek sokkal bonyolultabb a romolása mint más androidos telefonoké.
Valaki le tudná nekem írni részletesen, hogy milyen progit kell hozzá használni, és hogy hogyan?
+ melyik a legújjab és legstabilabb szoftver?

Semmi extra nem kell rá neki, mert csak telefonálásra és időnként netezésre használja a telefont!

(#16841) Xaels válasza Klarsa (#16840) üzenetére


Xaels
félisten

Sense 4.0-ra vagy Ice Cream Sandwich-re? Bár a romolásból nekem a Sense 4.0 tűnik esélyesebbnek...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16842) Klarsa válasza Xaels (#16841) üzenetére


Klarsa
tag

android 4.0-ra gondoltam! A sense felület mind1 neki!
A múltkor az egyik munkatársa rakott neki egy ics rom-ot de az hibás még nagyon (kb 1 hónapja) Ezért megkért engem, hogy csináljam meg neki!

[ Szerkesztve ]

(#16843) Xaels válasza Klarsa (#16842) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor gyári rom-ot kellene visszaállítani vagy keresni egy megfelelő Custom rom-ot. Elvileg a topikban ha rákeresel mindenre találsz választ.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16844) sgs123456


sgs123456
tag

Nekem ma 2x is újraindult a telefon a vipers rommal.
Másnál nem volt újraindulás?

(#16845) enginev3.0 válasza sgs123456 (#16844) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16846) kriszpowa


kriszpowa
tag

Sziasztok.

Nem találok magyar leírást, az első HSZ-ben lévő angol leírás pedig picit zavaros nekem. Rootolni szeretném a sesation xe készülékemet. Valaki tudna segíteni?

Köszönöm!

(#16847) Fl4tl4nd3r válasza kriszpowa (#16846) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Szerintem korrekt a leírás,először is s-off majd felrakod a cwm-et,letöltöd a root file-t és rámásolod a kártyára majd ezt a recoveryben telepíted,hamár s-off megérné romot is cserélni stb sokkal jobb lesz úgy.Konkrétan mivel van a gond?

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#16848) enginev3.0 válasza kriszpowa (#16846) üzenetére


enginev3.0
félisten

én tudástár alapján csináltam a sensationomat
XE-nél nem ugyan az?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16849) kriszpowa válasza Fl4tl4nd3r (#16847) üzenetére


kriszpowa
tag

1. Run the revolutionary Utility you just downloaded from http://revolutionary.io/ and if it has found your device it should read
"Found your Device: HTC Sensation Z710* Applications -> Development)

Rá van dugva a készülék a gépre, de mikor elindítom ezt a programot, felugrik egy parancssor, és nem történik semmi.

(#16850) kriszpowa válasza enginev3.0 (#16848) üzenetére


kriszpowa
tag

tudástár?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.