Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33651) Samanbacsii válasza eddie17 (#33650) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Eu notináff ... Ic trú... :O

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#33652) eddie17 válasza Samanbacsii (#33651) üzenetére


eddie17
addikt

Azért kellett pár másodperc míg felfogtam, hogy most itt mit szeretnél. :DDD

(#33653) Micsurin


Micsurin
nagyúr

OmniRomit próbálta már valaki?

Elmúlt időszakban volt aki nyitott bootloaderrel adott le gariztatni telot? Bacakodtak?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33654) cozmo válasza Lackooo84 (#33649) üzenetére


cozmo
őstag

Hidd már el baszki hogy 2x tagadta meg a javításomat a huawei ügyfélszolgálat 1x szóban 1x írásban.
Végül nyertem, de csak azért mert a jogszabály változás előtt vásároltam!

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#33655) Lackooo84 válasza cozmo (#33654) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az ügyfélszolgálat megtagadja, de azok összevissza beszélnek minden hülyeséget. TMX-be nem egy emberkének javították már, amúgy is ha jól tudom, akkor van vmi olyasmi, hogy egy márkának EU országban vett cuccát kötelező itthon javítani, így is logikus, ha már EU tagok vagyunk nem...

The Truth is out there...

(#33656) Micsurin válasza cozmo (#33654) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ügyfélszolg olyan hülye idehaza mint a sötét s3gg, kijelző 3 hónap prémium gariról nem is hallottak mikor anyám véletlen betörte a kijelzőt.

Szervizesek a József körúton rögtön szóltak no para ez meg az ő kontojukra megy.

Első körben mindig a szervizt érdemes huaweijel zargatni.
Max postáztál egyet.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33657) eddie17 válasza Lackooo84 (#33655) üzenetére


eddie17
addikt

Én a TMX-ből kaptam közvetlen az infót, egy jóbarátom ott dolgozik, vettem egy olasz Honor 8-at, és Imei alapján lecsekkoltattam vele a garit, akkor mondta, hogy garis de mivel olasz ezért a fődarabot nem cserélnek. Kijelzőt meg minden más vackot cserélnek gariban. Ennyi.

(#33658) stickermajom válasza eddie17 (#33657) üzenetére


stickermajom
addikt

Mondjuk, ha az akksit intézik az már nagyjából elég, nem olyan gyakori a fődarab probléma szerencsére ahogy eddig láttam.

(#33659) Micsurin válasza stickermajom (#33658) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem egy kezeden megtudod számolni hány lap csere volt a topikban. :K Visszakerestem kíváncsiságból, a törés a vezető kár még mindig. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33660) eddie17 válasza Micsurin (#33659) üzenetére


eddie17
addikt

A törés meg nem garis. ;)

(#33661) Sanki válasza eddie17 (#33660) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Az első 3 hónapban az. :K

(#33662) Micsurin válasza eddie17 (#33660) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Első 3 hónapban az, ha leejtem, ha bereped stb, prémium gari van rá érvényben az első három hónapban. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33663) mici66 válasza cozmo (#33638) üzenetére


mici66
tag

https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_honor-8-premium-dual-sim-arany-k%C3%A1rtyaf%C3%BCggetlen-okostelefon-frd-l19-1209938.html

(#33664) kárátékutyá válasza mici66 (#33663) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Háááááát.... Honor 10 5db ezressel több csak ugyanott.

(#33665) NoOne1976 válasza kárátékutyá (#33664) üzenetére


NoOne1976
őstag

És a két telefon minősége, tudása milyen egymáshoz viszonyítva? Pl. Kamera? (Mert nekem a H8 is tökéletesen gyors arra, amire én használom.)

(#33666) fant0mi válasza NoOne1976 (#33665) üzenetére


fant0mi
addikt

Dual Full Active SIM, ami ha igaz, a Honor 8-ban volt utoljara. Nekem peldaul fontos, hogy ne csak standby-os legyen.

(#33667) darkmann válasza mici66 (#33663) üzenetére


darkmann
őstag

Én tavaly márciusban 80k-ért vettem, de lehetett már 72-ért is kapni. Mivel azóta egy évet öregedett, így nem hiszem, hogy 40k plusz lenne a reális ára.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#33668) darkmann válasza fant0mi (#33666) üzenetére


darkmann
őstag

Igen, ez az előnye megvan az újabb telókkal szemben, viszont a H10-nek brutál jó a kijelző/előlap aránya és gyönyörű képeket készít még a H8-cal összevetve is.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#33669) Orgi válasza NoOne1976 (#33665) üzenetére


Orgi
őstag

Én pár napja nézegettem Honor 8 tulajként a 10-est és nagyon tetszett, szerintem egyértelműen azt válaszd. Méretre ugyanakkora fizikailag kb mint a 8, csak érezhetően nagyobb a képernyő. Remélem a 11-es majd szintén jó cucc lesz és arra már talán érdemes lesz cserélni...

[ Szerkesztve ]

(#33670) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Az én Honor 8 telefonom akkuja is kezdi megadni magát, naponta 2-3x kell tölteni, mert baromi gyorsan merül nyomkodás nélkül is. Utánaolvastam a hozzászólások között, de nem teljesen tiszta, hol is kellene leadnom akku cserére.. Mivel budapesti vagyok, mindenképpen személyesen adnám le, és lehetőleg meg is várnám az akkucserét, nem szeretném otthagyni a telefont sehol. Olvastam, hogy van Huawei szerviz, ez a Hegedűs Gyula utcában található, illetve van TMX a József körúton. A szerviz nem ugyanaz, mint a TMX?
A telefont a MediaMarktban vettem 2017 áprilisában, még van rá garancia.
Ezek alapján hol kellene leadnom, hogy minél hamarabb megkapjam?

(#33671) Orgi válasza Vesporigo (#33670) üzenetére


Orgi
őstag

Kb a Blahánál van a Mekivel szemben, ott kell leadnod.

(#33672) kárátékutyá válasza NoOne1976 (#33665) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Honor 10 azért egy következő lépés. Természetesen H8 mindenre elég, nah de ha 5 rugó van közöttük adott helyen nyílván azt kell választani.

(#33673) Micsurin válasza Vesporigo (#33670) üzenetére


Micsurin
nagyúr

József körút.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33674) stickermajom válasza Vesporigo (#33670) üzenetére


stickermajom
addikt

Helyben nem fogják megcsinálni szerintem, 3-4 munkanap az átfutás. TMX javítja akkor is, ha a hivatalos Huawei szervizponton adod le a körútob. Ami jó, hogy elvileg tudnak cseretelefont adni arra az időre.

(#33675) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

(#33674) stickermajom: csak onnan gondoltam, hogy meg tudjak csinálni szinte azonnal, mert pár napja olvastam itt a fórumban (#33645) mumtaz hozzászólását: 9500 volt az akkucsere fél év garival az akkura. 40 perc alatt meg volt.

Nem mondom, hogy megbántam a Honor 8-at, de az előző telefonom cserélhető akkus volt, ott hasonló helyzetben csak vettem egy másik akkut, kicseréltem, és jó volt újabb pár évig.

(#33676) Micsurin válasza Vesporigo (#33675) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez nem csak a H8 sara, lassan egy teloba se cserélhető az akku.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33677) Vesporigo válasza Micsurin (#33676) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Persze, régebben könnyebb volt a választás az akku miatt. Bár ez még az okostelefon-korszakom előtt volt. :)

(#33678) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Postán adom le a telefont és úgy megy a szervizbe ,akkor az mennyi időt vesz igénybe ott a postán míg átveszik? Sorszámot is kell húzni ? :)

[ Szerkesztve ]

(#33679) rosejbli válasza Gedeon31 (#33678) üzenetére


rosejbli
senior tag

Húzni kell sorszámot, ha sorra kerülsz, akkor kapsz egy a4-es lapot, amit ki kell tölteni, utána leadod a papírt a telefonnal együtt, ott helyben berakják huaweies zsákba és kész. Sorbaálláson kívül nincs 10 perc az egész, viszont a számlát vidd magaddal, mert azon van egy csomó infó, amit fel kell vezetni a papírra.

(#33680) Gedeon31 válasza rosejbli (#33679) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm. :) Nagyon ritkán járok a postára már. A számlákat sem ott fizetem , meg kell keresnem a számlát. Van olyan menüpont a postán Huawei?

(#33681) rosejbli válasza Gedeon31 (#33680) üzenetére


rosejbli
senior tag

Szerintem azt postája válogatja, de a megfelelő ablak mellett van egy huawei matrica. Ha jól emlékszem mindkét postán ahol eddig leadtam ott a csonagfeladásos ablak intézte ezt.

(#33682) Gedeon31 válasza rosejbli (#33681) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm a segítséget :)

(#33683) StaChys válasza Gedeon31 (#33680) üzenetére


StaChys
tag

"Üzleti csomagfeladás" vagy hasonló gombot kell keresni. De néha van Huawei matrica is.

A csomagba be kell tenni a számlát és/vagy a garancialevelet is. Ha elektronikusan kaptad meg (pl. Telekom így adta), akkor nyomtasd ki és a kinyomtatott lapot(kat) tedd bele a csomagba.

(#33684) StaChys válasza Gedeon31 (#33680) üzenetére


StaChys
tag

Az összefoglalóban benne van, ha jól emlékszem de talán fontos, hogy nem minden postán lehet Huawei csomagot feladni, a lista itt van: https://consumer.huawei.com/hu/support/komfortszerviz/

A hibabejelentő lapot is ki lehet elvileg előre tölteni: [link], csak néha frissítik és weboldalon picit késni szoktak a frissítéssel, legalábbis a postán ezt mondták. Olyankor újra ki kell töltened azt a amit a postán kapsz.

ÉS FONTOS: ne legyen semmilyen képernyőzár a készüléken, legjobb gyári visszaállítással küldeni, akkor semmit nem tudnak leszedni, és szabadon tudják tesztelni a készüléket - ezt meg a telefonos ügyfélszolgálat mondta.

[ Szerkesztve ]

(#33685) fant0mi válasza StaChys (#33684) üzenetére


fant0mi
addikt

Igen, egy gyari beallitasok visszaallitasa ajanlott. Egyebkent a szervizben a GDPR miatt azzal kezdik ok is.

(#33686) BPeter01


BPeter01
tag

Összefoglaló, kereső nem segített, ezért föltennék egy kérdést:
Oeróra váltás után változik valami a memória kártya kezeléssel?
Mekkora az a kártya amit még biztosan lekezel a készülék? (128 Gb-os kártyán agyalok)

Üdv: BPeter

(#33687) domperke válasza fant0mi (#33685) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Ez nem igaz nekem is járt akku cserén beleírtam,hogy ne frissitsék maradjon ahogy van akkut,kijelzőt,hátlapot cseréltek és minden maradt ahogy kértem.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#33688) fant0mi válasza domperke (#33687) üzenetére


fant0mi
addikt

Mert kerted. Es meghallgattatott. :)

(#33689) Orgi válasza domperke (#33687) üzenetére


Orgi
őstag

Pár hete voltam bent és már az ajtóra is ki van írva, hogy a GDPR hatályba lépése óta kötelezően csak gyári visszaállítással veszik át a telókat, máshogy le se adhatod.

(#33690) Micsurin válasza fant0mi (#33688) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A Sandstone tokról ami MSVII után gagyi, tudnál dobni képet? Köszi :R

Ami ebayen van az nagyon ergya. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33691) fant0mi válasza Micsurin (#33690) üzenetére


fant0mi
addikt

Aha, majd este csinalok.

(#33692) fant0mi válasza Micsurin (#33690) üzenetére


fant0mi
addikt

Sandstone Matte Silicone Soft TPU Case Cover
[kép]
[kép]
[kép]
[ebay-link]

(#33693) Gedeon31 válasza StaChys (#33683) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm a segítséget :) :R

Meg a hibabejelentő lapot :)

(#33694) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Többször olvastam, hogy a honor 8 aksija másfél év és kuka.

Én általában úgy járok el, hogy reggelente töltöm a telót. Akkor olyan 30% körül szokott lenni. Kb egy órát tölt 75-90 között van, mikor leszedem. (100% on csak párszor felrjtettem a töltőn)

Szóval ezekkel a normál töltési ciklusokkal is várhatom, hogy hamarosan beadja a kulcsot?

Bő egy éves a készülék. Lemerülni se sokszor hagytam.

Üdv:RR

═════════════════════════════════════════

(#33695) fant0mi válasza RootRulez (#33694) üzenetére


fant0mi
addikt

En egesz ejszakara teszem fel lassutoltore. 2 eves. 4-5 ora SOT most is megvan, s kibirja estig. Gyorstolto a taskamban es a kocsiban van, ha szukseges lenne napkozben tolteni.
Kicsit tulparazzarok az akku temat szerintem. Van benne vedelem, elektronika, nem ket szal drot a tolto.

(#33696) peti85 válasza RootRulez (#33694) üzenetére


peti85
senior tag

Nekem februárban lesz két éves. Általában minden éjszaka ráteszem a saját gyorstöltőjére és reggel leveszem. Eddig elég jól bírja, pedig többen írták itt, hogy a gyorstöltő nem tesz jót hosszú távon. Gondolkodtam hogy azért gari lejárta előtt visszaküldöm egy akksicserére, de van egy ki repedés az üvegen, így gondolom duplán felesleges, mert ez miatt megvonják a garit, az akksi meg jó állapotban van.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#33697) glacious válasza peti85 (#33696) üzenetére


glacious
addikt

Inkább a melegedés árt neki, ha sokáig töltőn marad, mint maga a gyorstöltés. Bár alapból jobban melegszik gyorstöltés közben.

(#33698) darkmann válasza glacious (#33697) üzenetére


darkmann
őstag

A végén már kb. 90%-tól nem gyorstölt, és onnantól fokozatosan csökken a melegedés, tehát az nem árthat.
Én minden telefonomat úgy töltöttem, hogy éjszakára töltőn hagytam lógni. Egyiket sem az akksi miatt kellett cserélnem...

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#33699) stickermajom válasza darkmann (#33698) üzenetére


stickermajom
addikt

Nekem valószínűleg az autón lógás ölte meg. Eleve melegedett a navigációtól, illetve emellé nem tudom mennyire ad stabil feszültséget az autó.

(#33700) darkmann válasza stickermajom (#33699) üzenetére


darkmann
őstag

Az más, ha az autóban navigálsz és még töltöd is mellé, akkor természetes, hogy jobban melegszik, én is szoktam így használni. Csakhogy ez nem indokolja, hogy meghal a telefon akksija. Ez a gyártó(k) sara kéne, hogy legyen, és hogy megoldják. :(((

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.