Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33801) peti85 válasza surgyi (#33798) üzenetére


peti85
senior tag

Mert aki frissített B521-re, annak nem ajánl fel frissítést. A B562-ben nem állították be hogy felmehet B521-re.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#33802) surgyi válasza peti85 (#33801) üzenetére


surgyi
senior tag

Nekem egyenlőre a FRD-L09C432B394-FULL amit felajánl. Pár frissítéssel gondolom el vagyok maradva. Lépcsőzhetek felfelé? :) B521-et hogy hagyjam ki, vagy valamelyik frissítés után már egyből a B562-t fogja feldobni?

[ Szerkesztve ]

(#33803) fant0mi válasza surgyi (#33802) üzenetére


fant0mi
addikt

Ahol majd nem ajanl fel tobbet, akkor a frissito appban jobb fent harompotty es telejes csomag. Akkor tovabb tudsz majd menni.

(#33804) surgyi


surgyi
senior tag

FRD-L09 8.0.0.562 (C432) ez lenne a legfrissebb Android a telóra? Se a HiSuit, se a saját appban nem ad ki újabbat? :B

(#33805) Sanki válasza surgyi (#33804) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ez a legfrissebb.

(#33806) pajorgergo


pajorgergo
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy okosórákkal párosítva kinek milyen okosórával van tapasztalata?
Huawei Watch GT, Samsung S3 Frontier, Galaxy Watch kinek van tapasztalata, mennyire kompatibilisek a Honor 8-al (Android 8.0)? Hallottam pár dolgot hogy a Samsungokkal annyi nem kompatibilis csak sajnos nincs lehetőségem kipróbálni :D

(#33807) Tanczi01


Tanczi01
tag

Volt egy aksi cserém,néhány napja. A telefon oreon van,és 1 nap a maximum amit bírt.
Kijelzőidő 4 óra,de mintha kijelző nélkül is ugyanilyen ütemben merülne.
Alaplap csere?
Mit mondjak hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#33808) Micsurin válasza Tanczi01 (#33807) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kijelzőidő 4 óra - ha csak nem kizárólag telefonálsz még teljesen korrekt is lehet.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33809) rozsi71 válasza pajorgergo (#33806) üzenetére


rozsi71
tag

Én egy Amazfit Bip-el használom, teljesen jól működnek együtt. Előtte volt egy még olcsóbb noname óra, azzal is jól működött.

(#33810) cozmo válasza pajorgergo (#33806) üzenetére


cozmo
őstag

Huawei Watch 1 és 2 -vel hibátlan.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#33811) darkmann válasza pajorgergo (#33806) üzenetére


darkmann
őstag

Amazfit Pace-szel használom 1,5 éve, tökéletesen megy/ment 7-es és 8-as droiddal is.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#33812) dussy válasza pajorgergo (#33806) üzenetére


dussy
őstag

Szintén Bip-et használok, gond nélkül megy vele.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#33813) bimbula53


bimbula53
tag

Üdv! Sikerült kicselezni a UPC Connectboxot a TP-Link routerrel?
(#33797) peti85

[ Szerkesztve ]

(#33814) peti85 válasza bimbula53 (#33813) üzenetére


peti85
senior tag

Még nem volt időm foglalkozni vele. Szerintem csak hétvégén kerül rá sor. De majd beszámolok.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#33815) fant0mi válasza bimbula53 (#33813) üzenetére


fant0mi
addikt

Bridge modba kell tenni, es akkor moge mehet a sajat router. Bridge modban mar mas ip-vel kell hivatkozni a boxra, annak utana kell olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#33816) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Substratum Andromeda meglepően fasz*n müködik. Ha gondoljátok hétvégén szívesen dobok fel cikket.

Nem midnen téma megy stock EMUI-n. DE külsős appot a legtöbb szinte 100%-ban egned modolni! :K :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33817) Samanbacsii válasza peti85 (#33791) üzenetére


Samanbacsii
őstag

... és ha routert teszek utánna? Működhet?... :R

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#33818) peti85 válasza Samanbacsii (#33817) üzenetére


peti85
senior tag

Én is úgy tervezem első körben, hogy a TP-LINK WAN portját rákötöm a UPC-s egyik switch portjára, a TP-LINK-en meg beállítok dinamikus IP-t a WAN-ra és NAT-ot, meg a DNS-t. De még nem próbáltam, félek hogy ez így kevés lesz.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#33819) bsebi


bsebi
csendes újonc

Sziasztok!

Tud valaki olyan helyet ahonnan lehet rendelni eredeti Honor 8 (gyári) akkumulátort! Én csak utángyártottat találtam. Itthon ki akarom cserélni (már nem garis a telefon), de gyárit akarok belerakni. Köszi előre is!

(#33820) peti85 válasza bsebi (#33819) üzenetére


peti85
senior tag

Aliexpress, eBay
Vagy ha itthonról szeretnél: Árukereső, Supergamer
Google kereső első oldala, 10 másodpercet szántam rá, szerintem tovább tartott a hozzászólásodat megírni.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#33821) bsebi válasza peti85 (#33820) üzenetére


bsebi
csendes újonc

Köszönöm szépen, ellenben az utolsó része a segítségnek nem hiszem hogy kellett volna, amúgy köszi

(#33822) Surplus


Surplus
tag

Olvastam, hogy vannak nagyobb teljesitményü akkuk, amelyekben chippes védelem is van tultöltés és egyébb nemszeretem dolgok miatt. Bövebbet tud ezekröl valaki?

(#33823) B. Zolek


B. Zolek
csendes tag

Üdv!

Vannak még többen akik bizonytalanok a témát illetően ezért megosztanám saját élményemet a gariztatással kapcsolatban. Most januárban közepén lett 2 éves a telefon (tkom-tól) és ünnepek előtt kb egy héttel sárgult be a kijelző jobb felső sarka egy pontban. Az időszak miatt csak januárban adtam be szervizbe. Dolgozó emberként és rám jellemző módon ezzel időben meg is csúsztam, és az utolsó előtti nap hívtam az ügyfélszolgálatot h érdemes-e beküldeni a készüléket, nehogy az legyen h visszadobják a necces határidő miatt (számla keltéhez képest még egy nap, Hicare szerint még öt volt a gariból elvileg). Kérdeztem hát, h esetleg meg tudnánk-e érdeklődni ezt a szervíznél. Emberünk nagyon korrekt volt, megkereste a szervizt és egy órán belül visszahívott h küldjem fel másnap reggel (adott nap estig dolgoztam) és előre veszik a telefont. Ez azt jelentette h kedden feladtam és péntek délben meg is hozták javítva. Kérés nélkül cserélték a kijelzőn túl a hátlapot, keretet (csak apró pontszerű sérülések voltak rajtuk) és az akksit is. Így van egy szinte új telefonom (amit terveztem is még legalább egy évig használni) tehát abszolút elégedetten "távoztam a pénztártól". Remélem "segítettem", (és kösz azoknak is akik meggyőztek itt a fórumon h mindenképpen éljek a garival:) ).

(#33824) rosejbli


rosejbli
senior tag

Anno valaki keresett 360°-os tokot a telefonra.
Én most találtam egyet alin, be is rendeltem. Meglátjuk mennyire jó.

Kb. egy hónapja van rajta a CHYI üveg a telefonon és valami tragédia egyébként. Arról már rég lemondtam, hogy a folyadék bennmarad a széleken, így inkább már csak a por gyűlik ott. Ez mondjuk lehet azért van, mert nem teljesen tökéletesen lett felrakva. Ez még nem is olyan nagy gond, a cafelével is így jártam. Viszont ez olyan szinten gyűjti az ujjlenyomatot, hogy az hihetetlen. Ráadásként pedig le sem lehet törölni általában, csak alkoholos szemüvegtisztító kendővel. 2-3 óra után olyan szinten koszos, hogy alig lehet rajta átlátni, pedig ez alatt nem is nyomkodom folyamatosan.
Annyi előnye van a cafelével szemben, hogy annak meg a széle töredezett le, ami már-már balesetveszélyes is volt.
Vettem brotect airglasst is, de azt még nem akartam felrakni, mivel látszatra is kisebb, mint ezek az üvegek.
A két üveg között meg volt rajta egy xprotect legalapabb üvegfólia, amivel nem is volt semmi baj, viszont annak a széle mindkét oldalon belelógott a képernyőbe.
Remélem ez a 360°-os be fog válni, mert eddig ha nem is a legesztétikusabb, de a legegyszerűbbnek ez tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#33825) peti85 válasza rosejbli (#33824) üzenetére


peti85
senior tag

Én rendeltem ilyen 360°-osat. Az első törött üveggel érkezett, megreklamáltam, kiküldték újra az egész tokot üveggel, szintén törötten. Amikor ezt is jeleztem, akkor visszaadták a pénzt. Sajnos csak a saját üveggel lehet használni, mert ha van egyéb üveg a telefonon, akkor már túl vastag és nem lehet feltenni.

A CHYI nekem bevált, nem gyűjti annyira az ujjlenyomatokat és egy sima száraz törléssel el is tűnik mind ha letörlöm. Cafele TPU tokom van, az elég jól bent tartja a folyadékot. De a széle valóba sérülékenyebb, hiszen ott csak folyadék van alatt, ha ott ütést kap akkor reped, törik a széle. De a telefont mindig megvédte.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#33826) lbence válasza rosejbli (#33824) üzenetére


lbence
aktív tag

Én Brotect Airglassal használom lassan másfél éve egy Nillkin tokban, párszor már leejtettem, de eddig bírja. :) Próbálkoztam én is mindeféle fóliával, de két hét után mindig rendeltem egy Airglasst, mert ocsmány ahogy gyűlik a kosz a levegős szélek alatt.

(#33827) stickermajom válasza lbence (#33826) üzenetére


stickermajom
addikt

Nekem az Airglass másik telón nagyon gyűjti az ujjlenyomatot. Neked ilyen gondod nincs?

Honoron valami noname kínai volt két évig, jól bírta a gyűrődést.

(#33828) lbence válasza stickermajom (#33827) üzenetére


lbence
aktív tag

Valamennyire gyűjti, de engem nem zavar annyira. Minden nap viszem magammal futni is, ott gyűjti az izzadságot is; ha koszosnak látom akkor letörlöm. :)

(#33829) peti85


peti85
senior tag

Ma nekifutottam az eRecovery-s frissítésnek B521-ről B562-re UPC Connectbox-al és egy ősrégi TP-LINK TL-WR624G routerrel. Piszok lassan töltötte le a csomagot (kb. 1óra) ami nem tudom minek volt köszönhető, de annyira nem is érdekelt a dolog amíg láttam hogy bár lassan, de folyamatosan tölti le a csomagot. Viszont 99%-nál gondoltam most már kézbe veszem a telefont, mert most már jön a restart. :C Hát nem tudom hogy sikerült (nyilván rányomtam a cancel vagy hasonló gombra), de visszaugrott az eRecovery kezdőképernyőjére. 1 óra letöltés után! :W Hát mondom ilyen nincs!!! Na mindegy, kezdjünk neki újra. És ugyan onnan, 99%-tól folytatta! Ennek azért nagyon megörültem :DD
Szóval a lényeg UPC Connectbox esetén: Kell egy másik router amit úgy kell bekonfigolni, hogy a saját LAN IP-je 192.168.0.250 legyen. A DNS-ét az eRecorey-s 188.225.84.142-re (vagy amit ad a program). A DHCP szerver 192.168.0.210 és 192.168.240 között osszon IP-ket, így jó eséllyel nem akad össze a Connectbox által kiosztottakkal. A DHCP is ossza ki DNS-nek a 188.225.84.142-t. Ha ez megvan, akkor össze kell kötni a két routert switch portokon(!!!). A telefonon figyelni kell hogy ne a Connecbox-ra csatlakozzon eRecovery-ben, lehet váltani ha mégis. Itt van pár kép a konfigról:
/dl/upc/2019-01/25/30506_llid2ggqhyjxljyq_erecovery-tplink.jpg

Persze akinek nem okoz fennakadást az otthoni hálózatban, az átállíthatja a CB-ot modem módba a frissítés erejéig.

[ Szerkesztve ]

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#33830) Redchucky


Redchucky
aktív tag

Bocsánat, kissé lemaradtam. B521-re akkor már nem lesz frissítés OTA-n? HiSuiten keresztül sem? Vagy majd a legközelebbi frissítés már fel fog menni? Vagy mi? :)

(#33831) Sanki válasza Redchucky (#33830) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Erről nincs semmi infó sajnos.

(#33832) bimbula53 válasza peti85 (#33829) üzenetére


bimbula53
tag

Szia! Köszönöm a részletes és hasznos infót. Ez bejött! Idő kérdése míg letölti, de sebaj. A modem átkapcsolós módszertől idegenkedtem. :R :R :R

(#33833) Sanyamaci73 válasza peti85 (#33829) üzenetére


Sanyamaci73
tag

Hát megszenvedtem a FF frissítéssel B521-ről B562-re, de csak meglett. A leírtak szerint csinálva a UPC Connect Box-hoz csatlakoztatott D-Link routert beállítva folyton a felkiáltójeles "Getting package info failed" hibába futottam az eRECOVERY-ben.

Megoldás: a routerben az elsődleges DNS 188.225.84.142 ip cím mellett második DNS adatnak az én esetemben pl. a 41.109.101.237 ip címet is meg kellett adnom, amit a Firmware Finder for Huawei a Get an update via eRECOVERY menüpontban a REGISTER UPDATE-t választva adott meg a program (rövid ideig felbukkanó ablakban).

Amíg ezt nem adtam meg folyton hibát jelzett, ezzel viszont elindult az eRECOVERY-ben a letöltés kb. 45 perc alatt lejőtt a firmware és kb. 4 perc alatt telepítette.

Hibátlan lett! :R

[ Szerkesztve ]

(#33834) fant0mi válasza bimbula53 (#33832) üzenetére


fant0mi
addikt

Egyebkent a upc eszkoz bridge modba (modem uzemmodba) tevese nem egy ordongosseg, a menujebol lehet allitani. Annyi az egyetlen, amire figyelni kell, hogy ebben az uzemmodban nem a szokasos NAT IP cimen (192.168.0.1) ered el majd, hanem egy masikon (ennek utana kell olvasni, hogy melyik az, emlekeim szerint a 192.168.1.100 az). Visszaallitani szinten a menujebol, vagy az eszkoz reset gombjanak fel perces hosszan nyomasaval lehet.

(#33835) peti85 válasza fant0mi (#33834) üzenetére


peti85
senior tag

Igen, mint ahogy én is írtam ez is járható út. De ha ezt az utat választottam volna, akkor itthon az összes eszközön át kellett volna állítani a Wifi hálózatot, meg fix IP-ket osztok ki DHCP-n a CB-al, így azok is borultak volna a frissítés idejére. Persze lehet mondani hogy mi van akkor ha 1 órát nem működik "semmi", de ha megoldható üzemszünet nélkül, akkor miért ne válasszam ezt az utat?

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#33836) fant0mi válasza peti85 (#33835) üzenetére


fant0mi
addikt

Nyilvan, tok jo a megoldasod. Csak megnyugtatasul azoknak, akik faznak a bridge modtol irtam, hogy nem ordongosseg. Maga az erecovery nagyobb varazslat ennel. :)

(#33837) bimbula53 válasza fant0mi (#33836) üzenetére


bimbula53
tag

A modem mód azoknak hasznos akiknek 1-2 darab eszköz log rajta. Több eszköznél lehet hasznos peti85 megoldása. Feltételezve, hogy tarcsiban 1 router is van a családban.

(#33838) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Megtörtént a csoda, "felfrissült". :K :C
521-ről 521-re :W
Ez valami retek vicc??? Próbálom újra, és természetesen megint a piros felkiáltójel fogad.
Ebben csak az a bosszantü, hy tudom, hogy semmi nem történik, mert nem történ változás, akkor nyilván nem erre a ... kú... el az időt feleslegesen..

(#33839) Diák66


Diák66
őstag

Na nekiestem újra ennek a rollback témának. Úgy tűnik B521-ről vissza fog állni B407-re. A Hisuite verzióm 9.0.3.300_OVE. Jelenleg tölti le a B407-et. Aztán kiderül sikerül-e frissítenem a legújabb oreo-ra.

(#33840) 1stVikman válasza Diák66 (#33839) üzenetére


1stVikman
senior tag

Én múlt vasárnap ugrottam neki.
Először B407, majd B412 és utána jön az oreo B562.
Ebben a sorrendben pakolgatja fel a hisuite.

(#33841) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Amikor elküldtétek a telefont szervizbe az eredeti garancia vagy számlát küldtétek vagy jó nekik a fénymásolt is?

(#33842) Diák66 válasza 1stVikman (#33840) üzenetére


Diák66
őstag

Hasonlóan jártam el én is, csak b412 OTA segítségével ment fel. FR is megvolt B562-n, ami meglepetést okozott. Be kellett gépelni, hogy yes, na meg vagy 3x figyelmeztetett, hogy mindent töröl. Eddig ez nem volt ilyen körülményes.

(#33843) AngeloDivina válasza Gedeon31 (#33841) üzenetére


AngeloDivina
aktív tag

Mivel neten rendeltem (T-mobile), így nyomtattam egyet mindegyikből.

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#33844) rosejbli válasza Gedeon31 (#33841) üzenetére


rosejbli
senior tag

Elég a másolat.

(#33845) Gedeon31 válasza AngeloDivina (#33843) üzenetére


Gedeon31
addikt

Csereutalvánnyal vettem így csak eredeti van :) Köszönöm.

(#33846) Gedeon31 válasza rosejbli (#33844) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm :) Igyekeztem minél tovább húzni az aksi cserét ,de úgy látom itt tovább van alkatrész,mint annak idején a Samsungnál.

(#33847) Diák66


Diák66
őstag

Biztos vicces lesz amit kérdezek, de..... sikeres rollback, majd oreo frissítést követően sikerült újra belaknom a telefont. Viszont egy dolog zavar, amit nem sikerült kikapcsolni. Tudom, hogy valahol lehetetlen helyen, ott ahol senki sem keresné.... van egy csúszka....amivel el lehet tüntetni a zárképernyőről azt a "retkes" cipőt a számlálójával együtt. Kerestem már a beállításoknál, az óra beállításaiban, a zárképernyőnél, témáknál, de még a huawei healt appban sem találtam, hogy ne jelezze ki a zárképernyőn, a lépések számát.
Tudom, hogy ki lehet kapcsolni (legalábbis eddig ki lehetett), de olyan lehetetlen helyen, hogy egyszerűen nem találom. Valaki segítsen nekem ebben az óriási problémában. Köszönöm szépen.

(#33848) Sanki válasza Diák66 (#33847) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Képernyőzár és jelszavak - Lépésszám mutatása a zárképernyőn

(#33849) Diák66 válasza Sanki (#33848) üzenetére


Diák66
őstag

Köszönöm a gyors választ. :D Csak el ne felejtsem...mert nagyon tud idegesíteni. Viszont a flip becsukását követően a cipő párja még mindig ott van :(

Update: Sikerült kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#33850) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Be lehet állítani ,hogy magántelefonszámok szám nélküli ne csörögjenek ki? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.