Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33151) leslieearth válasza Lackooo84 (#33149) üzenetére


leslieearth
tag

nem, ilyen részletességgel nem tértünk ki a javítás javítására :)

(#33152) Szita válasza rosejbli (#33143) üzenetére


Szita
csendes tag

Én is most akarok aksit cseréltetni a Fixity-nél fél órát mondtak rá 8 ezer,és kész van,de kolléga ma mondta hogy arénába is cserélnek,az nekem közelebb van,felhívtam őket,10ezret mondott a srác és ami az érdekes 4-6 óra száradási időt a ragasztónak,össze csipeszelve a telenon....Elnézve a Fixity-s munkát mostmár megértem azt a 4-6 óra száradási időt.
Kíváncsi vagyok azért hogy 2. körben meg csinálják e normálisan,majd mindenképp írd már be ide. :D :D

Smartphone superuser,nem várok el sokat csak azt tudja amire kitalálták..........

(#33153) leslieearth válasza Szita (#33152) üzenetére


leslieearth
tag

az majd inkább én leszek aki megírja, lévén az én telómmal bénáznak.. :)

(#33154) Deresgebe


Deresgebe
csendes tag

Sziasztok!
Ez év márciusában vásárolt Honor 8-at használok. Nem tapasztalok működésében dolgokat, ami nagyon idegesítene. Lehet, ezért talán hagynom is kellene a gyári állapotában? (L09C432B394; EMUI 5.0.1; Nougat 7.0; 2017.augusztus 5.-i biztonság.)
Gmail, műszaki tartalmú pdf letöltések, böngészésük, navigálás, fotózások, WhatsApp.
A minap B412-FULL rendszerfrissítést ajánlott fel (2,5GB).
Véleményezéseteket kérném, hogy a gyári állapotról mely irányba lenne érdemes indulnom frissítések terén? A telefon számomra kielégítő működését megtartva a konzervatív B412 vagy B407 az Oreóra kacsintva?
Köszönöm, ha tapasztalatod megosztanád vagy ajánlással lennél mi lenne célravezetőbb. Még két évet szeretném használni a telefont. Max az gyengülő üzemidő miatti akksi csere legyen a legnagyobb hibája.
Jó Mikulást mindenkinek!

(#33155) rosejbli válasza Deresgebe (#33154) üzenetére


rosejbli
senior tag

A 407 és a 412 között csak a biztonsági frissítés verziója a különbség. Én 412-n vagyok és semmi buggal nem találkoztam.
Elvileg a 412-ről is tudsz frissíteni oreo-ra, viszont nekem ezzel nincs tapasztalatom, a többiek ebben biztosan tudnak segíteni.

(#33156) kárátékutyá válasza Deresgebe (#33154) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Nálam 407 után lett 412 majd onnan Oreo. Ha lehet ezt mondani még gyorsabb lett, akkumulátor is ugyanúgy bírja szuflával, ami cserélve lett. Én is light-os juser vagyok, nálam hibátlan. Futási idő jelenleg 400 óra, ezeket nem kell hetente újra indítani.

(#33157) anonymus89


anonymus89
addikt

Srácok a hi suite fel sem dobja a frissítéseket nekem csak a mobil.
B394-ről rögtön B412-re akar frissíten.
Ez így rendben van?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33158) rosejbli válasza anonymus89 (#33157) üzenetére


rosejbli
senior tag

Frissítsd a hisuitot először.

(#33159) anonymus89 válasza rosejbli (#33158) üzenetére


anonymus89
addikt

Azt az elején lefrissítette.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33160) Sanki válasza anonymus89 (#33157) üzenetére


Sanki
Topikgazda

B394-ről nem fogja az oreo-t feldobni. Kell a b412 vagy b407.

(#33161) anonymus89 válasza rosejbli (#33158) üzenetére


anonymus89
addikt

Na most hogy lefrissült 412-re már a Hisuite dobta fel az Oreo-t már tolja is ráfele.

Sanki: nem azt írtam, hogy Oreo kell hanem a program miért nem dobta fel a 412-t?
Egészen B138-ról jöttem és egyetlen egyszer dobta fel az 5 frissítés közül talán a B394-et.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33162) Sanki válasza anonymus89 (#33161) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ja bocsi.
A program sem dob fel mindent, gondolom ott is kell az adott verzió. (Bár nem értem miért..)

(#33163) anonymus89 válasza Sanki (#33162) üzenetére


anonymus89
addikt

No para apáét most fogom gépre dugni kivi leszek mert B394-en van.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33164) anonymus89 válasza Sanki (#33162) üzenetére


anonymus89
addikt

Dettó u.a. mobilon hozza a B412-t de a hisuite meg megint semmit.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33165) Sanki válasza anonymus89 (#33164) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Akkor biztos az az előkövetelmény a pc-s progin, hogy a B412 legyen fent, többivel meg nem foglalkozik.

(#33166) Energie X


Energie X
őstag

Melyiket érdemes használni a telefonon B412 vagy B562? (stabilabb, jobb stb) Mik a tapasztalataitok?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#33167) fant0mi válasza Energie X (#33166) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem 99%-ban jobb az Oreo. (Ami nem fasza, hogy az ACR es Miband progijaim kilovi. Az utobbi Nougatok nem csinaltak.)
Mondjuk en a legelejen PC-rol frissitettem, tartok tole hogy erre mar nem lesz semmi, mar biztonsagi frissites sem.

(#33168) dussy válasza Energie X (#33166) üzenetére


dussy
őstag

Nekem 562 van rajta, durván stabil. Talán az elsők között kiadott talán 399-es volt ennyire jó, de ez talán még azt is felül múlja.
590 órája volt újraindítás, semmi akadás, semmi fagyás.
Sot idő 4 és 5 óra között mozog.

Én 412-ről frissítettem kíváncsiságból, nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#33169) Deresgebe


Deresgebe
csendes tag

Sziasztok!
Teljes frissítés után vagyok. Android8.0; EMUI8.0; C432.
Gördülékeny, gyors.
Viszont szeretnék megszabadulni a képernyőzár mindenféle, eddig általam nem preferált, nem használt módjától. A pinkódos verziót választottam, de bánom. Ujjlenyomatot sem szeretnék használni. Van lehetőség a képernyőzár "biztonságos feloldásának" mellőzésére, megkerülésére? Nem a készülék fizikai ellopásától tartok. Az adataimat a úgyis hamarább elviszik a tudtom nélkül. (A mindenhol kért belegyezésemből kifolyólag.)

(#33170) rosejbli válasza Deresgebe (#33169) üzenetére


rosejbli
senior tag

Szerintem opyat nem lehet, de bármilyen bluetoothos okosóra/karkötő fel tudja ébreszteni, ha esetleg ez megoldás lehet a számodra.

(#33171) Sanki válasza Deresgebe (#33169) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nyomj egy teljes visszaállítást és ne állíts be semmit se, akkor úgy marad.

(#33172) tfery


tfery
tag

Szeretnék segtséget kérni. Vettem egy VR szemüveget, de nem tudom használi mert a vr programok csak pörögnek a telefonon. Lehet hogy giroszkóp hiba?

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#33173) Sanki válasza tfery (#33172) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Melyik romon vagy?
Ha visszakeresel, akkor láthatod, hogy ezzel sokmindenkinek baja van. :(

(#33174) tfery válasza Sanki (#33173) üzenetére


tfery
tag

B405 Igen láttam korábban hogy más is panaszkodott. Van megoldás? Kicsit böngésztem a guglin de nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#33175) anonymus89


anonymus89
addikt

Srácok valamiért a google hangalapú billentyűzet az alapértelmezett Oreora történő frissítés óta.
Hogy a nyavalyába tudom letiltani és a Swift key-re átállítani?
Nem tudom hozzáadni a Swift key billentyűzetet.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33176) anonymus89 válasza anonymus89 (#33175) üzenetére


anonymus89
addikt

Srácok valamiért a google hangalapú billentyűzet az alapértelmezett Oreora történő frissítés óta.
Hogy a nyavalyába tudom letiltani és a Swift key-re átállítani?
Nem tudom hozzáadni a Swift key billentyűzetet.

Hogy az álla essen a paszulylevesbe aki kitalálta ezt a marhaságot, hogy alapértelmezett magyar nyelven a xaros goog hangalapú billentyűzet az alapértelmezett.
Átállítottam angolra és lám már ki is tudtam kapcsolni és átállítani Swift keyre. :(((

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33177) TaRka94 válasza tfery (#33172) üzenetére


TaRka94
senior tag

Valamelyik szoftverfrissítéssel javították már.

(#33178) tfery válasza TaRka94 (#33177) üzenetére


tfery
tag

Kösz. A B412 a rendelkezésemre áll, csak még nem telepítettem. Gondolod azzal jó lesz?

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#33179) rosejbli válasza tfery (#33178) üzenetére


rosejbli
senior tag

Az utolsó nougatos romok között volt, ahol többen jelezték, hogy megjavult. A 412-n több, mint valószínű, hogy jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#33180) fila válasza anonymus89 (#33176) üzenetére


fila
senior tag

Én az ékezetes betűket alapból megjelenítő billentyűzetet nem találom.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#33181) tfery válasza rosejbli (#33179) üzenetére


tfery
tag

O.K. Kipróbálom.

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#33182) TaRka94 válasza tfery (#33178) üzenetére


TaRka94
senior tag

Valószínűleg igen, utána meg mehet az oreo gépről hisuite-al.

(#33183) peti85 válasza fila (#33180) üzenetére


peti85
senior tag

#31161
Annyival kiegészíteném, hogy nem szűnt meg működni 30 nap után sem!

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#33184) zsintai1987


zsintai1987
tag

Üdv! Tudnátok ajánlani fém tokot. Egy évig volt műanyag flip tok, de szegényt sűrűn ragasztottam makett ragasztóval. Eddig bírta.
Hiába keresem csak "gumi" és műanyag tokot ad a Google.

Téves sry látom az összefoglalóban csá nem tűnt fel

[ Szerkesztve ]

3700x, ASUS 570prime, 2X16GbCorsair 3200 cl16 , ház:CM 500P fehér, Seasonic Focus+ 550W 80+ GOLD, rx 5700xt nitro+

(#33185) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Valahol van rá opció, hogy a lockscreen legalább jelezze ha van értesítés? Ne írja ki, hisz ez alapértelmezett Kekszen, de egy Messenger ikont, és Viber ikont az értesítési sávra odavághatna.

Vagy biliben a kezem? :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33186) Sanki válasza Micsurin (#33185) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Magazin feloldásod van?
Nekem minden értesítés ott van rajta.

(#33187) Micsurin válasza Sanki (#33186) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Valami élő zongorás téma.

Eh... szóval ezek ütik egymást, remek... :(
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33188) Sanki válasza Micsurin (#33187) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Yep, témától is függ és nem mindegyik támogatja az értesítést.

(#33189) Deresgebe válasza Sanki (#33171) üzenetére


Deresgebe
csendes tag

Sanki!
Köszönöm a biztatást. Kellett a 2. reset is. Akkor már túl voltam egyen! Nagyon keményen, agresszívan kívánt tőlem azonosításokat.
Az észrevételem a működéssel kapcsolatban, hogy a szokásos, használt WiFi kapcsolatot a megszokott körülmények mellett nem akarta megtalálni illetve alacsonyabb vételi szintet jelez.
A beállítások között a telefon névjegyében a buildszám többszörös nyomkodásával elért fejlesztői mód segítséggel ki lett iktatva az átúsztatós, animált működés. Így nekem ismét tetszetős a működés.

[ Szerkesztve ]

(#33190) tfery válasza rosejbli (#33179) üzenetére


tfery
tag

B412-vel rendben működik.VR szemüveggel is jó a gíroszkóp.

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#33191) Edison777


Edison777
csendes tag

Sziasztok,

Most frissítettem c432 re, de elment a betűtípus. Hogyan lehet Vissza állítani?

(#33192) kiralytom válasza kiralytom (#33120) üzenetére


kiralytom
aktív tag

A fogyasztás és az akkumulátor teljesítménye az utóbbi egy hétben kifogástalan volt. Sem hirtelen és drasztikus merülés, sem az alvó állapotban mérhető nagyobb mértékű fogyasztás nem jelentkezett, amiről korábban beszámoltam. Egyenletes és jó teljesítményt nyújtott a készülék.

Felraktam egy apró alkalmazást, ami naplózza mikor hány százalékon, milyen feszültséggel és hány fokon működik a készülék. Ennek tanulsága és a tapasztalható használat is a fent leírt stabil működést igazolta az elmúlt 7 napban.

Elképzelhető, hogy az új akkumulátornak kellett idő, míg megfelelően formálódott , felébredt , "megedződött" ?

(#33193) Samanbacsii válasza fant0mi (#33167) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Hali, nekem is Oreo, jogtiszta ACR kilövésmentesen működik. Gondolom a beállításokat már átnézted...

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#33194) HDave92


HDave92
újonc

Sziasztok!

Tegnap én is frissítettem Oreora a telefont. A rendszersebesség érezhetően gyorsabb lett, viszont az ujjlenyomat olvasó azóta nem működik hibátlanul.. Eddig a legapróbb érintéstől is rögtön feloldott, most azonban az első érintésnek mindig hosszabbnak kell lennie, különben nem érzékel..

Valaki tapasztalt már hasonlót?

(#33195) bugizozi válasza HDave92 (#33194) üzenetére


bugizozi
őstag

Nekem ugyan olyan jól működik az ujjlenyomat olvasó az Oreo-n is mint előtte. Csináltál frissítés után gyári visszaállítást?

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#33196) HDave92 válasza bugizozi (#33195) üzenetére


HDave92
újonc

Igen, kétszer is, sajna nem segített..
Nem elviselhetetlen, csak kevésbé érzékeny, mint Nougaton volt. Legalábbis nálam.

(#33197) Corsa02 válasza HDave92 (#33196) üzenetére


Corsa02
őstag

2-3 napig csak használd a telefont, nekem is olyan volt aztán "megjavult" vagy nem tudom mintha betanulta volna. :)

The Truth Is Out There --->

(#33198) HDave92 válasza Corsa02 (#33197) üzenetére


HDave92
újonc

Oké, köszi szépen! :)

(#33199) antal750


antal750
aktív tag

[link]

Srácok ezt olvasta valaki. Mi a helyzet a mi telónkal??

(#33200) Micsurin válasza antal750 (#33199) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...retekamerikai kampány van a Hüvely és a Xiaomi ellen... a napidroid meg mindig is fikázta a Huaweieket... maradjunk ennyiben. :)

Btw ott a telo a listán, és nem volt vele gond nem vonták ki.... :U

"Az engedélyezett mennyiséget eredetileg átlépte a Huawei Honor 8 és az Alcatel Pixi 4 is, de mint az látható, aggodalomra semmi ok, a gyártók szoftverfrissítéssel orvosolták a problémát, és sikeresen lecsökkentették a készülékek sugárzását."

Kezdem megszokni, hogy aki ezt a szart olvassa, az nem tudja mit olvasott, ha osztály csoportomban nem lenne naponta ilyen eset akkor már meglepődnék.... :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.