Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16051) claire78 válasza csipuka (#16047) üzenetére


claire78
senior tag

semmit az égvilágon :) felflasheltem és annyi.
1.5-ön megy, semmi lag..és első töltéssel már 1 napja 22ó megy nálam, 55%-on áll most.

szerk: pont ma jött ki a 7-es végleges faux, nekem még béta van fent.

[ Szerkesztve ]

(#16052) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Jövő héten elutazom, és talán szükségem lesz majd az mhl-re.

Most tesztelgettem, de elsőre megrökönyödéssel fogadtam, hogy az mhl nem működik, ha a telefon dokkolóban van, ami nevetséges.

Másodszor, hogy film lejátszás közben nem lehet kikapcsolni a kijelzőt.

Harmadik, hogy a kép minősége nagyon rossz, még a hd anyagoknál is, bár talán azon tudok javítani más lejátszóval.

Egyelőre csak hálózatról játszottam le filmet, de ott mindegyiknél késett a hang (sima avi és 720p mkv).

Egyetlen jó pont, hogy alapból 24hz-en jön a kép. :U

Másnak mi a tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16053) claire78 válasza DjTaRsY (#16045) üzenetére


claire78
senior tag

nagyon jó leírás! köszönjük!
ha jól látom ez az angol útmutató fordítása :P

ha ennél a kérdésnél y-t választunk -márpedig miért ne választanánk :)
Do you want to install JuopunutBear modified hboot? (y/n)

akkor a sikeres művelet után a bootloaderben *JuopunutBear* felirat lesz, mivel felflasheli az ő saját bootloaderüket.

ezzel a leírással simán megcsinálható!
köszi mégegyszer!

(#16054) szegto válasza Fl4tl4nd3r (#16050) üzenetére


szegto
senior tag

Ezt szedd le:
Pyramid-ICS-sense-006u

[ Szerkesztve ]

(#16055) claire78 válasza szegto (#16054) üzenetére


claire78
senior tag

ez a legfrissebb:
Pyramid-ICS-sense-007u

(#16056) szegto válasza claire78 (#16055) üzenetére


szegto
senior tag

ez még nincs fent xda-n?
Nem béta ez?

[ Szerkesztve ]

(#16057) claire78 válasza szegto (#16056) üzenetére


claire78
senior tag

ez még annyira friss :)
nem béta, ez a 7 végleges. a béták nevében szerepel egy b betű..

(#16058) szegto válasza claire78 (#16057) üzenetére


szegto
senior tag

Akkor már fel is raktam. :D
Kösz

(#16059) 0xY


0xY
tag

Sziasztok!

Van egy tmobilos HTC sensationom és tegnap óta a következő a problémám (android 4.0.3, teljesen gyári minden):
napközben elővettem a telefont és ki volt kapcsolva.. meglepődtem, bekapcsoltam és frissült az android, ezután még 3-4x eljátszotta ezt egymás után, minden alkalommal azt írta: "az android optimalizálja az alkalmazásokat 1/14, 2/14, stb..) ez sajnos azóta sem szűnt meg, ma is észrevettem 1x, hogy ki van kapcsolva és bekapcsolás után megint az előbbi üzenet fogadott, ami végigmegy, utána működik. Nem túl szerencsés, hogy magától kikapcsolgat a telefon, van ötletetek mit kezdjek vele?

köszi szépen!

(#16060) Balinov válasza 0xY (#16059) üzenetére


Balinov
félisten

hmm...nalam is igy kezdte... :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16061) lama_lamm válasza 0xY (#16059) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Dettó, ugyanez volt nekem is. Vidd szervizbe, mást nem tudsz csinálni.

(#16062) Zsirmanc válasza Zirowe (#16052) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Nálam nem késik a hang és a kép is tökéletes. Direktben megy rá a plazmára a HDMI nem hálózaton keresztül tolom, és ugyan olyan jó a kép, mint amikor a WD TV Live-on keresztül nézek Full HD-t. Hang is rendben. BsPlayer-et használok.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#16063) 0xY válasza lama_lamm (#16061) üzenetére


0xY
tag

és ott mit csinálnak vele és ami a legfőbb: mennyi ideig kell otthagyni? még azt is kérdezném, hogy a tmobilehoz kell visszavinni, vagy a htc care-be?

köszi srácok a gyors segítséget

(#16064) Balinov válasza 0xY (#16063) üzenetére


Balinov
félisten

ha ugyanaz a hiba, mint nalam, akkor a tied is alaplaphibas. par napos szervizelesre szvsz ne szamits :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16065) 0xY válasza Balinov (#16064) üzenetére


0xY
tag

fura mód ez csak a legutolsó frissítéssel jött elő, így nem tudom hw hiba-e. nálad mik voltak a tünetek?

(#16066) Balinov válasza 0xY (#16065) üzenetére


Balinov
félisten

eloszor csak a Sense felulet szallt el (ami nem nagy gond, Hero-n, Legend-en is csinalta)...aztan random modon, de egyre gyakrabban ujraindult a telefon, mindegy, hogy mit csinaltam, FB, twitter, HVG, telefonhivas, vagy csak siman standby-ban. se soft, se hard reset nem segitett. aztan mult szombaton meg is valtam tole

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16067) lama_lamm válasza 0xY (#16065) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Hardverhiba, de nekem mondjuk megvolt frissítés előtt is, de ugyanezek a tünetek.
Én a T-mobil-hoz vittem, ráadásul vidéken, így kb 10 nap volt.
Nálam kicserélték az egész belsejét. A szervízlapon az volt, hogy "Tápellátási hiba".

(#16068) 0xY válasza lama_lamm (#16067) üzenetére


0xY
tag

és neked kikapcsolt szintén 1-2x, vagy csak újraindult?

(#16069) 0xY válasza Balinov (#16066) üzenetére


0xY
tag

nem ugyanaz akkor a tünet, nálam minden normálisan működik, csak a random kikapcsolás a gond..

(#16070) Balinov válasza lama_lamm (#16067) üzenetére


Balinov
félisten

most hogy mondod, parszor nekem is elojott gyari ICS FOTA elott, bar nagysagrenddel kevesebbszer, mint ICS update utan

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16071) lama_lamm válasza 0xY (#16068) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Igen, csomószor volt, hogy elővettem a zsebemből, megnyomtam a power gombot és akkor kapcsolt be. De újra is indult.

Balinov: Én is így voltam vele. De amióta megcsinálták semmi baja. Viszont az a fura, hogy szerviz előtt nem jelentkezett a képernyő lag, utána meg igen :S

[ Szerkesztve ]

(#16072) csibucibaro


csibucibaro
csendes tag

Valaki nem tud olcsón jó akkufedelet SOS köszi !

Csaba

(#16073) claire78 válasza csibucibaro (#16072) üzenetére


claire78
senior tag

ebay

(#16074) Eddie141 válasza DjTaRsY (#16045) üzenetére


Eddie141
senior tag

Köszönöm szépen a leírást! Már a romolásnál tartok :) Tökéletesen bevált az S-OFF.
Az instrukciók hibátlanok, de a bénaságomnak köszönhetően (időzítés hiánya, és felületes olvasás - > megijedtem, hogy csak a tálca látható temp rootnál, és elkezdtem nyomogatni a készüléket, pedig irta szépen a cmd-ben, hogy nem szabad :D )
Még egyszer köszönöm! Remélem nem választok rosszul romot :P

(#16075) csibucibaro válasza claire78 (#16073) üzenetére


csibucibaro
csendes tag

Akkor úgy írom, hogy nem akarok várni 3-4 hetet

Csaba

(#16076) Eddie141


Eddie141
senior tag

Sajnos az istenért sem tudok recovery-t rátenni. Minden esetben azt írja, hogy:
remote: not allowed

Fel kellene oldanom a bootloadert? (az még LOCKED) S-Off megvolt, pyramid pvt s-off rl
A magyar S-Off leírás alján látható és található módon próbálok recovery-t telepíteni rá, de nem megy semmilyen módon.

(#16077) Balinov válasza csibucibaro (#16075) üzenetére


Balinov
félisten

gyorsboltban nezz korul esetleg (speedshop)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16078) Eddie141 válasza Eddie141 (#16076) üzenetére


Eddie141
senior tag

Elnézést a lámaságomért. Feloldottam a bootloadert, és egyből ment is.

(#16079) DjTaRsY válasza Eddie141 (#16078) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Miiiicsodát?! HTC-Dev-vel nyitottad a bootloadert?

(#16080) claire78 válasza Eddie141 (#16078) üzenetére


claire78
senior tag

már írtam korábban is, az s-off-olás ha sikerült közben fel tesz egy kérdést, h feltegye-e a nyitott bootloadert.... semmit nem kell utána már csinálni.

(#16081) csibucibaro válasza Balinov (#16077) üzenetére


csibucibaro
csendes tag

Néztem nincsen

Csaba

(#16082) Balinov válasza csibucibaro (#16081) üzenetére


Balinov
félisten

nezd meg az angol Ebay-t 10font + pk korul van nem egy UK sellertol

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16083) DjTaRsY válasza claire78 (#16080) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Ez a "Do you want to install JuopunutBear modified hboot? (y/n)" kérdés ugye? Erre egy igen, és unlockolt hboot kerül fel, és nem kell külön pg58img.zip-pel felrakni?

(#16084) claire78 válasza DjTaRsY (#16083) üzenetére


claire78
senior tag

így van

(#16085) DjTaRsY válasza claire78 (#16084) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Akkor a tudástárban is felhívom rá a figyelmet, hogy tegyék fel. :) Kösz

(#16086) Sasal1ty válasza DjTaRsY (#16085) üzenetére


Sasal1ty
tag

Szia, hol olvasható a tudástárad?

GTA V : Pacikuki007

(#16087) T0rnad0 válasza Sasal1ty (#16086) üzenetére


T0rnad0
addikt

[link]

Z Fold 4

(#16088) Eddie141 válasza claire78 (#16080) üzenetére


Eddie141
senior tag

Fel is tettem, de sajnos semmit nem módosított, és befejezvén mindent ugyanúgy zárt volt a bootloader.

DjTaRsY:
Igen, HTC Dev-el nyitottam, Sensation Tool-al. Ez jelent valami problémát? Befolyásol valamit? Ezzel zárni is lehet a bootloadert :) Garancia nem vész emiatt el, vagy?

[ Szerkesztve ]

(#16089) randras válasza Eddie141 (#16088) üzenetére


randras
veterán

De, ezzel buktad a garit.

(#16090) DjTaRsY válasza Eddie141 (#16088) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Sajnos már el is veszett... :( Pedig lett volna más módszer.

(#16091) Eddie141 válasza DjTaRsY (#16090) üzenetére


Eddie141
senior tag

Csodálatos :) Eddig csak szívtam a HTC-vel :) Ki gondolta volna.
XDA-n természetesen egy megjegyzés sem volt evvel kapcsolatban, illetve a művelet során sem figyelmeztetett a HTC a következményekre. Na mindegy. Így jártam. Pedig direkt ezért vártam a normális S-Off leírást, hogy a gari megmaradjon.
Remélem tönkre megy :) Nagyon szeretnék megint egy évet dolgozni egy másik telefonért.
Egyszer egy ismerősöm említette, hogy aki HTC-t vesz, az soha többé nem akar mást. Én szerintem megtöröm ezt a hagyományt. Túl kényes ez hozzám, és az én paraszti gondolkodásomhoz.
Mint utólag belegondoltam, a kijelzőn tényleg elolvastam, hogy ez némileg befolyásolhatja a garanciát, de arra asszociáltam, hogy biztos ha emiatt cseszem el a telefont, akkor elvész a garancia, a többi komponensre azért megmarad, meg ha visszazárom akkor él tovább.
Nem való ez nekem. Ezért vártam két hónapot, hogy végre a beats audiót kipróbálhassam (amely eddig nekem úgy tűnik, hogy nem is ér vajmi sokat :) )

[ Szerkesztve ]

(#16092) Zirowe válasza Eddie141 (#16091) üzenetére


Zirowe
nagyúr

a művelet során sem figyelmeztetett a HTC a következményekre

Ha csak nem néztél folyamatosan a monitorral ellentétes irányban és vaktában kattintgattál, akkor ez a kijelentésed egyáltalán nem igaz.

Htcdev oldalon legalább 2x figyelmeztet, illetve egyszer a telefonon, amikor végrehajtja a nyitást, illetve itt is sokan mondták, hogy a hivatalos nyitás mit hoz.

A garancián kívül plusz problémáid is lesznek főzött rom telepítés után a hivatalos nyitás miatt, szóval érdemes visszazárni.
Az továbbra is látszódni fog, hogy nyitva volt (relocked felirat).

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16093) Eddie141 válasza Zirowe (#16092) üzenetére


Eddie141
senior tag

Milyen problémáim lehetnek? Illetve, ha visszazártam attól tudok másik romot telepíteni? Ezen felül nyitható mostantól bármikor, ha valaha még szükségem lenne rá?

Sajnos minden HTC-s ismerősöm hangoztatta, hogy milyen egyszerű minden módosítás, és én mint volt Galaxy S-es, akinek igazából ki volt nyalva a valaga nem vagyok mindehhez szokva. Jó szerencsés vagyok megint :D Nem semmi.
Az összes barátom, aki ajánlgatta a HTC-t HD2-est birtokol, és ott valóban nincs ilyesmi bonyodalom.
Ettől függetlenül köszönöm a segítséget. :) Legalább azon vágyam, hogy főzött romokat kipróbálhassak teljesül :D

[ Szerkesztve ]

(#16094) DjTaRsY válasza Eddie141 (#16093) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

A HD2-n hatványozottan nagyobb bonyodalom van, mint a Sensation esetében! HSPL, magldr, clk, particiók mérete, sdext, radio, task29, minendféle.

(#16095) nimfas


nimfas
addikt

Hi!

Csináltam egy FR-t a telón... gyári ICS van rajta... tenném vissza a progikat a számítógépről belépve a google-play-be... rányomok a saját appoknál, hogy install... aztán kiírja hogy hamarosan csinálja... aztán a telón nem csinál semmit, de a play-ben installed-ként jelöli, hiába nyomok rá újra akkor sem teszi fel...

Na ilyenkor mi a szitu????

(#16096) T0rnad0 válasza nimfas (#16095) üzenetére


T0rnad0
addikt

Újraindítást próbáltad? Net ki-be kapcsolás?

Z Fold 4

(#16097) Sasal1ty válasza T0rnad0 (#16087) üzenetére


Sasal1ty
tag

Köszönöm!

GTA V : Pacikuki007

(#16098) nimfas válasza T0rnad0 (#16096) üzenetére


nimfas
addikt

Restart megvolt... net is.... aztán végül a telón léptem be a G-Play-be, és onnan kellett telepíteni... eltartott egy ideig :-)

(#16099) Something_


Something_
őstag

Hali. Most mar tenyleg elegem van..
megint nem kapcsol be a telefon, nem tolt.
2 honap utan ma vettem ki eloszor az aksit es a sim kartyat, de miutan visszaraktam mar nem kapcsolodik be.
Esetleg valakinek valami tipp? Multkor amikor azt mondtak, hogy tapegyseg baja van, valszeg nem csereltek ki. Egy aksikiveteltol mi halhat be?? Ez nekem magas..

Aki nem ismeri az elozmenyeket, annak ott a logoutos szervizes bejegyzesem.

[ Szerkesztve ]

(#16100) randras válasza Something_ (#16099) üzenetére


randras
veterán

Ezúttal meghallhatott az akku?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.