Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16501) Something_ válasza SpinDoktor (#16500) üzenetére


Something_
őstag

Aham, lezárt képernyőnél is le lehet húzni.

(#16502) SpinDoktor válasza Something_ (#16501) üzenetére


SpinDoktor
csendes tag

De ez mekkora gyökér dolog már UX szempontból?
Vagy lehet, hogy engem csak azért zavart, mert nem ment a proxymity sensor, és a zsebemből is tudtam hívásokat indítani akaratomon kívül?...

Exitus acta Probat

(#16503) Koczó93 válasza SpinDoktor (#16502) üzenetére


Koczó93
őstag

Az bosszantó tud lenni. Nálam másik bug vagy feature van jelen :D Este lerakom a szekrényre a telefont bekapcsolt állapotban. Nekem "sima" ikonos gyári locksreen van beállítva. És azt figyeltem meg hogy reggelente(de tényleg csak reggel) az időjárásos locksreen fogad :D Ez csak nálam van jelen?

(#16504) roxan válasza SpinDoktor (#16500) üzenetére


roxan
senior tag

Ez ICS frissítés óta megvan.

(#16505) SpinDoktor válasza roxan (#16504) üzenetére


SpinDoktor
csendes tag

Akkor nagyon bízom benne, hogy rövidesen jön a 4.0.4. is...

Exitus acta Probat

(#16506) rgeorge válasza Koczó93 (#16503) üzenetére


rgeorge
addikt

Ez egy új szolgáltatás, időjárás beállításainál a legalsó opció: Időjárási riasztások.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#16507) Koczó93 válasza rgeorge (#16506) üzenetére


Koczó93
őstag

akkor jól gondoltam hogy nem bug :DD de azért köszi :)

(#16508) bruti01


bruti01
őstag

hahó népek! ha érdekel valakit egy s2 csere akkor irjon privit!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#16509) Something_ válasza bruti01 (#16508) üzenetére


Something_
őstag

Engem érdekelt volna 1 hete! :W

(#16510) bruti01 válasza Something_ (#16509) üzenetére


bruti01
őstag

hát ja! megmondom öszintén nagyon hiányzik a sensation.

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#16511) bylow válasza SpinDoktor (#16500) üzenetére


bylow
aktív tag

Nálam is le lehet húzni és azt a 4 gyors ikont is ami be van állítva azt is le tudod húzni a gyűrűbe és azonnal nyitja bill.zár alatt.
előszőr nem is értettem hogy mért mutogatja azt a 4 ikont mikor nem is ott a helyük...

ByLow #

(#16512) pap válasza bruti01 (#16510) üzenetére


pap
senior tag

Gondolkodtam én is egy ilyen cserén már,de nem tudom, szívemhez nőtt,hiába kicsit lassabb.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#16513) bruti01 válasza pap (#16512) üzenetére


bruti01
őstag

ha érdekes irj privit :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#16514) S e t h


S e t h
nagyúr

Próbálta valaki a sensation tulajok közül a swype programot?Mert kiváncsi vagyok, hogy csak nekem nem megy, vagy úgy általában nem komálja a sensationt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16515) randras válasza S e t h (#16514) üzenetére


randras
veterán

Használtam, ment.

(#16516) nimfas válasza randras (#16515) üzenetére


nimfas
addikt

És hogyan kell működésre bírni????????

Ez az alap bill... van magyar nyelv... hogy kell neki diktálni?????

(#16517) S e t h válasza nimfas (#16516) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nyomkodom mint egy őrült a "láng" alakú jelet(billentyűzeten), aztán nekem nem csinál semmit, akármit röfögök neki.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16518) randras válasza nimfas (#16516) üzenetére


randras
veterán

Elolvastátok az instrukciókat/tippeket?

(#16519) steelsec


steelsec
aktív tag

Sziasztok!
Gondoltam megosztom veletek, hogy jártam a szervizeléssel. Vidéken lakok és meló miatt nem tudok feljárni Pestre. Mivel vodás vagyok így náluk adtam le a készülékem. Már az is egy rémálom volt. 2 órát vártam és közben akik később jöttek mind már sorra kerültek és átmentem egy kisebb vodába ( én naiv azt hittem, hogy a helyi központ gyorsan halad).Kijelző porosodással adtam le + a fénymérő szenzor se volt tökéletes meg állandóan kikapcsolgatott. 6.án adtam le a készüléket. 8. án már az e-care-ben volt a voda szervízfigyelője szerint. Ma reggel nézem azt írják 30.ára kész van, mondom ácsi van majd egy hónapig nélkülözzem vagy mi?
Bementem hát és annyit tudott először mondani, hogy nincs itt majd szólnak. Mondom oké de azért a 2 hét már rég letelt és semmi tájékoztatást nem kaptam, hogy miért késlekednek. Erre rögtön tudta mondani, hogy valami természeti katasztrófa volt Tajvanon és amiatt akadozik az alkatrész ellátás. (oké tudom az e-care honlapján is kint van de mivel a telón neteztem általában így nem néztem.)

Mire most hazaértem már azt írja a szervízfigyelő, hogy a logisztikai központban van. Vagy egy fura véletlen. Vagy nem tudom...

Nem lejáratás, meg semmi csak azért én szeretem tudni, hogy most mi miért van és nem azért fizetek havonta egy kisebb vagyont a vodának, hogy ne tájékoztasson.

(#16520) S e t h


S e t h
nagyúr

Miként lehet fullra legyalulni a telót,a gyári beállítások visszaállítása alkalmas erre,vagy van más módszer?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16521) DjTaRsY válasza S e t h (#16520) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Bootloaderből factory reset

(#16522) S e t h válasza DjTaRsY (#16521) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hú,lehetne kicsit bővebben?Rootolva nem volt még a teló,kicsit idegen ez s bootloaderből történő mahináció.Garancia ettől nem ugrik ugye?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16523) kaciokos válasza Koczó93 (#16507) üzenetére


kaciokos
őstag

Hasonló probléma, de ennek még nem jöttem rá az okára: néha előfordul, hogy feloldom a képernyőt, és a böngésző fut, ami azért furcsa, mert biztos vagyok benne, hogy amikor lezártam, akkor a home képernyőn voltam (ahol még csak kint sincs a böngésző ikonja, tehát még csak véletlen meg sem nyomhattam lezáráskor).

Találkozott már más is a problémával?

(#16524) Koczó93 válasza S e t h (#16522) üzenetére


Koczó93
őstag

Kikapcsolt állapotban nyomd a hangerő le és bekapcsolôgombot egszerre míg be nem jön egy fehér hátteres dolog ez a bootloader. Itt lesz egy factory reset felirat erre a hangerőgombokkal tudsz navigálni és a bekapcsológombbal tudod kiválasztani. Garanciát nem befolyásolja.

[ Szerkesztve ]

(#16525) S e t h válasza Koczó93 (#16524) üzenetére


S e t h
nagyúr

köszönöm szépen

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16526) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok Szenzációsok bealltam a sorba kozetek (:
Sokat leszek aktív nálatok, de minden kezdet nehéz így most mèg én kérnék segitseget.
Valaki megdobna egy puvel amiben benne van minden leírás
Root, sim unlock, stb
Egy friss lehetőleg magyar egyszerű leírás kellene (:
Link is jó természetesen

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16527) madmike válasza enginev3.0 (#16526) üzenetére


madmike
őstag

Szia!

Javaslom ezt az oldalt és ennek a topicnak az 1. hsz-ét.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#16528) enginev3.0 válasza madmike (#16527) üzenetére


enginev3.0
félisten

Remek köszönöm
Valahol olvastam hogy elavult oldal vagy rosszul emlékszem ?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16529) madmike válasza enginev3.0 (#16528) üzenetére


madmike
őstag

nem tudom, szerintem a leírások korrektek rajta.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#16530) S e t h válasza randras (#16518) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én már az alkalmazás egész fórumját átböngésztem de semmi, a telefont is újra telepítettem, egyszerűen nem tudom működésre bírni, de ugyanez van a havernál is,ahogy az oldalt nézem ,a bétából kifolyólag ez még nagyon bugos.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16531) randras válasza S e t h (#16530) üzenetére


randras
veterán

Mi a gond? HTC Desire HD óta használom, 800x600-on, 960x540-en, GB-n és ICS-en is hibátlan, Sensation-ön, EVO 3D-n, és HD2-n is. ;)

(#16532) S e t h válasza randras (#16531) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bocs, lehet nem voltam egyértelmű, a klaviatúra jó, én viszont kipróbáltam volna a hangfelismerést is, főleg, hogy a támogatott nyelvek között van már a magyar is.
Amikor hangot szeretnék szöveggé konvertáltatni, akkor nem csinál semmit, látnom kellene, hogy a hangnak megfelelően azok a színes oszlopok megjelenjenek, de nekem csak azt írja ki, hogy rögzítés, alatta törlés, kész, aztán ennyi.
Letöltöttem kiegészítésképpen a Dragon Go-t, azon kiválóan működik a hangfelismerés, igaz csak magyarul, ezért sem értem, hogy a swypenál mit a gond.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16533) randras válasza S e t h (#16532) üzenetére


randras
veterán

Na arról nem tudok szólni, szerintem semmi értelme. :DDD

(#16534) nimfas válasza S e t h (#16532) üzenetére


nimfas
addikt

Én is beszélgetek a telefonnal, asszony csöppet sem néz ám hülyének...

Szabad a gazda, hogy működik? :-)

(#16535) bylow


bylow
aktív tag

Meg van aköv. kérdésem!

Ha pl:bluetooth-on kapok bármit, akkor a lehúzós menübe (nem tom mia rendes neve) egyesével meg kell nyitni ahhoz hogy elmentse? Na és utána mind a 2 memóriába meg találom, (telefon, és memória kártyán is).
Ezeket időközönként törölni is kell a telefon memóriából, mert csak feleslegesen foglalja a helyet?

ByLow #

(#16536) S e t h válasza randras (#16533) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát nekem sok lenne, a melómat nem kism rétékben megkönnyítené, csak ki kellene próbálnom hozzá, de azt hiszem ez csúszni fog. :(

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16538) bylow válasza bylow (#16535) üzenetére


bylow
aktív tag

Vagy lehet hogy el néztem valamit, a telefon memóriába nem is tárol ilyen dolgokat?
Most akkor hogy van az egész?
valaki tiszta vizet öntene nekem a pohárba?
:F

ByLow #

(#16540) roxan válasza nimfas (#16534) üzenetére


roxan
senior tag

nekem szabad

(#16541) enginev3.0


enginev3.0
félisten

melyik ics rom ajánlott?
lehetőleg sense 4

és a firmware telepítést csak egyszer kell megcsinálni ugye?

nekem ez kellett elvileg mert cidem sok egyes
[link]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16542) madmike válasza enginev3.0 (#16541) üzenetére


madmike
őstag

igen, firmwaret csak egyszer kell telepíteni.

Romból én az Ordroid-ot használom Faux kernellel. Bátran ajánlom, üzemidö nagyon jó ezzel a comboval.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#16543) trigun


trigun
tag

sziasztok!

Sajnos bekekszelt a telcsim, vissza kéne vigyem a T-mobilba.

Tudnátok gyári T-mobilos ROM-ot küldeni? mert nekem függetlenítve lett.

Előre is köszönöm

Telcsim: htc sensation z710e

BFBC2:speede85 BF3:speede85 CS:Source: Trigun

(#16544) enginev3.0 válasza madmike (#16542) üzenetére


enginev3.0
félisten

PkMn Charmeleon-t töltöm
gyorsabban lejön, de így is 30 perc, és mindjárt aludhatok, hajnalban kelés :(((

(#16543) trigun@ nekem korábban desire hd volt tmobilos, és függetlenítettem majd vinnem kellett szervizbe.
visszaállítottam mindent, s-on, gyári rom stb... és maradt független, visszavittem, kutya sem foglalkozott vele hogy független :)
szerintem itt is így lenne

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16545) trigun válasza enginev3.0 (#16544) üzenetére


trigun
tag

:R köszi

szerintem megpróbálom

BFBC2:speede85 BF3:speede85 CS:Source: Trigun

(#16546) Koczó93


Koczó93
őstag

Sense 4-hez hasonló kamera app létezik 3.6 Sensere? :) Videó közbeni kép készítés érdekelne.

(#16547) enginev3.0


enginev3.0
félisten

van olyan sense 3.6 -os rom
aminél a menüben oldalra kell húzni a progik között az ikonokat?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16548) enginev3.0 válasza Koczó93 (#16546) üzenetére


enginev3.0
félisten

nekem korábban azt mondták hardver miatt erre nem képes a Sensation

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16549) SpinDoktor válasza bylow (#16511) üzenetére


SpinDoktor
csendes tag

Azt tudom, hogy a négy szabadon választott ikont lehet mozgatni, és jó lehetőségnek is tartom, de azt nem értem, hogy az értesítősávot miért lehet lehúzni lezárt állapotnál (az csak egy pöccintés).
Nem tudjátok, jön még valamikor a közeljövőben ICS frissítés?

Exitus acta Probat

(#16550) Malwoon válasza SpinDoktor (#16549) üzenetére


Malwoon
csendes tag

Ha állítasz be bármilyen képernyőzárat, akkor nem lehet lehúzni az értesítősávot. Ha meg nincs semmiféle zár, tehát simán fel lehet oldani a képernyőt, akkor meg pont hogy kapóra tud jönni, hogy le lehet húzni. Szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.