Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33601) skyrush7 válasza B. Zolek (#33519) üzenetére


skyrush7
aktív tag

Egyre rondább lesz. Nekem betört a kijelző a bal felső sarokban, és a repedés mentén sárga foltok jelentek meg. 1 év után már a szivárvány színeiben sötétült kivülről befelé a folt, elég ronda látvány volt.

(#33602) Sanki válasza stickermajom (#33599) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Láttam az eredetit. :) Fent látható, hogy mi történt a hozzászólásoddal.

Igyekszem a szabályokat betartani, ha pedig nem jól csinálom, akkor úgyis látjátok plusz nekem is jeleznek. :U

(#33603) lbence válasza Sanki (#33602) üzenetére


lbence
aktív tag

Szerintem ne törődj velük, sokan respektáljuk a kitartó munkád.

(#33604) fant0mi válasza Micsurin (#33598) üzenetére


fant0mi
addikt

Ja rendeltem tokot elotte, azt ugyan lattam, hogy nem homokszort, csak matt, de gondoltam jo lesz. Hat nem, rohadtul csuszott igy is, szoval nekem csak a homokszort jon be.
Van egy tpu (ez a szinte ragados lagy tok, ha jol parositom a fogalmat), azt egy dolog miatt nem hasznalom, mert az autos tartom magneses es a hozza tartozo fem lap a tok belso felere van ragasztva, atlatszo tokba teve tok igenytelenul nez ki.

(#33605) Micsurin válasza fant0mi (#33604) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igazat megvallva csak haverom Oneplus 6 Sandstoneja miatt fogott el, hogy kell nekem egy homokszort tok. :D
MSVII alapból valóban picit csúszos de a semminél mesze jobb, hardcasetől csak azért tartok mert le-feltevésnél könnyen belekarcolhat a polírozott felső csíkba.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33606) Lackooo84 válasza tamas.nick (#33600) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De a régi telekom appot használom nem az újat, az egy fos. :D

The Truth is out there...

(#33607) zolikaDB válasza Sanki (#33582) üzenetére


zolikaDB
veterán

B412-n van!

(#33608) Sanki válasza zolikaDB (#33607) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Akkor hisuite pc-n és mehet az oreo.

(#33609) Samus


Samus
addikt

Szolgáltatónál vásárolt készüléket is fel tudok küldeni Postán szervizbe?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#33610) Sanki válasza Samus (#33609) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Igen.

(#33611) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

A Hicare-ben hol lehet megnézni a garanciaidőt?

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#33612) tamas.nick válasza Samanbacsii (#33611) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

HiCare -> Én -> Garancia

(#33613) ANDROID???


ANDROID???
addikt

(#33614) cozmo válasza ANDROID??? (#33613) üzenetére


cozmo
őstag

Ilyen sose lesz itthon :(

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#33615) clon válasza ANDROID??? (#33613) üzenetére


clon
aktív tag

Igen csak nekik nem 2 év a garancia mint EU-ban hanem 1 év és így már máshogy néz ki dolog (most néztem én is a kínai eladású telefonok legtöbb garanciája a 12 hónap).

(#33616) cozmo válasza clon (#33615) üzenetére


cozmo
őstag

Nagyon tetű dolog ez a beépített, akku. És már nincs beépített akku nélküli honor8 szintű telefon a piacon.
Ha valaki tud mégis álljon elő vele :U

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#33617) dussy válasza cozmo (#33616) üzenetére


dussy
őstag

Van egyáltalán beépített akku nélküli telefon??? (nyilván van,de nem az okostelefonok között.)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#33618) clon válasza dussy (#33617) üzenetére


clon
aktív tag

Van és okostelefon a huawei is "ráncfelvarr" alsóbb kategóriában ilyeneket rendszeresen és hozzávágja az aktuális évszámot (rokonomnak is van, kicsit lassú de cserélhető az akku).

(#33619) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

És az a durva, h az ilyen Samu félék azt mondják, hogy a beépített akkura van fél év gari, aztán szevasz.... korrektek...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#33620) roller


roller
csendes tag

Sziasztok!
Erdeklodnek hogy nalatok az akksi gond miben jon elo, mennyire gyorsan merul a telefon?
Es ha visszakuldom gariban, hogyan allapitjak meg hogy valoban rossz-e, es csereerett?

(#33621) Sanki válasza roller (#33620) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Korábbi 5-6 óra SOT helyett 2-3 óra.
Ki tudják mérni, úgy állapítják meg.

(#33622) cozmo válasza roller (#33620) üzenetére


cozmo
őstag

Olvasd fentebbi, gyártónak írt levelem ;)

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#33623) stickermajom válasza roller (#33620) üzenetére


stickermajom
addikt

Nálam többször előfordult, hogy 30% környékén egyszerűen kikapcsolt.

(#33624) kiralytom


kiralytom
aktív tag

Korábban postoltam otthoni , egy napos nyúzás utáni képet 5órás képernyőidőről 1 óra youtubozással és böngészéssel. Amióta eljöttem munkába és megy a dual sim igaz hogy telefonáltam (20 perc) és második napja megy a készülék töltés nélkül , de azért keveslem az előzőek fényében a 2,5órát.

(#33625) Surplus


Surplus
tag

Frissiteni szeretném az FRD-L09 8.0.0.521(C432) verziot az 562-re, de eddigi probalkozasaim nem sikerültek.
Ha màr valakinek sikerült, leirnà nekem az eljàràs menetét, azt elöre is megköszönöm. Természetesen privàtban, hogy a többieket ne zavarjuk.

(#33626) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Amondó vagyok megkérdezem. Van-e bármi különbség kamerában a honor 8 és p9 telefonok között. Papír szerint az egyikhez adta a nevét a leica míg a másikhoz nem, de az is elképzelhető-e hogy igazából a két telefonban egy és ugyan az a kameramodul?

itt a válasz: [link]

Csak mert kellett egy új kameramodul, és a szalagkábelén szerepel a leica felirat.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#33627) Sanki válasza Surplus (#33625) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Korábban már itt leírták egyszer, az szerintem jó módszer.

(#33628) rosejbli válasza kiralytom (#33624) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ha több a készenlét, akkor kevesebb a képernyőidő. Részben ezért is felesleges mindenféle kontextus nélkül dobálózni itt vele a fórumon. Ha folyamatosan nyomkodod, akkor lehet fél napot sem bír ki, de sok a sot, viszont ha alig nyomkodod, akkor lehet kibír 3 napot is, viszont 1-2 óra lesz a max sot.

(#33629) R3laX


R3laX
addikt

Hali!

Írtátok az összefoglalóban, hogy a legújabb B470-es romról lehet Oreo-ra frissíteni. Nekem még B405 az utolsó. Hogy oldható meg a legegyszerűbben a frissítés? Hisoftware, vagy mi szgépen, és a telefon sem talál újabbat.

Á, most kicsit visszakerestem, thx azért. Megpróbálom én is a teljes csomagos megoldást. :R

[ Szerkesztve ]

(#33630) Game-over válasza R3laX (#33629) üzenetére


Game-over
aktív tag

(#33631) Sanki válasza R3laX (#33629) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Telefonon a teljes csomag letöltését próbáltad?
SIM kártya legyen a telefonban.

(#33632) R3laX


R3laX
addikt

Köszi srácok. Melózom, telefonon kicsit nehezebb volt átlátni, de már megvan. Köszi még1x :R

Megy, így megtalálta. :K

[ Szerkesztve ]

(#33633) cozmo válasza clon (#33618) üzenetére


cozmo
őstag

Mire is gondolsz?

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#33634) gabikiraly2


gabikiraly2
aktív tag

Sziasztok.
Az oreos frissítés jár adatvesztéssel? Vagy megmaradnak a személyes adatok, alkalmazások?
Köszi

Csend a lelke mindennek!

(#33635) Micsurin


Micsurin
nagyúr

521 <-> 562 van difi ? Akkuban vagy kamerában ? Esetleg perfomanceban ?
Egészen biztosan elhangzott ha lehetne második accot tartani meg is korbácsolnál vele magam, hogy nem olvasok de az elmúlt pár hétben szétvoltam csúszva, néhány PÜ-t is most sikerül megválaszolni csak... :R :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33636) cozmo


cozmo
őstag

Ma megdöbbentő felfedezést tettem:

Dual SIM Dual Active (DSDA) phones are essentially no longer in production. The last one of note was the Huawei Mate 8 Dual SIM. All major brands' dual SIM devices are now Dual SIM Dual Standby (DSDS).

Most are using hybrid SIM trays, too, so a trade-off needs to be made between micro SD or two SIMs. Notably the Moto G6 range and all of Oppo's current devices do have triple-slot trays for 2x SIMs + micro SD simultaneously.

There is also a strange misconception that dual 4G instead of 4G SIM 1/3G SIM 2 is a super desirable thing.

You can only use one data connection at a time, and NZ telcos have yet to implement VoLTE publicly, so there is no advantage whatsoever in 4G/4G unless you're travelling to a country with VoLTE-only networks like India's (in)famous Jio. The Huawei Mate 10/Pro and the dual SIM variants of the P20 series are 4G/4G, but again, there is absolutely no point in seeking this feature for use exclusively in NZ. 4G/3G will do the same job and give you significantly more choice.

I highly recommend Motorola, LG, and Huawei for dual SIM. OnePlus is great too, although it is not as well tuned for NZ networks as the brand is not officially available here.

forrás: www.geekzone.co.nz

Tehát nincs más olyan telefon a piacon amire le lehet cserélni a honor 8-at, ha DSDA-ra gyúrunk, és nem szeretnénk tepsivel rohangálni a zsebünkben mint pl a Huawei Mate 8 Dual SIM. :W

Márpedig ha a honor 8 -am megjön a szervizből akkor azonnal el kell adnom mert a honor 8 a két év gari nélkül szart sem ér, mert az akku tuti behal 1,5 év alatt. Nincs más mint venni egy új Honor8-at 2ÉV GARIVAL :W

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#33637) Zeki válasza cozmo (#33636) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van még Honor 8 újonnan rendes 2 év garival?

(#33638) cozmo válasza Zeki (#33637) üzenetére


cozmo
őstag

Nem találok :W

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#33639) stickermajom válasza Zeki (#33637) üzenetére


stickermajom
addikt

Nincs. Én sarki GSM-esnél láttam csak.

(#33640) gabikiraly2 válasza cozmo (#33636) üzenetére


gabikiraly2
aktív tag

Egy kb 10000 forintos, megbízható normális helyen elvégzett akkucsere ekkora probléma lenne?

Csend a lelke mindennek!

(#33641) cozmo válasza gabikiraly2 (#33640) üzenetére


cozmo
őstag

Egy telefonban 1000 másik dolog tönkremehet az akku csak a hab a tortán. Gari nélküli telefon kb semmit nem ér, ahogy már a szürke importos telefonok sem érnek fabatkát sem.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#33642) lbence válasza gabikiraly2 (#33640) üzenetére


lbence
aktív tag

Dont feed...

(#33643) weiss


weiss
addikt

Hülye fejemmel felraktam ezt az 562-t, de nem tudok saját hangot választani gmailhez :F

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#33644) weiss válasza weiss (#33643) üzenetére


weiss
addikt

Na megtaláltam, de rohadtul el van dugva.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#33645) mumtaz válasza gabikiraly2 (#33640) üzenetére


mumtaz
senior tag

Nekem is tegnap cserélték az akksit. Elvileg lett volna még gari rá, de mivel kicsit ívbe hajtottam a telefont 1,5 éve, így ugrott a gari. Az akksim meg már úgy megadta magát, hogy volt, hogy 89%-nál átváltott 0%-ra és kikapcsolt.

9500 volt az akkucsere fél év garival az akkura. 40 perc alatt meg volt.
Persze a garis csere jobban tetszett volna az egyéb dolgok cseréjével, dehát így jártam.

[ Szerkesztve ]

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#33646) 1976ramones válasza mumtaz (#33645) üzenetére


1976ramones
tag

Hol cserélték és milyen lett a szerelés minősége?

(#33647) Tanczi01 válasza cozmo (#33638) üzenetére


Tanczi01
tag

Tessék
Upsssszzzz,lehet már nem tudják beszerezni. Ez a grazcamera tutira beszerzi,ha lehet.

[ Szerkesztve ]

(#33648) cozmo válasza Tanczi01 (#33647) üzenetére


cozmo
őstag

Köszönöm, csak magyarországi hivatalos beszerzés jöhet szóba. Semmi szürkeimport, vagy külföldi vásárlás. Mert utóbbiakat itthon elkergeti a márkaszervíz.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#33649) Lackooo84 válasza cozmo (#33648) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

EU vásárlás teljesen okés, a TMX javítja szó nélkül.

The Truth is out there...

(#33650) eddie17 válasza Lackooo84 (#33649) üzenetére


eddie17
addikt

Fődarabot nem javít de ezt már kitárgyaltuk egyszer.
Csak hivatalos vásárlás esetén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.