Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16351) Something_ válasza szegto (#16350) üzenetére


Something_
őstag

Nekem is baromi meleg volt, de szerintem csak a szélvédő miatt, azaz a nap miatt.
Télen nem emlékszem, hogy ennyire meleg lett volna.

(#16352) bbalika81 válasza Something_ (#16351) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Milyen az S3, jó választás volt? Sense nem hiányzik?

(#16353) Something_ válasza bbalika81 (#16352) üzenetére


Something_
őstag

Hibátlan állapotú S2-t vettem, Sense picit hiányzik, mert ez az S3-S2 hibrid rom elég csilivili.
Anyagminőségre elmarad a HTC-től MÉG, mert veszek rá szálcsiszolt alu hátlapot, ami nagyon komoly.
Sense is jobb volt, de kárpótol a sebessége. Nagyon brutál, szinte "őserő":D

(#16354) pap válasza szegto (#16350) üzenetére


pap
senior tag

igen

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#16355) roxan válasza Something_ (#16351) üzenetére


roxan
senior tag

Nekem télen is meleg volt. Ha megy a gps, meg a 3g, meg töltőn van, forró tud lenni nagyon. A nyári nap plusz annyira rátesz, hogy süti a kezem, ha ki kell venni a tartóból. Remélem nem sül meg.

(#16356) rgeorge válasza Something_ (#16353) üzenetére


rgeorge
addikt

A fém hátlap árnyékolja az antennákat (GPS főleg). Ezért kefíresdoboz az eredeti hátlap.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#16357) HIJ


HIJ
őstag

Árulja már el valaki, hogy hogyan kell a sensire fel helyezni rendesen a kijelző védő fóliát? Mert én már a 4. -et teszem fel, de mindegyik levegős a kijelző szélén, ahol van egy kis íve az üvegnek. Egyszerűen nem tudom úgy rá simítani, hogy rajta is maradjon, mindig kirúgja magát a fólia.

(#16358) szegto válasza HIJ (#16357) üzenetére


szegto
senior tag

:D
Én is elb*sztam vagy 2-t, aztán bevittem a speedshopban hogy márazonnal tüstén tegyenek rá egyet amit persze újból kifizettem, nem volt kedvem mégegyet a kukába dobni.
A srác 2 perc alatt felvarázsolta és kb ugyan úgy csinálta mint én csak neki nem lett se buborékos se semmi.
Szerintem gyakorolni kell aztán menni fog persze kérdés hogy addig mennyi végzi a kukában.
:F

[ Szerkesztve ]

(#16359) HIJ válasza szegto (#16358) üzenetére


HIJ
őstag

alapvetően azzal van baj, hogy a kijelző széle íves és a fólia ott nem akar rajta maradni, hanem kirúgja és fellevegősödik. Volt egy fajta nagyon vékony fólia, ami jó volt és rajta maradt, de ezt a vastagabbat nem tudom rárakni rendesen... :W

(#16360) Zsirmanc válasza HIJ (#16357) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

alapvetően leginkább a saját gyári fóliáját lehet a legszebben rátenni. A többi, főleg az olcsók egy picit nagyobbak és emiatt rámennek a domború részre és ha már egy picit sem egyenes, akkor nem fog ráfeküdni. A buborékosságot sok fólia alól, bankkártyával ki lehet tólni. Több fajtát próbáltam és a gyári Sensi fólia a legszebb, az tart a legtovább és
könnyű feltenni. Sajna az olcsók vagy bubisodnak, vagy hamar karcos lesz, meg feljön a széle.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#16361) kaciokos válasza szegto (#16350) üzenetére


kaciokos
őstag

"Más: valaki tudja esetleg mikor jön már az offline google maps?
Még azzal teszek egy próbát mert navigáció területén az android kuka."

Hali. Mit próbáltál már? A barkácsolt iGO valóban nem egy nagy királyság, már kezdtem örülni, mikor pár hónapja azt pletykálták, hogy kijön a rendes, de korai volt az öröm.

Épp most gondolkodom azon, hogy veszek egy Sygic-et, azt sokan dícsérik, de még hezitálok.

[ Szerkesztve ]

(#16362) szegto válasza kaciokos (#16361) üzenetére


szegto
senior tag

Kb mindet próbáltam már aminek van vmi neve. (Sygic,Navigon,Igo,CoPilot)

Az a legfőbb problémám, hogy nagyon xarul tervezik az útvonalat.
Pl megyek kocsival és tudom hogy ha adott helyen balra kanyarodok akkor már ott is vagyok tehát az a legrövidebb..... navi szerint tegyek még egy kört és kerüljem meg a háztömböt és akkor majd ott leszek 3szor annyi út megtétele után.
A másik meg pl a sygicnél de ugyan ez igaz a copilot-ra is hogy pl nem ott kanyarodok le ahol ő mondja, akkor rögtön jön hogy márpedig forduljak meg. Nem fordulok meg, túlmegyek és újra csak megfordítana minthogy újratervezné az útvonalat.
Lehet beállítás függő de míg 2szer meg akarna fordítani addig már a kereszteződésben vagyok és jól jönne egy új útvonal hogy akkor merre tovább....

Az Igo-nál mindez nagyon jó, viszont ott meg a program a gagyi.
Ha nem válik be ez a google-s offline cucc akkor marad a pna primo2-vel.

(#16363) bbalika81 válasza kaciokos (#16361) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Ajánlom a navigont, két hónapja használom es nagyon jó! Elég gyakran van akció is rá!

(#16364) bbalika81 válasza HIJ (#16357) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Nekem is ráment egy pár fólia, mire meguntam, hisz gorilla glass:) tavaly novembertől fólia nélkül használom es egy mm karc sincs rajta:)

(#16365) HIJ válasza bbalika81 (#16364) üzenetére


HIJ
őstag

Hát ez erősen felhasználó függő. Én pl néha műhely körülmények között is használom. Nem szeretnék nézegetni rajta egy erős karcot :O

(#16366) pap


pap
senior tag

én a 3 betüset használom,és nekem nagyon bejött,csak tényleg ne melegedne annyira.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#16367) roxan válasza pap (#16366) üzenetére


roxan
senior tag

Más navival is melegszik

(#16368) szegto válasza roxan (#16367) üzenetére


szegto
senior tag

Kiváncsi lennék ha lenne valami baja mert mondjuk megsül a proci azt ECare-ban cserélnék e vagy letudnák annyival hogy nem az előírt körülményeknek megfelelően használtam.... miközben csak navigáltam vele.
Nade remélem nem lesz ilyen. :)

(#16369) Something_ válasza rgeorge (#16356) üzenetére


Something_
őstag

15%-ot ront a GPS-en kb, Wifi-n se sokkal többet.
Na bumm, nem 5 mp alatt talál műholdat, hanem max 10:D

(#16370) csipuka válasza szegto (#16350) üzenetére


csipuka
senior tag

Nekem a szellozo rostelyon van a ketyere, igy a legkondi huti ;)

(#16371) enginev3.0 válasza csipuka (#16370) üzenetére


enginev3.0
félisten

és télen nem melegszik?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16372) roxan válasza enginev3.0 (#16371) üzenetére


roxan
senior tag

akkor meg nem fűt, és eleve hideg van az autóban

(#16373) enginev3.0 válasza roxan (#16372) üzenetére


enginev3.0
félisten

De ha megy a telefon, és használod pl a GPS-t ami ugye melegíti nagyon, plusz te rákapcsolod az autón a fűtést, hogy ne fagyj meg benne, akkor nem rossz neki?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16374) kaciokos válasza bbalika81 (#16363) üzenetére


kaciokos
őstag

A Navigon-ra azért panaszkodnak sokan, mert állítólag régiek a térképek. Nálad mi a szitu?

(#16375) roxan válasza enginev3.0 (#16373) üzenetére


roxan
senior tag

szerintem nem melegíti jobban, mintha nyáron tűzné a nap. (mint nekem)

(#16376) csipuka válasza enginev3.0 (#16371) üzenetére


csipuka
senior tag

Nincs olyan hideg errefele.
Amugy meg le lehet kapcsolni annak az 1 szellozonel a levego aramlasat kulon.
Eddig nem volt gaz vele.

(#16377) norbysz válasza HIJ (#16357) üzenetére


norbysz
csendes tag

Nekem abból a szempontból jó,hogy dekor cégnél dolgozom és 2D autólaminálot használok rá.....Én rárakom és a kijelző szélénél megvágom. :))

HTC Sensation ---->>> HTC One

(#16378) randras válasza HIJ (#16357) üzenetére


randras
veterán

Mert szar a fólia! ;)

(#16379) xors válasza csipuka (#16376) üzenetére


xors
senior tag

am tök gazdaságos ha belegondolsz: télen legalább nem kell a kocsiban fűteni, mivel fűt a mobil ;]
am nekem is rohadtul melegszik, néha még a sima netezéstől is, de eddig nem volt probléma... :R
én a google navit használom, az is nyom néha hülyeségeket mondjuk... de szerintem ez kb mindegyiknél megtörténik...
Jah, és a Gorilla Glassról ennyit: kb fél évig nekem sem volt rajta semmi (max kosz), és most meg elkezdek hajszálkarcok megjelenni (nem feltűnő, csak ha a fény úgy esik rá akkor látszik) szóval ez sem teljesen karcálló...

[ Szerkesztve ]

(#16380) bbalika81 válasza kaciokos (#16374) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Többségében Bp-en használom és nem találkoztam még hibával, mindig pontos volt. Kelet Mo-n eger és Miskolc környékén is használtam, de minden rendben volt. Gyors, jó a menü, talán maga a navis ablak ami az IGO-ban jobban bejött nekem. Valamiért jobban mutatta ha fordulni kellett.

(#16381) pap válasza roxan (#16372) üzenetére


pap
senior tag

Szerintem télen ,kellemes meleg.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#16382) enginev3.0


enginev3.0
félisten

No találtam még egy tmobilos telót, akkor ha tmobilban lett véve, tuti 2 év gari van rá? Mert az eladó szerint 1+1

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16383) Something_ válasza enginev3.0 (#16382) üzenetére


Something_
őstag

1 év teljeskörű (telefon + tartozékok) + 1 év csak a telefonra.

(#16384) enginev3.0 válasza Something_ (#16383) üzenetére


enginev3.0
félisten

rendben
de ugye az nem csak szoftverre mint desire hd-nál?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16385) Something_ válasza enginev3.0 (#16384) üzenetére


Something_
őstag

Dehogy.
Az 1 év szoftverest csak GSM boltok adnak, szolgáltató tuti nem.

(#16386) xors


xors
senior tag

kezd megtelni sajnos a 16gigás kártyám (ez Max Payne mobile foglal vagy 1,5gigát :U ), ezért úgy döntöttem, h törölgetek. érdekes dolgot találtam (gyári ICS -vel) Beállítások/Tárolás/SD kártya résznél a 'Szabadítson fel tárhelyet gomb' => kihoz 1 csomó mindent, és itt van, h "Ideiglenes fájlok HTC alkalmazásokból. Nos a probléma az, h ez nálam 6,5GB -ot foglal, és nem tudom le merjem -e törölni... :F valaki esetleg nem tudja?

[ Szerkesztve ]

(#16387) Something_ válasza xors (#16386) üzenetére


Something_
őstag

Vedd ki a kártyát és nézd meg úgy, hogy mi a pálya.

(#16388) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

A melegedős hsz ekre reagálva! Május elsején kecskemétről kunmadarasra mentünk drag versenyre. a teló a szélvédőre tapasztva gps igo megy! Mire oda értünk szerintem megsült a teló mert mikor levettem és használni akartam fagyott nem reagált össze vissza csinált mindent... többszöri akku kivétel és bekapcs sem oldotta meg a problémát és fel sem ált a rendszer. hétfőn bevittem a trémobilba hisz még egy éves sincs a teló, átvették és 2 hét után vissza kaptam. belső cserét csináltak rajta... szóval így hagyjátok a napon!

Life is Short... Ride Hard!!!

(#16389) pap válasza Jodanovich (#16388) üzenetére


pap
senior tag

Hát ez,remek. Pedig én főzött romot használok,ha ez miatt szarik be még visszavinni sem tudom... :U

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#16390) xors válasza Jodanovich (#16388) üzenetére


xors
senior tag

az szép! de legalább megcsinálták gariban! nekem is ha nagyon felmelegszik, akkor picit meghülyül, de aztán visszaáll.

(#16391) szegto válasza Jodanovich (#16388) üzenetére


szegto
senior tag

Wow hát ez elég rossz hír, ettől parázok énis.....
Marad a PNA, ennyire nem vagyok merész így S-OFF-al.

(#16392) bodoraudio válasza Something_ (#16387) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

ahogy látom az s2 topikot ott is megy ám a küzdés rendesen. :D

(#16393) Something_ válasza bodoraudio (#16392) üzenetére


Something_
őstag

Visszaállítottam a gyári romot, atom stabil, brutál gyors. Be is laktam, nem szenvedek a főzött romokkal.

(#16394) pap válasza Something_ (#16393) üzenetére


pap
senior tag

és jobb mint a szenzáció? ;]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#16395) nimfas


nimfas
addikt

Én még mindig a "drótos" módszerrel szívok... :-)

Megcsináltam a temp-root-ot... simán... majd a drótos progit indítom... addig el is megy, hogy csináljam a drótos trükköt... aztán hiába csinálom... kb 15-20x egymás után... nem írja a leírásban szereplő dolgot... hanem egy idő múlva újra keresi... ill. keresné a telót, de nem találja, bezárom a progit... újraindítom, de itt már el sem jut a "csináld a drótos trükköt" részig, hanem mondja, hogy telepítsem a drivert és csatlakoztassam a telót...

Akinek a gyakorlatban is sikerült igazán leírhatná, hogy mi a trükk :-)
Követtem a videó ritmusát.... tömör telefonvezeték, szigetelt a közepe.... a fene se érti ezt :-)

Most újra Factory Reset volt.... úgyhogy pakolhatok mindent vissza :-D Hipp....

Előre is köszi a segítséget! :-)

(#16396) nimfas válasza nimfas (#16395) üzenetére


nimfas
addikt

lejárt a szerk idő...

több helyen olvastam... bár nem sirály az angolom, hogy a drótos dologhoz is kell a htc-dev-es nyitás, de akkor a garinak annyi :S Most akkor mi van???

szerk:

Itt ezt írják:

"Juopunutbear Requirments:

* Be unlocked using the HTCdev bootloader unlock - http://htcdev.com/bootloader
* Be rooted (have superuser and/or an unsecured boot image installed)
* Have a spare microSD card, or to have backed up all contents of your SDcard, the card will be wiped
* Have fastboot and adb drivers installed and working (windows)
* Have usb debugging enabled
* Have a legth of insulated wire of sufficient length to join the contact points for your device (paperclip)"

[ Szerkesztve ]

(#16397) claire78 válasza nimfas (#16395) üzenetére


claire78
senior tag

driver telepítve van? :D

(#16398) claire78 válasza nimfas (#16396) üzenetére


claire78
senior tag

nem kell!!
a temp root segít ezen

ezt a topikot ajánlanám neked:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#16399) nimfas válasza claire78 (#16398) üzenetére


nimfas
addikt

Lehet... de vmiért akkor sem megy :-S

nyomom a drótot mint a hülyegyerek de semmi reakció, egy idő után... olyan 2 perc megunja és újrakeresné a telót, de nem találja... lehet nem az előlapi USB-be kéne dugin a telót... hanem hátra az alaplapiba?

Bár nem tudom mit befolyásol... olyan mintha a drótot nem érzékelné :-)

(#16400) claire78 válasza nimfas (#16399) üzenetére


claire78
senior tag

azon az oldalon amit belinkeltem, ott vannak az "előfeltételek" usb mód, driver telepítés stb., majd alatta lépésről-lépésre leírva a folyamat. csak azokat kell követni pontosan, ah ott le van írva.
Sok sikert hozzá! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.