Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33251) rozsi71 válasza Sanki (#33250) üzenetére


rozsi71
tag

Köszi. Ránéztem a frissítés menetére, nálam a "legfrissebb teljes csomag letöltése" pont alatt a B360-at ajánlja fel. Ezek szerint végig kéne járnom az összeset?

(#33252) Sanki válasza rozsi71 (#33251) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Igen, sorba kell haladni. :K

(#33253) rozsi71 válasza Sanki (#33252) üzenetére


rozsi71
tag

Rendben köszönöm. És akkor a legújabb verzió szerint a b407 vagy a b412 kell az Oreohoz?

(#33254) Sanki válasza rozsi71 (#33253) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Mostmár elvileg a B412-ről megy fel a legfrissebb OREO.

(#33255) rozsi71 válasza Sanki (#33254) üzenetére


rozsi71
tag

Rendben, köszi :R

(#33256) fant0mi válasza Sanki (#33254) üzenetére


fant0mi
addikt

A 407-re felment Oreo-ag behalt? Ennyi volt? Megkaptuk oszt jolvan? Olvasott vki vmit errol?

(#33257) Sanki válasza fant0mi (#33256) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Amit a 412-ről raksz fel az frissebb oreo, de mostanában nem olvastam semmit se.
Lehet ennyi volt.

Bár pl P9-nél meg úgy van, hogy Kínában mennek a frissítések, de itthon még semmi.

(#33258) Corsa02 válasza fant0mi (#33256) üzenetére


Corsa02
őstag

Hát nagyon úgy tűnik, hogy amit 407-re tettünk fel az itt meg is állt...nem értem miért nem lehet ezt az 521-es az 561-re frissíteni, nincs kedvem ezért visszamenni 407-re aztán 412, majd Oreo...
Én próbáltam rákeresni, de mindenhol csak a kérdés jön, hogy most hogyan tovább... de válasz nincs...:(

The Truth Is Out There --->

(#33259) kárátékutyá válasza Sanki (#33257) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Én is 412-ről tettem fel az Oreo-t, és zseniálisan hibátlan a cuccos, az sem érdekel ha nem jön rá frissítés. Bár én még csak 600+ óránál tartok, van akinek már 2000+ órája nem volt újraindítva a telefonja és tökéletesen teszi a dolgát. Talán az eddigi legjobb telefon - szoftver párosom ami idáig volt nekem, utoljára az iPhone 4s volt ilyen stabil 7.1.2. alatt jó pár évvel ezelőtt. Új aksi van benne, mesésen jó vele az is.

Most a Vodafone-nál vehetnék elég korrekt áron sőt akár picsányi részletért is telefont, de egyszerűen semmi szükségét nem érzem.

[ Szerkesztve ]

(#33260) Zeki válasza petfoto (#33248) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi, megnéztem, a Hangvezérlésnél a Gyorshívás be volt kapcsolva.

(#33261) dussy válasza kárátékutyá (#33259) üzenetére


dussy
őstag

Leírhatnám még1szer ugyan ezt kivéve az Apple részt... :U
Ez most a csúcsa a telefonnak, ettől csak rosszabb lehet.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#33262) peti85 válasza Corsa02 (#33258) üzenetére


peti85
senior tag

Én is így vagyok ezzel. Nincs bajom az 521-el, de nem mókoltam semmit, hivatalos frissítéseket tettem csak fel, akkor miért nem kapom meg a legújabbat?

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#33263) Corsa02 válasza peti85 (#33262) üzenetére


Corsa02
őstag

Hát igen :(
Kicsit várok, hátha jön frissítés még, de ha nem akkor felteszem a legutolsó Oreot aztán marad azon, mert a telefonnal elégedett vagyok egyébként, még 1 évet marad.

The Truth Is Out There --->

(#33264) GyureX válasza Corsa02 (#33263) üzenetére


GyureX
tag

ötlet esetleg, hogy lehet felrakni a youtube vanced-et? sehogy se sikerül, pedig root van, megpróbáltam magisk-kel is, de azért sem akarja.

[ Szerkesztve ]

(#33265) Lackooo84 válasza GyureX (#33264) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én root nélkül használom magiskel hibátlanul.

The Truth is out there...

(#33266) GyureX válasza Lackooo84 (#33265) üzenetére


GyureX
tag

ha magisk-en belül telepítem, mint modult, a moduloknál látom, de app nincs amivel indíthatnám. twrp alól próbáltam telepíteni az universal installer-t, de hibára fut, és nem rakja fel. a root-os apk-t meg nem telepíti sehogy sehonnan. nincs ötletem.

[ Szerkesztve ]

(#33267) domperke válasza rozsi71 (#33249) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Ne erre én is kíváncsi vagyok.Nekem is a 6 os (B131) volt eddig a legszimpibb. Nincs ujraindulás nincs lagg csak működik ahogy kell.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#33268) GyureX válasza Lackooo84 (#33265) üzenetére


GyureX
tag

a root nélküli verzió megy. de így nem értem, mi értelme a másik kettőnek...

(#33269) gps76 válasza peti85 (#33262) üzenetére


gps76
őstag

Hisuite-val se ajánlja fel a B562-t?
Nekem is be volt ragadva B405-ön, FirmwareFinder-rel ráraktam a B412-t, utána Hsuite feldobta a B562-t, és szépen muzsikál vele, napok óta.
Nem vagyok Antutu huszár, de viszonyításnak szoktam lefuttatni egy adott készülékről, kb. mit is tud:

(#33270) rozsi71 válasza domperke (#33267) üzenetére


rozsi71
tag

Igen, én is teljesen elégedett vagyok a B131-el. Csak néha belém bújik a kisördög, hogy kellene a legfrissebb...
De lehet, hogy hanyagolom egyelőre, mert elég sok időbe telne végig járni az összes romot egyesével.

(#33271) kiralytom


kiralytom
aktív tag

Sziasztok!

Egy készüléknek a HiCare szerint 2019.05-hóig van jótállása. Felvettük a kapcsolatot a hicare chaten a huawei-jel és arra hivatkozva utasították el a segítségnyújtást, hogy a készülék nem magyar piacra, hanem osztrákra készült. Ez na mégis micsoda dolog? Folyamatosan chatbe vagyok, mert nem gondolom hogy két EU tagállam között, azonos régióban ez nem okozhat gondot. Tippek , tanácsok?

(#33272) Lackooo84 válasza kiralytom (#33271) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az ügyfélszolgálat nyomatja ezt a dumát mindig, de a TMX javítja gariba az eus készülékeket.

The Truth is out there...

(#33273) Sanki válasza kiralytom (#33271) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ha megvan minden papír akkor a szerviz nem fog kötekedni.

(#33274) kiralytom válasza Lackooo84 (#33272) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Lol szétkapcsolta a beszélgetést, vissza pedig nem tudok csatlakozni, mert mindig kidob a chatből, hogy "sajnos most nem tudja fogadni a kérésemet"

Érdekes..

Használtan vettem a készüléket, de kaptam vele a számlát is. Akkor rendben vagyok? Az értékesítővel kell felvennem a kapcsolatot vagy a szervizelő TMX Mobile Solution Szerviz Kft-vel?

u.i: cseréltettem önkényesen akkut a készülékben, ez jelenthet problémát? :(((

[ Szerkesztve ]

(#33275) stickermajom


stickermajom
addikt

Na érik az a szerviz nálam is, tegnap 35%-ról 0-ra esett a töltöttség, alig tudtam visszakapcsolni.

(#33276) kiralytom válasza stickermajom (#33275) üzenetére


kiralytom
aktív tag

:(( :(( :(( :((( :((( :(((

(#33277) Lackooo84 válasza kiralytom (#33274) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ha már nem hivatalos szervizben bontották a készüléket, akkor persze a garancia ugrott, de ez szerintem egyértelmű.

The Truth is out there...

(#33278) kiralytom válasza Lackooo84 (#33277) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Akkor nem tudtam hogy 2019 májusig szól. Látják hogy a hátlapot levették? Nem oldható meg , hogy ezt valahogy mégis érvényesíthessem? Nem machinálni szeretnék, egy szimpla akkucsere volt abban a készülékben az azóta is fennálló néha töltésvesztés miatt, amit nem oldott meg teljesen az akkucsere.

Az én készülékem jól működik, de így eljutok odáig hogy eladom, mielőtt az is rázendít.

[ Szerkesztve ]

(#33279) Sanki válasza kiralytom (#33278) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Esélyes, hogy kiszúrják. :(

(#33280) kiralytom válasza Sanki (#33279) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Ha visszarakatjuk bele a gyári akkut (megvan) , akkor is?

(#33281) Sanki válasza kiralytom (#33280) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Függ a szerelés minőségétől, de szerintem kiszúrják (~90%-ot mondanék rá).

(#33282) kiralytom válasza Sanki (#33281) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Kívülről meg nem mondtam, hogy hozzányúltak a telóhoz, se elemelkedés, se hézag, se ragasztómaradvány se semmit nem láttunk a készüléken. Maga a garancia menete az lenne hogy felveszem a TMX-el a kapcsolatot mailben és elküldöm csomagként nekik a készüléket? (aztán legfeljebb reménykedek? )

(#33283) Sanki válasza kiralytom (#33282) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Összefoglaló - garancia.

Vagy beviszed személyesen Pesten, vagy vannak huawei szervizek országszerte (pár darab), vagy postai úton.

(#33284) N!Tr0v!CS^^


N!Tr0v!CS^^
csendes tag

Üdv,

megjelenéskor elsők közt vásárolt, azóta is B131-en lévő honorka olyat produkál, hogy tegnap este 45%-ról reggelre 9%-ra esett, elvileg az Android rendszer zabálja az aksit, az aksi elvileg 2700mAh-nál tart, sose volt még FR, próbáljam azt vagy lehet az aksi haldoklik már?

(#33285) frizso válasza Sanki (#33283) üzenetére


frizso
senior tag

Sanki:
Most jött vissza a telóm garanciáztatásból és nem kellett a számla hozzá csak a kitöltött garanciajegy :K
A Huawei ügyfélszolgálat szerint sem kell a számla, ha a garanciajegy teljesen ki van töltve és le van az eladó által pecsételve. Komfort szervíz szerint is elég az egyik. "Csomagold be a készülékedet és a tartozékodat, mellékeld a hibajelentő lapot és a garancialevelet, vagy a vásárlási számla másolatát"
Ez jó hír volt nekem, mert a számlát elhagytam :DDD

Remélem tudtam segíteni azoknak, akik elhagyták a számlát, de van garancia jegyük és szeretnének garanciáztatni.

(#33286) Sanki válasza N!Tr0v!CS^^ (#33284) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Egy FR-t megérhet, ha utána nem lesz jobb, akkor mehet a szervizbe (ha garanciás).

(#33285) frizso: köszi az infót. :R

[ Szerkesztve ]

(#33287) fant0mi


fant0mi
addikt

Ugy jartam, hogy kimentem Romaniaba, es az 1. Sim (telenor) atallt magatol, a 2. Sim (telekom) csak segelyhivas maradt. Holott mindket sim automata halozatvalasztason volt. A 2. Simet csak ugy lehetett szora birni, hogy kezi halozatvalasztast kellett valasztani.
Jart mar igy vki? A telefon xar vagy a sim?

[ Szerkesztve ]

(#33288) kiralytom válasza frizso (#33285) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Amennyiben nekünk csak szàmlànk van akkor a garancialevelet az értékesítőtől kérjem? Szàmlàn 1év garancia szerepel, ami màr lejárt, de hicare szerint 2019 év elejéig szól a gari, feltételezem elektronikusan regisztált garancia

[ Szerkesztve ]

(#33289) Lackooo84 válasza kiralytom (#33288) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A te telefonodra már nincsen garancia, mivel nem garanciális keretek között lett megbontva, majd alkatrész cserélve. Azt rögtön kiszúrják, mivel az akku gyárilag elég durván bele van ragasztva, meg amit te nem evszel észre, azt ők igen ráadásul valószínű, hogy utángyártott került bele...

The Truth is out there...

(#33290) Corsa02 válasza fant0mi (#33287) üzenetére


Corsa02
őstag

Enyémben szintén Telenor és Telekom Sim van, simán váltott mindkettő, Ausztriában és Szlovákiban is.
Igazából lehet csak valami hálózati nyűg volt.

The Truth Is Out There --->

(#33291) PietPunto


PietPunto
tag

Sziasztok!

Pár napja írtam a fórumba hogy a telefonom nem veszi a gyors töltést, bevittem egy szervizpontba és ahogy rátették gépre még azzal sem akart kommunikálni. Hétfőn érdekes mód ismét jól működött, de nem szórakoztam, leadtam javítani. Péntek magasságában kész lesz.

(#33292) Milli82 válasza gps76 (#33269) üzenetére


Milli82
tag

Mit kell tennem, hogy a B562-t feldobja?

Asus AC85P - DS118

(#33293) Sanki válasza fant0mi (#33287) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Én is két simmel ugyan, de mindkettő telekomos volt simán váltott eddig Romániában, Szlovákiában, Ausztriában és Németországban is.

(#33294) Sanki válasza Milli82 (#33292) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Attól függ, hogy melyik romon vagy?

(#33295) osztraksajt válasza fant0mi (#33287) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nekem is hasonló gondom volt, a telekom adott újabb simkártyát, azzal megoldódott.

Valamit magyaráztak hogy az alap roaming hálózatkódok rá vannak töltve a simre, de ha egy ország a sok szolgáltató adásvétel/változás miatt elmászik a hálózat kód akkor a telefon nem ismeri meg hogy arra próbáljon felmenni, és pl sokszor az adott szolgáltató a 4g hálózatát már más kód alatt futtatja. Hogy igaz vagy nem azt nem tudom, de tény hogy megoldotta a gondot a sim csere.

(#33296) Milli82 válasza Sanki (#33294) üzenetére


Milli82
tag

B412

Asus AC85P - DS118

(#33297) Sanki válasza Milli82 (#33296) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Akkor számítógépre kösd rá a telefont és HiSuite-vel keress rá a frissítésre.

(#33298) kiralytom válasza Lackooo84 (#33289) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Magam vettem eredeti gyári akkumulátort, ami teljes mértékben megegyezett a beleszerelttel. köszönöm a figyelmeztetést, sajnálom, hogy így annullálja :(

(#33299) Kbali válasza kiralytom (#33298) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ne haragudj, de te szakszerviz vagy?

(#33300) kiralytom válasza Kbali (#33299) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Nem,mire célzol ezzel a kérdéssel vagy miért kérdezed? Találgatni nem szeretnék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.