Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16651) bylow válasza DjTaRsY (#16650) üzenetére


bylow
aktív tag

A francba!
Pedig bíztam benne, mert ma halottam a meló helyen h. valamelyik nokia tudja ez, és gondoltam a miénk is tudja...

ByLow #

(#16652) Devergo7


Devergo7
tag

Nekem ez a teló valahogy nem jön be.

Devergo7 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#16653) szegto válasza Devergo7 (#16652) üzenetére


szegto
senior tag

Az már legyen a te bajod.

[ Szerkesztve ]

(#16654) bylow válasza szegto (#16653) üzenetére


bylow
aktív tag

:K

ByLow #

(#16655) Timmy0829


Timmy0829
csendes tag

Valaki tud erre valamit? Már irtam de nem nagyon jött semmi válasz.

Lenne egy olyan problémám hogy felraktam az uj firmware-t a htc sensationomra, és azóta és már a második főzött romot, de olyanokat csinál az uj firmware óta a telefon hogy nem hiszem el. Billentyűzár mellet a zsebembe állandóan benyomodik a kamera és fókuszál ide oda, néha képet is csinál, és érzem a zsebembe hogy forrósodik. Magától sms-eket irogat, de elküldeni még nem küldött. A minap pedig a zsebemből fölhivtam saját magamat és egy hosszu hangüzenetet hagytam magamnak.... És egy másik ismerősőmnek is de csak annyi hallatszik h gyalogolok. Most a kérdés az lenne, hogy ez az uj firmware miatt lehet? mert a régivel nem csinált ilyeneket. Ennyire nem stabil a rendszer? Vagy virus lehet esetleg? De az 1. uj rom után formatáltam már az egész telót és mégis a 2. romnál is visszajött ugyanez a probléma.

Plusz még egy kérdés, ha vissza akarom rakni a régi firmware-t akkor csak elég felflashelni? vagy egyéb bonyodalmakkal is jár a visszarakása?

Kösszi

What goes around comes around...

(#16656) KLIOS


KLIOS
aktív tag

Sziasztok!

Az új rendszerfrissítés miket javít?

(#16657) DjTaRsY válasza Timmy0829 (#16655) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Rakj já még S-OFF mellett egy gyári ICS ROM-ot ruuval, és nézd megy, hogy gyárival is ezt csinálja-e.
3.32-es firmware-t raktál fel amúgy?
Firmware cserélgetés szimplán a PG58IMG.zip segítségével megy, mást nem kell csinálni vele, lényeg, hogy GB rom alaltt GB firmware legyen, ICS alatt pedig ICS.

(#16658) sgs123456 válasza szegto (#16647) üzenetére


sgs123456
tag

Nekem nem jött be az új rom. Amint kikapcsolom a képernyőt, kikapcsol a wifi is. Nem tudok skype-olni, csak ha megy a képernyő is... Megy vissza a charmeleon!

Nekem is az volt eddig, tényleg hibátlan! Ez a rom is jó lesz, de van még mit csinálni rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#16659) csipuka válasza sgs123456 (#16658) üzenetére


csipuka
senior tag

Nezd meg a wifi beallitasokat. Az Advanced-en belul van olyan, hogy Keep wi-fi on during sleep. En meg az 5.1-en vagyok.

(#16660) Something_ válasza sgs123456 (#16658) üzenetére


Something_
őstag

Wifi, Speciális, Wifi ébrenlét.

(#16661) Timmy0829 válasza DjTaRsY (#16657) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

Most jelenleg android 4.0.3 verzio htc sense 4 van fenn.az elegancia sense 4 es rommal.
Mi az a gb rom?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1280358

ez alapján csináltam és ez volt az 1. rom is amit felraktam az uj firmware mellé.

A szinkronizálás is kezd leállni most már.Gmail-t például már nem frissit, csak fb-t...

Érdekes

What goes around comes around...

(#16662) enginev3.0 válasza Timmy0829 (#16661) üzenetére


enginev3.0
félisten

gb=gingerbread 2.3-as android

wipe-okat megcsináltad telepítés előtt?

Nekem is lenne kérdésem:
Ezt használta vagy használja valaki? Desire HD-nál szerettem az RCmix romokat, de ez elég régi, bár attól lehet jó

Illetve and.revolution hd-ra hogy kell a tweak-t felrakni? hiába teszem fel 4ext-be, nem találom sehol a beállításokban

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16663) DjTaRsY válasza Timmy0829 (#16661) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

GB: GingerBread, azaz 2.3-as Android.
Amit linkeltél, ezer éves ROM, szerinem a firmware sem a legújabb amit felraktál, told fel a 3.32-est. XDA-n az User Friendly Firmware topicban találod.
A ROM, az elegancia az jó, de ajánlom inkább az új Venom ROMot vagy az új InsertCoin Sense 4-es ROMot.

(#16664) DjTaRsY válasza enginev3.0 (#16662) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Ha gyári közeli kell akkor a vadiúj 3.6-os Sense változatú 6.0.0-ás InsertCoint ajánlom, az már az új, 3.33-as alapra építkezik (a most kijött frissítésre). Az alá jól be van lőve a bricked kelnel is. ARHD alá asszem faux van alapból.
Milyen Tweaks-et akarsz alárakni az ARHDnak? Leedroid tweaks vagy melyiket? :)

(#16665) enginev3.0 válasza DjTaRsY (#16664) üzenetére


enginev3.0
félisten

ott van
[link]

Android Revolution HD EXT4 Tweaks v.0.1 * F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16666) DjTaRsY válasza enginev3.0 (#16665) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Ez csak pár tweak ami az I/O műveletekre vonatkozik, nem maga a tweaks app, ahol midenfélét be lehet állítgatni. Ha ilyet akarsz, tolj fel egy Venom ROM-ot, ott lesz bőven. :)

Amúgy ext4=/=4ext.

(#16667) szegto válasza DjTaRsY (#16666) üzenetére


szegto
senior tag

Feldobtam ezt : ViperS 1.0.0
Hát.... eléggé nyögvenyelős, valamit elirhattak benne mert eléggé laggol a homescreen.
Remélhetőleg a következő jobban fog sikerülni.
De gondolom valamilyen szinten kísérleti rom mert csak a benne lévő Bricked 1.35 kernellel megy a wifi+wifi megosztás minden része, ha lecserélem akkor nincs wifi. :S
Hagyom pár napig aztán meglátjuk, hamarosan remélhetőleg jön valami javítás.

[ Szerkesztve ]

(#16668) Timmy0829 válasza DjTaRsY (#16663) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

Na felraktam a 3.32 es firmwaret és az uj VENOM romot. Irom a fejleményeket majd. Most épp az első bootnál tartok, egy pokémonlabdát nézegetek pár perce már :D

What goes around comes around...

(#16669) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!

Használja valaki a vibert? nemtudok hívni mert aztírja frissítenem kéne a legújabbra de olyat meg nemtalálok.... ilyenkor mi? :F

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#16670) DjTaRsY válasza szegto (#16667) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Nálam aztán nem laggol. Kernel governornál mit választottál? Csakazondemand
Nálam nem laggol egyáltalán :)

(#16671) DjTaRsY válasza Timmy0829 (#16668) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Venom romban már nincs is pokelabda. Nem véletlenül egy régebbit szedtél le? Ugyanott vannak a linkek. Ilyen fémkígyót kéne néezgetned. :D

(#16672) pap válasza Devergo7 (#16652) üzenetére


pap
senior tag

Akkor minek jöttél ide? ,hogy ezt közöld?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#16673) kriszpowa


kriszpowa
tag

Sziasztok.

Ma vásárlok újonnan egy gyári független HTC Sensation XE készüléket. Jelenleg Samsung Galaxy S II van a tulajdonomban. A kérdésem az lenne, hogy a romozás és a többi mókolás ugyanúgy történik, mint a sima HTC Sensationön, vagy erre másik eljárás létezik?

Válaszotokat előre is köszönöm, üdv nektek:)

(#16674) sgs123456 válasza csipuka (#16659) üzenetére


sgs123456
tag

Az alapbeállítás. Azzal kezdem mindig. Akármelyik beállíásra teszem, kikapcsol a wifi lezárt képernyőnél. Másnál nincs ilyen, aki esetleg kipróbálta a vipers-t?

pap
Fura ez az ember, tegnap láttam az optimus black oldalon is. Itt is írta, h mennyire unja már az lg-t.

Fl4tl4nd3r
Töröld le, tedd vissza újra. Ha úgy sem működik, akkor deaktiváld, töröld le és úgy tedd vissza.

[ Szerkesztve ]

(#16675) Timmy0829 válasza DjTaRsY (#16671) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

Jajj neee :D

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1671547

Itt szedtem le a my mirrornál a legujabbat, vagy a viperS1.0.0-ra gondoltál te?

What goes around comes around...

(#16676) szegto válasza Timmy0829 (#16675) üzenetére


szegto
senior tag

akkor elb*asztad. :D

Archive of all versions
My mirror

Tehát az összes archive verzió.

Ezt szedd le: ViperS 1.0.0
De én a helyedben ezt szedném le: Version 5.1.0 Charmeleon

Ez az új verzió még elmarad az 5.1.0-tól szerintem.... de ahogy érzed. :)

(#16677) DjTaRsY válasza sgs123456 (#16674) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Nálam fent van, és nem kapcsol ki a wifi.

szegto

Mondd, miben marad el?

(#16678) szegto válasza DjTaRsY (#16677) üzenetére


szegto
senior tag

Amit tegnap írtam.... a sebesség számomra nem meggyőző.

(#16679) claire78 válasza szegto (#16678) üzenetére


claire78
senior tag

egyetértek, de viszont a fogyasztása jónak tűnik
ma majd átállítom ondemand-ra, azt mondják az segít rajta. gondolom a fogyasztásnak is ad majd :)

(#16680) Timmy0829 válasza szegto (#16676) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

Na megnéztem, szoftver információnál az van hogy a PkMn rom 5.0 charmeleon van fenn.

Akkor az az amit te linkeltél csak egyel régebbi nem?

És akkor most melyik a jobb a ViperS? vagy a 5.1-es charmeleon?

Kösszi

What goes around comes around...

(#16681) bodoraudio válasza Timmy0829 (#16680) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

Hát a sharkdroid! :R

(#16682) Timmy0829 válasza bodoraudio (#16681) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

link? :)

What goes around comes around...

(#16683) bodoraudio válasza Timmy0829 (#16682) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?s=1b85655a03f682456be9086ccb7ac810&t=1608172
az összes romot kipróbáltam 1-1 napig,de ennél maradtam.
biztos nem hibátlan ez sem,de még mindig ez a legjobb számomra.

[ Szerkesztve ]

(#16684) enginev3.0


enginev3.0
félisten

No
Marad az Android rev, hd rom, legjobb volt sense 3.6bol
Sense 4 nél szebb, csak a vízszintes appdrawert fogom nagyon hiányolni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16685) Timmy0829 válasza bodoraudio (#16683) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

Köszi,

Kipróbálom és jelentkezem majd, ha a jelenlegi sem válik be.

What goes around comes around...

(#16686) Something_ válasza enginev3.0 (#16684) üzenetére


Something_
őstag

Nova Prime launchert dobd fel, ott van vízszintes alkalmazásfiók. A többi opciót meg szedd ki, marad a sense.

(#16687) matekolos


matekolos
csendes tag

Sziasztok! A htc sensationhöz szeretnék offline navigációt. Korábban probáltam a copilot 8 as verziót de ez az ics frissités után nem működött, aztán most a navigon 4 es van fenn de annak eléggé halk a navigálós része pedig max hangerön van. A probléma h nem rootolt a teló és igy a copilot 9 és az nDrive-ot nem tudom kipróbálni. Ha megoldható lenne root nélkül az nagyon jó lenne mert kicsit tartok ettől( korábbi rossz tapasztalat). Tehát ha valaki tudna vmi megoldást erre a dologra azt megköszönném

(#16688) sgs123456 válasza DjTaRsY (#16677) üzenetére


sgs123456
tag

És Te feltetted az új radio-t is hozzá?

(#16689) gatto_ válasza matekolos (#16687) üzenetére


gatto_
senior tag

Szerintem az hogy halk sajnos nem a program, hanem a telefon hibája. Most vettem egy XE-t a Desire S-em helyett ami számomra nagyon halk volt. Nos az XE még egy fokkal rosszabb. Gyakorlatilag semmit nem hallani sem a Google maps, sem a Sygic, sem az Igo hangjaiból, max ha teljesen felhúzom az ablakot és kikapcsolom a rádiót. De úgy is nagyon-nagyon kell figyelnem. A csengőhangokkal is már trükköznöm kellett ilyen mp3 vágó/basztató programmal, hogy elfogadhatóan szóljon.
Nem tudom miért spórolnak egy prémium kategóriás készülék ezen alkatrészén. Gondolom néhány dolláros tétel lenne, egy normálisabb hangszórót beletenni. A régi nokia 5800-ásomon élvezhetően lehetett zenét hallgatni, és a navi úgy szólt, hogy le is kellett halkítani.

[ Szerkesztve ]

(#16690) matekolos válasza gatto_ (#16689) üzenetére


matekolos
csendes tag

Hát nemtudom de elötte a GB-vel a copilotnak teljesen jó hangja volt. Igo-bol miet használsz a xe- n ?

[ Szerkesztve ]

(#16691) DjTaRsY válasza sgs123456 (#16688) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Nem. Ahhoz lusta voltam. Sok újat gondolom úgy sem hoz. De lehet ezzel trükk, jogos a kérdés.

(#16692) gatto_ válasza matekolos (#16690) üzenetére


gatto_
senior tag

Igo-ból nincs nagy választék. :) Meg amúgy sem lehet itt beszélni róla.

(#16693) Timmy0829 válasza matekolos (#16687) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

Nekem az IGO bevált, és elég hangos is.

What goes around comes around...

(#16694) szegto


szegto
senior tag

Ezt próbálta már valaki?
[RAM-HACK-SD CACHE]Sense 3.6|Sense 4.0|More free RAM|More speed|More smoothnes
Tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#16695) sgs123456 válasza szegto (#16694) üzenetére


sgs123456
tag

Én próbáltam és hazavágtam a kamerám ordroidon. Nem tudtam fényképezni, állandóan kilépett.

(#16696) enginev3.0 válasza szegto (#16694) üzenetére


enginev3.0
félisten

én is próbáltam, igazából nem tudom volt-e valami különbség

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16697) szegto válasza sgs123456 (#16695) üzenetére


szegto
senior tag

akkor jó hogy készítettem backupot. :D

(#16698) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Sziasztok!

valaki tapasztalt már olyat, hogy egy könyvtár tartalmát annak ellenére is beindexelni a gyári zenelejátszó, hogy a .nomedia fájl benne van?
Ha igen ezt hogy lehet megoldani, h ne tegye? Nagyon idegesítő :(

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#16699) Eddie141 válasza Newlocal (#16698) üzenetére


Eddie141
senior tag

Nekem már volt ilyen. Bosszankodtam napokig, majd újraindítás után megoldódott :) Vagy lehet, hogy újra scannoltattam :)

(#16700) zonusz


zonusz
tag

Újra segítséget kérek. Kész lett a telefon hazahoztam, a mentéseket visszaraktam és láss csodát a hiba ugyanaz, minden egyes program indítás-bezárás után a sense újra indul. A melegedés és a rettenetes merülés megszűnt. Gép vissza, majd pár nap múlva email, hogy a tesztelés során a hibát nem észlelték. Én el a gépért, itthon örül, programok vissza, működik két napot, ma reggel frissítés, hiba vissza ugyanúgy, minden program bezárása után sense újra indul. Az E-care-nál egyébként megmutattam a hölgynek a hibát, de szervizes emberrel nem találkoztam, így sokat nem tudtam tenni, amikor azzal kaptam vissza, hogy a hiba nem jelentkezik. Egyébként alaplapot cseréltek benne. Valószínű, hogy csináltak egy sima hard resetet, ami után nekem is ment egy-két napig, azután a hiba szépen visszajött. Ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.