Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16101) Something_ válasza randras (#16100) üzenetére


Something_
őstag

Multkor is ugyan ezek voltak a tunetek, ugyan igy sim kartya kivetelkor, szoval szerintem nem aksi, hanem tapegyseg megint.

(#16102) randras válasza Something_ (#16101) üzenetére


randras
veterán

Elég furcsa, akkor viszont már tudod, mi vár rád.

(#16103) sbeci


sbeci
csendes tag

Ma kb 10-20 percenként kikapcsolt a telefonom. Amiket kipróbáltam:
-régebbi fw(user friendly 3.32 van most és a 3.24-et néztem meg, hogy azzal is csinálja-e)
-régebbi rom(IC 5.5.0 van most és az IC 4.5.1-et próbáltam sense 3.6 van mind a 2 ben)
-másik kernel(az volt amit az előbb említett rom alapból tartalmazott és fauxra cseréltem)

ezek semmi pozitív változást nem hoztak a telefon kikapcsolgatása terén.

Kiszedtem belőle a sim-et és az sd-t is. Ezzel több mint fél óráig nem kapcsolt ki, ezért gondoltam hogy ez lesz a hiba. Most visszatettem a sim-et hogy tudjak telefonálni. Kb 15 perce már így sem kapcsolt ki.

Elképzelhető hogy a microsd kártya okozta a problémát, vagy csak szerencsém volt az elmúlt órában? Kártyával lehet a baj, vagy alaplap hiba inkább, vagy hibás médiafájl okozhat ilyesmit?

(#16104) Iomega válasza Zirowe (#16052) üzenetére


Iomega
őstag

Nekem jól megy az MHL-lel a telefon, ugyanolyan a kép, mintha pc-ről játszanám le a filmet 1080p-ben, tű éles a kép, a hang is teljesen rendben van. Lehet, hogy az MHL kábeled a rossz minőségű.
Én gyári Samsunggal használom, ha ez jelent valamit.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#16105) Zirowe válasza Iomega (#16104) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Na majd jövő héten tesztelem megint hálózati lejátszás nélkül.

Más: nekem legfrissebb ordroidban magyar/Magyarország beállítás mellett Budapestre Budapesta-t ír, és az ország név is románul van időjárás és óránál ha manuálisan állítom be, aktuális helyzettel rendesen Budapest. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16106) xors válasza Something_ (#16101) üzenetére


xors
senior tag

hát akkor ezt most rendesen megszívtad... varrd rájuk, h szarul cserélték ki a tápegységet ;]
am nem lehet, hogy amikor kivetted a sim kártyát vagy az akksit vmit rövidre zártál?

(#16107) Something_ válasza xors (#16106) üzenetére


Something_
őstag

Hat de 2 aksikivetelbol 2szer rovidre zarok valamit? sztem ez nem normalis.
ezt ki lehet merni valahogy bontas nelkul?
fogalmam sincs hogy mit kezdjek vele.

(#16108) DjTaRsY válasza Zirowe (#16105) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Az össszes Sense 4-es ROM ezt csinálja.

(#16109) Zirowe válasza DjTaRsY (#16108) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Másik kisebb bug, hogy ha az üzenetek listás nézetét 1 sorosra állítom, akkor reboot után visszaugrik 2 sorosra, de van, hogy reboot nélkül is csinálja.

Akkor melyik progival megy a wifi tethering?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16110) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Lehet hogy volt már, csak én vagyok béna... de az miért van, hogy ha kamerával veszek fel videót akkor olyan 12:31 perc után leáll.... felbontástól függetlenül... 15-77 Mbyte.... tehát nem a 2Gb-os korlát miatt...

"Még" gyári ICS van rajta.

(#16111) T0rnad0 válasza Zirowe (#16109) üzenetére


T0rnad0
addikt

Amikor ICE rom volt fent nekem, hiába írták, hogy ezzel meg azzal megy a wifi tethering, mégsem ment. Ha megoldanák, akkor én is visszaraknám...

Z Fold 4

(#16112) Fl4tl4nd3r válasza claire78 (#16055) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nagyonjó ez a kernel,brickedhez képest nemfogyaszt semmit :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#16113) csibucibaro


csibucibaro
csendes tag

Ki tud nekem olcsón csak LCD cserét megoldani tehát régi érintőt leszedni kicserélni új lcd-re és vissza a régi érintőt..? Vagy hülyeség?

Csaba

(#16114) SpinDoktor válasza Blero3311 (#15691) üzenetére


SpinDoktor
csendes tag

Detto ugyanez volt a problémám. Már a szervizben van a telefon, jövő hét közepére kiderül az igazság!
Amúgy az nem para, hogy az IMEI számomra az E-Care azt írja, hogy "érvénytelen"? Bent a csaj azt mondta, hogy minden rendben, de a Track n' Trace már csak ennyi tudott kiszenvedni magából...

Exitus acta Probat

(#16115) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Baromi zavaró ordroidban, hogy a merülést folytonos narancssárga leddel jelzi.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16116) pap válasza Zirowe (#16115) üzenetére


pap
senior tag

Le kell ragasztani...

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#16117) DjTaRsY válasza pap (#16116) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

vagy nem kell lemeríteni

(#16118) Zirowe válasza pap (#16116) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Akár késsel ki is kaparhatom a ledet.. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16119) pap válasza Zirowe (#16118) üzenetére


pap
senior tag

Látod,magyarok vagyunk,vannak itt megoldások mindenre.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#16120) T0rnad0 válasza Zirowe (#16115) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ez engem is nagyon zavart...

Z Fold 4

(#16121) nimfas


nimfas
addikt

Erre valaki? :-) Előre is köszönöm....

Egyébként ha nekiállnék lecserélni a gyári ICS-t akkor melyik romot (romokat) javasoljátok?
Meg voltem elégedve a Sense felülettel, ha van esetleg valami olyasmi ami ezzel operál....

Üdv.
G.

(#16122) xors válasza nimfas (#16121) üzenetére


xors
senior tag

én még nem tapasztaltam (valszeg mert nem vettem fel 5 percnél többet soha ;] ) de ha nem engedi, akkor töltsél le egy másik videozó progit marketről(play)

(#16123) Anulu79


Anulu79
addikt

Létezik olyan nagyobb aksi a telefonba amire rámegy még a gyári hátlap és érezhetően nagyobb a teljesítmény? Kicsit zavaró néha, hogy pikk pakk lemerül a telefon. Ettől függ, hogy marad-e tovább vagy fent marad a hirdetés. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16124) madmike válasza nimfas (#16121) üzenetére


madmike
őstag

Ha romcserén agyalsz, akkor javasolnám az ordroid-ot. 4-es sense fut rajta, nagyon stabil rom, nekem semmi bajom vele és itt a forumon elég sokan használják. felteszed mellé a Faux kernelt és az üzemidővel se lesz gondod.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#16125) kokler válasza Anulu79 (#16123) üzenetére


kokler
aktív tag

Anker és MPJ is befér gyári hátlap alá, kb. 2mm-vel vastagabb a gyári akkunál.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#16126) nimfas válasza Anulu79 (#16123) üzenetére


nimfas
addikt

En anker akksit vettem, ezzel "akár" 2 napig elmegy a gyári ICS-vel.

Madmike, köszi, feljegyzem :-)

(#16127) madmike válasza nimfas (#16126) üzenetére


madmike
őstag

hol és mennyiért lehet anker akksit találni?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#16128) Zsirmanc válasza madmike (#16127) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

EBAY

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#16129) Anulu79 válasza nimfas (#16126) üzenetére


Anulu79
addikt

Mennyibe fájt ez cakk pakk? A gyárinak mi lett a sorsa?

(#16130) Zsirmanc válasza Anulu79 (#16129) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Legutóbb februárban 17 font volt mindennel együtt, de egyszerűbb lenne megnézni az ebay-en, hogy most éppen mi az ára.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#16131) nimfas válasza Anulu79 (#16129) üzenetére


nimfas
addikt

Ja.. olyan 6eFt volt kb.... A gyari akksit feltöltöttem és betettem a fiókba, tartalék. Én is e-bay-en vettem, ott nézelődj. Üdv.

(#16132) Anulu79


Anulu79
addikt

Mivel nem vagyok ebay-es így majd megkérek valakit aki megrendeli nekem. Van valami amire oda kell figyel az aksival kapcsolatban?

(#16133) randras válasza Anulu79 (#16132) üzenetére


randras
veterán

Ne legyen olcsó, mert az szar. ;]

(#16134) roxan válasza Anulu79 (#16132) üzenetére


roxan
senior tag

Nekem is Anker van, kb 6e volt, lassan egy éve megvan.
Semmi gond vele, azonos használat melett nekem 20-25%-kal többet bír.

(#16135) kokler válasza roxan (#16134) üzenetére


kokler
aktív tag

Ha spórolósabb vagy, akkor 2xMPJ akkut kapsz 1 Anker árában. Nálam remekül üzemel :K

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#16136) SpinDoktor


SpinDoktor
csendes tag

Úgy néz ki a proxymity-szenzoros problémát nem szoftveres hiba okozta, ugyanis az E-Care most azt írja, hogy alkatrészre várnak... Ha jól sejtem ez alaplap cserét takar - vagy van valakinek más tippje, milyen alkatrészről lehet szó?

[ Szerkesztve ]

Exitus acta Probat

(#16137) Anulu79 válasza kokler (#16135) üzenetére


Anulu79
addikt

Neked az meddig bírja?

(#16138) bodoraudio válasza madmike (#16124) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

Smartdroid 1.3 akár kernel cserével a nyerő.

(#16139) nimfas válasza bodoraudio (#16138) üzenetére


nimfas
addikt

Köszi.... nézegetem a rom-okat... :-)

Tehát megcsinálom ezt : S-off-1-27 a Sensation tudástárról.... és utána hogy tegyem fel a romot? Nem akarok egy drága téglát csinálni... :-)

(#16140) bodoraudio válasza nimfas (#16139) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

bemásolod a romot az sd-re,majd super wipe aztán istall rom.

(#16141) kokler válasza Anulu79 (#16137) üzenetére


kokler
aktív tag

Az attól függ... Reggel leveszem 6-kor töltőről, wifi végig bekapcsolva, 3G végig bekapcsolva (nagyrészt wifin lógok), 30 perces szinkron. Használom a kijelzőt 30 percig, beszélek 30-50 percet és kb 65-70%-on ér haza este (ha kevesebbet beszélek akkor 70-75%). Másnap reggel 60% körül indulok és estére 20% alatt van valamivel. A legutóbb 2 óra 24 perc kijelző, 54 perc beszélgetés és a fenti szinkronizálással a második nap este 10-kor 10%-on volt. Nekem ez már használható kategória :K

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#16142) enginev3.0


enginev3.0
félisten

helló

Kérdés:
Miután egy portolt ics Sense 4-es romot rátesztek a Sensationra, akkor ezzel a készülékkel is lehet videózás közben fényképezni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16143) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#16142) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, lehet.

Z Fold 4

(#16144) claire78 válasza T0rnad0 (#16143) üzenetére


claire78
senior tag

biztos, hogy nem lehet
hardveresen nem tudja a sensation!

(#16145) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szóval akkor? :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16146) DjTaRsY válasza enginev3.0 (#16145) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Szóval nem.

(#16147) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#16145) üzenetére


T0rnad0
addikt

A forumtársak jobban tudták, rosszul emlékeztem :B

Z Fold 4

(#16148) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#16147) üzenetére


enginev3.0
félisten

Értem :)

És mit gondoltok, az utolsó képen miért állhat el egy picit a kijelző?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16149) pap válasza enginev3.0 (#16148) üzenetére


pap
senior tag

Mert szar.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#16150) madmike válasza enginev3.0 (#16148) üzenetére


madmike
őstag

nehogy megvedd, porosodni fog. barátnöm régi iphoneja volt ilyen, kijelzöt cseréltek és az üveget nem ragasztották vissza megfelelően.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.